Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
καλησπερα boobo.που χαθηκες εσυ?
αστα να πανε , αποκλειστικα στην αρχη απο τα χιονα και ηταν να μην γινει η αρχη.
για να βγαλω την δουλεια δευτερας - τριτης , ετρεχα ολη την βδομαδα
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
Καλησπέρα απανταχού Ενωσίτες.

Η ομάδα μας μου θυμίζει τη κυβέρνηση που με τόόόόσα πακέτα που έχει φάει (Ζαχοπουλιάδα, παρακολουθήσεις Πακιστανών, παρακολουθήσεις κινητών, σκάνδαλα παραδικαστικού, ΙΚΑ,Μαγγίνας,Πολύδωρας, ασφαλιστικό, Μακεδονικό και άλλα πολλά που θα τα μάθουμε σε κάμποσο καιρό)εξακολουθεί να σφυρίζει ανέμελα του στύλ 'η κυβέρνηση έχει πάρει λαική εντολή!!!
Κι άν η κυβέρνηση στερείται αντιπολίτευσης ελαίω ΣΠΑ-ΣΟΚ εμείς πληγωνόμαστε καθημερινά απο τους ΚΥΒΕΡΝΟΓΑΥΡΟΥΣ που έχουν αλλάξει στρατόσφαιρα (και καλά κάνουν) που χωρίς κι αυτοί να το καταλάβουν γίναν ΜΑΓΚΕΣ...κι εμείς ΜΑΡΜΑΓΚΕΣ!
Δε με νοιάζουν ΝΤΕΜΗΔΕΣ, ΤΡΟΧΑΝΑΔΕΣ,ΨΩΜΙΑΔΗΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΙΣΣΑΝΗΔΗΔΕΣ... Με νοιάζει η κιτρινόμαυρη ιστορία μας που τείνει να απωλέσει το κίτρινο και να μείνει ΜΑΥΡΗ σα ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ!!!!
ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Η ΚΟΙΝΗ ΜΑΣ ΑΓΑΠΗ... ΑΝ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΚΑΙ ΜΗ.
Γιατί εσείς κινείτε τα νήματα κι εμείς πονάμε...............

ΕΥΓΕ!!!

καλως ηρθες παλικαρι!!!!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Μελισσανιδης ξανα στην ΑΕΚ ?
δεν το πιστευω φιλε. Εχουμε αλλαξει πολυ πια
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
για μελισανιδη κατι ακουγετε μεσα
για τον ογιος μου το ειπε καποιος που τον εμπιστευομαι εγω
εμενα ο ογιος δε μου γεμιζει το ματι για την αεκ.επαιξε καλη μπαλα ο αρης περυσι και ο ατρομητος φετος αλλα δεν εχουν την ουσια οι ομαδες του.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
αστα να πανε , αποκλειστικα στην αρχη απο τα χιονα και ηταν να μην γινει η αρχη.
για να βγαλω την δουλεια δευτερας - τριτης , ετρεχα ολη την βδομαδα
ασε και γω το ιδιο επαθα.δυσκολη βδομαδα.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Μελισσανιδης ξανα στην ΑΕΚ ?
δεν το πιστευω φιλε. Εχουμε αλλαξει πολυ πια
εγω ειπα την αποψη μου
και ειπα οτι ακουγεται πολυ
δεν ειναι μακρια αυτη η μερα που η θα βγω λαθος η σωστος
θα δειξει
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εμενα ο ογιος δε μου γεμιζει το ματι για την αεκ.επαιξε καλη μπαλα ο αρης περυσι και ο ατρομητος φετος αλλα δεν εχουν την ουσια οι ομαδες του.
ετσι ειναι αλλα ειναι προπονητης φτηνος που μπορει με καταληλο υλικο
να κανει τουλαχιστον την ομαδα να παιζει ΜΠΑΛΛΑ πραμα που δε το βλεπουμε στην αεκ φετος
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
κατσε να δουμε τι διοικηση θα εχουμε του χρονου και μετα βλεπουμε για προπονητη και παιχτες.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
εμενα ο ογιος δε μου γεμιζει το ματι για την αεκ.επαιξε καλη μπαλα ο αρης περυσι και ο ατρομητος φετος αλλα δεν εχουν την ουσια οι ομαδες του.
Συμφωνω. Αλλο ομαδα που θελει να βγει uefa  και αλλο να παρεις πρωταθλημα.Κοιτα να δεις που σε λιγο θα μας λιπει ο Σαντος που καρδιοχτυπουσαμε να νικησουμε 1-0 στο 89
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ο κοσμος παντως του χρονου θα ειναι πολυ επιφυλακτικος με την ομαδα.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Συμφωνω. Αλλο ομαδα που θελει να βγει uefa  και αλλο να παρεις πρωταθλημα.Κοιτα να δεις που σε λιγο θα μας λιπει ο Σαντος που καρδιοχτυπουσαμε να νικησουμε 1-0 στο 89
να σου πω και κατι?
αμεξαρτητα με το πως παιζουμε εμεις που εχω πει ειναι χαλια και μαυρα χαλια
πιστευεις οτι εχετε το υλικο να πατε για πρωταθλημα?
εγω θα σου πω οχι.
διοτι αν ο ολυμπιακος(παντα θεωριτικα μιλαμε) εβγαζε στο γηπεδο την οικονομικη του αξια
θα βλεπαμε αλλη διαφορα και τοτε θα ηταν πιο ευκολο να το πεις αυτο
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Συμφωνω. Αλλο ομαδα που θελει να βγει uefa  και αλλο να παρεις πρωταθλημα.Κοιτα να δεις που σε λιγο θα μας λιπει ο Σαντος που καρδιοχτυπουσαμε να νικησουμε 1-0 στο 89
ο σαντος για μενα δεν ειναι κακος προπονητης.τη πρωτη χρονια του που χασαμε το πρωταθλημα στην ισοβαθμια ειχαμε παιξει καλη μπαλα κατα διαστηματα.βεβαια ειχαμε και πολυ καλυτερο ροστερ απο το τωρινο.αλλα τα θαλασωνει τη κρισιμη στιγμη οπως εχει αποδειχθει.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
nick. Τα πρωταθληματα δεν τα παιρουν οι παικτες σαν μοναδες αλλα οι δουλεμενες και δεμενες ομαδες. Αυτη τη στιγμη ουτε η ΑΕΚ ουτε ο ΟΣΦΠ μπορουν να χαρακτηριστουν σαν τετοιες δυστηχως.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
ο σαντος για μενα δεν ειναι κακος προπονητης.τη πρωτη χρονια του που χασαμε το πρωταθλημα στην ισοβαθμια ειχαμε παιξει καλη μπαλα κατα διαστηματα.βεβαια ειχαμε και πολυ καλυτερο ροστερ απο το τωρινο.αλλα τα θαλασωνει τη κρισιμη στιγμη οπως εχει αποδειχθει.
Τουλαχιστον δεν ετρωγε τους παικτες σαν τον Φερερ. Που ειναι τα παιδια που βλεπαμε περυσι και λεγαμε οτι φτιαχνουμε ομαδα για 6-7 χρονια? Μονο τον Παπασταθοπουλο αφησε φετος με χρονο συμμετοχης
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Τουλαχιστον δεν ετρωγε τους παικτες σαν τον Φερερ. Που ειναι τα παιδια που βλεπαμε περυσι και λεγαμε οτι φτιαχνουμε ομαδα για 6-7 χρονια? Μονο τον Παπασταθοπουλο αφησε φετος με χρονο συμμετοχης
και αυτον θαμμενο τον ειχε στην αρχη της χρονιας.επειδη τραυματιστηκε ο δελλας καποια στιγμη αναγκαστηκε να τον βαλει και μετα με τις εμφανισεις του κερδισε θεση στην εντεκαδα.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ο αλλος ο αμοιρος ο χετεμαι?σα τη μυγα μες το γαλα ξεχωριζει στην καλαμαρια.να πω οτι ειχαμε και παιχτες καλυτερους στη θεση του.ποιον εχουμε τον μανου?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
nick. Τα πρωταθληματα δεν τα παιρουν οι παικτες σαν μοναδες αλλα οι δουλεμενες και δεμενες ομαδες. Αυτη τη στιγμη ουτε η ΑΕΚ ουτε ο ΟΣΦΠ μπορουν να χαρακτηριστουν σαν τετοιες δυστηχως.
ναι ρε φιλαρακι και μονος μου σου λεω οτι ειμαστε μαυρα χαλια
εγω απλα σου λεω οτι βλεποντας τις ομαδες λες οτι ο ολυμπιακος εχει τις μοναδες να παρουν ενα
πρωταθλημα
ολα θεωριτικα ομως
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
ασε ο Μανου επρεπε να γινει σπριντερ οχι ποδοσφαιριστης. Για να κανει κοντρολ θελει ενα γηπεδο μπροστα του ελευθερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom