Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 614K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Εμενα διακαης μου ποθος ειναι η Ελενη η σεριφισσα.
Θελω να της προτεινω να παμε για χαμαμ μαζι, αλλα φοβαμαι μη φαω πορτα.

Τι προτεινετε συναγωνιστες;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
Εμενα διακαης μου ποθος ειναι η Ελενη η σεριφισσα.
Θελω να της προτεινω να παμε για χαμαμ μαζι, αλλα φοβαμαι μη φαω πορτα.

Τι προτεινετε συναγωνιστες;

εαν πας με το χτενισμα και το μαλλι που εχεις στην φωτογραφια σου, εχεις πολλες πιθανοτητες...
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
εαν πας με το χτενισμα και το μαλλι που εχεις στην φωτογραφια σου, εχεις πολλες πιθανοτητες...

Εχω παει ετσι και καραφλος. Εχω παει μπανιαρισμενος και αλουστος για 3 εβδομαδες.
Εχω παει ντυμενος πανκ και κονιορδος. Τιποτα σου λεω.
Καθε φορα μου λεει " ελα στο γραφειο να σε κερασω ενα καφε και να τα πουμε...", μου σκαει χαμογελακια, με ρωταει αν περασα καλα και μου πιανει την πλατη...
Δε παει αλλο. Θελω να την στριμωξω  :tits2:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
το παει το γράμμα ρε παιδιά  η αντριάννα???? γιατί σε εμεένα το έχει παίξει "μωρή" παρθένα :headbang: :headbang:
...φραπέ σίγουρα .... όταν ήταν σε εκείνο της Ιλιάδος πριν 1 χρόνο περίπου..πλήρη εξυπηρέτηση...
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
...φραπέ σίγουρα .... όταν ήταν σε εκείνο της Ιλιάδος πριν 1 χρόνο περίπου..πλήρη εξυπηρέτηση...
τι να τον κάνω τον φραπέ :jerking:?...............εγώ δεν είμαι χορτοφαγος.....θέλω μπριζόλα :fuck2:!!!!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Λοιπόν κύριοι... Έχω να πω τα εξής: Το μαγαζί είναι πάρα πολύ καλό από άποψη χώρου κλπ κλπ.Στα δικά μας τώρα, παίζουν τα πάντα μέσα, ανάλογα τον πελάτη και την κοπέλα.Ναι, στην αρχή και για μια δυο φορές, θα φύγεις άπραγος ειδικά να πας μόνος χωρίς κάποιον συναγωνιστή που έχει φάει από εκεί. Στην συνέχεια τα πράγματα γίνονται πάρα πολύ καλύτερα ειδικά αν μπεις στην κατηγορία "Πελάτης". Υπάρχουν καλές και τίμιες επιλογές για όλα τα γούστα και τις διαθέσεις που εναλλάσσονται συχνά. Μελίσα από Ρουμανία μικρό αδύνατο μελαχρινό δεν ξέρει το όχι, Ισμήνη Ελληνίδα στα 23 με μεγάλα προσόντα και μάχιμη σε όλα της, Στελλίτσα με κόκκινα μαλλιά,κάνει τα πάντα και δεν κωλώνει σε τίποτα,Χρύσα από Δράμα αρκετά καλή,Λουίζα επίσης από Ρουμανία,επίσης εξαιρετική..Φυσικά υπάρχουν και άλλες όχι τόσο καλές και όχι τόσο "μάχιμες" τις οποίες ο "τακτικός" πελάτης δεν τις επιλέγει. Πιο παλιά υπήρχαν η Μόιρα η Αντιγόνη και άλλες δυνατές.Κορυφαία επιλογή οι δυο κοπέλες στην υποδοχή(Χρυσάνθη και Χριστίνα) για τις οποίες ακόμα δεν έχω άποψη του τι προσφέρουν. Επιφυλάσσομαι για το μέλλον....Γενικά να θυμάστε ότι στον χώρο αυτό ότι πληρώνεις παίρνεις και τίποτα δεν είναι δεδομένο και ποτέ να μην ακούτε 100% τι λέει ο καθένας αφού όλα είναι υποκειμενικά.... Πληρώστε, δοκιμάστε και κρίνετε μόνοι σας....Αυτά.
...οφείλω να ομολογήσω ότι αν κάποιος θελήσει να σχηματίσει γνώμη δεν θα βγάλει άκρη αν μόνος του δεν αποκτήσει εμπειρία στο συγκεκριμένο θεραπευτήριο...αυτό που είναι στα ναι για κάποιον είναι στα δεν και όχι για κάποιον άλλο....τι πάει να πει είναι καλή ...όχι τόσο μάχιμη...εξαιρετική ...κλπ. Κάποια που χαρακτηρίζεται καλή ή εξαιρετική δεν προσφέρει ούτε το αυτονόητο μασαζ...πχ σε τρίβουν μισή + κάτι ώρα στην πλάτη (όχι απαραίτητα με κάποια τεχνική) και μετά ακούς..."μας έμειναν 5 ή 10 λεπτά..θέλετε να γυρίσετε..;;;" ... τα συμπεράσματα δικά σας....
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αυτη που δουλευε καλλιροησ 48???
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εγω που περασα χτεσ μια βολτα δεν την ειδα!!τι να σου πω δεν ρωτησα κιολασ!!!μηπωσ ειναι στο αλλο στην ομηρου 35>???σου ειπαν??αυτη η στελιτσα ξερεισ αν δουλευει??εχεισ να προτεινεισ καμια απο δο μεσα για μπριζολιασμα καλο??
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
εγω που περασα χτεσ μια βολτα δεν την ειδα!!τι να σου πω δεν ρωτησα κιολασ!!!μηπωσ ειναι στο αλλο στην ομηρου 35>???σου ειπαν??αυτη η στελιτσα ξερεισ αν δουλευει??εχεισ να προτεινεισ καμια απο δο μεσα για μπριζολιασμα καλο??
...η στέλλα εκεί είναι....
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα σε ολους!
ημουν μελοσ στο παλιο φορουμ και απο τα πιο γνωστα και λογο διαφορων καταστασεων εκοψα. τελοσπαντων, διαβαζω γι'αυτο το γαμημενο μασατζιδικο που το 90% δεν γουσταρει καθολου αλλα ολοι μερα εδω ειναι και μιλαει γι'αυτο, και εχουν γραφτει 80 σελιδεσ με πεντε κριτικεσ!!!
γιατι οποιοσ γουσταρει να παει τον βριζετε και τον λετε προμοτορα και του τα χωνετε ? τι σασ πειραζει, δικο σασ ειναι το πορτοφολι η  μηπωσ η γκομενα? αφηστε τα κομπλεξιλικια και ξυπνηστε λιγακι. μεχρι και τον periergos1 που το παληκαρι επρεπε να γραψει εγκυκλοπαιδεια, τον κανατε να κοψει και τον κραξατε, κατι κομπλεξικα βλαχαδερα που δεν εχετε ιδεα που πανε τα τεσσερα!   οι μονεσ κριτικεσ που βλεπω ολοι να γραφουν ειναι για κατι μασατζιδικα 4-5 στο συνολο και καποια κοριτσια στανταρ, που ολοι ξερουν μεχρι και τι αποσμητικο φορανε απλα μονο και μονο για να δειξουν οτι ξερουν τα μαγαζια και στη γυρα.
γιατι ρε βλαχαδερα δεν γραφετε για τα κυριλε που ολοι πατε στα κρυφα και δεν λετε για τα υπερμουνακια που σασ τα παιρνουν, τα κρατατε για την παρτη σας ,κραζετε τουσ αλλουσ, και γραφετε κριτικες για κοριτσακια fast food?!!!
γιατι δε γινετε να ειναι παντα γεματα και ολοι να τα κραζουν.
και στη τελικη ρε μαγκεσ πιο πολυ κουραζεσαι να πιασεισ το ροφο παρα το κεφαλο


:άψογος
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εχω γυρισει σε αρκετα μαγαζια, εφαγα φολες... ξεπετες .... μασαζ υποτυπωδες που ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει, αλλα σε ολα γαμουσα.... ολα αυτα που εκανα απο εδω και απο εκει δεν ηταν πεταμενα λεφτα????? τι εμεινε  στο τελος ενα φτηνο γαμησι μπουρδελου.....

Δυό φορές άψογος
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
982
Like
872
Πόντοι
86
αλλα και το να μην αρεσει σε καποιον η κουτοπονηρια η εκμεταλλευση και η κοροιδια της μανταμ ελενας δικαιωμα του, ετσι ?
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ενταξει φιλαρακο.... 2φορες αψογος... αλλα απο την αλλη μερια του νομισματος.... η ελενη ειναι οτι πιο ελλεινο ατομο υπαρχει....αμα δεν ηταν αυτη δεν θα ειχα να πω αρνητικο για την επιχειρηση που βρισκεται επι της λυκαβητου 10 στον 2ο οροφο....μην σας ξεγελαει με τα χαμογελακια και τις μαλακιτσες της.... δεν εχει μπεσα η γυναικα.... μπορω να πω πολλα για αυτην αλλα οχι ακομα... θα ερθει η ωρα της.....
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
ενταξει φιλαρακο.... 2φορες αψογος... αλλα απο την αλλη μερια του νομισματος.... η ελενη ειναι οτι πιο ελλεινο ατομο υπαρχει....αμα δεν ηταν αυτη δεν θα ειχα να πω αρνητικο για την επιχειρηση που βρισκεται επι της λυκαβητου 10 στον 2ο οροφο....μην σας ξεγελαει με τα χαμογελακια και τις μαλακιτσες της.... δεν εχει μπεσα η γυναικα.... μπορω να πω πολλα για αυτην αλλα οχι ακομα... θα ερθει η ωρα της.....

urigeleroticon.gif

Μη μου την στεναχωρεσεις και μετα δε θα θελει να μου κατσει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom