Νέα

Βυζοπούλες σε στριπτηζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
υπουργε μου δεν ελαβες το μυνημα ακομη της 7ης ιουνιου και μαλακοβαλανιζεσαι.Επιτελους κανε ανασχηματισμο στα στριπ.Διορισε αυτες που κανουν το κατι παραπανω αφεντικινες και στειλε τους αλλους γραμματεις,απλους κλητηρες.Αιντε ντε..

Με εχετε μπερδεψει / απο τη μια Πεταλουδας απο την αλλη Παθος για τα τεμαχια / λοιπον θα κανω ανασχηματισμο και εσας τους δυο θα σας πεταξω εξω απο το κομμα / λοιπον θα τα πουμε απο κοντα γιατι μου λειψατε μπρε .......
 

andys13

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
παίδες έχουμε κανένα νεότερο στο φλέγον αυτό ζήτημα της Ελληνικής κοινωνίας? Που είναι οι βυζοπούλες? οεο... :)
 

Αποστόλου2

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2006
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
βλέπω κανεις δεν ξερει δεν ειδε και δεν ακουσε τιποτα. Φίλε μια βυζοπουλα καλη ξανθια νταρντανα μονο στο Gold ξερω
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
489
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ρε παιδες μια ξανθια ευσωμη με κατι βυζουσ τεραστιουσ που δουλευε στο μπειμπι γκολντ στη συγγρου την ξερετε???
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
:rockon: :rockon: :rockon: ΒΥΖΟΘΡΙΑΜΒΟΣ :rockon: :rockon: :rockon:

Μετά τις βυζοφήμες απ'τα μάχιμα παιδιά του σωλήνα, έσπευσα να διαπιστώσω του λόγου το βυζοαληθές.
Και ΝΑΙ είναι γεγονός. Με τρεμάμενο χέρι (όχι απ'τη συγκίνηση αλλά απ'την παλινδρόμηση) σας αναφέρω ότι η Βικτώρια, τα μεγαλύτερα μπαλόνια της στριπόπιατσας, γύρισεεεεεεεεεε στο Baby O.
respect-013.gif

Τα βυζόμπαλα είναι όπως τα γνωρίσαμε και ξεροχύσαμε. Μιλάμε για το απόλυτο βυζοrespect.
bowing-036.gif

Να βυζοπροσθέσω ότι εθεάθη και μια άλλη ξανθιά βυζοπούλα (5 οπωσδήποτε) αγελαδινών διαστάσεων.
respect-047.gif

Τρελό βυζοmust το κατάστημα πλέον.
king-033.gif
   
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
:rockon: :rockon: :rockon: ΒΥΖΟΘΡΙΑΜΒΟΣ :rockon: :rockon: :rockon:

Μετά τις βυζοφήμες απ'τα μάχιμα παιδιά του σωλήνα, έσπευσα να διαπιστώσω του λόγου το βυζοαληθές.
Και ΝΑΙ είναι γεγονός. Με τρεμάμενο χέρι (όχι απ'τη συγκίνηση αλλά απ'την παλινδρόμηση) σας αναφέρω ότι η Βικτώρια, τα μεγαλύτερα μπαλόνια της στριπόπιατσας, γύρισεεεεεεεεεε στο Baby O.
respect-013.gif

Τα βυζόμπαλα είναι όπως τα γνωρίσαμε και ξεροχύσαμε. Μιλάμε για το απόλυτο βυζοrespect.
bowing-036.gif

Να βυζοπροσθέσω ότι εθεάθη και μια άλλη ξανθιά βυζοπούλα (5 οπωσδήποτε) αγελαδινών διαστάσεων.
respect-047.gif

Τρελό βυζοmust το κατάστημα πλέον.
king-033.gif
   

Ρε μαλάκα....... τι μου θυμησες τώρα;;;;  :tits: :tits: :tits: :cum: :cum: πω πω....
ερχόταν με κάτι τρελά κόκκινα δαντελωτά... ΠΑΝΑΖΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!! :tits2: :o :o
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
Φωτο της εν λογω καλλιτεχνιδος υπαρχει πουθενα στο internet?
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon: ΒΥΖΟΘΡΙΑΜΒΟΣ :rockon: :rockon: :rockon:

Μετά τις βυζοφήμες απ'τα μάχιμα παιδιά του σωλήνα, έσπευσα να διαπιστώσω του λόγου το βυζοαληθές.
Και ΝΑΙ είναι γεγονός. Με τρεμάμενο χέρι (όχι απ'τη συγκίνηση αλλά απ'την παλινδρόμηση) σας αναφέρω ότι η Βικτώρια, τα μεγαλύτερα μπαλόνια της στριπόπιατσας, γύρισεεεεεεεεεε στο Baby O.
respect-013.gif

Τα βυζόμπαλα είναι όπως τα γνωρίσαμε και ξεροχύσαμε. Μιλάμε για το απόλυτο βυζοrespect.
bowing-036.gif

Να βυζοπροσθέσω ότι εθεάθη και μια άλλη ξανθιά βυζοπούλα (5 οπωσδήποτε) αγελαδινών διαστάσεων.
respect-047.gif

Τρελό βυζοmust το κατάστημα πλέον.
king-033.gif
   
:rockon: :rockon: :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Πού είναι η Βικτώρια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε???????????????
Πάω Παρασκευές και δε τη βρίσκω. Ρωτάω τα γκαρσόνια και τις ζούδες και μου το παίζουν Κινέζοι.
Πείτε την αλήθεια, θα φανώ δυνατός...
URL]]
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Παίδες τι έγινε?.....  Έχουν περάσει μήνες χωρίς ενημέρωση σε αυτό το ενδιαφέρον θρέντ. Περιμένουμε με αγωνία φρέσκες πληροφορίες από τους συναδέλφους...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Συνάδελφε βυζολάγνε που δουλεύει τώρα?  :think:
Στο λημέρι της, το Baby O, βυζομόρτη.
Αν πας Παρ-Σαβ και το σύμπαν συνωμοτήσει υπέρ σου θα τη βρεις, γιατί είναι και ακριβοβυζοθώρητη βλέπεις...http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_074.gif[/img[/URL]]

Εκτός κι αν πάλι χάθηκε στο σύμπαν το εξώτερο, τα στήθη της αν τα θωρεί μόνο όποιος έχει κότερο.
(τι λέω ο μαλάκας πάλι; :uglystupid:)
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
126
Πόντοι
1
Παιδιά είμαι 19, καυλώνω μόνο με βυζιά και το site το ανακάλυψα εδώ και 2-3 μέρες. Αισθάνομαι σαν παιδί στη Ντισνευλαντ. ΒΥΖΙΑ ΒΥΖΙΑ ΒΥΖΙΑ. Αυτή η Βικτώρια που διάβασα ότι είναι στο Baby O είναι κάθε μέρα ή συγκεκριμένες μέρες; Αν ξέρει κάποιος ας πει γιατί θέλω σαν τρελός να την πετύχω. Άλλες κοπέλες σε άλλα μαγαζιά ξέρετε με πελώρια; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...  :rockon:
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
καλωσηρθες στο club.μονο που θα σε φαει η στεναχωρια σε αυτο το club  λιγες χαρες και πολλες λυπες
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Παιδιά η Βικτώρια η βυζαρου που ήταν Baby O πού βρίσκεται, ξέρει κανείς; Και μπας και υπάρχει τίποτα αντίστοιχο στην πιάτσα αυτή την εποχή;
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Προσωπικά το μεγαλύτερο φυσικό στήθος που έχω δει σε στριπτιτζάδικο είναι της Ρωξάννης από το Εrotica...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Παιδιά η Βικτώρια η βυζαρου που ήταν Baby O πού βρίσκεται, ξέρει κανείς; Και μπας και υπάρχει τίποτα αντίστοιχο στην πιάτσα αυτή την εποχή;

τελευταια φορα που την ειδα περσυ το καλοκαιρι στο λε καμπαρέ της χαλκιδικής όπου την βάραγε κανονικά με ενα εικοσαρικο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom