Νέα

Βυζοπούλες σε στριπτηζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
επιβεβαιωνω για βικτωρια....κ προσθετω οτι το ευχαριστιεται η γκομενα το επαγγελμα.....την εχω δει μετα το φραπε σε ενα παληκαρακι να τη χυνει στα ''βυζακια'' της κ μετα αυτη να τα αλιφει με τα χερια κ μετα να παιρνει κ μια γευση....
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
Ρε παιδια...μετα τα σχόλια σας εψαξά στο site tou baby gold, γιατί ομολογώ πως μου κεντρίσατε το ενδιαφέρον αλλα προς μεγάλης μου λύπης....δεν υπάρχει φωτο της Victoria....γνωρίζει κανείς γιατί?  η αν μπορώ να την δω κάπου αλλού ισως? γιατί αλλιώς με βλέπω για εκεί σύντομα....και εχει και champions league....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Καλυτερα να πας οταν εχει champions league / θα εχει και λιγοτερους αντρες  :dancing: :dancing: :dancing:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Ρε παιδια...μετα τα σχόλια σας εψαξά στο site tou baby gold, γιατί ομολογώ πως μου κεντρίσατε το ενδιαφέρον αλλα προς μεγάλης μου λύπης....δεν υπάρχει φωτο της Victoria....γνωρίζει κανείς γιατί?  η αν μπορώ να την δω κάπου αλλού ισως? γιατί αλλιώς με βλέπω για εκεί σύντομα....και εχει και champions league....

ʼντε και καλό βόλι! Αλλά στο σαιτ τους μην περιμένεις... πληροφορίες μόνο ένα σαιτ έχει, το δικό μας!
 

Επισκέπτης
Συμφωνω με τον capt mac και μάλιστα από απόλυτα αξιόπιστες πηγες τις περισσότερες φορές και απο ανθρωπους που δεν διστάζουν να γράψουν , οχι σαν κατι μερικους μονοφαγάδες :jerking:Λες κι ειναι δικιά τους τους η κάθε στριπτιζου η πουτάνα.
Μπράβο σε αυτούς ολους που απαντάνε και δίνουν πληροφορίες για να την γλιτώσει κοσμάκης  :dancing:
 

Επισκέπτης
επιβεβαιωνω για βικτωρια....κ προσθετω οτι το ευχαριστιεται η γκομενα το επαγγελμα.....την εχω δει μετα το φραπε σε ενα παληκαρακι να τη χυνει στα ''βυζακια'' της κ μετα αυτη να τα αλιφει με τα χερια κ μετα να παιρνει κ μια γευση....

Μπραβο mclein, το ματι σου σκαναρει καλα μεσα στο σκοταδι...Βαλε μας λιγο στο τριπακι.. ποτε εγινε αυτο ?
 

Επισκέπτης
Η Βικτώρια είναι νταρντάνα με βυζόμπες μεγέθους καρπουζιού Αμαλιάδας. Κάπου έχει γραφτεί ότι κάνει φραπέ, αλλά προσωπικά τα 50? μία φορά τα έδωσα και το μετάνιωσα.

Tι εννοεις το μετανιωσες ? Δεν ηταν καλη στην φραπα της ?
Εδω την χυνουνε στα βυζια και μετα τα απλωνει πανω της και παιρνει και μια γευση οπως μας ειπε ο φιλος mclein.
 

Επισκέπτης
αν δν κανω λαθος...το καλοκαιρι ειδα το περιστατικο η καλυτερα ετυχε να δω το περιστατικο!!!Παντως κ ο ξαδερφος του κολλητου μου που εχει κρυφο καημο-ερωτα με τα μεγαλα βυζια της δειχνει μεγαλοπρεπως την αγαπη του οποτε ερχεται μαζι μας....Νομιζω παντως οτι ειναι σταθερη αξια στο μαγαζι,τουλαχιστον γι αυτα που προσφερει κ δν εχω ακουσει ασχημα σχολια...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Tι εννοεις το μετανιωσες ? Δεν ηταν καλη στην φραπα της ?
Εδω την χυνουνε στα βυζια και μετα τα απλωνει πανω της και παιρνει και μια γευση οπως μας ειπε ο φιλος mclein.

Δεν εννοούσα φραπέ με Βικτώρια, την Angel πήρα και ήταν κοροϊδία. Η Βικτώρια δεν ήταν εκεί όταν πήγα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Tι εννοεις το μετανιωσες ? Δεν ηταν καλη στην φραπα της ?
Εδω την χυνουνε στα βυζια και μετα τα απλωνει πανω της και παιρνει και μια γευση οπως μας ειπε ο φιλος mclein.

μου θυμιζει ντανιελα ξανθια με χυσιμο στα βυζια!!!!
 

bojos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Ποιες μέρες δεν δουλεύει η Βικτώρια ? Μην πάμε τσάμπα καμιά μέρα ...
 

Επισκέπτης
Επεσε η ομαδα βλεπω . >:(.Καλά δεν εχει κανεις να δώσει κανα report τι παιζει ?  :helpplea: Αντε ντε καμιά φορτωμένη καινουργια ήρθε ? :P
 

Επισκέπτης
Επεσε η ομαδα βλεπω . >:(.Καλά δεν εχει κανεις να δώσει κανα report τι παιζει ?  :helpplea: Αντε ντε καμιά φορτωμένη καινουργια ήρθε ? :P

Δεν επεσε η ομαδα.Τα στριπτηζαδικα πεσανε. Ολο τα ιδια και τα ιδια. Ο κοσμος τα βαρεθηκε, και τα νεα ζευγαρακια τα βλεπουν σαν barακια για να πιουνε το ποτο τους. Η γνωστη  πορεια των παλιων bars με κοσνομασιον των 80'ς.....ΠΑΡΑΚΜΗ...
 

Επισκέπτης
Δεν επεσε η ομαδα.Τα στριπτηζαδικα πεσανε. Ολο τα ιδια και τα ιδια. Ο κοσμος τα βαρεθηκε, και τα νεα ζευγαρακια τα βλεπουν σαν barακια για να πιουνε το ποτο τους. Η γνωστη  πορεια των παλιων bars με κοσνομασιον των 80'ς.....ΠΑΡΑΚΜΗ...
σωστοτατη παρατηρηση αδερφε....ο καθε ''ηρωας'' παιρνει τη ''σαυριτσα'' του κ παει να δει κανενα κωλαρακι της προκοπης....:):):):)...
 

Επισκέπτης
Ηθελα να ξερα το παιζουν απελευθερωμένοι που πανε εκει με την γκόμενα ? Η ειναι το γνωστό παω με την γκόμενα να δειξω καλό παιδί και την επόμενη βουρ για  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Ο papazoglou εχει δίκιο τιποτα καινούργιο από μεγάλα μεγέθη γι αυτό και τόση σιωπή .... :- ολο οι ιδιες  :jerking:
 

Επισκέπτης
Καλώ τις ομάδες εξόρμησης να καταθέσουν αν εχουν ερθει τίποτα μεγάλα μεγέθη στα στριπτηζάδικα.Αντε παλληκάρια να δουμε τιποτα βυζάρες.. :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
αλιονα στο αμαζον. ξανθο, εκφυλο μωρο με φοβερες βυζαρες.
στο χορο λυσσαει να σε κανει να χυσεις και στραβωνει (!!!) αν για τον α  ή β λογο εσυ δεν θες..
 

bojos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Πες μας περισσότερα για αλιόνα, σιλικόνη ή φυσικά, μέγεθος, φραπέ, δάκτυλα κ.α ξέρεις  εσύ ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom