Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (7 μέλη και 19 επισκέπτες)

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
348
Κριτικές
15
Like
277
Πόντοι
5.102
Ο φίλος αναγνώστης Θεοδόσης έστειλε αυτό το σχετικά μακάβριο, αλλά απόλυτα σωστό mail...

"Φίλε Paparazzi,

Δε σου έστειλα φωτογραφία, σου έστειλα αυτό το e-mail γιατί χθες (21-02-2008) ολοκληρώθηκε ένα ανεξήγητο φαινόμενο. Πιστέψτε το! Η ευρωπαική ΑΕΚ κάνει κηδείες! Οχι όμως μεταφορικά... Ας δούμε τα γεγονότα ένα-ένα:

1)Παραμονές του αγώνα με τη Sevilla πεθαίνει ο Antonio Puerta...
2)Παραμονές του αγώνα με τη Fiorentina πεθαίνει η γυναίκα του προπονητή της Fiorentina...
3)Παραμονές του αγώνα με τη Villarreal πεθαίνει ο πατέρας του Ismael Blanco...
4)Παραμονές του αγώνα με τη Getafe πεθαίνει ο πατέρας του Cosmin Contra...
Θέλω να εκφράσω τα θερμά μου συλλυπητήρια στις οικογένειες των θυμάτων και να εκφράσω τη χαρά μου που αποκλειστήκαμε. Και να θέσω το ερώτημα:

Τελικά η ΑΕΚ είναι αρρώστια;

Με δέος και συγκίνηση,
Θεοδόσης"

δεν ξερω αν το εχετε ξαναποσταρει αλλα το βρηκα και ηταν ενδιαφερον...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πρέπει να κανονιστεί λίαν συντόμως.....
Διαβάστε κι εδώ,λες και το γράφω εγώ είναι....

Και κάτω από το σχόλιο αυτό παρατίθεται σχόλιο ΑΕΚΤΖΗ, που βλέπει μπάλα:

Sotiris έγραψε

2 Μαρτίου 2008 στις 11:19 pm
Ta 30 sfyrigmata eksw apo tin perioxi tis AEK den ta aneferes! Einai logiko me 30 gemismata kapoio tha paei mesa. Den antilew, xalia emfanisi eixe i aek alla min leme kai eynoiki diaitisia, hmarton! Na prosthesw sta sxolia sou tin aparadekti epilogi na ksekinisei o maxo katw apo ta dokaria.

Και αναρωτιέται κανείς. Τελικά μόνο εγώ βλέπω πωςο Έλληνας βρέξει χιονίσει θα κλαψομουνιαστεί για τη διαιτησία; Δεν λέγανε όλοι πως άφηνε το μάχο στον πάγκο και έβαζε τον τροχονόμο; Τώρα ο Μορέτο έγινε αυθεντία; Έναν τρίτο τερματοφύλακα...γιατί τον πήρατε; Για να δίνει ανάσες στις προπονήσεις και νερά;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου ,καλή βδομάδα κ καλό μήνα.
Φυσιολογικά,πάπαλα το πρωτάθλημα και για φέτος.
Χθες οι παίχτες έδειξαν κάποια σχετική διάθεση,αλλά η φετινή ανοργανωσιά σε συνδυασμό με την φετινή έλλειψη εμφανούς συστήματος μας έφεραν το πρωτο χηνάρι της χρονιάς.Ο ΠΑΟ ήταν μια καλοδουλεμένη κ καλοστημένη ομάδα,που αν δεν φοβόταν πιστεύω ότι θα το είχε παρει το ματς.

Απο την χθεσινή ΑΕΚ κρατάω την παρουσία του κόσμου(45.000) που ήταν συγκλονιστικότατος κ έκανε το μεγαλύτερο φετινό ρεκόρ προσέλευσης στην Σούπερ Λίγκα.Επίσης κρατάω κ το πα΄θος του γερό-Ρίμπο.

Για το πέναλντι δεν θα πω τίποτα ,γιατί τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται...ευτυχώς που δόθηκε και εκείνο το απίθανο :idiot: :uglystupid: πέναλντι στην Λάρισα και κάπως μετριάστηκε το ρεζιλίκι του Παμπορίδη για αυτό που έδωσε.

Απλά θα ήθελα να πω ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΑΔΕΡΦΟΥΣ ΜΟΥ,που βγήκαν ΟΛΟΙ και είπαν για το χθεσινό πέτσινο πέναλντι  ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΚΡΥΦΤΟΥΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟΥΣ,όπως κάνουν μεγάλη μερίδα των οπαδών των ΄΄αιωνίων΄΄ που στον βωμό της νίκης,δεν τους ενδιαφέρει η αδικία κ η αβάντα υπέρ τους.


ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ η χρονιά χάθηκε.
Και πρωτάθλημα να πάρεις πάλι χαμένη για μένα είναι ,γιατί ΤΙΠΟΤΑ δεν παρουσίασες φέτος .Ούτε καποιον παίχτη έβγαλες,ούτε καποιο σύστημα στην ομάδα καθιέρωσες.

Οι όποιοι ιθύνοντες-διοικούντες αυτής της ομάδας ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ,να κάτσουν να κάνουν προγραμματισμό για τη νέα χρονιά.Πρωτίστως πρέπει να κλείσουν από τώρα προπονητή κ αν τον έχουν βρει να τον ρωτήσουν ΑΠΟ ΤΩΡΑ,ποιους από τους τωρινούς παίχτες του ρόστερ θέλει να τουε κρατήσουμε ή όχι.
Δεν χωράει ΠΙΑ ΑΛΛΑ ΛΑΘΗ.
Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΧΕΔΟΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Μια μεταγραφή που πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να την κα΄νεις όσα κ αν σου ζητήσουν είναι ο Καρντόσο του Αστέρα.
Μακράν το καλύτερο αμυντικό χαφ αυτή την στιγμή στην Ελλάδα.
Πνευμόνια,σκυλί,ταχύτατος,τεχνική κατάρτιση.ΜΕΤΑΓΡΑΦΑΡΑ θα είναι...
 

Επισκέπτης
καλημέρα αδέλφια ψηλά το κεφάλι..........

κοιτάμε μπροστά και ελπίζω σε αυτούς που έχουν στα χέρια τους της τύχες της ομάδας μας η εφετινή χρονιά να γίνει μάθημα.
τα πρωταθλήματα δεν τα παίρνεις με δυο και τρία ματς που σου έκατσαν χωρίς να παίξεις ποδόσφαιρο.
εγώ προσωπικά μετά τα αποτελέσματα που έφεραν τον Φερέρ εκτός ομάδας το είχα γράψει εδώ μέσα ότι δεν περιμένουμε τίποτα αλλά και δεν αξίζει να περιμένουμε τίποτα με το ποδόσφαιρο που παίζουμε εμείς σαν ομάδα, αν οι οπαδοί των άλλων δυο μεγάλων είναι ευχαριστημένοι με το ποδόσφαιρο που παίζουν οι ομάδες τους είναι δικαίωμα τους απλά να μην έχουν μεγάλες απαιτήσεις μελλοντικά για την παρουσία μας στην Ευρώπη.
η απαξίωση του Ελληνικού ποδοσφαίρου είναι προϊόν της αλαζονείας μερικών που χρησιμοποιούν το ποδόσφαιρο σαν ένα μέσων νομιμοποίησης άνομων πράξεων τους. 
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Καλημέρα ρε Αρίων.
Ρε συ τι αβάταρ είναι αυτό;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα το είδα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντα εφευρετικός :2funny: :2funny: :2funny:

και επίκαιρος :2funny: :2funny: :2funny:

Μετά κ τα σφυριγματάκια που πήραν πα΄λι με τον Αστέρα.

Κόκκινη ανύπαρκτη :2funny: :2funny: :2funny:
κάτι όμορφα οφσαιντάκια που έβγαζαν τον Κοβάσεβιτς-κλαψιάρεβιτς-πεναλντάεβιτς μόνο του τετ α τετ....
 

Επισκέπτης
καλα αυτοι οι γαυροι δεν εχουν το θεο τους!!!! σχολιαζουν το ντερμπι και δεν βλεπουν τα χαλια τους γυρισαμε στο ποδοσφαιρο με το συστημα καμιναδα!!! ε ρε γλεντια την τεταρτη θα τελειωσει και το ευρωπαικο παραμυθι και μετα να δω τι θα φταιει. η ομαδα μου εκανε μεγαλο διπλο στη ξανθη και οδευει για την πεμπτη θεση.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
Kαλημέρα σε όλους!  :)

Ο Καρντόσο είναι πιθανότατα το καλύτερο αμυντικό χαφ της χρονιάς.  ;)
 

Επισκέπτης
Καλημέρα ρε Αρίων.
Ρε συ τι αβάταρ είναι αυτό;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα το είδα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντα εφευρετικός :2funny: :2funny: :2funny:

και επίκαιρος :2funny: :2funny: :2funny:

Μετά κ τα σφυριγματάκια που πήραν πα΄λι με τον Αστέρα.

Κόκκινη ανύπαρκτη :2funny: :2funny: :2funny:
κάτι όμορφα οφσαιντάκια που έβγαζαν τον Κοβάσεβιτς-κλαψιάρεβιτς-πεναλντάεβιτς μόνο του τετ α τετ....
τι περιμένεις από τους γαύρους? αυτοί είναι τα μεγαλύτερα θύματα γενικά του Ελληνικού ποδοσφαίρου απλά ο πρόεδρος τους εκμεταλλεύεται τον χαμηλό δείκτη νοημοσύνης που έχουν και συνεχίζει το θεάρεστο έργο του που οδηγεί το Ελληνικό ποδόσφαιρο στην απαξίωση. 
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
καλημερα παιδες
ρε συ αριων ημαρτον το εχουμε ξαναπει να νομιμοποιουν και να νομιμοποιουν
δηλαδη πιο ειναι το προβλημα δε καταλαβαινω?
η τσελσι καθε χρονο πεφτει εξω 100 εκατ λιρες
και αυτο συμβενει για τον απλουστατο λογο οτι ο ρομαν
δεν τη βλεπει σαν επιχειρηση
αν ειχει την αεκ ομως φανταζομαι δε θα ελεγες αυτα για νομομοποιηση
εμενα προσωπικα δε με νοιαζει οχι μονο για την ομαδα μου
αλλα για ολες τι κανει ο προεδρος τους
αν εγω μπορω να βλεπω ποδοσφαιρο
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
καλα αυτοι οι γαυροι δεν εχουν το θεο τους!!!! σχολιαζουν το ντερμπι και δεν βλεπουν τα χαλια τους γυρισαμε στο ποδοσφαιρο με το συστημα καμιναδα!!! ε ρε γλεντια την τεταρτη θα τελειωσει και το ευρωπαικο παραμυθι και μετα να δω τι θα φταιει. η ομαδα μου εκανε μεγαλο διπλο στη ξανθη και οδευει για την πεμπτη θεση.
καλα αυτοι οι γαυροι δεν εχουν το θεο τους!!!! σχολιαζουν το ντερμπι και δεν βλεπουν τα χαλια τους γυρισαμε στο ποδοσφαιρο με το συστημα καμιναδα!!! ε ρε γλεντια την τεταρτη θα τελειωσει και το ευρωπαικο παραμυθι και μετα να δω τι θα φταιει. η ομαδα μου εκανε μεγαλο διπλο στη ξανθη και οδευει για την πεμπτη θεση.
,


Ναι όντως.ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ.
Θθέλω να δω όμως να θα μου μιλας ακόμη,αν σας πα΄ρουμε τον λίνεν το καλοκαιρι πουέχει βουίξει ο τόπος.
Εχει ρήτρα στο συμβόλαιό του;;
και αν ναι,πόση;;;
ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Kαλημέρα σε όλους!  :)

Ο Καρντόσο είναι πιθανότατα το καλύτερο αμυντικό χαφ της χρονιάς.  ;)
Kαλημέρα σε όλους!  :)

Ο Καρντόσο είναι πιθανότατα το καλύτερο αμυντικό χαφ της χρονιάς.  ;)

Περίμενα να με πα΄ρεις τηλεφωνο για να ρθεις μαζί μου.
Θέλω σχόλιο σου για το ντέρμπιον,καθώς κ να μου πεις τι συμβαίνει στα αποδυτήρια του μπάσκετ σας που κάτι βρωμάει καιρό,αλλά δεν το έχουν βγάλει προς τα έξω οι δημοσιογράφοι σας.
 

Επισκέπτης
Kαλημέρα σε όλους!  :)

Ο Καρντόσο είναι πιθανότατα το καλύτερο αμυντικό χαφ της χρονιάς.  ;)
δεν διαφωνώ απόλυτα με αυτό όμως αυτό δεν σημαίνει και ότι η μετακίνηση του σε μια μεγαλύτερη ομάδα θα είναι επιτυχημένη παράδειγμα ο Ενσαλίβα, απλά οι ποδοσφαιριστές άλλη πίεση δέχονται όταν είναι σε μια μικρή ομάδα και άλλη η πίεση σε μια μεγάλη αλλά και οι απαιτήσεις που υπάρχουν στην κάθε ομάδα. 
 

Επισκέπτης
,


Ναι όντως.ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ.
Θθέλω να δω όμως να θα μου μιλας ακόμη,αν σας πα΄ρουμε τον λίνεν το καλοκαιρι πουέχει βουίξει ο τόπος.
Εχει ρήτρα στο συμβόλαιό του;;
και αν ναι,πόση;;;
ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ
φιλε μου φυσικα και θα σου μιλαω αφου δεν υπαρχει περιπτωση να φυγει!!!!! ρητρα παντως απο οσο ξερω δεν εχει και δεν ξερω κατα ποσο θελει να ερθει στην αεκ υπο αυτες τις συνθηκες που επικρατουν στην αεκ και με αυτη τη διοικητικη ασταθεια. ο γερμανος πανω απο ολα ψαχνει ομαδα με διοικηση σωστη αλωστε χθες το διεψευσε χθες στη συνεντευξη τυπου.
 

Επισκέπτης
καλημερα παιδες
ρε συ αριων ημαρτον το εχουμε ξαναπει να νομιμοποιουν και να νομιμοποιουν
δηλαδη πιο ειναι το προβλημα δε καταλαβαινω?
η τσελσι καθε χρονο πεφτει εξω 100 εκατ λιρες
και αυτο συμβενει για τον απλουστατο λογο οτι ο ρομαν
δεν τη βλεπει σαν επιχειρηση
αν ειχει την αεκ ομως φανταζομαι δε θα ελεγες αυτα για νομομοποιηση
εμενα προσωπικα δε με νοιαζει οχι μονο για την ομαδα μου
αλλα για ολες τι κανει ο προεδρος τους
αν εγω μπορω να βλεπω ποδοσφαιρο
δεν καταλαβαίνεις την γενική συμπεριφορά του όμως εδώ, οι δραστηριότητες του κάθε επιχειρηματία το να είχαν αντίκτυπο μόνο στην ομάδα τους ποσώς θα με ενδιέφερε αλλά η γενική τους παρέμβαση στο ποδόσφαιρο με τακτικές που δημιουργούν εσκεμμένα προβλήματα στης άλλες ομάδες αυτό είναι το ζητούμενο και στην περίπτωση του Κόκκαλη είναι δεκάδες οι αντί δεοντολογικές παρεμβάσεις που έχει κάνει εις βάρος άλλων ομάδων εκμεταλλευόμενος της σχέσεις του με τα κέντρα εξουσία πολιτικά και αθλητικά.   
 

Επισκέπτης
φιλε μου φυσικα και θα σου μιλαω αφου δεν υπαρχει περιπτωση να φυγει!!!!! ρητρα παντως απο οσο ξερω δεν εχει και δεν ξερω κατα ποσο θελει να ερθει στην αεκ υπο αυτες τις συνθηκες που επικρατουν στην αεκ και με αυτη τη διοικητικη ασταθεια. ο γερμανος πανω απο ολα ψαχνει ομαδα με διοικηση σωστη αλωστε χθες το διεψευσε χθες στη συνεντευξη τυπου.
εγώ πάντως απ ότι έχω ψυλιαστεί όταν θα σκάσει στο τραπέζι το όνομα του προπονητή θα γίνει σεισμός μιλάμε για πολλά ρίχτερ.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
δεν καταλαβαίνεις την γενική συμπεριφορά του όμως εδώ, οι δραστηριότητες του κάθε επιχειρηματία το να είχαν αντίκτυπο μόνο στην ομάδα τους ποσώς θα με ενδιέφερε αλλά η γενική τους παρέμβαση στο ποδόσφαιρο με τακτικές που δημιουργούν εσκεμμένα προβλήματα στης άλλες ομάδες αυτό είναι το ζητούμενο και στην περίπτωση του Κόκκαλη είναι δεκάδες οι αντί δεοντολογικές παρεμβάσεις που έχει κάνει εις βάρος άλλων ομάδων εκμεταλλευόμενος της σχέσεις του με τα κέντρα εξουσία πολιτικά και αθλητικά.   
εν μερη συμφωνω
αλλα αυτα ανηκουν στο παρελθον
ας μην ειμαστε ολοι της συνομοσιας ρε παιδια
ειπαμε οτι γινεται ειναι θεμα βλακειας ορισμενων
και οχι κατι σκοτεινο
απλα ειναι τα πραματα
αλλα σου ειπα κατι στην ελλαδα οι μισοι κλεβουν
και οι αλλοι μισοι γκρινιαζουν γιατι στην ουσια θα ηθελαν αυτοι να κλεβουν
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Eδω Bodo έχεις λάθος περί διοικητικής αστάθειας στην ΑΕΚ.Μπορεί να μην έχουμε ομάδα,αλλα διοικητική σταθερότητα έχουμε,τουλάχιστον από την εποχή Μελισσανίδη.
Είναι από τις συνθήκες που σπανίως ζούμε στην ΑΕΚ,τέτοια σταθερότητα δηλαδή.Τα όποια προβληματάκια με οργανωμένους κ.λ.π δεν σημαίνει ότι υπάρχει κ αστάθεια.
 

Επισκέπτης
εν μερη συμφωνω
αλλα αυτα ανηκουν στο παρελθον
ας μην ειμαστε ολοι της συνομοσιας ρε παιδια
ειπαμε οτι γινεται ειναι θεμα βλακειας ορισμενων
και οχι κατι σκοτεινο
απλα ειναι τα πραματα
αλλα σου ειπα κατι στην ελλαδα οι μισοι κλεβουν
και οι αλλοι μισοι γκρινιαζουν γιατι στην ουσια θα ηθελαν αυτοι να κλεβουν
τι να το κάνω το παρελθόν και το μέλλον όταν πλέον το Ελληνικό ποδόσφαιρο κοντεύει να φτάσει σε μια κατάσταση που σε λίγα χρόνια θα συναγωνιζόμαστε σε συλλογικό επίπεδο ομάδες στην κλάση της Μάλτας και της Ανδόρας?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
και οχι κατι σκοτεινο



Εμένα εννοείς;;;;
μπουα,χα,χα,χα,χα,χα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom