Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
λάθη γίνονται και την πάτησε ο Ντέμης από δυο λόγους τελικά ο ένας είναι ότι τον έζησε τον Φερέρ στην Ισπανία σε μια επιτυχημένη χρονιά και δεύτερον έπεσε θύμα του Φερέρ γιατί απλά είναι περισσότερο απατεώνας και λιγότερο προπονητής.
λαθη που κοστιζουν πολλα ευρω και που δεν τα πληρωνει αυτος. παρολαυτα εγω ειμαι υπερ του ντεμη ασετως αν αλλοι ειναι απο πισω του γιατι αγαπαει πραγματικα την ομαδα. οσο για το μελοσανιδη που ακουω οτι μακαρι να γυρισει αν ηταν αεκζης και οχι επιχειρηματιας ας την επερνε την ομαδα με τα χρεη και οχι να λεει οτι οποιος την παρει πρεπει να ειναι τρελος.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
,


Ναι όντως.ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ.
Θθέλω να δω όμως να θα μου μιλας ακόμη,αν σας πα΄ρουμε τον λίνεν το καλοκαιρι πουέχει βουίξει ο τόπος.
Εχει ρήτρα στο συμβόλαιό του;;
και αν ναι,πόση;;;
ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ

Δεν κανει ο Λινεν για ομαδα που θελει να κανει πρωταθλητισμο. Γνωμη μου.

Αλλα γιατι σε ενδιαφερει αν εχει ή οχι ρητρα? ΚAI προπoνητη απο τα αουτλετ θες να αγορασεις?

 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
πάντως θα ρίξω δυο ονόματα στο τραπέζι που στην ουσία παίζουν για προπονητές στην ΑΕΚ και αν θέλετε σχολιάστε τα.

70% Όγιος      30% Ντούσαν.
εγω μαγκες το ειπα το ξανα ειπα και τωρα το ξαναλεω
οι δυο πρωτες μεταγραφες του καλοκαιριου θα ειναι
μελισσανιδης-ογιος
εγω ειπα την αποψη μου
και ειπα οτι ακουγεται πολυ
δεν ειναι μακρια αυτη η μερα που η θα βγω λαθος η σωστος
θα δειξει
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166

΄Ή μπερδέυτηκες απειδή είναι αρχή του μήνα κ νομίζεις ότι είναι Πρωταπρικλιά ή έχεις αρχίσει το ούζο από νωρίς.
Δεν μας φτάνει τα όσα έχουμε,θα χουμε κ εμφύλιο από πανω.
Δε νομίζω Αρίωνα.Αυτά ούτε στο STAR TREK δε γίνονται.
 

Επισκέπτης
Καταρχάς θα απαντήσω στον φίλο μου τον πάνθηρα κ μετά στον φίλο μου τον μικρό τον βάζελο.
Bodo ειλικρεινά να δεν πάρω πρωτάθλημα,ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΩ ΝΑ ΒΓΩ ΤΣΟΥ ΛΟΥ.
Το θεωρώ διασκέδαση των εντυπώσεων και κορόϊδία και ότι γίναμε μίκροι να λεμε ευτυχώς που βγήκαμε Τσου Λου.Άσε που ο δεύτερος θα παίξει προκριματικά από τον Ιούλιο,που σημαίνει ότι η προετοιμασιά θα ξεκινήσει από το Μαίο,πράγμα που σημαίνει ξεχνάμεκ τους διεθνείς του EURO.Προτιμώ λοιπόν αν δεν πα΄ρω το πρωτάθλημα να βγω μία κ καλη ΟΥΕΦΑ.

Πάμε τώρα στο χθεσινό.Για μένα πέναλντι στο 89' δεν υπάρχει.Τέτοια γίνοντια δεκάδες σε καθε ματς και καλώς ή κακώς δε δίνονται.
Φαντάσου πόσα κόρνερ θα είχαν γίνει πέναλντι από τα κρτήματα μέσα στις περιοχες που βλέπουμε.
Δεύτερον ο ΠΑΟ κατέβηκε έξυπνα όπως λες κ ήταν άτυχος στην τελική του προσπάθεια.
Τρίτον ο Σαλπιγγίδης επρεπε να αποβληθεί αλλα΄τον έσωσε ο παμπόνηρος Μόρρις.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ γιατί πήρα ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΓΑΥΡΙΣΙΟ.
Τέταρτον αν δεν πηγαίνουμε για κα΄τι τότε,δύσκολο το βλεπω το ματς με τον γαύρο.
καλα κανεις και θες πρωταθλημα αλλα τα λεφτα τα εχει το chl αλωστε μη ξεχνας α;φου τα εχουμε πει και κατιδιαν οτι μεγαλο μερος που ξεχρεωσες ηταν η πορεια στους ομιλους.ειναι πολλα τα λεφτα και δεν μπορεις να λες δεν τα θελω. κοιτα ποσες ομαδες θηρια κανουν αμαν να βγουν τεταρτοι για να παιξουν . βλεπε λιβερπουλ.
 

Επισκέπτης
΄Ή μπερδέυτηκες απειδή είναι αρχή του μήνα κ νομίζεις ότι είναι Πρωταπρικλιά ή έχεις αρχίσει το ούζο από νωρίς.
Δεν μας φτάνει τα όσα έχουμε,θα χουμε κ εμφύλιο από πανω.
Δε νομίζω Αρίωνα.Αυτά ούτε στο STAR TREK δε γίνονται.
Εδω Θεσσαλονίκη αυτό ακούγεται!
 

Επισκέπτης
ο μπαγιεβιτς εχει πεθανει για τηυν αεκ και η αεκ γιατον μπαγιεβιτς τελος!!!!!!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.227
Like
396
Πόντοι
36
Πάμε τώρα στο χθεσινό.Για μένα πέναλντι στο 89' δεν υπάρχει.Τέτοια γίνοντια δεκάδες σε καθε ματς και καλώς ή κακώς δε δίνονται.
Φαντάσου πόσα κόρνερ θα είχαν γίνει πέναλντι από τα κρτήματα μέσα στις περιοχες που βλέπουμε.
Δεύτερον ο ΠΑΟ κατέβηκε έξυπνα όπως λες κ ήταν άτυχος στην τελική του προσπάθεια.
Τρίτον ο Σαλπιγγίδης επρεπε να αποβληθεί αλλα΄τον έσωσε ο παμπόνηρος Μόρρις.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ γιατί πήρα ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΓΑΥΡΙΣΙΟ.
Τέταρτον αν δεν πηγαίνουμε για κα΄τι τότε,δύσκολο το βλεπω το ματς με τον γαύρο.

Απόψεις, φίλε μου. Δεν είναι κράτημα μόνο. Είναι ρίψη γοφού #2 (Ζίου Ζίτσου)  :2funny:

Όντως ο Σάλπι έπρεπε να αποβληθεί. Αφού φυσικά είχε αποβληθεί ο γέρων Ρίμπος. Λίγο πριν είχε αγκωνιά στο λαιμό του Γκούμα. 2 ΙΔΙΕΣ παραβάσεις που τιμωρούνται με κόκκινη.
 

Επισκέπτης
΄Ή μπερδέυτηκες απειδή είναι αρχή του μήνα κ νομίζεις ότι είναι Πρωταπρικλιά ή έχεις αρχίσει το ούζο από νωρίς.
Δεν μας φτάνει τα όσα έχουμε,θα χουμε κ εμφύλιο από πανω.
Δε νομίζω Αρίωνα.Αυτά ούτε στο STAR TREK δε γίνονται.
εγώ πιστεύω ότι τελικά πάμε για Όγιος και είναι ο μόνος προπονητής αυτή την στιγμή στην Ελλάδα που είναι φαν του όμορφου ποδοσφαίρου και όχι του ποδοσφαίρου σκοπιμοτήτων.

η περίπτωση Μπάγεβιτς παίζει μόνο σε περίπτωση που ο Ντούσαν βγει δημόσια και ζητήσει συγνώμη από τον λαό της ΑΕΚ αλλά και να φέρει στο φως την σκοτεινή δολοπλοκία που έπαιξε ο πράκτορας εις βάρος της ΑΕΚ με τελικό θύμα και τον ίδιο τον Μπάγεβιτς. 
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.227
Like
396
Πόντοι
36
Ο Όγιος είναι καλός προπονητής. Ακόμα να καταλάβω γιατί τον έδιωξαν από τον Άρη...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Απόψεις, φίλε μου. Δεν είναι κράτημα μόνο. Είναι ρίψη γοφού #2 (Ζίου Ζίτσου)  :2funny:

Όντως ο Σάλπι έπρεπε να αποβληθεί. Αφού φυσικά είχε αποβληθεί ο γέρων Ρίμπος. Λίγο πριν είχε αγκωνιά στο λαιμό του Γκούμα. 2 ΙΔΙΕΣ παραβάσεις που τιμωρούνται με κόκκινη.
παιδες γινονται λαθη επι λαθων
και ειπαμε ειναι επειδη ειναι ΒΛΑΚΕΣ οι διαιτητες
να σας ποσταρω συνοπτικα
ριβαλντο
δελλας
σαλπιγκιδης
πεναλτι αεκ
οφσαιντ ολυμπιακου(3 ηταν και δεν ειδε κανεναν ο τρομπας)
κοκκινη μασσαρα(αν και αυτη οπως ειπαν και οι καθηγητες ειναι κοκκινη βαση του κανονισμου αλλα δεν δινονατι και συμφωνω)
κοκκινη καρντοσο
πεναλτι λαρισσας
ακυρωθεν γκολ του χουτου
αν ξεχναω κατι σορρυ
και μετα μου λετε οτι ειναι στημενα
ρε μαγκες οι τυποι ειναι αχρηστοι

ΥΓ αυτες οι φασεις ειναι πως τις ειδα και πως τις εκρινα εγω
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εγώ πιστεύω ότι τελικά πάμε για Όγιος και είναι ο μόνος προπονητής αυτή την στιγμή στην Ελλάδα που είναι φαν του όμορφου ποδοσφαίρου και όχι του ποδοσφαίρου σκοπιμοτήτων.

η περίπτωση Μπάγεβιτς παίζει μόνο σε περίπτωση που ο Ντούσαν βγει δημόσια και ζητήσει συγνώμη από τον λαό της ΑΕΚ αλλά και να φέρει στο φως την σκοτεινή δολοπλοκία που έπαιξε ο πράκτορας εις βάρος της ΑΕΚ με τελικό θύμα και τον ίδιο τον Μπάγεβιτς. 
αριον ο ογιος ακουγεται μεσα στην αεκ εδω και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καιρο
 

Επισκέπτης
Ο Όγιος είναι καλός προπονητής. Ακόμα να καταλάβω γιατί τον έδιωξαν από τον Άρη...
αυτός παίζει για την ΑΕΚ αλλά και υπό προϋποθέσεις ο Μπάγεβιτς, τώρα αυτό που πήγαν να κάνουν με τον Λίνεν ορισμένοι δημοσιογράφοι έγινε απλά γιατί πολεμάνε τον Ντέμη και οι περισσότεροι δημοσιογράφοι από αυτούς είναι τσιράκια του Κρόκους και πάνε να βάλουν στο ίδιο τσουβάλι τον Ντέμη με αυτόν και ιδικά στο ζήτημα της αλητείας που έκανε στο θέμα Μπάγεβιτς.
 

Επισκέπτης
πάντως ένα θα σας πώ άσχετα αν αξίζαμε η δεν αξίζαμε την νίκη ο ΠΑΟ στάθηκε τυχερός στο γκολ που ακυρώθηκε στην ΑΕΚ γιατί αν δεν ακουμπούσε στον Μπλάνκο πάλι μέσα θα πήγαινε οπότε δεν υπήρχε περίπτωση οφ σάιτ.
με τέτοια ψυχρολουσία θα είχε άλλη έκβαση ο αγώνας και έβλεπα τον ΠΑΟ να φεύγει με 3 τεμάχια από το ΟΑΚΑ.
 

Επισκέπτης
αυτός παίζει για την ΑΕΚ αλλά και υπό προϋποθέσεις ο Μπάγεβιτς, τώρα αυτό που πήγαν να κάνουν με τον Λίνεν ορισμένοι δημοσιογράφοι έγινε απλά γιατί πολεμάνε τον Ντέμη και οι περισσότεροι δημοσιογράφοι από αυτούς είναι τσιράκια του Κρόκους και πάνε να βάλουν στο ίδιο τσουβάλι τον Ντέμη με αυτόν και ιδικά στο ζήτημα της αλητείας που έκανε στο θέμα Μπάγεβιτς.
ελα ρε αριων αλητεια ο κοκαλης ο πιο καθαρος προεδρος αυτον που τον αδικουν συνεχεια!!!! εμαθα οτι ο διαιτητης που επαιξε με τον αστερα παει για παραπομπη. δεν εδωσε πεναλτυ!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Γενικώς πάντως φέτος υπάρχει μια τάση από την διαιτησία  να ευνοηθούν ΟΛΟΙ ΑΠΑΝΤΕΣ.
Κατάφορη ευνοημένη ομάδα φέτος δεν υπάρχει.Γενικώς μια ομάδα που αδικήθηκε την προηγούμενη αγωνιστική,ευνοείται τις επόμενες.
Παράδειγμα η Λάρισα.
Ήταν,κατά γενική ομολογία η πιο αδικημένη ομάδα του πρωταθλήματος διαιτητικά-όλοι το λέγαμε,και πήρε το πιο απίθανο σφύριγμα που ούτε ο γάυρος όταν μεσουρανούσε η παράγκα δεν θα το έπαιρνε.
Άλλο παράδειγμα η ΑΕΚ.Αδικήθηκε με το πέναλντι με τον Πανιώνιο(προσέξτε,δεν λέω ότι αδικα έχασε-απλά στεκομαι στην φάση),έβγαλε ανακοίνωνση,τσουπ πήρε το γαυρίσιο πέναλντι χθες.
Γενικώς φέτος υπάρχει μαι τάση του ΄΄όλοι αδικούνται-όλοι ευνοούνται΄΄,ώστε στο τέλος αν παραπονεθςί κάποια ομάδα,θα τις λένε οι άλλοι ΄΄΄ναι αλλά ευνοήθηκες εκεί΄΄ κ.ο.κ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
πάντως ένα θα σας πώ άσχετα αν αξίζαμε η δεν αξίζαμε την νίκη ο ΠΑΟ στάθηκε τυχερός στο γκολ που ακυρώθηκε στην ΑΕΚ γιατί αν δεν ακουμπούσε στον Μπλάνκο πάλι μέσα θα πήγαινε οπότε δεν υπήρχε περίπτωση οφ σάιτ.
με τέτοια ψυχρολουσία θα είχε άλλη έκβαση ο αγώνας και έβλεπα τον ΠΑΟ να φεύγει με 3 τεμάχια από το ΟΑΚΑ.
πάντως ένα θα σας πώ άσχετα αν αξίζαμε η δεν αξίζαμε την νίκη ο ΠΑΟ στάθηκε τυχερός στο γκολ που ακυρώθηκε στην ΑΕΚ γιατί αν δεν ακουμπούσε στον Μπλάνκο πάλι μέσα θα πήγαινε οπότε δεν υπήρχε περίπτωση οφ σάιτ.
με τέτοια ψυχρολουσία θα είχε άλλη έκβαση ο αγώνας και έβλεπα τον ΠΑΟ να φεύγει με 3 τεμάχια από το ΟΑΚΑ.


Μέσα δεν πήγαινε αυτό.Καλώς ακυρώθηκε.
 

Επισκέπτης
ελα ρε αριων αλητεια ο κοκαλης ο πιο καθαρος προεδρος αυτον που τον αδικουν συνεχεια!!!! εμαθα οτι ο διαιτητης που επαιξε με τον αστερα παει για παραπομπη. δεν εδωσε πεναλτυ!!!!
φίλε μου από τότε που πήρε τον ΟΣΦΠ αυτός ο άνθρωπος άρχισε η παρακμή του Ελληνικού ποδοσφαίρου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom