Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (10 μέλη και 19 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Α! και όσο για τον Μπελούτσι που στοίχισε 7 εκ το 50%, ήδη έχουν αρχίσει οι δημοσιογράφοι του Ολυμπιακού και το μαζεύουν, λόγω του ότι είναι ψέμμα. ο Σαβιόλα στοιχίζει λιγότερα χρήματα δηλαδή από τον Μπελούτσι?????? Α1 ρε δούλεμα που πέφτει!!!
Κοψε το "score" διαβαζε την Νεα Ωρα.....
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Κοψε το "score" διαβαζε την Νεα Ωρα.....
Φίλε μου και εσύ κόψε τον Πρωταθλητή. Διάβασε το εγχειρίδιο "ο Γκαγκάτσης και ο Σωκράτης φίλοι για πάντα" Εκδόσεις Ποντίκης.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ενταξει "μαγκες"
Ολο λετε για το Ηθικο και ασπηλο θρεντ σας και μολις καποιος διαφωνισει μαζι σας
αρχιζει η Ειρωνια και οι προσβολες.....

Liakko μην μιλας για Ευρωπη γιατι την πρωτη σου νικη την εκανες περυσι στο ΤΣ.Λ....
και 11 βαθμους σε ομιλο δεν θα δεις ΠΟΤΕ...
εμενα ειναι η Δευτερη φορα ...
και εχω μαζεψει αλλες 2 απο 10 βαθμους οποτε...ΑΚΥΡΟ
Ενταξει "μαγκες"
Ολο λετε για το Ηθικο και ασπηλο θρεντ σας και μολις καποιος διαφωνισει μαζι σας
αρχιζει η Ειρωνια και οι προσβολες.....

Liakko μην μιλας για Ευρωπη γιατι την πρωτη σου νικη την εκανες περυσι στο ΤΣ.Λ....
και 11 βαθμους σε ομιλο δεν θα δεις ΠΟΤΕ...
εμενα ειναι η Δευτερη φορα ...
και εχω μαζεψει αλλες 2 απο 10 βαθμους οποτε...ΑΚΥΡΟ


OK παίχτη μου πήγαινε στο υγειές θρεντ σου γιατί πλάκωσε ΄΄δουλειά΄΄
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε μου και εσύ κόψε τον Πρωταθλητή. Διάβασε το εγχειρίδιο "ο Γκαγκάτσης και ο Σωκράτης φίλοι για πάντα" Εκδόσεις Ποντίκης.
Οσο περναει η ωρα το κανεις και χειροτερο.....
Αντε καλο μεσημερι μεγαλε ......
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Αντε καλό μεσημέρι κ καλό Σ/Κ αδέρφια μου.

Ελπίζω σε νίκη την Κυριακή να γελάσει κ λίγο το χειλάκι μας κ να τα πάρουμε κ λίγο πάνω μας...γιατί στην  Ελλάδα τίποτα δεν χάθηκε ακόμα.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
η χρονια φετος εχει χαθει!!!
ας κανουμε σωστο προγραμματισμο για του χρονου!!!

αδελφια..?
μην την πεφτετε στον αλεξανδρο σχετικα με τον ριμπο!!δεν ειναι δικαιο!!
ο αλεξανδρος μια μερα εγραψε "ριμπο δεν εισαι ολυμπιακος εισαι μισθοφορος και πουτανας γιος.."
το απογευμα ετυχε και τον ειδε στον βεροπουλο και την επομενη μερα ανακαλεσε!!!
το οτι τον θεωρει "τελειωμενο" ποδοσφαιρικα ειναι αποψη του!!
η γνωμη η δικια μου ειναι οτι τον παρεσυρε και αυτον το φετινο χαλι της ομαδας!!!αν η ομαδα "ρολαρε" θα φαινοταν και αυτος!!
 

Επισκέπτης
η χρονια φετος εχει χαθει!!!
ας κανουμε σωστο προγραμματισμο για του χρονου!!!

αδελφια..?
μην την πεφτετε στον αλεξανδρο σχετικα με τον ριμπο!!δεν ειναι δικαιο!!
ο αλεξανδρος μια μερα εγραψε "ριμπο δεν εισαι ολυμπιακος εισαι μισθοφορος και πουτανας γιος.."
το απογευμα ετυχε και τον ειδε στον βεροπουλο και την επομενη μερα ανακαλεσε!!!
το οτι τον θεωρει "τελειωμενο" ποδοσφαιρικα ειναι αποψη του!!
η γνωμη η δικια μου ειναι οτι τον παρεσυρε και αυτον το φετινο χαλι της ομαδας!!!αν η ομαδα "ρολαρε" θα φαινοταν και αυτος!!
Καλά όλα αυτά, ο Αλέξανδρος ποιος είναι? :think:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
και μεσα σε ολα...αθοως ο γ.χ........
ντροπη σας
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα αδερφια.δεν εχω να πω τιποτα για την καταντια μας.οτι ειχα να πω το ειπα χθες.στα περισσοτερα με καλυψε και το ποστ του pamtax.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Kαλησπερα και απο μενα. Διαβασα το post του pamtax και με βρισκει απολυτα συμφωνο . Χρειαζετε επιτελους να αρχισουν εργα. Χωρις προπονητηριο και γηπεδο εδρα δεν μπορεις να περιμενεις πολλα πραγματα. Οργανωση απο τωρα για προπονητη - μεταγραφες ωστε να μην χαθει και αλλη χρονια.Η απογοητευση ειναι μεγαλυτερη οταν ξεκινας με ονειρα και μετα απο 3-4 μηνες εισαι εκτος ολων των στοχων.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εγω μαγκες το ειπα το ξανα ειπα και τωρα το ξαναλεω
οι δυο πρωτες μεταγραφες του καλοκαιριου θα ειναι
μελισσανιδης-ογιος
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Kαλησπερα και απο μενα. Διαβασα το post του pamtax και με βρισκει απολυτα συμφωνο . Χρειαζετε επιτελους να αρχισουν εργα. Χωρις προπονητηριο και γηπεδο εδρα δεν μπορεις να περιμενεις πολλα πραγματα. Οργανωση απο τωρα για προπονητη - μεταγραφες ωστε να μην χαθει και αλλη χρονια.Η απογοητευση ειναι μεγαλυτερη οταν ξεκινας με ονειρα και μετα απο 3-4 μηνες εισαι εκτος ολων των στοχων.
καλησπερα boobo.που χαθηκες εσυ?
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.814
Πόντοι
34.267
Καλησπέρα απανταχού Ενωσίτες.

Η ομάδα μας μου θυμίζει τη κυβέρνηση που με τόόόόσα πακέτα που έχει φάει (Ζαχοπουλιάδα, παρακολουθήσεις Πακιστανών, παρακολουθήσεις κινητών, σκάνδαλα παραδικαστικού, ΙΚΑ,Μαγγίνας,Πολύδωρας, ασφαλιστικό, Μακεδονικό και άλλα πολλά που θα τα μάθουμε σε κάμποσο καιρό)εξακολουθεί να σφυρίζει ανέμελα του στύλ 'η κυβέρνηση έχει πάρει λαική εντολή!!!
Κι άν η κυβέρνηση στερείται αντιπολίτευσης ελαίω ΣΠΑ-ΣΟΚ εμείς πληγωνόμαστε καθημερινά απο τους ΚΥΒΕΡΝΟΓΑΥΡΟΥΣ που έχουν αλλάξει στρατόσφαιρα (και καλά κάνουν) που χωρίς κι αυτοί να το καταλάβουν γίναν ΜΑΓΚΕΣ...κι εμείς ΜΑΡΜΑΓΚΕΣ!
Δε με νοιάζουν ΝΤΕΜΗΔΕΣ, ΤΡΟΧΑΝΑΔΕΣ,ΨΩΜΙΑΔΗΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΙΣΣΑΝΗΔΗΔΕΣ... Με νοιάζει η κιτρινόμαυρη ιστορία μας που τείνει να απωλέσει το κίτρινο και να μείνει ΜΑΥΡΗ σα ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ!!!!
ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Η ΚΟΙΝΗ ΜΑΣ ΑΓΑΠΗ... ΑΝ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΚΑΙ ΜΗ.
Γιατί εσείς κινείτε τα νήματα κι εμείς πονάμε...............
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εγω μαγκες το ειπα το ξανα ειπα και τωρα το ξαναλεω
οι δυο πρωτες μεταγραφες του καλοκαιριου θα ειναι
μελισσανιδης-ογιος
εχεις καμμια πληροφορια η ετσι το λες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom