Νέα

Βυζοπούλες σε στριπτηζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Isabella - Mousses. Φοβερό βυζί (φυσικό) και  παίζει από ανέκαθεν βασική ομάδα. Για Ζανετ, Ειρήνη είπαν οι προλαλήσαντες.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Συμφωνω οτι ιζαμπελλα - μουσες εχει πολυ καλο , φυσικο βυζι αλλα a propos ο χορος της ειναι χαλια ( μακρια απο αυτη και ειναι και κωλοπαιδο ) / Ζανετ - Μουσες ολα τα λεφτα απο τα καλυτερα βυζομπαλα που στα πεταει στη μουρη οταν κανει χορο / Αλισα - Princess βυζομπαλο τρελο αλλα σιλικονατο ...... /
 

Επισκέπτης
Το ξερα οτι οι ομαδες εξόρμησης ειναι ενημερωμένες >ευχαριστω παιδιά να στε καλά
 

fler

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
233
Like
43
Πόντοι
1
μάγκες από θεσσαλονίκη ψηφίζω σουζάνα απο caligula. τρελά βυζόμπαλα και φοβερή επιδερμίδα

edit_antisthenis: για διευκόλυνση συναγωνιστών, thread για την κυρία που αναφέρει ο fler υπάρχει www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=168&topic=2463.0]εδώ[/url].
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Αλίνα  στο  ΑΜΑΖΟΝ.Έχει  αναφερθεί  και  από  άλλο  παλληκάρι. Η  γκόμενα  είναι  η  καταστροφή  της  Ρώμης,  πολύ  παιδί  λέμε!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Στο μικρό ΑΦΡΟ έχει μια Τσέχα ψηλή με ξανθό μαλλί και μια μαύρη με αφέλειες που έχουν και οι 2 μεγάλα "μπαλκόνια". Επίσης μία στη Lolita αγνώστων λοιπών στοιχείων ενώ και η Λουϊζα (Πολωνία) έχει αξιοπρεπέστατα "προσόντα".
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Στο μικρό ΑΦΡΟ έχει μια Τσέχα ψηλή με ξανθό μαλλί και μια μαύρη με αφέλειες που έχουν και οι 2 μεγάλα "μπαλκόνια". Επίσης μία στη Lolita αγνώστων λοιπών στοιχείων ενώ και η Λουϊζα (Πολωνία) έχει αξιοπρεπέστατα "προσόντα".

το μαυρακι αυτο που λες, εχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ στηθος, ασε που ειναι η μονη μαυρη εκει μεσα που δε σου σπαει τ? αρ@@@@α για χορους και ποτα.
επισης φοβερο στηθος εχει και η ξανθια ρωσιδα (ρε να μη συγκρατω ονοματα?) που φοραει το εσωρουχο με τα χαιμαλια..
 

Επισκέπτης
Αυτη η Βικτωρια εχει ενα ζευγαρι απο τα μεγαλυτερα στητα βυζια που μπορει να δει ποτε στη ζωη του απο κοντα ενας ανθρωπος.Η αισθηση που σου δινουν οταν τα ζουλας ειναι μοναδικη, απλα θεοσφιχτα μπορεις να ζουλας το ενα και με τα δυο χερια αν θες. Ο φραπες της αρκετα καλος για 50 ευρω που στοιχιζει ολο το σκηνικο. Τη συνιστω ανεπιφυλακτα.
Παντως θα μπορουσαν να εχουν στο κωλομαγαζο τους καθαριστικες εγκαταστασεις πολυ καλυτερες για αφτερ φραπε  ;) .αλλιως πρεπει να κουβαλαμε μαζι υγρα μωρομαντηλα.....

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Αυτη η Βικτωρια εχει ενα ζευγαρι απο τα μεγαλυτερα στητα βυζια που μπορει να δει ποτε στη ζωη του απο κοντα ενας ανθρωπος.Η αισθηση που σου δινουν οταν τα ζουλας ειναι μοναδικη, απλα θεοσφιχτα μπορεις να ζουλας το ενα και με τα δυο χερια αν θες. Ο φραπες της αρκετα καλος για 50 ευρω που στοιχιζει ολο το σκηνικο. Τη συνιστω ανεπιφυλακτα.
Παντως θα μπορουσαν να εχουν στο κωλομαγαζο τους καθαριστικες εγκαταστασεις πολυ καλυτερες για αφτερ φραπε  ;) .αλλιως πρεπει να κουβαλαμε μαζι υγρα μωρομαντηλα.....

βλεπω οτι η "σχολη" μου αυξανεται και πληθυνεται.....
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
το μαυρακι αυτο που λες, εχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ στηθος, ασε που ειναι η μονη μαυρη εκει μεσα που δε σου σπαει τ? αρ@@@@α για χορους και ποτα.
επισης φοβερο στηθος εχει και η ξανθια ρωσιδα (ρε να μη συγκρατω ονοματα?) που φοραει το εσωρουχο με τα χαιμαλια..

Το μαυράκι με τις αφέλειες μου πήρε 5 χορούς! Την α΄λλη που λες με τα χαϊμαλιά δεν τη θυμάμαι... μάλλον χρειάζομαι επανάληψη!
 

Επισκέπτης
Παντως θα μπορουσαν να εχουν στο κωλομαγαζο τους καθαριστικες εγκαταστασεις πολυ καλυτερες για αφτερ φραπε 

Κotopoule, αυτο το κωλομαγαζο κοιτα να το αγαπησεις, γιατι απο οτι βλεπω η "Κλαρα του Αρναουτογλου" θα σου φαει πολλα φραγκα ακομα....( εχει και αντρα και παιδι να ταισει....βοηθα την..!)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Κotopoule, αυτο το κωλομαγαζο κοιτα να το αγαπησεις, γιατι απο οτι βλεπω η "Κλαρα του Αρναουτογλου" θα σου φαει πολλα φραγκα ακομα....( εχει και αντρα και παιδι να ταισει....βοηθα την..!)

ετσι,ασε να ταιστει κι αλλο η κοπελα....εμ..συγγνωμη η φοραδα!!!!
 

Επισκέπτης
δεν παιζει αυτο που λετε. ειμαι γυρολογος παιδια μου. τελευταια εχω μπανισει ενα μελαχροινο προικισμενο απο τη φυση στην πειραιως και πρεπει να το δαγκωσω σε λιγακι που θα εχει σπασει και ο κοσμος θα κατηφορισω προς τα εκει...

παντως το εμαθα τελευταια το σαιτ και ειμαι εντυπωσιασμενος.θα βοηθαω και εγω οσο μπορω.

 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
δεν παιζει αυτο που λετε. ειμαι γυρολογος παιδια μου. τελευταια εχω μπανισει ενα μελαχροινο προικισμενο απο τη φυση στην πειραιως και πρεπει να το δαγκωσω σε λιγακι που θα εχει σπασει και ο κοσμος θα κατηφορισω προς τα εκει...

παντως το εμαθα τελευταια το σαιτ και ειμαι εντυπωσιασμενος.θα βοηθαω και εγω οσο μπορω.

Καλώς όρισες και σιδεροκέφαλος λοιπόν!
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Ανησυχω! Εσθονη για Μεγαβιζους αναζητηται για δευτερο γυρο

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Αντζελα ψηλη μελαχρινη ομορφο και γλυκο προσωπο δουλευε baby o συγγρου.Πριβε θετικο
Ντορα μετριο αναστημα και προσωπο αλλα τεραστια βυζια δουλευε Lolita.Πριβε μετριο
Βικτωρια παλια καραβανα υπερβολικα βυζια συμπαθητικο προσωπο,δουλευε baby gold.Πριβε κοχλαζει

Αν καποιος γνωριζει που βρισκονται τωρα ας ενημερωσει

εννοειται οτι θα βρεις και αλλες κοπελες με μεγαλα στηθη καινουριες τις οποιες δεν γνωριζω στα παραπανω μαγαζια και εννοειται οτι οι κοπελες που αναφερω μπορει να εργαζονται στα ιδια η σε διαφορετικα μαγαζια απο αυτα που γραφω.Αν ειχα καλυτερη μνημη απο ονοματα θα εγραφα τουλαχιστον αλλες δεκα. Δυο απο baby o πειραιως,δυο απο mousses,2 απο rasputin και 2 απο Lido.
Επισης εννοειται οτι προτιμουμε τα βιολογικα προιοντα και οχι τα επεξεργασμενα(απο πλαστικο χειρουργο)





 

Επισκέπτης
Αδέρφια για δω΄στε ενα report τι γίνεται από μεγέθη και ποια εχει τα πιο μεγάλα ανεξάρτητα αν ειναι σιλικονη ,να παμε να καταθέσουμε κανα φραπέ .Αν μπορειτε να δωσετε καλή περιγραφή.Ευχαριστώ
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Αδέρφια για δω΄στε ενα report τι γίνεται από μεγέθη και ποια εχει τα πιο μεγάλα ανεξάρτητα αν ειναι σιλικονη ,να παμε να καταθέσουμε κανα φραπέ .Αν μπορειτε να δωσετε καλή περιγραφή.Ευχαριστώ

Εγώ προτείνω Ντόρα στο Lolita αλλά ασχολούμαι μόνο με φυσικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom