Νέα

Βυζοπούλες σε στριπτηζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
τελικα ειναι δυσκολο να βρεθει στριπερ με μεγαλα βυζια ε ? μια με μεγαλο νουμερο (σε σχεση με τις αλλες σιγουρα) εχει στο γκραν ριτορνο .Δεν ξερω ονομα , το μονο που ξερω ειναι οτι φοραγε ενα κοκκινο φορεμα και τα βυζια φαινονταν απο μακρια ...
Για να την γνωρισετε : ειναι αυτη που οταν την δεις αναρωτιεσαι μηπως ειναι τραβελι  :grin:
και ζηταει 5 χορους !!!!! :idiot:
 

Επισκέπτης
Εχει πάει κανείς τελευταία Lolita να μας πει αν ειναι εκει η Ntora με το μεγάλο στήθος ?

Υπάρχει κανα μέγεθος σε κανα μαγαζί πρόσφατα?
 

Επισκέπτης
Ε πήγα να δω την περίφημα Ντορα με τα κανονια.Δυστυχως περίμενα κάτι μεγαλύτερο αλλα και από χορό και από κανόνια τζούφια .Προτινει κανεις συναγωνιστής κάνα πολύ μεγάλο μεγεθος αλλού?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Ρε αρχηγέ πάλι τα ιδια ? Αφου στα έλεγα στο Κατάρ και συ παιζεις με τον πόνο μας . Ασε δε που αυτή την εχω δει live  στο Βερολίνο και δε λέει .Κοιτα να με ενημερωσεις για τιποτα κανονια μεγάλα..

Live??? Φτιάξε με...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Σε εχω ετοιμο ή στο Μοναχο ή Φρανκφούρτη αμα πας.
Για πες τωρα εχεις δει κανα πολυ βαρυ πυροβολικό σε κανα club ? Ξέρεις τα μεγεθη τα μεγάλα που  μου αρέσουν (μπαλόνια)

Στη δική σου τάξη μεγέθους δύσκολο... δεν έχω δει τίποτα τελευταία!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
Σε εχω ετοιμο ή στο Μοναχο ή Φρανκφούρτη αμα πας.
Για πες τωρα εχεις δει κανα πολυ βαρυ πυροβολικό σε κανα club ? Ξέρεις τα μεγεθη τα μεγάλα που  μου αρέσουν (μπαλόνια)
Στο τεσσερα υπαρχει μια με πραγματικες βυζαρες,ξανθια,ψηλη,30αρα ηταν παλια στο λιντο
 

della

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
142
Κριτικές
14
Like
645
Πόντοι
291
Επαιζε παιδια μια Καρινα με μακρυ ισιο μαλλι στο παλιο αυθεντικο Σιροκο με τα πιο απισετυτα ΦΥΣΙΚΑ βυζια ολων των εποχων..Μετα εχασα τα ιχνη της..Οποιος ξερει τη συνεχεια της πορειας της ας μεταδωσει τα καλα νεα
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Επαιζε παιδια μια Καρινα με μακρυ ισιο μαλλι στο παλιο αυθεντικο Σιροκο με τα πιο απισετυτα ΦΥΣΙΚΑ βυζια ολων των εποχων..Μετα εχασα τα ιχνη της..Οποιος ξερει τη συνεχεια της πορειας της ας μεταδωσει τα καλα νεα

Ψύλλους στα άχυρα ψάχνεις αλλά ο ληξίαρχος ίσως μπορεί να βοηθήσει.
 

della

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
142
Κριτικές
14
Like
645
Πόντοι
291
Ψύλλους στα άχυρα ψάχνεις αλλά ο ληξίαρχος ίσως μπορεί να βοηθήσει.
Πιθανο να ψαχνω ψυλλους στα αχυρα αλλα μόλις θυμηθηκα και μια αλλη με μεγαλες ζαρντινιερες και φυσικες!Πριν κανα 4μηνο -Νικα τη λεγανε στο ΒΑΒΥ Ο- στην Πειραιως..
 

Αποστόλου2

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2006
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Πως είναι δηλαδή η Βικτώρια?Θα είναι σήμερα δευτεριάτικα λες εκεί?
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Μια χαρά. Καστανομελάχροινη με κοτσίδα. Δεν ξέρω
 

bojos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Ποιά Βικτώρια ρε Strip Angel η μεγαλύτερη Βυζαρού του babygold, αυτή δεν ήταν ξανθιά με κοντό μαλλί παλιά ? Αυτή λες τώρα στις Mousses ?
 

bojos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά αυτή η οκταβυζού η Βικτώρια που δουλεύει Mousses ή Tessera αποφασίστε ... Εννοώ την παλιά Βικτώρια του πρώην BabyO και μετά BabyG, την Ουκρανή με την κόρη, που έκανε και φραπέ κλπ κλπ κλπ !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom