Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
γαι σκεφτειτε να πατε να παρετε ενα αμαξι και ναπειτε παιδια εγω θελω μια πορσε.. κοστιζει 100 χιλιαρικα.. εχω μονο 10 ομως.. χμμ τι μπορω να παρω? μπορω να παρω ενα μικρο ΚΙΑ ;) αλλα δνε μου αρεσει.. αρα να κραξω την πορσε γιατι δεν τηνπουλανε 10 χιλιαρικα!!

καταρχην ρε φιλαρακο που ειδες την πορσε στο συγκεκριμμενο μαγαζι και δεν την εχω δει εγω??? ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΑΣΤΟΧΟ, εμφανισιακα οι καλες γκομενες δεν αποκλεινουν πολυ.... δεν εχουν τη διαφορα πορσε-ΚΙΑ.... ουτε καν ΝΙΣΣΑΝ-ΚΙΑ... το σωστο παραδειγμα ειναι λοιπον οταν ενα ΚΙΑ στο πουλαει 10.000 ευρω και ενα αλλο ΚΙΑ στο πουλαει 100000 ευρω επειδη εχει τασακι και στα πισω καθισματα τοτε θα αρπαχτεις.... και θα μου πεις παρε το αλλο ΚΙΑ και μην αρπαζεσαι, το φτηνο, και πες στον μπροστινο να σου σβησει το τσιγαρο.... και εδω ειναι το μυστικο......και ας μιλησουμε συγκεκριμμενα.... αν η ιφιγενεια γαμιοταν, αυτη τη στιγμη μετα απο 5 χρονια στο χωρο θα ταν ενα πουτανακι που θα προσπαθουσε να κανει σεφτε....αρα το παιχνιδι ακριβο ΚΙΑ επειδη εχει τασακι πισω αποδιδει... γιατι ο ανθρωπος ειναι ων κτητικο και θελει να τα κατακτησει ολα και καποιοι θα πληρωσουν 100.000 για να παρουν το ΚΙΑ με το τασακι στο πισω καθισμα και θα στο πουν και σαν επιχειρημα για να δικαιολογησουν την επιλογη τους....

 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Για να μην τρελαθουμε εντελως, τουλαχιστον καποιοι σαν και εμενα που δεν εχουν επισκεφθει ακομα το ιδρυμα, ας βαλουμε τα πραγματα σε μια σειρα
1. Ο χωρος ειναι απο τους καλυτερους, αν οχι ο καλυτερος
2. Οι κοπελες καλες μεν, τιποτα το φοβερο δε
3. Το σιγουρο ειναι το μασαζ, απο εκει και περα οτι καταφερει ο καθενας με τη μαγκια του η το πορτοφολι του
4. Το μαγαζι ακολουθει ενα περιεργο marketing δεν δηλωνει μπριζολαδικο, δεν το αρνηται κιολας. Δημιουργει ετσι μια περιεργια και την αισθηση οτι για να σου κατσει κοπελα εχεις κανει κατορθωμα......
καταλαβα σωστα  :think: :think: :think:
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Για να μην τρελαθουμε εντελως, τουλαχιστον καποιοι σαν και εμενα που δεν εχουν επισκεφθει ακομα το ιδρυμα, ας βαλουμε τα πραγματα σε μια σειρα
1. Ο χωρος ειναι απο τους καλυτερους, αν οχι ο καλυτερος
2. Οι κοπελες καλες μεν, τιποτα το φοβερο δε
3. Το σιγουρο ειναι το μασαζ, απο εκει και περα οτι καταφερει ο καθενας με τη μαγκια του η το πορτοφολι του
4. Το μαγαζι ακολουθει ενα περιεργο marketing δεν δηλωνει μπριζολαδικο, δεν το αρνηται κιολας. Δημιουργει ετσι μια περιεργια και την αισθηση οτι για να σου κατσει κοπελα εχεις κανει κατορθωμα......
καταλαβα σωστα  :think: :think: :think:

για μας που εχουμε παει.... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Για να μην τρελαθουμε εντελως, τουλαχιστον καποιοι σαν και εμενα που δεν εχουν επισκεφθει ακομα το ιδρυμα, ας βαλουμε τα πραγματα σε μια σειρα
1. Ο χωρος ειναι απο τους καλυτερους, αν οχι ο καλυτερος
2. Οι κοπελες καλες μεν, τιποτα το φοβερο δε
3. Το σιγουρο ειναι το μασαζ, απο εκει και περα οτι καταφερει ο καθενας με τη μαγκια του η το πορτοφολι του
4. Το μαγαζι ακολουθει ενα περιεργο marketing δεν δηλωνει μπριζολαδικο, δεν το αρνηται κιολας. Δημιουργει ετσι μια περιεργια και την αισθηση οτι για να σου κατσει κοπελα εχεις κανει κατορθωμα......
καταλαβα σωστα  :think: :think: :think:


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πολύ καλά κατάλαβες!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
καλημερα ειμαι απο Β.Ελλαδα οποτε αθηνα μονο οταν κατεβαινω περιστασιακα επισκεφτομαι ιδρυματα.
προτιμω και εχω ξεχωρισει Elena Day spa Σκουφα, εχω εισκεφτει επιπλεον Ποσειδωνος, Βουλιαγμενης, και 1-1 που μου διαφευγουν αυτη τη στιγμη πολυ παλιοτερα.
Θεσσαλονικη, προτιμω City &Spa λαδαδικα, Σακη Body center, αλλα εχω επισκεφτει τα περισσοτερα.
καλη συνεχεια
το City &Spa από τους καλύτερους χώρους στην Θεσσαλονίκη (αντίστοιχος εκείνου Βουλιαγμένης και Ερμού)...αλλά από θεραπεύτριες το City &Spa κάτω του μετρίου.....
 

MM@2013@

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!!


Πρόκειται να επισκεφθώ το εν λόγο μαγαζί σύτνομα. Από ότι κατάλαβα καλό θα ήταν να κλείσω ραντεβού.


Από εκεί και πέρα από την ώρα ποθ θα μπω...τι κάνω ?? πως το διαχειρίζομαι ??

Ευχαριστώ
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.266
Like
25.370
Πόντοι
5.006
Καλησπέρα!!


Πρόκειται να επισκεφθώ το εν λόγο μαγαζί σύτνομα. Από ότι κατάλαβα καλό θα ήταν να κλείσω ραντεβού.


Από εκεί και πέρα από την ώρα ποθ θα μπω...τι κάνω ?? πως το διαχειρίζομαι ??

Ευχαριστώ
γεια σου φιλαρακο περνεις τηλεφωνο και πας...ειναι ο καλυτερος χωρος μακραν στην αθηνα για μασαζ...τιποτε αλλα δε χρειαζεται να κανεις... τηλεφωνο ραντεβου και πας....
 

MM@2013@

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ίσως να έχει αναφερθεί σε κάποια από τις πολλές σελίδες…


Για τις  Ιφιγενεια, Κλειώ ξέρει κανείς τι παίζει ? Αν δηλαδή προσφέρουν φραπεδιά ή μπριζόλα ??

Ευχαριστώ
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Ίσως να έχει αναφερθεί σε κάποια από τις πολλές σελίδες…


Για τις  Ιφιγενεια, Κλειώ ξέρει κανείς τι παίζει ? Αν δηλαδή προσφέρουν φραπεδιά ή μπριζόλα ??

Ευχαριστώ
Κλειω ναι σε μενα, με την πρωτη χωρις εξτρα σε δωματιο των 80.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Με την πρώτη τι μπριζόλα ή φραπεδιά...;
Φραπεδια, μπριζολα απο αυτην δεν εχω φαει και ουτε τρελενομαι...
Ασε που η συγκεκριμενη ηθελε, επανειλημενες επισκεψεις και μπολικα εξτρα για να κατσει και αν...
Οποτε, αντε γεια!
 

MM@2013@

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καμία άλλη με την οποία να παίζει στα σίγουρα μπριζόλα  :fuck1: ή φραπεδιά  :pipa1: ??
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Καμία άλλη με την οποία να παίζει στα σίγουρα μπριζόλα  :fuck1: ή φραπεδιά  :pipa1: ??
Μαρια -μελαχροινη, 24-25 καρε μαλλι, απο το Κιατο λεει,  δουλευε Στουρναρη 29- Αννα καστανη, μακρυ μαλλι, λευκο δερμα 25-26 ειναι λεει απο τη Σαμοθρακη.
Οταν θα κανουν την πασερελα και σου πουν ονοματα τσεκαρε και διαλεξε.

 

Επισκέπτης
βλέπω χαμό και αντεγκλήσεις ,χωρίς νόημα και ουσία
ο ένας έχει άποψη για το σήμερα αλλά είναι εκτός Ελλάδος 1 χρόνο και
άλλος τάχει κόψει το ίδρυμα εδώ και καιρό ,αλλά έχει άποψη και αυτός για το σήμερα κλπ
ο μόνος φοθλ ενημερωμένος είναι τελικά ο φίλος μου ,που ενώ με συμβουλεύει να προτιμώ τις αλβανές ,αυτός ασχολείται με Ελληνίδες όπως γράφει.
φίλε ωραία τα λες και ενώ ξέρεις ακόμη τι νούμερο παπούτσι φοράνε ,δεν μας λες από μασάζ κατέχουν ??(η μια λες είναι από στουρνάρη που το μασάζ δεν είναι το καλύτερο τους αλλά η μπριζόλα !!!) και σε σύγκριση πάντα με τις επαγγελματίες μασέρ θα έλεγα Ιφιγένεια και Νταιάννα ??
και μια και είσαι ο μόνος ενήμερος παίζει στο ίδρυμα θεραπεύτρια χαρά ?? πρώην ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom