Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 614K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
ολοι οι παπαρες βρηκαν μια λεξη προμοτορας και τι και μας ζαλιζουν τ'αρχιδια...ουστ ρε ολοι νουμερα
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
εγώ λοιπόν λέω ότι δεν είμαι!

Αλλά θέλω να μου απαντήσεις σε κάτι: Πως βγάζεις το συμπέρασμα αυτό....? Επειδή γουστάρω το μαγαζί αυτό? Δηλάδή εαν έγραφα ότι δεν το γουστάρω δεν θα "προμοτάριζα" (τι λέξη έφτιαξα ο πούστης) τα υπόλοιπα?

όχι φίλε μου, εσύ δεν είσαι προμότορας το απέδειξες ;) απλά έχει το βίτσιο να στα τρώνε τα ημιπούτανα :2funny: :2funny: :2funny:
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Και εγώ πιστεύω ότι ο φίλος OPTOLEN δεν είναι προμότορας. Δεν φαίνεται τουλάχιστον από τα φραφόμενά του. Αλλά όπως ξέρουμε η γυναίκα του βασιλιά δεν πρέπει να φαίνεται τίμια αλλά και να είναι. (ή το αντίθετο .... δεν το θυμάμαι καλά). Θέλω να πω λοιπόν φίλε OPTOLEN ότι δεν αρκεί το "εγώ πάντως πέρασα καλά" αλλά να μας αναφέρεις τι πρόγραμμα έκανες. Έτσι θα κρίνει ο καθένας τι θα κάνει και τι τον καλύπτει όταν πληρώνει τα χρήματά του. Από εκεί και πέρα καλά έκανες και πέρασες καλά. Εδώ ο άλλος δίνει 300 ευρώ για να κερνάει την γκόμενα (κονσομασιόν) όλο το βράδυ ποτά  μόνο και μόνο για να του μιλάει και να τις λέει διάφορα. Και μετά που φεύγει όπως πήγε (σεξουαλικώς) λέει καλά πέρασα.
 

OPTOLEN

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
0
Και εγω λοιπον κατα αντιστοιχια περασα καλα γιατι σεξουαλικως πηρα οτι ζητησα, δηλαδη ΤΙΠΟΤΑ. Εκανα απλα πολυ καλο, χαλαρωτικο μασαζ χωρις παρελκομενα απο δυο πολυ ωραιες γυναικες. Θα το ηθελα λοιπον ειλικρινα να τις πηδηξω κ τις δυο, αλλα στην προκειμενη φαση δεν το επεδιωξα. Την επομενη ομως φορα θα δοκιμασω κ το λιγο εμπλουτισμενο σερβις.
Και οντως εχεις δικιο στα περι κονσομασιον...

Τελικα "περι ορεξεως...", αυτο ειναι κ το resume του σεξ αλλωστε! Αλλος γουσταρει το τραβελι, αλλος την βυζαρου, αλλος την αβυζη... Τι να κανουμε....;;;  ;)
 

nenepas

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Αθώος ο κατηγορούμενος λοιπόν.... ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ ΡΕΕΕΕ????????? Γιαυτό δεν τολμάει κανείς να γράψει μια κουβέντα εδώ μέσα πλέον γιατί εαν τολμήσει να γράψει ότι πέρασε καλά θα πρέπει μετά να αποδεικνύει με 20 posts ότι δεν είναι προμότορας άσε τα pm.. Τα ίδια τράβηξα και εγώ..

Βρε Ουστ που λέει και ο dr.gam παραπάνω!!!!
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Αθώος ο κατηγορούμενος λοιπόν.... ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ ΡΕΕΕΕ????????? Γιαυτό δεν τολμάει κανείς να γράψει μια κουβέντα εδώ μέσα πλέον γιατί εαν τολμήσει να γράψει ότι πέρασε καλά θα πρέπει μετά να αποδεικνύει με 20 posts ότι δεν είναι προμότορας άσε τα pm.. Τα ίδια τράβηξα και εγώ..

Βρε Ουστ που λέει και ο dr.gam παραπάνω!!!!
Δυστηχως ετσι ειναι σε ολα θεματα του forum. Αν τολμησεις και πεις την αποψη σου, και δεν αρεσει ,τρως κραξιμο πολυ ευκολα λογω της ανωνυμιας .Ορισμενοι δεν μπορουν να κατανοησουν κατι οτι ο καθενας απο εμας ειναι διαφορετικος (χαρακτηρας .ηλικια .οικογενειακη και οικονομικη κατασταση και βιωματα)
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Δυστηχως ετσι ειναι σε ολα θεματα του forum. Αν τολμησεις και πεις την αποψη σου, και δεν αρεσει ,τρως κραξιμο πολυ ευκολα λογω της ανωνυμιας .Ορισμενοι δεν μπορουν να κατανοησουν κατι οτι ο καθενας απο εμας ειναι διαφορετικος (χαρακτηρας .ηλικια .οικογενειακη και οικονομικη κατασταση και βιωματα)
επιτέλους λίγη κοινή λογική  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Καμιά καινούργια άφιξη στο μαγαζί??????????????????? :boobies:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
ρε παιδια τι πατε και επενδυεται στα αβολιδωτα σε λιγο θα κλεισουν,οπως το πανε,και η στουρναρη μια ευθεια απο κει ειναι
 

aggelakas80

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2011
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
συνευρεση με χρυσα. Ψηλη ξανθια εξ Αλβανιας. Χαγογελουσε ολη την ωρα και προσπαθουσε να το παιξει μοιραια και ωραια. Μασαζ πολυ καλο, τα υπολοιπα ομως απογοητευτικα. Απο πολυ κοντα βλεπεις  αυτα τα σπυρακια και ολο τον τονο πουδρα που εχει βαλει , επισης ολο αυτο το στηθος που φαινεται καταλαβαινεις δυστυχως οτι ειναι μαξιλαρι απο το σουτιεν :S Επισης δεν μπορει να μιλησει καλα καλα.. τελος παντων τουλαχιστον πολυ καλο μασαζ
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
συνευρεση με χρυσα. Ψηλη ξανθια εξ Αλβανιας. Χαγογελουσε ολη την ωρα και προσπαθουσε να το παιξει μοιραια και ωραια. Μασαζ πολυ καλο, τα υπολοιπα ομως απογοητευτικα. Απο πολυ κοντα βλεπεις  αυτα τα σπυρακια και ολο τον τονο πουδρα που εχει βαλει , επισης ολο αυτο το στηθος που φαινεται καταλαβαινεις δυστυχως οτι ειναι μαξιλαρι απο το σουτιεν :S Επισης δεν μπορει να μιλησει καλα καλα.. τελος παντων τουλαχιστον πολυ καλο μασαζ
  τιποτα δεν εγινε ?    δεν  ειχεs  to ok απο  πουθενα για το παραπανω ?    ουτε απο το 35?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
συνευρεση με χρυσα. Ψηλη ξανθια εξ Αλβανιας. Χαγογελουσε ολη την ωρα και προσπαθουσε να το παιξει μοιραια και ωραια. Μασαζ πολυ καλο, τα υπολοιπα ομως απογοητευτικα. Απο πολυ κοντα βλεπεις  αυτα τα σπυρακια και ολο τον τονο πουδρα που εχει βαλει , επισης ολο αυτο το στηθος που φαινεται καταλαβαινεις δυστυχως οτι ειναι μαξιλαρι απο το σουτιεν :S Επισης δεν μπορει να μιλησει καλα καλα.. τελος παντων τουλαχιστον πολυ καλο μασαζ
....για πες και τιμή . χρησιμοποίησες κουπόνι για τις υπηρεσίες που πήρες???
 

aggelakas80

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2011
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
οχι με κουπονι βεβαια. με κουπονι εχει μονο μασαζ και τιποτα παραπανω αυστηρα. Πηγα για μασαζ και οτι προκυψει. δεν προχωρησαμε και πολυ μην φανταστεις.. αυτα που γραφω αλλα δεν με ενδιεφερε κιολας. 80 το μασαζ οσο εχει και τις αλλες φορες
 

aggelakas80

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2011
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
απ οτι εχω δει υπαρχει και μια χρυσα στο 35 αλλα δεν λεω για αυτη
 

pavlosfrgr

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
μια ΑΝΤΖΕΛΑ  που δουλευε εδω ξερει κανεις που βρισκεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom