Νέα

Βυζοπούλες σε στριπτηζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Πλαστικά ή φυσικά αγαπητέ άρρωστε συνβυζολάγνε μου, στα παπαρια μας στην τελική.
Το σημαντικό έιναι ενα,....ΒΥΖΑΑΑΑΑΑΑΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ  :bigdick:

Φιλε η Σονια δεν εχει απλως ΒΥΖΑΡΕΣ / ειναι ενας ενεργος ΒΥΖΟΥΒΙΟΣ που ρεει ποταμια σπερματος ....
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6

Φίλοι συνβυζολάγνοι μου, προτεινω όποτε κάποιος συναθλητής λεει η ταδε απο κει με βυζάρες και η δεινα απο εδω με βυζαρες να προσθετει και τη διευκρινηση αν την εχει δοκιμάσει η οχι.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εκπεμπω SOS / Σονια απο Μουσες Ουγγαρεζα milf τρελη βυζαθρα / και ηταν και φρεσκομυρωδατη εχτες - τριανταφυλλο / τελειο βυζι,πουπουλενιο και τεραστιο .....

πολυ ομορφο τεμαχιο.....κουκλα και γαμω τα παιδια!
 

Επισκέπτης
Βασο ειναι τεραστια τα βουνάαα? Για πες
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Μπερδεμένα τα πράματα...Διάβασα όλες τις σελίδες του topic και συμπέρασμα δεν έβγαλα...Μπορεί κάποιο συχνό πελατάκι να με βοηθήσει γιατί σκέφτομαι να βγω τσάρκα σε strip μετά από ΠΟΛΥΥΥΥΥ καιρό;Θέλω να με στείλετε κάπου που να υπάρχει κοπέλα με 1)ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ 2)ΦΥΣΙΚΕΣ 3)ΒΥΖΑΡΕΣ.Δε με ενδιαφέρει η υπόλοιπη εμφάνιση αρκεί να έχει 2 καρπούζια λίγο κάτω από το λαιμό.Πού να πάω; :boobies: :boobies: :boobies:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Ρε παίδες κανείς;Το βράδυ φεύγω, μην πάω στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα.Vasos help!

Υ.Γ:Βλέπε προηγούμενο μήνυμα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μπερδεμένα τα πράματα...Διάβασα όλες τις σελίδες του topic και συμπέρασμα δεν έβγαλα...Μπορεί κάποιο συχνό πελατάκι να με βοηθήσει γιατί σκέφτομαι να βγω τσάρκα σε strip μετά από ΠΟΛΥΥΥΥΥ καιρό;Θέλω να με στείλετε κάπου που να υπάρχει κοπέλα με 1)ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ 2)ΦΥΣΙΚΕΣ 3)ΒΥΖΑΡΕΣ.Δε με ενδιαφέρει η υπόλοιπη εμφάνιση αρκεί να έχει 2 καρπούζια λίγο κάτω από το λαιμό.Πού να πάω; :boobies: :boobies: :boobies:

το φυσικες ειναι λιγο δυσκολο να το βρες και τετοιας διαμετρου προεξοχη...υπηρχε η βικτωρια στο γκολντ,μετα πηγε μουσσες τωρα δεν ξερω...υπαρχει ομως λογικα ακομη αυτη η ντορα η μελαχροινη στο λολιτα που εχει τεραστιες βυζαρες ανευ σιλικον βαλευ φυσικα...οποτε σκοπευσε εκει αρχικα και αν δεν...τραβα προς diamond dolls για βικτωρια(ξανθο ουγγρικο μωρακι φρεσκουδι με αρκετα μεγαλα βυζα,αλλα οχι τοσο μεγαλα...μετα παιζει ενδεχομενο για μουσσες και επειτα ρασπουτιν...μακρυα απο πρινσεςς,λιντο(ιδρυματα συρρικνωμενης εως ανυπαρκτης βυζολαγνειας) οπως και απο γκολντ γιατι παιζει τρελλη σιλικονη σε ολες....baby o πειραιως μπορει και να βρεις σε βυζαρες κατι καλο και φυσικο,αλλα απο εμφανιση χεσε με....
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Thanks ρε συ Βάσο.Από ότι κατάλαβα στα κυβικά μου πρέπει να είναι μόνο η Βικτόρια (για την Ντόρα ο συναγωνιστής zaras έχει αναφέρει κακή κριτική).Ξέρει κανείς πού βρίσκεται συτή την εποχή;
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Η έξοδος του προηγούμενου Σαββάτου αναβλήθηκε και θα γίνει αυτό το Σάββατο.Μήπως παρ'ελπίδα έμαθε κανείς πού στο διάολο είναι αυτή η Βικτόρια η βυζαρού;Αν δεν ξέρει κανείς αναγκαστικά θα πάω Baby O Πειραιώς που μου είπε ο vasos με την ελπίδα να πετύχω κανά φυσικό τρελοβυζομπαλόνι.Είμαστε παρέα 2 βυζιάρηδες αλλά χοντρο-άσχετοι με το θέμα strip clubs.Αν ξέρει κανείς ή τέλος πάντων αν εκτός του vasou έχει να προτείνει κανείς τίποτα άλλο, ευπρόσδεκτος.Δεν έχω χειρότερο από το να πάω στην τύχη κάπου, να ξεκωλωθώ να βρω πάρκινγκ και μέσα να είναι τίποτα άβυζες πατσαβούρες...

Υ.Γ:Ανεξαρτήτου θέματος βυζιών, τα πιο ωραία μουνιά πού παίζουν;
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
για βυζια δεν ξερω , [size=3pt]εκτος απο το Diamond Dolls που εχει αρκετες με μεγαλα (αλλα οχι πολυ μεγαλα οπως της Ντορας στον Λολιτα)[/size], αλλα σιγουρα στο Baby O θα βρεις πατσαβουρες  :dancing:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Η έξοδος του προηγούμενου Σαββάτου αναβλήθηκε και θα γίνει αυτό το Σάββατο.Μήπως παρ'ελπίδα έμαθε κανείς πού στο διάολο είναι αυτή η Βικτόρια η βυζαρού;Αν δεν ξέρει κανείς αναγκαστικά θα πάω Baby O Πειραιώς που μου είπε ο vasos με την ελπίδα να πετύχω κανά φυσικό τρελοβυζομπαλόνι.Είμαστε παρέα 2 βυζιάρηδες αλλά χοντρο-άσχετοι με το θέμα strip clubs.Αν ξέρει κανείς ή τέλος πάντων αν εκτός του vasou έχει να προτείνει κανείς τίποτα άλλο, ευπρόσδεκτος.Δεν έχω χειρότερο από το να πάω στην τύχη κάπου, να ξεκωλωθώ να βρω πάρκινγκ και μέσα να είναι τίποτα άβυζες πατσαβούρες...

Υ.Γ:Ανεξαρτήτου θέματος βυζιών, τα πιο ωραία μουνιά πού παίζουν;

Βυζοσυναγωνιστή piderof ελλείψει της πολυαγαπημένης Βικτώριας (κλαψ, σνιφ :'() θα σου πρότεινα την Ειρήνη από Μούσσες.
Τα βυζιά της θα τα χαρακτήριζα "pas mal" (αλα τις και γαλλικό ο βύζος :grin:) για τα δικά μας μέτρα και σταθμά και επίσης είναι απ'τις κορυφαίες εκφράστριες της ενδοπαλάμιας παλινδρόμησης (ή φραπέ κατά την δημοτικήν :jerking:) στα καμπαρέ (ή στριπτιζάδικα αν προτιμάς :cool2:).
Καλό βυζοβόλι!!! :boobies: :boobies: :boobies:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Αγαπητοί συμμαστολάτρεις,
σε πρόσφατη επίσκεψη στο BABY-O επί της Πειραιώς, στάμπαρα βυζοπούλα με 4άρι οπλισμό. Παίρνω χωρό και άξαφνα δέχομαι βίαια βυζοσκάμπιλα που ομολογώ δεν είχα ξαναδεχθεί. "Ειλικρινά ωραίος τρόπος για να πεθάνεις" σκέφτηκα. Ο οπλισμός ανήκει στη μελαχροινή, στρουμπουλούλα και εκ Ρωσσίας ορμώμενη Λοϊζα. Δεν είναι απαιτητική και φορτική με τους χορούς κτλ. Για φραπέ δεν γνωρίζω...

Ένας Φυλήςυχος Πολίτης
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Αγαπητοί συμμαστολάτρεις,
σε πρόσφατη επίσκεψη στο BABY-O επί της Πειραιώς, στάμπαρα βυζοπούλα με 4άρι οπλισμό. Παίρνω χωρό και άξαφνα δέχομαι βίαια βυζοσκάμπιλα που ομολογώ δεν είχα ξαναδεχθεί. "Ειλικρινά ωραίος τρόπος για να πεθάνεις" σκέφτηκα. Ο οπλισμός ανήκει στη μελαχροινή, στρουμπουλούλα και εκ Ρωσσίας ορμώμενη Λοϊζα. Δεν είναι απαιτητική και φορτική με τους χορούς κτλ. Για φραπέ δεν γνωρίζω...

Ένας Φυλήςυχος Πολίτης
Το σταματαγε το βυζοσκαμπιλο ή ηταν παραμυθιασμα και ενας τροπος να μην το αγγιξεις παραπανω. :huh:
 

Επισκέπτης
Φίλοι μου αγαπημένοι .Κάποιος μου είπε οτι τωρα τελευταί ήρθε νέα εισαγωγή από τεράστια βυζιά .Εχουμε τιποτα καινούργιο ?εχει δει κανεις κάτι ? να προτεινει
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Φίλοι μου αγαπημένοι .Κάποιος μου είπε οτι τωρα τελευταί ήρθε νέα εισαγωγή από τεράστια βυζιά .Εχουμε τιποτα καινούργιο ?εχει δει κανεις κάτι ? να προτεινει

Μάλλον ο Πινόκιο στο είπε αγαπητέ... :headbang: :headbang: :headbang:
Πιο εύκολα βρίσκεις straight στην Τήλο παρά βυζομπαλούδες σε στριπτιζάδικα... :dancing: :dancing: :dancing:
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
καλα τα λετε !!! ντορα ...στο λολιτα !!!!!!!!! και πολυ καλος χορος !!!!!!!
 

Επισκέπτης
Α ρε Ντορααααα μόνη σου εισαι γαμωτοοοοο
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
231
Πόντοι
26
καλησπερα ανακαλυψα στον πειραια μια μαυρη βυζαρου με 4αρια στο κουκλεs .Επισηs εχει φραπε  πριβε με 50 ευρω απο ορισμενεs και απο μαυρεs και πιπουλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom