Νέα

Καλοκαιρινός προορισμός για χαλαρές διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Τελικά έκατσα κυρίως Σκόπελο. Η Σκιάθος δε μου πολυάρεσε, πολύς κόσμος και πολύ πιτσιρικαρία. Η Σκόπελος ωραίο νησί, με χαλαρό κόσμο, 10 μέρες έκατσα τελικά και τη γύρισα όλη. Θέλει οπωσδήποτε μεταφορικό μέσο, θα πρότειναι γουρούνα ή ακόμα καλύτερα μηχανή. Αν δεν είστε νυκτόβιοι αλλά απλά γουστάρετε να εξερευνείτε κατά τη διάρκεια της ημέρας θα πρότεινα να μείνετε Πάνορμο που είναι στη μέση.

Γαμησες καμια γκομενα στη Σκοπελο;
 

golf gti

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
47
Like
17
Πόντοι
0
Σκοπελο εχω παει ωραιο νησι με ωραιαις παραλιες
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
που να κλεισω για δεκαπεναυγουστο να ειμαι σχετικα ησυχα και να μην μου πιασουν τον κωλο?
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
26
Like
2.335
Πόντοι
6.955
Δεν υπαρχει η εννοια φθηνου κι ησυχου στις 15 Αυγουστου.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Eλαφονησος...απιθανα νερα,χαλαρο νησακι για ξεκουραση.
 

Takis Lakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2017
Μηνύματα
244
Like
50
Πόντοι
1
για πες λεπτομερειες
Στο Βαθυ εμεινα,στο Πανοραμα,εχει ωραια θέα ειναι ψηλα,ήσυχα και φθηνα σχετικα με άλλα νησια.Ωραιο φαγητο, ευχαριστους ανθρωπους που θελουν ο επισκεπτης να περασει καλα,αυτα
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
Στο Βαθυ εμεινα,στο Πανοραμα,εχει ωραια θέα ειναι ψηλα,ήσυχα και φθηνα σχετικα με άλλα νησια.Ωραιο φαγητο, ευχαριστους ανθρωπους που θελουν ο επισκεπτης να περασει καλα,αυτα

πως πας ιθακη οδικως και περνας απεναντι η με αεροπλανο κεφαλονια και μετα πλοιο? ποιο συμφερει?
 

Takis Lakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2017
Μηνύματα
244
Like
50
Πόντοι
1
πως πας ιθακη οδικως και περνας απεναντι η με αεροπλανο κεφαλονια και μετα πλοιο? ποιο συμφερει?
Πηγα απο Κεφαλονιά,απο Σαμη με το καραβι Ιθακη,με αυτοκινητο για να εξερευνησω ολο το νησι.Κεφαλονια-Ιθακη-Λευκαδα!!!Τι μου θυμησες...ηταν τελεια!!Αν πας θα καταλαβεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom