Νέα

Βυζοπούλες σε στριπτηζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Εχω ξαναγραψει οτι ενα πολυ ωραιο μελαχρινο εχει 2 πενταρια φυσικοτατα κανονια ΟΛΟΣΤΗΤΑ και ζουμερα και συνδυαζει μεση δαχτυλιδι και αδυνατα καλλιγραμμα ποδια !

Στο STAR στη μεταμορφωση ! ! !
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Εχω ξαναγραψει οτι ενα πολυ ωραιο μελαχρινο εχει 2 πενταρια φυσικοτατα κανονια ΟΛΟΣΤΗΤΑ και ζουμερα και συνδυαζει μεση δαχτυλιδι και αδυνατα καλλιγραμμα ποδια !

Στο STAR στη μεταμορφωση ! ! !
Νομιζω ομως οτι δεν αφηνει και πολλα πολλα με το βυζι της. Ειναι λιγο σπαζαρχειδο
 

bojos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Παλιοξεφτιλες ολοι σας πεστε ρε καμμια καλη με μεγαλα βυζια !!!
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Παλιοξεφτιλες ολοι σας πεστε ρε καμμια καλη με μεγαλα βυζια !!!
Ρε νεοξεφτίλα παλιοκαραγκιόζη :grin: σημείωσε μασημένο φαί: Star, μεταμόρφωση: μετρίου αναστήματος μελαχροινή ίσιο μαλί, βυζί 4αρι + φυσικό, κουκλα
Rasputin, νεα κηφισιά: Ξανθό, ψηλό ρουμανάκι, έκφυλο υφάκι, ίσιο μαλί, κορμί θάνατος, βυζί 4αρι απιστευτο σχήμα, φυσικό με ρόγες και το κουκούτσι μύγδαλο...
Μιλάμε για μωρά ΑΑΑ. ;-)
Ονόματα μη ρωτάς, δεν είμαι ληξιαρχείο!  :P
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Παρτε τη ψηλη τη Ρουμανα στις Μουσες τη μελαχροινη που εχει μια φατσα σαν κοτσυφι .....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
ρε Υπουργέ επειδή έχω καιρό να πάω από εκεί(αναλυτικά), μια μελαχροινή σπαστό, προς το ψηλό, με μάλλον φυσικό μέγεθος, γαλάζια μάτια τι λέει;
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Πηγαινε Λεο Μουσες αν εχεις καιρο να πας ....

Εχει μαζεψει πολλα Ρουμανακια ομως αλλα εχει και κατι κιανουρια / ειδικα ενα πιπινακι Σασα ονοματι πολυ ομορφουλικο αλλα μαλλον απο χορο οσο τη χαζευα στους καναπεδες δεν λεει και πολλα ..... αλλα ειναι πολυ ομορφουλα !!!!!

Τωρα για μελαχροινη με γαλαζια ματια δεν μου λεει κατι .....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μπορεί και καστανή μπουκλεσπαστό :cheesy: Είχαμε δει κάνα δύο όταν είχαμε πάει Milena, Annita και Liza
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Μπορεί και καστανή μπουκλεσπαστό :cheesy: Είχαμε δει κάνα δύο όταν είχαμε πάει Milena, Annita και Liza

Ποτε ειχες παει,με ποιους ειχε παει και πες μου για Αννιτα και Λιζα καθοσον για Μιλενα δεν ενδιαφερομαι !!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πριν από τρεις μήνες με τον Mr χάδι/massage :cheesy: και έναν άλλο κύριο με ειδικότητα CT. Annita  :thumbsup: , Liza έμαθα άλλη μέρα - Milena :thumbsup:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166

Γιατί δεν ενδιαφέρεσαι για Milena ένοχο αγόρι;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Λαθος ... για αυτο σου λεω ελα μαζι μου να δεις πως ειναι η ζωη κατω απο τη Σκεπαστη !!!!!!

υπουργε μου δεν ελαβες το μυνημα ακομη της 7ης ιουνιου και μαλακοβαλανιζεσαι.Επιτελους κανε ανασχηματισμο στα στριπ.Διορισε αυτες που κανουν το κατι παραπανω αφεντικινες και στειλε τους αλλους γραμματεις,απλους κλητηρες.Αιντε ντε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom