Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.577
Like
21.541
Πόντοι
5.506
να σε κερασουμε μια μπουγατσουλα την Κυριακη γιατι το μιλκο σου αργει ?

:shit:
Την Κυριακή θα έχει αυτό. (Spoiler)


Σύμφωνα με πληροφορίες, οι δύο κατηγορούμενοι, 23 και 24 ετών, παραδέχθηκαν τη συμμετοχή τους στο επεισόδιο, ενώ δήλωσαν μετανιωμένοι και ζήτησαν συγγνώμη. Επιπλέον, φέρεται να είπαν ότι δεν ήταν οργανωμένη επίθεση, ενώ ο νεαρός που κατηγορείται ότι απέσπασε τη ζακέτα με διακριτικό της ομάδας του Άρη που φορούσε το ένα θύμα, υποστήριξε ότι την επέστρεψε.


Κοινώς, ΚΟ ΚΟ ΚΟ.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.114
Κριτικές
1
Like
3.254
Πόντοι
456
Την Κυριακή θα έχει αυτό. (Spoiler)


Σύμφωνα με πληροφορίες, οι δύο κατηγορούμενοι, 23 και 24 ετών, παραδέχθηκαν τη συμμετοχή τους στο επεισόδιο, ενώ δήλωσαν μετανιωμένοι και ζήτησαν συγγνώμη. Επιπλέον, φέρεται να είπαν ότι δεν ήταν οργανωμένη επίθεση, ενώ ο νεαρός που κατηγορείται ότι απέσπασε τη ζακέτα με διακριτικό της ομάδας του Άρη που φορούσε το ένα θύμα, υποστήριξε ότι την επέστρεψε.


Κοινώς, ΚΟ ΚΟ ΚΟ.

η' αυτο :


 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.955
Κριτικές
56
Like
19.076
Πόντοι
13.636
Πήγα το βράδυ στην opap arena και κατούρησα στις 4 γωνίες να μαρκάρω την περιοχή .
:piss::piss:

Στις 29 θα ξανάρθω Ζήκο ...

:tooth: :tooth:
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
110
Like
69
Πόντοι
1
Απο τον Αρη εχασε στην Τουμπα για αυτο και επεσε 2ος ο ΠΑΟΚ αν και στην κανονικη διαρκεια του πρωταθληματος τερματισε 1ος , και τερματισε πρωτος επειδη η ΑΕΚ στο Χαριλάου ισοφαριστηκε με πεναλτι στο 97 (Άρης - ΑΕΚ 3-3: Επτάψυχοι οι Θεσσαλονικείς πήραν την ισοπαλία στο 97' και έριξαν την Ένωση από την κορυφή) . Κατα τα αλλα υποκαταστημα της ΑΕΚ ο Αρης και ο Μαντζιος πινει καφε με τον Καρυπιδη και τον Μελισσανιδη και στηνουν τα παιχνιδια

ΥΓ και επειδη δεν το βρισκω ας μας πει καποιος αν εχει χασει φετος ο Αρης απο τον ΠΑΟΚ . Μου φαινεται στην κανονικη διαρκεια ηρθε Χ στην Τουμπα και κερδισε ο Αρης 2-1 στο Χαριλαου . Γιατι να κερδισει ευκολα ο ΠΑΟΚ την Κυριακη;
Δεν είπα ότι θα κερδίσει εύκολα,ίσως είναι το πιο δύσκολο ματς απτα 3 σερί ντέρμπι που έδωσε.Εμας μας συμφέρει να χάσει η να φέρει Χ ο μπαοκ σε συνδιασμό δικής μας νίκης.
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
5
Like
1.324
Πόντοι
216

Μία πρόγευση για να γνωρίζετε τι θα γίνει στην

OLYMPIAKOS ARENA...
Η πρόγευση ήταν τα χύσια του Ορτα στο στόμα της ανύπαρκτης Δικεφαλης κοτας- ευρωπουτανας Κουλας.
Τώρα έρχεται ο ενταφιασμος της πιο κομπλεξικης ομάδας της χώρας στο μπουρδέλο της Τζαμπασοφιας στις 29 Μαίου
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.114
Κριτικές
1
Like
3.254
Πόντοι
456
Η πρόγευση ήταν τα χύσια του Ορτα στο στόμα της ανύπαρκτης Δικεφαλης κοτας- ευρωπουτανας Κουλας.
Τώρα έρχεται ο ενταφιασμος της πιο κομπλεξικης ομάδας της χώρας στο μπουρδέλο της Τζαμπασοφιας στις 29 Μαίου

4οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος βλακαααααααααααααααααααααααααα

:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
5
Like
1.324
Πόντοι
216
4οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος βλακαααααααααααααααααααααααααα

:2funny::2funny::2funny::2funny:
Εσυ τι πεταγεσαι ανύπαρκτη κομπλεξικη δικεφαλη κότα -ξαδερφουλα?
Κοίτα να καταφέρεις να κερδίσεις τον Άρη εσυ που σε γαμάει όλη τη χρονιά μπας και τον περάσεις μετά από εκατό χρόνια στα πρωταθλήματα άχρηστοι ανίκανοι κομπλεξικοι πουθεναδες σκατογυφτοι
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.855
Κριτικές
1
Like
6.216
Πόντοι
2.306
Η πρόγευση ήταν τα χύσια του Ορτα στο στόμα της ανύπαρκτης Δικεφαλης κοτας- ευρωπουτανας Κουλας.
Τώρα έρχεται ο ενταφιασμος της πιο κομπλεξικης ομάδας της χώρας στο μπουρδέλο της Τζαμπασοφιας στις 29 Μαίου
Μαρκο φορας περιλαιμιο με λουρακι στο τρελλαδικο?
ερχεται να σε δει κανενας?
στη γειτονια σου τι λενε? Ηταν καλο παιδι, κριμα…..
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.229
Κριτικές
42
Like
25.975
Πόντοι
28.246
Τσακω μια κουραδα κ συ :shit:
Μην βρίζεις ρε φίλε. Μην βρίζεις. Ο άλλος τσιμπάει όλη μέρα.

Δεν μου λες. Η Φιορεντίνα μοιράζει εισιτήρια σε βαζελους και αεκτζηδες. Έφτασε τα 8000 που έχει δώσει μέχρι τώρα. Βρήκες τίποτα ή έγινε sold out?
(Ο εχθρός του εχθρού μου φίλος μου λένε)
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.430
Κριτικές
8
Like
3.066
Πόντοι
456
Μην βρίζεις ρε φίλε. Μην βρίζεις. Ο άλλος τσιμπάει όλη μέρα.

Δεν μου λες. Η Φιορεντίνα μοιράζει εισιτήρια σε βαζελους και αεκτζηδες. Έφτασε τα 8000 που έχει δώσει μέχρι τώρα. Βρήκες τίποτα ή έγινε sold out?
(Ο εχθρός του εχθρού μου φίλος μου λένε)
Δεν σταματάει ποτέ την μασαμπουκα κ αυτός ποτέ όλη μερα:grin:
Σιγά μην τρέχω στα γήπεδα για τους Ιταλούς ρε φιλε. Ότι θέλει ας γίνει. Το αυριανό περιμένω κ του χρόνου πάλι.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.409
Like
25.581
Πόντοι
5.006
Δεν σταματάει ποτέ την μασαμπουκα κ αυτός ποτέ όλη μερα:grin:
Σιγά μην τρέχω στα γήπεδα για τους Ιταλούς ρε φιλε. Ότι θέλει ας γίνει. Το αυριανό περιμένω κ του χρόνου πάλι.
Τι τσιμπησες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom