Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 615K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
συμφωνω και επαυξανω....
απορώ για το απόλυτο  για μια θεραπεύτρια που κινείται επί χρόνια σ ε ένα χώροι που κάθε μέρα μπαινοβγαίνουν ότι σχέδιο ανδρικά καλούπια μπορεί να γουστάρει μια γυναίκα ,με σκοπό την χαλάρωση ............ Μεγάλοι ,μικροί ,μεσαίοι ,όμορφοι άσχημοι,διάσημοι,επώνυμοι,ματσοί ,........κλπ ,η μπίλια δεν μπορεί κάπου θα κάθεται !!!!
ήμαρτον ούτε για αδελφή του ελέους να μιλάγαμε ........
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Το θέμα δεν ειναι που θα κατσει η μπιλια. Αντε και εκατσε σε καποιον τον οποιο γουσταρισε και την πηδηξε. Για μας δεν αλλαζει τιποτα. Θα συνεχιζει στο ιδιο προγραμμα. Μονο για τους αγαπουληδες και τους γκομενιαρηδες εχει σημασια που θα συνοστιζονται ποιος θα την ξανακαταφερει.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.673
Like
25.873
Πόντοι
5.006
απορώ για το απόλυτο  για μια θεραπεύτρια που κινείται επί χρόνια σ ε ένα χώροι που κάθε μέρα μπαινοβγαίνουν ότι σχέδιο ανδρικά καλούπια μπορεί να γουστάρει μια γυναίκα ,με σκοπό την χαλάρωση ............ Μεγάλοι ,μικροί ,μεσαίοι ,όμορφοι άσχημοι,διάσημοι,επώνυμοι,ματσοί ,........κλπ ,η μπίλια δεν μπορεί κάπου θα κάθεται !!!!
ήμαρτον ούτε για αδελφή του ελέους να μιλάγαμε ........
ρε μεγαλε ασε μασ που ξερουμε και λιγο παραπανω για την κοπελα...δεν λεμε οτι ειναι η παρθενα μαρια η καλογρια...απλωσ ειναι πρωτη πανω στη δουλεια τησ εχει σπουδασει και πηγαινει εξωτερικο οχι για να τραβαει μαλακιεσ αλλα να παρακολουθει σεμιναρια μαζαζ μπηκεσ...
 

Επισκέπτης
ρε μεγαλε ασε μασ που ξερουμε και λιγο παραπανω για την κοπελα...δεν λεμε οτι ειναι η παρθενα μαρια η καλογρια...απλωσ ειναι πρωτη πανω στη δουλεια τησ εχει σπουδασει και πηγαινει εξωτερικο οχι για να τραβαει μαλακιεσ αλλα να παρακολουθει σεμιναρια μαζαζ μπηκεσ...

και εμείς αγαπήσαμε ,αλλά δεν κάναμε έτσι.

μάλλον δεν έχεις αντιληφθεί ότι στο ίδρυμα αυτό δεν πάνε ασθενείς για φυσιοθεραπεία ,αλλά για minimum φραπέ και όχι μόνο ..... και όποια θεραπεύτρια δεν συμμορφώνετε με την πολιτική του ιδρύματος απομακρύνεται άμεσα.Η φίλη σου κτυπάει κάρτα εκεί από την εποχή της ομήρου ,που τους είχαν μαζέψει τότε ......και σε διπλά συμμετέχει .......κλπ .Μην το πας άλλο γιατί είναι μια χαρά κοπέλα και την βγάζεις στην σέντρα ,άρα κακό της κάνεις !!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
και εμείς αγαπήσαμε ,αλλά δεν κάναμε έτσι.

μάλλον δεν έχεις αντιληφθεί ότι στο ίδρυμα αυτό δεν πάνε ασθενείς για φυσιοθεραπεία ,αλλά για minimum φραπέ και όχι μόνο ..... και όποια θεραπεύτρια δεν συμμορφώνετε με την πολιτική του ιδρύματος απομακρύνεται άμεσα.Η φίλη σου κτυπάει κάρτα εκεί από την εποχή της ομήρου ,που τους είχαν μαζέψει τότε ......και σε διπλά συμμετέχει .......κλπ .Μην το πας άλλο γιατί είναι μια χαρά κοπέλα και την βγάζεις στην σέντρα ,άρα κακό της κάνεις !!!

έχεις καμία σχέση με τον qw3;

 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
γιατί αρχηγέ είδες κάτι που δεν σου κάθεται

ε όλο και κάτι θα είδα πρόεδρε...

α, τώρα που το θυμήθηκα, μήπως ξέρεις και τον skl9 (ή κάπως έτσι, δεν θυμάμαι ακριβώς);
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
Την δόξα πολλοί εμίσησαν, το χρήμα ουδείς!
 

Επισκέπτης
ε όλο και κάτι θα είδα πρόεδρε...

α, τώρα που το θυμήθηκα, μήπως ξέρεις και τον skl9 (ή κάπως έτσι, δεν θυμάμαι ακριβώς);

καλά είσαι πολύ γάτος ,σε παραδέχομαι !!!!!
οι μισοί εδώ μέσα γνωρίζονται μεταξύ τους ,αρκετοί είναι αβανταδόρου και οι υπόλοιποι κυνηγοί
εσύ πες μας γιατί ψάχνεσαι και σε πια κατηγορία ανήκεις
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
καλά είσαι πολύ γάτος ,σε παραδέχομαι !!!!!
οι μισοί εδώ μέσα γνωρίζονται μεταξύ τους ,αρκετοί είναι αβανταδόρου και οι υπόλοιποι κυνηγοί
εσύ πες μας γιατί ψάχνεσαι και σε πια κατηγορία ανήκεις

εγώ απλά είμαι ΕΝΑ μέλος του φόρουμ

επειδή όμως διακρίνω ότι θίχθηκες, απλά μια ερώτηση έκανα...

η ενημέρωση που κάνεις για το μαγαζί είναι πολύ ενδιαφέρουσα, το ίδιο ισχύει για τον qw3 και τον skl κάτι

:coffee:

 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.673
Like
25.873
Πόντοι
5.006
και εμείς αγαπήσαμε ,αλλά δεν κάναμε έτσι.

μάλλον δεν έχεις αντιληφθεί ότι στο ίδρυμα αυτό δεν πάνε ασθενείς για φυσιοθεραπεία ,αλλά για minimum φραπέ και όχι μόνο ..... και όποια θεραπεύτρια δεν συμμορφώνετε με την πολιτική του ιδρύματος απομακρύνεται άμεσα.Η φίλη σου κτυπάει κάρτα εκεί από την εποχή της ομήρου ,που τους είχαν μαζέψει τότε ......και σε διπλά συμμετέχει .......κλπ .Μην το πας άλλο γιατί είναι μια χαρά κοπέλα και την βγάζεις στην σέντρα ,άρα κακό της κάνεις !!!
φιλαρακο ασε τα παραμυθια και αλλου εξυπναδεσ ειπεσ τη γνωμη σου και μεχρι εκει...τα περι αγαπησ και σεντρεσ και ιστοριεσ για αγριουσ πεσ τα στα παιδακια...
 

Επισκέπτης
εγώ απλά είμαι ΕΝΑ μέλος του φόρουμ

επειδή όμως διακρίνω ότι θίχθηκες, απλά μια ερώτηση έκανα...

η ενημέρωση που κάνεις για το μαγαζί είναι πολύ ενδιαφέρουσα, το ίδιο ισχύει για τον qw3 και τον skl κάτι

:coffee:

Χίρομαι σου αρέσει η ενημέρωση ,γράψε και εσύ την δική σου ως πιο έμπειρος και περπατημένος ,αντί να κάνεις στατιστική τι γράφει ο χ ή ο ψ ή ο ζ. Πες μας την άποψη σου και σταμάτα να κάνεις το λαγωνικό .........εξάλλου πολλών εδώ αναρτήσεις μοιάζουν ,αλλά αυτό δεν απασχολεί κανένα ,αρκεί να ενημερώνονται σωστά.Αναμένω με ενδιαφέρον την δική σου ενημέρωση και αν γνωρίζεις να υπάρχουν νέες αφίξεις στο ίδρυμα
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Χίρομαι σου αρέσει η ενημέρωση ,γράψε και εσύ την δική σου ως πιο έμπειρος και περπατημένος ,αντί να κάνεις στατιστική τι γράφει ο χ ή ο ψ ή ο ζ. Πες μας την άποψη σου και σταμάτα να κάνεις το λαγωνικό .........εξάλλου πολλών εδώ αναρτήσεις μοιάζουν ,αλλά αυτό δεν απασχολεί κανένα ,αρκεί να ενημερώνονται σωστά.Αναμένω με ενδιαφέρον την δική σου ενημέρωση και αν γνωρίζεις να υπάρχουν νέες αφίξεις στο ίδρυμα

δυστυχώς έχω να πάω καιρό στο ίδρυμα...

οπότε απλά παρκολουθώ αυτούς που εξακολουθούν να πηγαίνουν

είναι κρίμα πάντως κάποιοι από εμάς να έχουμε καιρό να πάμε, γιατί είναι ο κορυφαίος χώρος στην Αθήνα
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
λοιπον....σας ειχα πει οτι θα παω (με το κουπονι) και πηγα!!!

λοιπον το μαγαζι ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!

καμια σχεση με τα μασαζιδικα που γραφουμε

στην υποδοχη μια ευγενεστατη κοπελα και μετα μια μικρη βολτα σε ολο το μαγαζι

δεν ειχε σχεδον καθολου κοσμο (11 το πρωι ποιος θα πηγαινε για μασαζ)

πηρα προγραμμα χαμαμ με μασαζ

για οσους δεν εχουν δοκιμαση να το κανουν(για το χαμαμ)

στα του μασαζ η κοπελα ειναι επαγελματιας!!!!

δεν ξερω τι γραφουν οι συναγωνιστες εδω αλλα εγω θα το εβαζα στα μασαζιδικα που ΔΕΝ γαμας

δεν σε προδιαθετη η κοπελα η ο χωρος που ειναι πολλη κυριλε!!!

το μονο σιγουρο ειναι οτι αν θα θελω μασαζ(μονο μασαζ) θα πηγενω εκει!!!

μη αρχιζετε και ρωτατε με ποια κοπελα εκανες,πως την λεγανε υψος βαρος μαλλια σωμα κλπ

ΑΥΤΑ

 

Επισκέπτης
Με χαρά βλέπω ότι συναγωνιστής κάνει μια ενημέρωση για το ίδρυμα ,γιατί τον τελευταίο καιρό γίνεται μόνο κριτική με ποιόν μοιάζει η γραφή του ενός σε σχέση με κάποιου άλλου και θεωρίες άσχετες με ενημέρωση .Δηλαδή γράφουμε για να γράφουμε και να ανεβαίνει ο αριθμός ΤΩΝ ΑΝΑΡΤΉΣΕΩΝ μας.
Μάλλον λόγω κρίσης φαίνεται πολλοί γράφουν για να γράφουν και διαβάζουν ,αλλά πολύ λίγοι πάνε από εκεί και γιαυτό οι αναφορές εστιάζονται στις δύο πιο παλιές και δεν διαβάζω τίποτα για το νέο ανανεωμένο υπάρχον ράστερ.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
εσύ που πηγαίνεις ενημέρωσε μας για το ρόστερ λοιπόν

 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Με χαρά βλέπω ότι συναγωνιστής κάνει μια ενημέρωση για το ίδρυμα ,γιατί τον τελευταίο καιρό γίνεται μόνο κριτική με ποιόν μοιάζει η γραφή του ενός σε σχέση με κάποιου άλλου και θεωρίες άσχετες με ενημέρωση .Δηλαδή γράφουμε για να γράφουμε και να ανεβαίνει ο αριθμός ΤΩΝ ΑΝΑΡΤΉΣΕΩΝ μας.
Μάλλον λόγω κρίσης φαίνεται πολλοί γράφουν για να γράφουν και διαβάζουν ,αλλά πολύ λίγοι πάνε από εκεί και γιαυτό οι αναφορές εστιάζονται στις δύο πιο παλιές και δεν διαβάζω τίποτα για το νέο ανανεωμένο υπάρχον ράστερ.

μα και εγω ειμαι θυμα της κρισης και γιαυτο πηγα κουπονατος(25 εουρος)!!!!!

γιατι να δωσω 100,150 οχι....δεν θα παρω!!!

και περασα πολλη καλα!!!!!!
 

Επισκέπτης
εσύ που πηγαίνεις ενημέρωσε μας για το ρόστερ λοιπόν

υπάρχει δική μου ενημέρωση λίγο πιο πάνω ,αλλά η τάση σου να το παίζεις πονηρός σε κάνει μόνο να γράφεις γενικώς και αορίστως μια και φαίνεται ούτε τον χώρο δεν έχεις δει.Η στάση σου αυτή αποθαρρύνει συναγωνιστές που ξέρω να μπαίνουν και να ενημερώνουν γιατί βλέπουν  ότι στο τέλος μπορεί και να τους αφήσουν σπόντες κάποιοι που ούτως ή άλλως δεν θα πάνε εκεί.Αυτοί που πραγματικά ενδιαφέρονται βρίσκουν τον τρόπο και ενημερώνονται (PM) κλπ.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
υπάρχει δική μου ενημέρωση λίγο πιο πάνω ,αλλά η τάση σου να το παίζεις πονηρός σε κάνει μόνο να γράφεις γενικώς και αορίστως μια και φαίνεται ούτε τον χώρο δεν έχεις δει.Η στάση σου αυτή αποθαρρύνει συναγωνιστές που ξέρω να μπαίνουν και να ενημερώνουν γιατί βλέπουν  ότι στο τέλος μπορεί και να τους αφήσουν σπόντες κάποιοι που ούτως ή άλλως δεν θα πάνε εκεί.Αυτοί που πραγματικά ενδιαφέρονται βρίσκουν τον τρόπο και ενημερώνονται (PM) κλπ.

Και η δική σου τάση να εκνευρίζεσαι, σε έκανε να μη δεις προσεκτικά ότι από το χώρο έχω περάσει. Μάλιστα ενημερώνω ότι με κουπόνι δε γίνεται τίποτα, γιατί κάποιοι κουτοπόνηροι περίμεναν να φάνε με κουπονάκι.

Δυστυχώς το μαγαζί ακολουθεί μια πολιτική που δεν μου αρέσει, γι αυτό και δεν ξανασχολήθηκα. Βέβαια έπεισα μια φίλη να κατέβει από το Διόνυσο, αλλά τελικά και αυτή το ακύρωσε.

εσύ αντιλαμβάνεσαι την σωστή ενημέρωση μόνο μέσω πμ; Αν είναι έτσι, στείλε μου και μένα μια μέσω πμ.

Η μονάδικη ενημέρωση που έχεις κάνει είναι για την Μυρσίνη στις 8/8, πριν από αυτή και μέχρι τις 3/7 τίποτα, μόνο υποδείξεις και φιλοσοφίες

Στην ενημέρωση λοιπόν που έχεις κάνει, δε λες τίποτα για το ρόστερ. Σωστά;

Η κυρά Ελένη πάντως είναι πολύ αρχοντική γυναίκα, αν και λίγο καχύποπτη.

Την καλησπέρα μου





 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom