Νέα

Καλοκαιρινός προορισμός για χαλαρές διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
Θα με πείς τσίπη τώρα αλλά τα αεροπορικά θα με σκίσουν όπως τα βλέπω με μια πρώτη ματιά  :grin:  θα τα δω αύριο το πρωί με πιο καθαρό μάτι. Ευχαριστώ και πάλι.
a!.........τωρα τι?..........εχει λεωφορείοα απο πεδίον του άρεως καθημερινά γιά αυλάκι!
υπνόσακο, σουβλάκια δίπιτα γιά να χωρταίνεις και καμια τράκα τσιγαράκια απο τους περαστικους.....μούρλια θα την βγάλεις!
:grin:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.583
Like
67.681
Πόντοι
12.756

Θα με πείς τσίπη τώρα αλλά τα αεροπορικά θα με σκίσουν όπως τα βλέπω με μια πρώτη ματιά  :grin:  θα τα δω αύριο το πρωί με πιο καθαρό μάτι. Ευχαριστώ και πάλι.

τα αεροπορικα ειναι το λιγοτερο , μα τι σου προτεινει ο μαλακας ο μπραμπ


Και Σαρδηνία ειναι καλα πας ολμπια μέσω Ρώμης μένεις στο χοτελ πανοραμα και ασχολείσαι με κοςτα σμεραλντα αμέτρητες παραλίες αρκεί να μην πας Αύγουστο πόρτο τσερβο  πόρτο ροτοντο τα καλυτερα μέρη . Πας και απο σιβιταβεκεια με καράβι και νομίζω κι απο Λιβόρνο αν θες να πάρεις αμάξι

:idiot: :idiot:  εισαι με τα καλα σου ρε μπραμπ ?
που τον στελνεις τον τυπο , θα του σκισουν την κωλοτρυπιδα
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Dyskolieggrafi απο που θα ξεκινησεις;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.583
Like
67.681
Πόντοι
12.756
Σκέφτομαι για Faro, Πορτογαλία, ή Menorca, Ισπανία. Έχει κανείς επισκεφτεί τα συγκεκριμένα;

Menorca ξεχασε το , εκει ειναι να πας αν θες να κανεις απεξαρτηση απο ναρκωτικα , που δεν θα τα καταφερεις γιατι θα τα ξεκινησεις παλι εκει.

πορτογαλια εχει καποια καλα μερη , αλλα οχι το φαρο.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
τα αεροπορικα ειναι το λιγοτερο , μα τι σου προτεινει ο μαλακας ο μπραμπ


:idiot: :idiot:  εισαι με τα καλα σου ρε μπραμπ ?
που τον στελνεις τον τυπο , θα του σκισουν την κωλοτρυπιδα
τυπε τον είδα ελβετό και τον πέρασα μαλλον για τραπεζίτη  :grin:
Παντως δεν τον έστειλα σε τιποτα καλα ντι Βόλπε  πιτριτσια ρομαντσινο σπορτινγκ  να με διαολοστηλει  :effemine:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.583
Like
67.681
Πόντοι
12.756
τυπε τον είδα ελβετό και τον πέρασα μαλλον για τραπεζίτη  :grin:
Παντως δεν τον έστειλα σε τιποτα καλα ντι Βόλπε  πιτριτσια ρομαντσινο σπορτινγκ  να με διαολοστηλει  :effemine:

στειλτον λιμνη κομο , η κανα ποζιτανο , αμαλφι κτλ να την βγαλει φτήνια
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
στειλτον λιμνη κομο , η κανα ποζιτανο , αμαλφι κτλ να την βγαλει φτήνια
θα τον στείλω στο καρουσο στο ραβελο και στο λε σιρανους στο ποζιτανο τυπε να του βγει φθηνά ειναι ολ ινκλουσιβ
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Dyskolieggrafi απο που θα ξεκινησεις;

Βρυξέλλες ή Δυτική Γερμανία, εξαρτάται από το που θα είμαι εκείνο το διάστημα (μπορώ να το κανονίσω).


Menorca ξεχασε το , εκει ειναι να πας αν θες να κανεις απεξαρτηση απο ναρκωτικα , που δεν θα τα καταφερεις γιατι θα τα ξεκινησεις παλι εκει.

πορτογαλια εχει καποια καλα μερη , αλλα οχι το φαρο.

Τύπε γιατί το λες αυτό για Menorca; Έχω ακούσει από φίλη πως έχει πολύ καλές παραλίες. Τι έχεις να προτείνεις;


Γενικά να επαναλάβω πως δεν ψάχνω να πάω σε πολυτελές μέρος, το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να βρίσκομαι κοντά στη θάλασσα και να είναι καλά τα νερά και η παραλία. Δε θέλω ούτε πολυτέλειες, ούτε γκόμενες, ούτε μπαράκια, ούτε τίποτα. Όσο πιο ασκητικά και μοναχικά τόσο το καλύτερο. Να χαλαρώσω θέλω, όχι να παρτάρω...
 

dinosvaggeras

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Σκέφτομαι για Faro, Πορτογαλία, ή Menorca, Ισπανία. Έχει κανείς επισκεφτεί τα συγκεκριμένα;

Faro ωραίο αλλά πολύ ήσυχο. Γυναίκες χάλια.
Menorca αγνωστη προσωπικά αλλά κάτι μου λέει ότι μάλλον θα πηξεις στα γερμανικά....
Η πρόταση Κίμωλος και Σχοινούσα εξαιρετική αλλά ναι θα πρέπει να πας με πλοίο 8-10 ώρες...
Αν μένεις Κ. Ευρώπη νομίζω πρέπει να πας Κορσική...

Ντίνος
 

Dimitrios_76_Ps

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
436
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Κατεβα Κρητη και πηγαινε στη Σουγια, νομός Χανίων

ΑΚΡΙΒΩΣ οτι ζητας!

Ολα τ αλλα ειναι οδοντοκρεμες! ;)
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
τερμα παραλιας στην Σουγια εχει μια γαματη σπηλια να μεινεις.... αν δεν γουσταρεις εκει περνεις το καραβακι και πας απεναντη στην Γαυδο :erection:... Πανε να αδειασει το κεφαλι σου... εδω που τα λεμε και εμενα το διακοπομετρο μου αρχιζει και βαραει κοφτες!
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Faro ωραίο αλλά πολύ ήσυχο. Γυναίκες χάλια.
Menorca αγνωστη προσωπικά αλλά κάτι μου λέει ότι μάλλον θα πηξεις στα γερμανικά....
Η πρόταση Κίμωλος και Σχοινούσα εξαιρετική αλλά ναι θα πρέπει να πας με πλοίο 8-10 ώρες...
Αν μένεις Κ. Ευρώπη νομίζω πρέπει να πας Κορσική...

Ντίνος

Τύπε μου όσον αφορά το Φάρο γουστάρω ησυχία. Το αν οι γυναίκες είναι χάλια δε με προβληματίζει, δεν πάω για καμάκι. Που έχεις μείνει στο Φάρο, έχεις να προτείνεις πόλεις / χωριά, παραλίες;

Για Κορσική επίσης τι έχεις να προτείνεις;

Ευχαριστώ!
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.786
Πόντοι
1.496
Αμα θες να πας Κορσικη πηγαινε στο ελληνικο χωριο Καργεζε.Ωραιο φαινεται.Φυσικου καλους,παραλιακο,βουνο και θαλασσα με παραλιες και διασημο για τις αντικριστα κτισμενες εκκλησιες του,μια ρωμαιοκαθολικη και μια ελληνορθοδοξη.
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
επαναφέρω το θέμα στην επικαιρότητα για να ακούσω και άλλες απόψεις πριν κλείσω εισιτήρια  :grin:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
Κορσική θα γονατισεις ειναι το πιο ακριβό νησί της Μεσογείου μπονιφατσιο πόρτο Βέκιο πολυ ωραία κοιτά για ραντίσον  μπλου  αζαξιο ,παλομπατζια κορυφαία παραλία . Πας και απο σαρδινια απο σαντα Τερέζα ντι γκαλουρα αν θυμάμαι καλα κι απο Νίκαια  
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.583
Like
67.681
Πόντοι
12.756
Κορσική θα γονατισεις ειναι το πιο ακριβό νησί της Μεσογείου μπονιφατσιο πόρτο Βέκιο πολυ ωραία κοιτά για ραντίσον  μπλου  αζαξιο ,παλομπατζια κορυφαία παραλία . Πας και απο σαρδινια απο σαντα Τερέζα ντι γκαλουρα αν θυμάμαι καλα κι απο Νίκαια  

πολλα ξέρεις εσυ  :zfuck: :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom