Νέα

Καλοκαιρινός προορισμός για χαλαρές διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Σκοπελος εχει πολλες παραλιες και ωραιες και χωρις να πηζει απο κοσμο, ειναι μεσα στο πρασινο και γενικα εχει μεροι να δεις. Αλλα, θελεις αμαξι/μηχανη και ειναι πολυ ακριβη γενικα. Εκτος και αν τρως συνεχεια σουβλακια και σαντουιτς που και παλι μονο το εισιτιριο για αμαξι φαντασου ειναι 90 ευρω... και για το ατομο 35 (η 50 αμα παρεις λεωφορειο μεχρι τον Αγιο Κωνσταντινο απο οπου φευγει το καραβι)

κ μετα λενε γιατι δεν εχουν κοσμο
με 90 παω λονδινο!!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Για μηχανη μεγαλου κυβισμου δε ξερω...βεσπακια πανε 12 - 15 ευρω ανα ημερα (καλυτερα να κλεισεις απο τωρα θα σου ειναι πιο φτηνα) αλλα ειναι μακρινες οι παραλιες και ειναι λιγο ταλαιπωρια μεσα στη ζεστη και στον ηλιο!!! Οι γουρουνες ξεκινανε απο 20, αλλα για ολα πρεπει να εχεις διπλωμα δεν κανουνε χαρες....

καλα δεν λεει να νοικιασεις
Καλυτερα να πας με την δικια σου
Πανω κατω το ιδιο θα ρθει κ θα ξερεις τι καβαλας
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.248
Like
11.865
Πόντοι
2.606
καλα δεν λεει να νοικιασεις
Καλυτερα να πας με την δικια σου
Πανω κατω το ιδιο θα ρθει κ θα ξερεις τι καβαλας
να παρει και την δικια του γκομενα για να ξερει τι καβαλαει  :2funny:
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
H μλκια ειναι οτι εγω δε μένω Ελλάδα, οποτε είτε μηχανή είτε αμάξι θα πρεπει να νοίκιασω... Ενα αμάξι ποσο παει τη μερα περιπου;
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
26
Like
2.326
Πόντοι
6.955
H μλκια ειναι οτι εγω δε μένω Ελλάδα, οποτε είτε μηχανή είτε αμάξι θα πρεπει να νοίκιασω... Ενα αμάξι ποσο παει τη μερα περιπου;


Οχι απλά τα χτυπάνε, τους αλλάζουν την πίστη. Σε συμβουλεύω να κοιτάξεις στην ιστοσελίδα της AVIS. Θελω να ενημερώσω ακόμα πως τα ακτοπλοικά στην γραμμή Αγ. Κωνσταντινος Σποραδες είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!!!!!
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
H μλκια ειναι οτι εγω δε μένω Ελλάδα, οποτε είτε μηχανή είτε αμάξι θα πρεπει να νοίκιασω... Ενα αμάξι ποσο παει τη μερα περιπου;

ξεχνα το, το αμαξι αν πας απο 7 μερες και πανω το πιο φτηνο που μπορει να βρεις και αν το κλεισεις απο τωρα ξεκιναει με 25 ευρω ανα μερα... αν το κλεισεις τελευταια στιγμη (αν βρεις)  σιγουρα 35 και πανω...
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
H μλκια ειναι οτι εγω δε μένω Ελλάδα, οποτε είτε μηχανή είτε αμάξι θα πρεπει να νοίκιασω... Ενα αμάξι ποσο παει τη μερα περιπου;
εξαρτάται την εποχη και τις ημερες.
Αυγουστο να υπολογιζεις κανα 35€ την ημερα για κανενα μικρο με περιπου μια εβδομαδα μισθωση  :hi:
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Παρα πολύ ωραια και οικονομικα είναι τα κυθηρα.
Πας πολύ φθηνα με αεροπλανο, νοικιάζεις ένα μηχανακι εκει και κανεις διακοπες ζαχαρη.
Το μονο αρνητικο είναι ότι εχει αποστασεις για καλες παραλιες και χωματόδρομους αλλα για χαλαρες διακοπες είναι ότι πρεπει
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Παρα πολύ ωραια και οικονομικα είναι τα κυθηρα.
Πας πολύ φθηνα με αεροπλανο, νοικιάζεις ένα μηχανακι εκει και κανεις διακοπες ζαχαρη.
Το μονο αρνητικο είναι ότι εχει αποστασεις για καλες παραλιες και χωματόδρομους αλλα για χαλαρες διακοπες είναι ότι πρεπει


κ αυο το χω σκεφτει
δεν παει κ απο πελοπονησο καραβι
απο νεαπολη??
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
σωστο κ αυτο
Αλλα μ αρεσει να οδηγαω
εχω κ χρονια να κατεβω προς τα κει
Αν δεν λοιπασαι το αμαξι σου τι να σου πω;  :dunno:
Εγω εκανα την ιδια μαλακια εφτασα εκει και μετα την πρωτη παραλια το παρκαρα και νοικιασα μηχανακι.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom