Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εγώ πάντως απ ότι έχω ψυλιαστεί όταν θα σκάσει στο τραπέζι το όνομα του προπονητή θα γίνει σεισμός μιλάμε για πολλά ρίχτερ.
παντως για να ερθει προπονητης ονομα πρωτα πρεπει να υπαρχει σταθερη διοικηση και οχι αυτη η αβεβαοιτητα που επικρατει τωρα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
παντως για να ερθει προπονητης ονομα πρωτα πρεπει να υπαρχει σταθερη διοικηση και οχι αυτη η αβεβαοιτητα που επικρατει τωρα.
παντως για να ερθει προπονητης ονομα πρωτα πρεπει να υπαρχει σταθερη διοικηση και οχι αυτη η αβεβαοιτητα που επικρατει τωρα.

Βλ΄πεω ότι επιμένεις περί αβεβαιότητας στα διοικητικά.
Που την βλέπεις για να το συζητήσουμε.Εκτός κ αν εννοείς τα φράγκα που δεν πέφτουν.
 

Επισκέπτης
Eδω Bodo έχεις λάθος περί διοικητικής αστάθειας στην ΑΕΚ.Μπορεί να μην έχουμε ομάδα,αλλα διοικητική σταθερότητα έχουμε,τουλάχιστον από την εποχή Μελισσανίδη.
Είναι από τις συνθήκες που σπανίως ζούμε στην ΑΕΚ,τέτοια σταθερότητα δηλαδή.Τα όποια προβληματάκια με οργανωμένους κ.λ.π δεν σημαίνει ότι υπάρχει κ αστάθεια.
απλά η σημερινή διοίκηση αντιμετωπίζει προβλήματα που προήλθαν από εξωγενείς παρεμβάσεις και το βασικότερο οι μελλοντικές βλέψεις της σημερινής διοίκησης δεν εξυπηρετούν τα συμφέροντα μερικών και με τα παπαγαλάκια τους τους δημοσιογράφους προσπαθούν να κάνουν το μαύρο άσπρο.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
τι να το κάνω το παρελθόν και το μέλλον όταν πλέον το Ελληνικό ποδόσφαιρο κοντεύει να φτάσει σε μια κατάσταση που σε λίγα χρόνια θα συναγωνιζόμαστε σε συλλογικό επίπεδο ομάδες στην κλάση της Μάλτας και της Ανδόρας?
οχι φιλε αυτο ειναι λαθος τουλαχιστον για φετος
ειδες φετος δεν εχεις παραπονο συλλογικα ευρωπαικα δε τα πηγαμε ασχημα
μπορει να μην ειδες ποδοσφαιρο αλλα ευρωπαικα ηταν αρκετα επιτυχημενη χρονια
και το ξαναλεω συλλογικα και οχι μεμονομενα
αυτο τουλαχιστον φετος δειχνει αλλα πραματα
 

Επισκέπτης
Eδω Bodo έχεις λάθος περί διοικητικής αστάθειας στην ΑΕΚ.Μπορεί να μην έχουμε ομάδα,αλλα διοικητική σταθερότητα έχουμε,τουλάχιστον από την εποχή Μελισσανίδη.
Είναι από τις συνθήκες που σπανίως ζούμε στην ΑΕΚ,τέτοια σταθερότητα δηλαδή.Τα όποια προβληματάκια με οργανωμένους κ.λ.π δεν σημαίνει ότι υπάρχει κ αστάθεια.
σταθεροτητα ειναι οταν οι μετοχοι λενε μη διωξεις το φερερ αλλα να τον αναγκασουν να φυγει και ο ντεμης περνει πρωτοβουλια και τον διωχνει και μενουν οι αλλοι αγαλμα και τον πληρωνουν;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Εντάξει ρε συ.Λάθη έγιναν κ γίνονται.Αν κ δεν βλέπω σε αυτό που αναφέρεις κάποιο λάθος.
Το αν υπάρχουν κα΄ποια λα΄θη,δεν σημαίνει κ αστάθεια.
στάθεια είχαμε επί Νικολάου,που δεν ξέραμε τι έκανε κ ποιος κουμάντα,επί Τροχανά,επί Σκλαβενίτη,Κυριόπουλο κ.λ.π.,κ.λπ.

α κ ξέχασα τον δικηγόρο του φίλου μου του Bull,τον Αλέκο Βατίδη :headbang:
 

Επισκέπτης
οχι φιλε αυτο ειναι λαθος τουλαχιστον για φετος
ειδες φετος δεν εχεις παραπονο συλλογικα ευρωπαικα δε τα πηγαμε ασχημα
μπορει να μην ειδες ποδοσφαιρο αλλα ευρωπαικα ηταν αρκετα επιτυχημενη χρονια
και το ξαναλεω συλλογικα και οχι μεμονομενα
αυτο τουλαχιστον φετος δειχνει αλλα πραματα
ας μην ήταν εκείνη η περίφημη αγωνιστική με το 5 στα 5 και θα δεις που θα ήμαστε τώρα απλά αυτή η αγωνιστική μας ανέβασε.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
402
Πόντοι
36
Σκοτεινότατε,

το ξενέρωμα με το μπάσκετ με απέτρεψε σε πρώτη φάση από τη μπάλα.

Σε δεύτερη ο φόβος στησίματος. ΟΙ παίκτες μας με τέτοια αισχρή διαιτησία διαμαρτυρήθηκαν ελάχιστα, για να αποφύγουν κάρτες. Μιλημένοι ήταν ΙΜΟ. Περίμεναν δλδ το στήσιμο. Σε φαουλάκια και κάρτες πριν το ΕΓΚΛΗΜΑ (αφού είναι οολύ κοντά και αποκλείεται να μην είδε ο κόραξ)

Χθες το πλάνο ήταν: τους σκάμε μέχρι το 65-70' και μετά περνάμε μπροστά. Φαινόταν να δουλεύει. Ο παραγκίτης αληταράς είχε άλλα σχέδια όμως.  :tickedoff:

Ουσιαστικά η ΑΕΚ είχε 0 ευκαιρίες μέχρι το ΔΩΡΟ του κοκκινοφορεμένου. Σε μας μετράω αυτή του Ν' Ντόι (που δεν άφησε σε Σάλπι), τα σουτ Κάρα και Σπυρόπουλου και το σχεδόν αυτογκόλ του βΔέλλα στο 90'(ΕΔΩ υπάρχει καθαρό πέναλτυ του Παπασταθόπουλου στον Πόστιγκα).

Με διαιτησία "ανθρώπινη" πιθανότατα καθαρίζαμε το ματσάκι. Αλλά με ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ τίποτα δεν γράφεται. Κρατάνε με ΟΡΓΙΑ τους λιμανίσιους κοντά, ενώ έπρεπε με βάση αυτά που γίνονται μέα στα γήπεδα ΧΩΡΙΣ ΚΟΡΑΚΙΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ να έχουμε καθαρίσει τον τίτλο. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΙΘΟΥΜΕ Η ΝΑ ΑΡΕΣΟΥΜΕ.

Και πάλι στο χέρι μας είναι, αλλά μας περιμένουν σε κάθε στροφή οι κόρακες και οι ενστάσεις. ΕΣΕΙΣ με λιμάνι θα χτυπήσετε τον αγώνα?

Στο μπάσκετ κάτι είπε ο Γεωργίου στο ραδιόφωνο πριν κάτι μέρες: Ο Λιθουανός έχει κάνει τα αποδυτήρια μπουρδέλο. Τσακώνεται με το Σπανούλη σαν το σκύλο με τη γάτα. Ο Θανάσης (τον οποίο ανέφερε σαν πηγή του) είναι έτοιμος να πάρει δραστικά μέτρα.

Άσχετα με το σε τι εκτίμηση έχω τον φαφούτη, εδώ μου φαίνεται πως βρίσκεται κοντά στην αλήθεια. Το λέω χωρίς να ξέρω κάτι για φέτος. Αλλά ξέρω πως όταν αποκλειστήκαμε από τους Βάσκους πριν 2 χρόνια "Σπανούλης και Λάκοβιτς πήγαιναν ο καθένας να πάρουν μόνοος του τον αγώνα". Κατά λέξη από μέλος του μάνατζμεντ του ΠΑΟ σε συζήτηση μας ενώπιον άλλων.

Δύσκολα βλέπω φως στο μπάσκετ φέτος. Υπάρχει και η γκαντεμιά, τα 2 κατά συνθήκη 5άρια (Μάικ και Κώστας) και το μοναδικό κανονικό (Ντέγιαν) να είναι ΟΦ αυτή την περίοδο. ΑΝ ξεπεράσουμε το σκόπελο των 2-3 εβδομάδων θα πάμε καλά στην Ελλάδα. Ευρώπη ΠΑΝΔΥΣΚΟΛΟ.

Οι δημοσιογράφοι πάντως καλά κάνουν και δεν μιλάνε καθόλου. Όσο οι διαφορές δε βγαίνουν "επίσημα" προς τα έξω, ελπίζουν να επουλωθούν κάπως οι πληγές από  τις όποιες αντιπαραθέσεις.

Με προσοχή καλά θα πάμε στην Ευρώπη στο βόλλεϋ. Έχουμε δυνατότητα δλδ. Όλα παίζονται.

Να είμαστε και να περνάμε ΚΑΛΑ!  :dancing: :dancing: :dancing:

 

Επισκέπτης
σταθεροτητα ειναι οταν οι μετοχοι λενε μη διωξεις το φερερ αλλα να τον αναγκασουν να φυγει και ο ντεμης περνει πρωτοβουλια και τον διωχνει και μενουν οι αλλοι αγαλμα και τον πληρωνουν;
και ήταν μαγκιά που τον έδιωξε γιατί στο τέλος με τον Φερέρ δεν θα συμπληρώναμε ούτε 11άδα με την συμπεριφορά του αλλά και τα υπόγεια σχέδια του.
 

Επισκέπτης
το θεμα ειναι κατα ποσο θα συνεχισουν να δινουν λεφτα αν και φετος δεν καταφερει η ομαδα να βγει chl γιατι δεν μπορει μονο να βαζουν καποια στιγμη πρεπει και να ειπρεξουν δεν ειναι φιλανθρωπικο ιδρυμα. μην παραμυθιαζεστε σαν τους ολυμπιακους με το κοκαλη οτι εχει βαλει λεφτα το ποσα εχει βγαλει δεν λενε.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ας μην ήταν εκείνη η περίφημη αγωνιστική με το 5 στα 5 και θα δεις που θα ήμαστε τώρα απλά αυτή η αγωνιστική μας ανέβασε.
ε και τι ειναι αυτο ρε αριον?
διακαιολογια?
αν θυμασαι καλα
ΚΑΜΟΙΑ ομαδα δε κερδισε απο τυχη
ολες επαιξαν μπαλαρα
δεν βρισκω το λογο να μη γινει αυτο
και σου ξαναλεω οτι απλα ειμασταν μαθημενοι στην αποτυχια
και μας ηρθε καπως αυτο
αλλα αν ξαναθυμηθεις λιγο και τους επομενους αγωνες
γιναν πολυ καλες νικες
καποιες ηττες
και ελαχιστες απογοητετυτικες εμφανισεις
βλ μπαγερν,χεταφε
 

Επισκέπτης
πάντως θα ρίξω δυο ονόματα στο τραπέζι που στην ουσία παίζουν για προπονητές στην ΑΕΚ και αν θέλετε σχολιάστε τα.

70% Όγιος      30% Ντούσαν.
 

Επισκέπτης
ε και τι ειναι αυτο ρε αριον?
διακαιολογια?
αν θυμασαι καλα
ΚΑΜΟΙΑ ομαδα δε κερδισε απο τυχη
ολες επαιξαν μπαλαρα
δεν βρισκω το λογο να μη γινει αυτο
και σου ξαναλεω οτι απλα ειμασταν μαθημενοι στην αποτυχια
και μας ηρθε καπως αυτο
αλλα αν ξαναθυμηθεις λιγο και τους επομενους αγωνες
γιναν πολυ καλες νικες
καποιες ηττες
και ελαχιστες απογοητετυτικες εμφανισεις
βλ μπαγερν,χεταφε
πάντως η συνολική εικόνα του ποδοσφαίρου δεν είναι δυνατόν να κριθεί από μια χρονιά ας πούμε ότι η εφετινή ήταν καλή εγώ προσωπικά δεν είμαι και τόσο αισιόδοξος με την νέα.
 

Επισκέπτης
και ήταν μαγκιά που τον έδιωξε γιατί στο τέλος με τον Φερέρ δεν θα συμπληρώναμε ούτε 11άδα με την συμπεριφορά του αλλά και τα υπόγεια σχέδια του.
δεν διαφωνω και νωριτερα επρεπε να τον ειχε διωξει!!! αλλα για πες μου ποιος ηταν αυτος που του εκανε το ηγεμονικο συμβολαιο και με τους ορους που και ο μουρινιο θα ζηλευε;οταν ομως εισαι υπαληλος θα πρεπει να ρωτας γιατι τα λεφτα δεν τα βαλε αυτος. με τα λεφτα αυτα θα μπορουσε να κανει μετεγραφες.
 

Επισκέπτης
δεν διαφωνω και νωριτερα επρεπε να τον ειχε διωξει!!! αλλα για πες μου ποιος ηταν αυτος που του εκανε το ηγεμονικο συμβολαιο και με τους ορους που και ο μουρινιο θα ζηλευε;οταν ομως εισαι υπαληλος θα πρεπει να ρωτας γιατι τα λεφτα δεν τα βαλε αυτος. με τα λεφτα αυτα θα μπορουσε να κανει μετεγραφες.
λάθη γίνονται και την πάτησε ο Ντέμης από δυο λόγους τελικά ο ένας είναι ότι τον έζησε τον Φερέρ στην Ισπανία σε μια επιτυχημένη χρονιά και δεύτερον έπεσε θύμα του Φερέρ γιατί απλά είναι περισσότερο απατεώνας και λιγότερο προπονητής.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
πάντως η συνολική εικόνα του ποδοσφαίρου δεν είναι δυνατόν να κριθεί από μια χρονιά ας πούμε ότι η εφετινή ήταν καλή εγώ προσωπικά δεν είμαι και τόσο αισιόδοξος με την νέα.
ναι ετσι να το θεσεις ναι δεν αντιλεγω
απλα δεν μπορουμε να πουμε οτι ηταν αποτυχημενη χρονια
εγω ειμαι αρκετα αισιοδοξος για τον εξης λογο
οτι οι ''μικρες ομαδες'' εχουν ξυπνησει και τα λεφτα που θα παρουν
απο ευρωπη η οτι αλλο θες δεν τα κανουν παντελονι
αν λεγαμε στην αρχη της χρονιας οτι
οι ''μικρες''ομαδες θα ειχαν ζουραφσκι,ζαιρι,αμοροζο,κονσεισαο κτλπ
θα επεφτε ντοματα
και ξερεις και κατι
εγω απο τις μικρες ομαδες δεν εχω παραπονο
επειδη ολο το σκ βλεπω μπαλα
ειμαι ευχαριστιμενος απο το θεαμα που
μου προσφερουν
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Καταρχάς θα απαντήσω στον φίλο μου τον πάνθηρα κ μετά στον φίλο μου τον μικρό τον βάζελο.
Bodo ειλικρεινά να δεν πάρω πρωτάθλημα,ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΩ ΝΑ ΒΓΩ ΤΣΟΥ ΛΟΥ.
Το θεωρώ διασκέδαση των εντυπώσεων και κορόϊδία και ότι γίναμε μίκροι να λεμε ευτυχώς που βγήκαμε Τσου Λου.Άσε που ο δεύτερος θα παίξει προκριματικά από τον Ιούλιο,που σημαίνει ότι η προετοιμασιά θα ξεκινήσει από το Μαίο,πράγμα που σημαίνει ξεχνάμεκ τους διεθνείς του EURO.Προτιμώ λοιπόν αν δεν πα΄ρω το πρωτάθλημα να βγω μία κ καλη ΟΥΕΦΑ.

Πάμε τώρα στο χθεσινό.Για μένα πέναλντι στο 89' δεν υπάρχει.Τέτοια γίνοντια δεκάδες σε καθε ματς και καλώς ή κακώς δε δίνονται.
Φαντάσου πόσα κόρνερ θα είχαν γίνει πέναλντι από τα κρτήματα μέσα στις περιοχες που βλέπουμε.
Δεύτερον ο ΠΑΟ κατέβηκε έξυπνα όπως λες κ ήταν άτυχος στην τελική του προσπάθεια.
Τρίτον ο Σαλπιγγίδης επρεπε να αποβληθεί αλλα΄τον έσωσε ο παμπόνηρος Μόρρις.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ γιατί πήρα ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΓΑΥΡΙΣΙΟ.
Τέταρτον αν δεν πηγαίνουμε για κα΄τι τότε,δύσκολο το βλεπω το ματς με τον γαύρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom