Νέα

Βυζοπούλες σε στριπτηζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Πεπονοβυζαρου μεγεθους αργιτικου Γαβριελα εκ Τσεχιας ,γλικο προσωπο μπακομπαζοκολα και προσφερει ΜΟΥΛΤΙΤΣΙΝΟ
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Πεπονοβυζαρου μεγεθους αργιτικου Γαβριελα εκ Τσεχιας ,γλικο προσωπο μπακομπαζοκολα και προσφερει ΜΟΥΛΤΙΤΣΙΝΟ

ρε φιλε τωρα τρωω πεπονι και βλεπω το σκατο νικ σου και μου ρχεται να ξερασω, αλλα με τα πεπονια που αναφερεις το διορθωσες.

Σε ποιο χωραφι τα καλλιεργησες ????
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ρε φιλε τωρα τρωω πεπονι και βλεπω το σκατο νικ σου και μου ρχεται να ξερασω, αλλα με τα πεπονια που αναφερεις το διορθωσες.

Σε ποιο χωραφι τα καλλιεργησες ????
Πειρεος ΒΒΟ οριτζιναλ εψες
 

bojos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες τι γίνεται, δεν υπάρχουν μεγάλα βυζιά πιά ?
Τι σκατά ολο κοκαλλιάρες έχει ?

Αυτή η γελάδα η Βικτώρια τα παράτησε ?
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Μιας και νεκρανέστησα το thread του Τέσσερα, ας κάνουμε μια επίκαιρη και για τους συναγωνιστές του thread "Βυζοπούλες σε μπουρδέλα" που κλαίνε για την Λάουρα-Τζούλια που χάνουν. Υπάρχει κάτι νέο στην πιάτσα των strip; Αξιόλογη με λίγο μικρότερα βυζιά από τη Βικτώρια είναι η Τατιάνα που αναφέρει ο master frapadar Vasos στο thread του Diamond Dolls (σελ. 27), αλλά έχω πολύ καιρό να πάω στο εν λόγω ίδρυμα και δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμη εκεί. Επίσης αξιόλογο βυζί έχει η Ρούμπι, πρώην Baby O Πειραιώς και μέχρι πριν λίγο καιρό Baby Gold, χωρίς να ξέρω αν είναι ακόμη εκεί. Περισσότερες πληροφορίες για τη συγκεκριμένη στον γνωστό βοθρούλη...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Οι μερακλήδες ας ρίξουν μια ματιά στην Ανατολή
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Έλα ρε mac. Πες τίποτα παραπάνω. Θα κάνω το κόπο να πάω στο Ανατολή που είναι και μούφα, να κλαίω τα λεφτά για είσοδο, για να ρίξω μια ματιά!!!! Θέλουμε λεπτομέριες.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Έλα ρε mac. Πες τίποτα παραπάνω. Θα κάνω το κόπο να πάω στο Ανατολή που είναι και μούφα, να κλαίω τα λεφτά για είσοδο, για να ρίξω μια ματιά!!!! Θέλουμε λεπτομέριες.

Δεν είναι κάτι τρομερό απλά 2 περιπτώσεις, η Λουτσία (με τα γυαλιά) και μια καινούργια Ρουμάνα ονόματι Ίνγκριντ. Οι τιμές επανήλθαν στα παλιά επίπεδα (Είσοδος 11€, χουρός 11€) και δεν πληρώνεις στην είσοδο.
 

Επισκέπτης
Αδέρφια για βοηθήστε παρακαλώ .Υπάρχει καμια πολύ φορτωμενη με μπαλκονάρες καισε ποιο ?

Ευχαριστω
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Αδέρφια για βοηθήστε παρακαλώ .Υπάρχει καμια πολύ φορτωμενη με μπαλκονάρες καισε ποιο ?

Ευχαριστω

Στα μεγέθη που σου αρέσουν, δεν υπάρχει τίποτα, παρά μόνο κάτι τεσσάρια. Αν θέλεις τσέκαρε στο Diamond Dolls την Τατιάνα που αναφέρω παραπάνω, αν δουλεύει ακόμη εκεί, ξανθιά, εύσωμη αλλά όχι χοντρή, που συνδιάζει μεγάλο στήθος με ένα πανέμορφο πρόσωπο. Από κει και πέρα εγώ ξέρω την Ρούμπι με 3,5-4άρι στο Baby Gold και δεν χάνεις τίποτα να τσεκάρεις και τις δύο που αναφέρει ο mac παραπάνω στο Ανατολή. Ελπίζω να βοήθησα...
 

Επισκέπτης
Νομίζω οτι με βοήθησες πολύ .Με βλέπω για Diamond Dolls
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Νομίζω οτι με βοήθησες πολύ .Με βλέπω για Diamond Dolls

Φίλε τσάμπα θα πάς ! Δεν είναι πλέον εκεί και έχει χαθεί εδώ και κάτι μήνες.. Πήγαινε καλύτερα παραπάνω στο Λίντο, εκεί οι καμπύλες είναι πιό έντονες !
 

planet448

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες τι γίνεται, δεν υπάρχουν μεγάλα βυζιά πιά ?
Τι σκατά ολο κοκαλλιάρες έχει ?

Αυτή η γελάδα η Βικτώρια τα παράτησε ?
στο lido palace πασ σιμονα βυζοπουλεσ καρλα  βιανκα  vanessa  μπαζο gabriela  αυτα :idiot:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Ρε μάγκες όποιος είναι στριπτιζάς ξέρει πού είναι η Βικτώρια που λένε όλοι; Έχει σταματήσει ή απλά έχει αλλάξει πόστο και έχουν χαθεί τα ίχνη της; Αν ξέρει κάποιος ας πει γιατί είμαι φαντάρος Τρίπολη και ανεβαίνω το άλλο ΣΚ, να ξέρω πού να πάω... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Ρε μάγκες όποιος είναι στριπτιζάς ξέρει πού είναι η Βικτώρια που λένε όλοι; Έχει σταματήσει ή απλά έχει αλλάξει πόστο και έχουν χαθεί τα ίχνη της; Αν ξέρει κάποιος ας πει γιατί είμαι φαντάρος Τρίπολη και ανεβαίνω το άλλο ΣΚ, να ξέρω πού να πάω... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Έχει σταματήσει και είναι άγνωστο αν θα επιστρέψει. Πάντως σίγουρα δεν θα επιστρέψει τους επόμενους 7-8 μήνες...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ρε μάγκες όποιος είναι στριπτιζάς ξέρει πού είναι η Βικτώρια που λένε όλοι; Έχει σταματήσει ή απλά έχει αλλάξει πόστο και έχουν χαθεί τα ίχνη της; Αν ξέρει κάποιος ας πει γιατί είμαι φαντάρος Τρίπολη και ανεβαίνω το άλλο ΣΚ, να ξέρω πού να πάω... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

βρε αγορι μου γλυκο τί κολλημα και αυτο με τη βικτώρια?πολλοι κολλησαν με τουτο το temachion.Αξιζει βεβαια τα λεφτα του αλλα ως εκει.Προφανως σταματησε οριστικα μεχρι να ξαναρχισει :grin:
 

TitMan

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό το διαμαντάκι που έπαιζε μπάλλα στο Diamond Dolls υπάρχει ακόμα???



Πως κάνω attach εικόνα μέσω του site, για να μην τρέχω σε imageshack???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom