Νέα

Zήτω ο Κλαρινογαμπρός! Ζήτω το Έθνος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redmanftw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 163
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ρε μαν δεν σε εχω δει αλλα εχω ακουσει για χρυσες καδενες και ρολεξ με ροζ ανοιχτα πουκαμισα. Αν το συνδιασουμε με το αερινο περπατημα σου δενει το πραγμα.  :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ρε μαν δεν σε εχω δει αλλα εχω ακουσει για χρυσες καδενες και ρολεξ με ροζ ανοιχτα πουκαμισα. Αν το συνδιασουμε με το αερινο περπατημα σου δενει το πραγμα.  :grin:
τσου ρε σου λεω.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
συγνωμη ρε παιδια αλλα δεν μπορω να καταλαβω..

ασχετα με την νοημοσυνη των κλαρινογαμπρων τι ασχημο εχουν στην εμφανιση του?


γιατι βλεπω  στο wall του φεισμπουκ

βαζουν και ακυρους μεσα..

πως πρεπει να ειναι δηλαδη καποιος.. μαλι λιγδα και αφτιαχτο , τριχα να εξεχει απο την μπλουζα και γενικα να μυριζει υδρωτιλα?  :jerking:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Ρε μαν δεν σε εχω δει αλλα εχω ακουσει για χρυσες καδενες και ρολεξ με ροζ ανοιχτα πουκαμισα. Αν το συνδιασουμε με το αερινο περπατημα σου δενει το πραγμα.  :grin:
κ γω αυτα διαβασα για τον Μητσο...τα γραφανε στο αλλο σαΐτ... :S
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
συγνωμη ρε παιδια αλλα δεν μπορω να καταλαβω..

ασχετα με την νοημοσυνη των κλαρινογαμπρων τι ασχημο εχουν στην εμφανιση του?


γιατι βλεπω  στο wall του φεισμπουκ

βαζουν και ακυρους μεσα..

πως πρεπει να ειναι δηλαδη καποιος.. μαλι λιγδα και αφτιαχτο , τριχα να εξεχει απο την μπλουζα και γενικα να μυριζει υδρωτιλα?  :jerking:
Θελουν να σε βλεπουν σαν κακομοιρη μαν για να τονωνουν το εγω τους

Ποιος τους γαμει λοιπον ? Αστους να λενε οτι θελουν

Βασικα στ' αρχιδια σου  :sunglasses:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Θελουν να σε βλεπουν σαν κακομοιρη μαν για να τονωνουν το εγω τους

Ποιος τους γαμει λοιπον ? Αστους να λενε οτι θελουν

κοιταξε φυσικα ειναι χιουμοριστικο το wall αυτο

αλλα βλεπω οτι βαζει και διαφορους μεσα καθηρινους.. εαν εγω πχ ημουν ετσι γιατι το στυλ μου δεν ειναι ετσι ουτε σε μαλλι καν θα μαρεσε να με εβαζε στο wall γιατι ειμαι ανοιχτομυαλος στο χιουμορ..

αλλα αυτος του wall εχει καλυτερη μαπα? γιατι δεν βαζει την δικη του να γελασουμε  :birdman:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Αφιερωμένο στους " άριστους μελετητές και αναλυτές"  :jerking:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Θα συμφωνήσω με τον Σταμ ότι στο γκρουπάκι αυτό υπάρχουν και άκυρα άτομα τα οποία απλά προσέχουν την εμφάνισή τους! Εγώ θεωρώ κλαρινογαμπρούς μόνο αυτούς με μαλλί κακή έκδοση του Ελ Σαραουί,μούσι ανομοιόμορφο πουτσότριχα ή ενναλακτικά κόντρα ξούρα στα μάγουλα αλλά με έντονο μουστάκι  :2funny: , μπλούζα Βάγκρανσι ή κάποιων άλλων φαντασμένων Ελλήνων ψευτοσχεδιαστών που βγάζουν εμετικές και άστυλες μπλούζες με τεράστια V και χωρίς καλό στήσιμο(χωρίς φινέτσα).  :2funny:

ps. Σαν τελική πινελιά πρέπει να έρχεται και ένα τατουάζ που καλύπτει όλο το χέρι  :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Αν και κλαρινογαμπρός δήλωνε αρχικά τον λαϊκό άντρα που φορούσε τα καλά του ρούχα που συνήθως ήταν αυτά λαμέ κουστούμι, μακρουλά παπούτσια και μεγάλοι γιακάδες, η σημασία της λέξης έχει πλέον, όχι μόνο συγκεκριμενοποιηθεί, αλλά και μετατοπιστεί προς την αντρική νεολαία της δεκαετίας του 2010.

Έτσι πλέον, ο κλαρινογαμπρός είναι ο νέος που έχει ξυρίσει στα πλάγια τα μαλλιά του, ενώ πάνω είναι μακριά, φοράει τόσο πλεκτές ζακέτες όσο και αμάνικα μπουφάν, στενά παντελόνια ή φόρμες και πάνινα παπούτσια ή αθλητικά ανάλογα.

Το στυλ του κλαρινογαμπρού που εδώ αναφέρουμε αποτελεί το πέρασμα από το ομοφυλοφιλικό χιψτερικό στυλ σε αυτό των ετεροφυλόφιλων αντρών. Έτσι, ο κλαρινογαμπρός δεν σχετίζεται πλέον με τους πρώτους, παρά με τους κάγκουρες και τους κλαμπόβιους.



Π.Χ.
Έπρεπε χθες να δεις τον Νίκο, ήταν τελείως κλαρινογαμπρός. Έχει ξυριστεί στα πλάγια και φόραγε ένα καρό πουκάμισο με μια πλεχτή ζακέτα.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
η Κλαρινογκομενα ποια ειναι ρε σεις ?

Πολυ εκφυλο πορνοσεξοδιαστροφικο γκομενετο !!!!!!!!!!!!

Και ο κλαρινογαμβρος του γαυρου   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 5485_447689658647764_618759290_n.jpg
    5485_447689658647764_618759290_n.jpg
    40,3 KB · Εμφανίσεις: 44
  • 539738_559247400754920_39589454_n.jpg
    539738_559247400754920_39589454_n.jpg
    9,4 KB · Εμφανίσεις: 40

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Θα συμφωνήσω με τον Σταμ ότι στο γκρουπάκι αυτό υπάρχουν και άκυρα άτομα τα οποία απλά προσέχουν την εμφάνισή τους! Εγώ θεωρώ κλαρινογαμπρούς μόνο αυτούς με μαλλί κακή έκδοση του Ελ Σαραουί,μούσι ανομοιόμορφο πουτσότριχα ή ενναλακτικά κόντρα ξούρα στα μάγουλα αλλά με έντονο μουστάκι  :2funny: , μπλούζα Βάγκρανσι ή κάποιων άλλων φαντασμένων Ελλήνων ψευτοσχεδιαστών που βγάζουν εμετικές και άστυλες μπλούζες με τεράστια V και χωρίς καλό στήσιμο(χωρίς φινέτσα).  :2funny:

ps. Σαν τελική πινελιά πρέπει να έρχεται και ένα τατουάζ που καλύπτει όλο το χέρι  :grin:

δεν καταλαβα ρε φιλε.. κακο ειναι δηλαδη καποιος να φροντιζει την εμφανιση του?

κακο ειναι να ντυνεται ξερω γω με ωραια ρουχα..

κοιτα στο wall αυτο υπαρχουν απειρες φωτο με ηλιθιους που εχουν γελοια βλεματα προσποιησης και προσπαθουν να σφιξουν χερι και σωμα για να δειξουν κατι που δεν εινα, δηλαδη σφιχτες..

αλλα εχω δει και φωτος με νορμαλ ατομων.. τωρα δεν ξερω.. ιως ο συντακτης του θεματος εχασε την μπαλα..

 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
δεν καταλαβα ρε φιλε.. κακο ειναι δηλαδη καποιος να φροντιζει την εμφανιση του?

κακο ειναι να ντυνεται ξερω γω με ωραια ρουχα..

κοιτα στο wall αυτο υπαρχουν απειρες φωτο με ηλιθιους που εχουν γελοια βλεματα προσποιησης και προσπαθουν να σφιξουν χερι και σωμα για να δειξουν κατι που δεν εινα, δηλαδη σφιχτες..

αλλα εχω δει και φωτος με νορμαλ ατομων.. τωρα δεν ξερω.. ιως ο συντακτης του θεματος εχασε την μπαλα..

βασικά αν κατάλαβα καλά ως σύγχρονους κλαρινογαμπρούς φωτογραφίζει γενικότερα τους τρέντηδες ή τους μετροσέξουαλ

πάντως στις 7 από τις 10 φωτο που έχει ανεβάσει οι τύποι έχουν κοινά χαρακτηριστικά τα μπλουζάκια με V ή τα αρκετά ξεκούμπωτα πουκάμισα, τα κρεμαστά (συνήθως ροζάρια), το αξύριστο λουκ και το μαλλί κλαρίνο δηλ. ξυρισμένο στο πλάι
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
βασικά αν κατάλαβα καλά ως σύγχρονους κλαρινογαμπρούς φωτογραφίζει γενικότερα τους τρέντηδες ή τους μετροσέξουαλ

πάντως στις 7 από τις 10 φωτο που έχει ανεβάσει οι τύποι έχουν κοινά χαρακτηριστικά τα μπλουζάκια με V ή τα αρκετά ξεκούμπωτα πουκάμισα, τα κρεμαστά (συνήθως ροζάρια), το αξύριστο λουκ και το μαλλί κλαρίνο δηλ. ξυρισμένο στο πλάι
βρε βρε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom