Νέα

Πεκινο 2018-ΚΑΡΑΟΚΕS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.684
Κριτικές
178
Like
39.159
Πόντοι
21.896
εχει προγραμμα μονο σαουνα 'η πισινα 'η μονο μασαζ και γενικα αναλογα με το πακετο που πληρωνεις
θεωρειτε το καλυτερο στο πεκινο και οντως ειχε κυριλε κοσμο και καλα αμαξια απο εξω ενω στην αρχη θα τρωγαμε πορτα αλλα μολι εδωσα το χαρτακι τοτε με αφησαν και ειχε μονο ασιατες

πηρα μια καλουτσικη σε ομορφια κοπελα ενω γενικα οι ασιατισες δεν ειανι και η αδυναμια μου αλλα μεσα ηταν μετρια χωρις πιθπα και γενικα μηχανικο γαμησι ισα ισα να τελειωνεις και να φευγει ενω το μασαζ ηταν αρκετα ικανοποιητικο και ο χωρος πεντακαθαρος
η κοπελα κλασικη κινεζα με τριχες στο μουνι ενω του φιλου μου ελληνα που ειμασταν μαζι ειχε κ στις μασχαλες :headbang: :headbang: :headbang: και αυτος δεν περασε καλα οπως και εγω οπου μετα απο 1 ωρα και κατι φυγαμε

γενικα εχω παει και σε τερμας στην βραζιλια αλλα και σε αυτο στο πεκινο δλδ τα αναλογα φκκ αλλλα θα προτιμησω τους γερμανικους οικους φκκ για να ειμαι ειληκρινςη απλως εεκι θα δεςι λατινες στη βραζιλια και ασιατισσες στο πεκινο

το ονομα του μαγαζιου δεν το θυμαμαι αλλα αν πατε δειξτε την φωτο και θα καταλαβει ο ταξιτζης ενω για να περασεςι μεσα καλο ειναι να πειτε απο το 4 κορνερς ντισκο και οτι σας στεελει  ο ιδιοκτητης



 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.684
Κριτικές
178
Like
39.159
Πόντοι
21.896
ευτυχως εκανα κατι αυτες τις μερες εκει διοτι θα τρελανομουν και την επομεη πετουσα μεσω καντονας για ανοι χαλονγκ μπευ που θα αναρτησω αναλογο θρεντακι και γενικα
συμπερασμα για πεκινο...................με τη καμια δενε ιναι η συγχρονη πολη που νομιζετε καθως κραταν τον παραδοοσιακο χαρακτηρα λογω αρχαιας ιστοριας και ειναι δυσκολη στην συνενοηση και ατε στην κουβα που πηγα καταλαβαινα κανενα ισπανικο αλλα εκει ολες οι λεξεις ειναι εντελως διαφορετικες'
ενα αλλο καλο καραοκε αλλα μονο κωλομπαρο με καλα μουνια ομως ειναι στην λιμνη χουχαι στην βορινη μερια της λιμνης το τελευταιο λαιβ καραοκε με ροζ ολο φωτισμο
επισης ειναι καλα για 4-5 μερες να δει το πολιτισμο και να φυγεις διοτι παραπανω και ειδικα χειμωνα θα χτυπησεις μπιελα'
φαγητο ανα φας σε εστιατορειια κανενα προβλημα ενω μετακινηση με μετρο και ταξι ευκολη αρκει να εεχεις την οδο στα κινεζικα γραμμενη και μεταβαση στο αεροδρομιο με μετρο 'η με ταξι με 10-17 ευρω

αυτες ειναι οι εντυπωσεις μου που ασφαλως μπορει να ειναι λανθασμενες στο λιγο διαστημα που εμεινα αλλα επειδη παντα γρφω για τον τουριστα-σεξοτουριστα που πει για λιγες μερες γραφω αυτα που θα δει κια θα αντιμετωπισει για τις λιγες μερες και οχι για καποιον που ειναι καιρο εκει και ασφαλως θα εχει τις ακρες του οπως εγω πχ βουλγαρια οταν μου λεν να παν αλλη για γκομενες τους ελω να μην ασχοληθουν αφου ειναι δυσκολη χωρα ανω εγω εργαζωντας  χρονια ξερω πως να κινηθω αρα ετσι και στο πεκινο


σας αφηνω και καλα ταξιδια .....και ειναι το μονο πραγμα που σπαταλας λεφτα και σε κανει πιο πλουσια
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
εχει προγραμμα μονο σαουνα 'η πισινα 'η μονο μασαζ και γενικα αναλογα με το πακετο που πληρωνεις
θεωρειτε το καλυτερο στο πεκινο και οντως ειχε κυριλε κοσμο και καλα αμαξια απο εξω ενω στην αρχη θα τρωγαμε πορτα αλλα μολι εδωσα το χαρτακι τοτε με αφησαν και ειχε μονο ασιατες

πηρα μια καλουτσικη σε ομορφια κοπελα ενω γενικα οι ασιατισες δεν ειανι και η αδυναμια μου αλλα μεσα ηταν μετρια χωρις πιθπα και γενικα μηχανικο γαμησι ισα ισα να τελειωνεις και να φευγει ενω το μασαζ ηταν αρκετα ικανοποιητικο και ο χωρος πεντακαθαρος
η κοπελα κλασικη κινεζα με τριχες στο μουνι ενω του φιλου μου ελληνα που ειμασταν μαζι ειχε κ στις μασχαλες :headbang: :headbang: :headbang: και αυτος δεν περασε καλα οπως και εγω οπου μετα απο 1 ωρα και κατι φυγαμε

γενικα εχω παει και σε τερμας στην βραζιλια αλλα και σε αυτο στο πεκινο δλδ τα αναλογα φκκ αλλλα θα προτιμησω τους γερμανικους οικους φκκ για να ειμαι ειληκρινςη απλως εεκι θα δεςι λατινες στη βραζιλια και ασιατισσες στο πεκινο

το ονομα του μαγαζιου δεν το θυμαμαι αλλα αν πατε δειξτε την φωτο και θα καταλαβει ο ταξιτζης ενω για να περασεςι μεσα καλο ειναι να πειτε απο το 4 κορνερς ντισκο και οτι σας στεελει  ο ιδιοκτητης
Ωραίος τύπε  :rockon:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Ωραιο report φιλε ,μπραβο

υγ. τελικα για γκομενες και πουτανες ΕΥΡΩΠΗ και παλι ΕΥΡΩΠΗ ...ουτε Ασια ουτε Αμερικη
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
Ένα μεγάλο μπράβο στον sexvolcano  :rockon:

 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.684
Κριτικές
178
Like
39.159
Πόντοι
21.896
thanks κ δειτε να ανεβειτε καμια μερα πλοβντιβ
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση τύπε! Τόσο χάλια δηλαδή το Πεκίνο από γαμησιακής απόψεως; Τι να πω ρε συ, εμένα η Σανγκάη μου έχει βγει απίστευτο μουνολίβαδο (όσον αφορά την ποσότητα), υπάρχουν τόσο μεγάλες διαφορές μεταξύ πόλεων / περιοχών στην Κίνα; Μπορεί κάποιος πιο έμπειρος στην περιοχή να μας διαφωτίσει;
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.684
Κριτικές
178
Like
39.159
Πόντοι
21.896
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση τύπε! Τόσο χάλια δηλαδή το Πεκίνο από γαμησιακής απόψεως; Τι να πω ρε συ, εμένα η Σανγκάη μου έχει βγει απίστευτο μουνολίβαδο (όσον αφορά την ποσότητα), υπάρχουν τόσο μεγάλες διαφορές μεταξύ πόλεων / περιοχών στην Κίνα; Μπορεί κάποιος πιο έμπειρος στην περιοχή να μας διαφωτίσει;
φιλε και που ξετρυπωσα το τυπυ fkk στο πεκινο πολυ μού ηταν--δυσκολη πολη και το εγρψα οτι μιλω για το πεκιν και μονο που υτο επισκευτηκα διοτι για αλλες πολεις δεν ξερω
κραταει εναν συντηριτισμο η προυτεουσα λογω κομμουνισμου και ιστοριας

επισης αν υπρχει κατι αλλο πιο ψαγμενο αμφιβαλλω αφου ολοι οι κινεζοι μου φανηκαν στο πεκινο πολυ συντηριτικη και φιβισμενοι στον δυτικο

τελος επισημανω οοτι απευθυνομαι στον τουριστα 5-10 ημερων που θελει να παει να δει τα αρχαια μνημεια τα μερη και αν τυχει να γαμησει και καμια κινεζα --δεν ναφερομαι στο ανθρωπο που θα ζει πεκινο και λογικα θα εχει ακρες με πουτανες και παρεες
απομ θεμα σεξοτουρισμου το πεκινο παιρννει 2-3 με αριστα το δεκα και αυτο επειδη εχει μασατζιδικα και καποια hair saloon αν τα ξετρυπωσεις ενω στην λιμνη χουχαι εχει μονο κωλομπαρα για χουφτωμα και τιποτα παραπανω

πντως προσωπικα σε ευχςριστω και ξερεις το λογο--υποχρεος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Επιστροφή από Πεκίνο λοιπόν και υπήρξαν 2 ειδών εμπειρίες.
Η μία από πράκτορα (Angel) μέσω wechat παρουσίασε επιλογές και διάλεξα μια για το δωμάτιο με 700RNB+100 για ταξί.
Η δεύτερη από το bar Maggie's με πολλές επιλογές σχεδόν αποκλειστικά από Μογγολία όπου κερνάς καμιά μπύρα μιλάς και μετά φεύγεις με ταξί για ξενοδοχείο. Κόστος 1500 + 100 για ταξί μετά.
Γενικά θέλει προσοχή σε κάποια ξενοδοχεία που δυσκολεύουν την είσοδο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom