Νέα

Βία και ΠΑΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nik30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΤΗΝ ΒΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡ

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 8 100,0%
  • ΜΕΡΙΚΕΣ ΟΧΙ ΟΛΕΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΑΥΤΟ....

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    8

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
527
Πόντοι
81
αληθεια τουσ δικηγορους Κουγια ,Κατσαντωνη και Δημητρακοπουλο ποιος τους πληρωνει?
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
γιατι κανεις και εσυ το λαθος να πιστευεις οτι οταν λεμε ολα αυτα για τους φονιαδες εχουμε στοχο τον οσφπ?σας το εχουμε πει ολοι οτι ειμαστε εναντιων αυτων των αληταραδων και εκεινων που οπλιζουν τα χερια τους και οχι εναντιων του οσφπ!!!!!εχουμε πει επισης ολοι οτι αν ητανε αντιθετα θα λεγαμε τα ιδια!!!!!!αλλα να σου πω κατι?αν δεν ΒΑΛΕΤΕ ΤΕΛΟΣ εσεις τοτε το προβλημα δυστηχος θα το εχει ο θρυλος....οπως ειπα και ποιο πανω ηδη ενα ματς ειναι κεκλεισμενων στο ch.l. exoyme kai synexia............
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
μονο 2-3...???λιγοι ειναι ρε...παραπανω λεω εγω
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
γιατι κανεις και εσυ το λαθος να πιστευεις οτι οταν λεμε ολα αυτα για τους φονιαδες εχουμε στοχο τον οσφπ?σας το εχουμε πει ολοι οτι ειμαστε εναντιων αυτων των αληταραδων και εκεινων που οπλιζουν τα χερια τους και οχι εναντιων του οσφπ!!!!!εχουμε πει επισης ολοι οτι αν ητανε αντιθετα θα λεγαμε τα ιδια!!!!!!αλλα να σου πω κατι?αν δεν ΒΑΛΕΤΕ ΤΕΛΟΣ εσεις τοτε το προβλημα δυστηχος θα το εχει ο θρυλος....οπως ειπα και ποιο πανω ηδη ενα ματς ειναι κεκλεισμενων στο ch.l. exoyme kai synexia............
γιατι ρε συ εγω τι ειμαι υπερ των φονιαδων?????
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
γιατι ρε συ εγω τι ειμαι υπερ των φονιαδων?????
δεν ειπα αυτο!!!!σου ειπα να μην θεωρεις οσα λεμε για τους φονιαδες οτι ειναι επιθεσεις στον οσφπ!!αυτο ειπα!!!
και να σου πω κατι!!!πολυ φοβαμε οτι αν εχω δικιο στις σκεψεις μου(αμα θες θα σου τις πω κατ ιδιαν η με πμ)οτι το "μαρμαρο" θα το πληρωσουν δυστηχος "αθωοι"φιλαθλοι του οσφπ......

στο σκηνικο πηγανε τρελαμενοι βαζελοι και γαυροι για ξυλο..πηγαν ομως και πακοιοι ετοιμοι για χοντρα πραγματα(διαβασε τι εγραψε στην 13 σελ. ο ψωλαροσαυρος για συνδεσμους...)αν καποιο παλικαρακι κατηγορηθει για φονο τι νομιζεις οτι θα κανει?θα τα ξερασει ολα!!οπως εκανε ο ταριφας ΤΟΥς ΕΔΩΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!με ονοματα..
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
δεν ειπα αυτο!!!!σου ειπα να μην θεωρεις οσα λεμε για τους φονιαδες οτι ειναι επιθεσεις στον οσφπ!!αυτο ειπα!!!
και να σου πω κατι!!!πολυ φοβαμε οτι αν εχω δικιο στις σκεψεις μου(αμα θες θα σου τις πω κατ ιδιαν η με πμ)οτι το "μαρμαρο" θα το πληρωσουν δυστηχος "αθωοι"φιλαθλοι του οσφπ......

στο σκηνικο πηγανε τρελαμενοι βαζελοι και γαυροι για ξυλο..πηγαν ομως και πακοιοι ετοιμοι για χοντρα πραγματα(διαβασε τι εγραψε στην 13 σελ. ο ψωλαροσαυρος για συνδεσμους...)αν καποιο παλικαρακι κατηγορηθει για φονο τι νομιζεις οτι θα κανει?θα τα ξερασει ολα!!οπως εκανε ο ταριφας ΤΟΥς ΕΔΩΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!με ονοματα..
ρε νικολα μην λες για τον ταριφα ειδικα..ειδικα για τον ταριφα αστο που σου λεω
τωρα οσον αφορα το αλλο που λες,ημουν ο πρωτος που ελεγα οτι την εχουν ηδη πληρωσει αθωοι..κ πιστεψε με ξερω τι λεω
κια για νατελειωνει το θεμα,καποιοι βρισκουν ευκαιρια να βγαουν το αντιολυμπιακο τους μενος με το σκηνικο στην παιανια
εσυ ΔΕΝ εισαι μεσα σ αυτους,εξαλλου τα εχουμε πει και με πμ
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
για το ότι "παίρνει για δουλειά στις εταιρίες του" κτλ δεν μπορώ να πω κάτι,γιατί αυτό μπορεί να "τύχει.αλλά ρε φίλε,ως "ομάδα περιφρούρησης" γηπέδου να έχει αυτά τα "καλόπαιδα"(και μη μου πεις πως δεν τους ξέρει)κτλ?εκεί δεν έχει ευθύνη?τον....Τσουκαλά μέσα στον αγωνιστικό χώρο,σε αγώνα με τον Παναθηναικό?!!!!!!αυτά δεν μπορώ να πιστέψω πως είναι τυχαία
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
ρε νικολα μην λες για τον ταριφα ειδικα..ειδικα για τον ταριφα αστο που σου λεω
τωρα οσον αφορα το αλλο που λες,ημουν ο πρωτος που ελεγα οτι την εχουν ηδη πληρωσει αθωοι..κ πιστεψε με ξερω τι λεω
κια για νατελειωνει το θεμα,καποιοι βρισκουν ευκαιρια να βγαουν το αντιολυμπιακο τους μενος με το σκηνικο στην παιανια
εσυ ΔΕΝ εισαι μεσα σ αυτους,εξαλλου τα εχουμε πει και με πμ
μπραβο!!!εσεις που τα ξερετε πειτε μας!!!(δεν σε ειρωνευομαι)αυτο πρεπει να κανετε να μας ενημερωσετε ωστε να εχουμε καλυτερη γνωμη!!!!2 ατομα μου εστειλαν πμ ενας γαυρος και ενας βαζελος και οι διαφορες για το σηνικο ειναι ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ τρεμω για την συνεχια.....
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
όλο αυτό σαν "προσθετικό" σ'αυτά που λέγαμε νωρίτερα.τώρα για τα των καταθέσεων,πολλά θ'ακούσουμε αλλά πιθανότατα λίγα θα είναι αλήθειες.το σίγουρο είναι πως κάποιοι απ'όλους όσοι έχουν κληθεί έχουν ήδη καταθέσει ψευδώς πως δεν ήταν εκεί,αφού μέσω του σήματος του κινητού τους αποδείχθηκε πως ήταν εκεί1
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
η ομαδα περιφρουρησης δημιουργηθηκε απ αυτα τα ατομα για να μπορουν αν ελεγχουν καλυτερα τους αλλους φιλαθλους κ να μπορουν να επιβαλλονται, και τα καταφεραν.
οσο για τον κοκκαλη,πιστευω πραγματικα πως δεν ξερει,αλλα οι υφισταμενοι ισωσ να γνωριζουν
τωρα οσον αφορα ιντρακομ,θρυλος αε,παε,κλπ ναι γνωριζω κοσμο που παιρνει μεροκαματο
αυτο ομως δεν σημαινει πως αυτοι ειναι αλητες η δολοφονοι
οσο για τον τσουκαλα δεν εχει κανενα δικαιωμα να περιφερετε κ να βριζει τον μπασινα μεσα στον αγωνιστικο χωρο..
αλλα δεν σου κανει εντυπωση γιατι εχει εξαφανιστει τοσο καιρο??
εξυπνος εισαι,καταλαβαινεις..
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Α και κάτι που διάβασα σήμερα και το είχε κάποια από τις προηγούμενες ημέρες η Ελευθεροτυπία!
"ένας από τους κατηγορούμενους,είναι ένας από αυτούς που είχαν συλληφθεί στη Ν.Σμύρνη για τα επεισόδια που είχαν γίνει εκεί(μετά τη χρήση του βίντεο)αλλά ακόμα εκείνη η υπόθεση εκρεμμεί,λόγω προβλήματος υγείας του συγκεκριμένου κατηγορουμένου στις συνεχείς αναβολές(3 η 4)εκεί είναι οι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ευθύνες της δικαιοσύνης(που προστίθενται σε αυτές της αστυνομίας)
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
μπραβο!!!εσεις που τα ξερετε πειτε μας!!!(δεν σε ειρωνευομαι)αυτο πρεπει να κανετε να μας ενημερωσετε ωστε να εχουμε καλυτερη γνωμη!!!!2 ατομα μου εστειλαν πμ ενας γαυρος και ενας βαζελος και οι διαφορες για το σηνικο ειναι ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ τρεμω για την συνεχια.....
το ξερω πως δεν ειρωνευσε φιλε νικ
αλλα δεν εχω λογω να μπλεχτω σε κατι που δεν με ενδιαφερει και το κατακρινω
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
οσο για τον τσουκαλα δεν εχει κανενα δικαιωμα να περιφερετε κ να βριζει τον μπασινα μεσα στον αγωνιστικο χωρο..
αλλα δεν σου κανει εντυπωση γιατι εχει εξαφανιστει τοσο καιρο??
εξυπνος εισαι,καταλαβαινεις..
να σου πω την αλήθεια,δεν είμαι Αθήνα και δεν το ξέρω- η μάλλον "ήξερα"-πως έχει εξαφανισθεί ο Τσουκαλάς.αλλά αυτά δεν μπορεί να λέμε πως δεν γίνονται-η ίσως "γίνονταν"-υπό την ανοχή του Κόκκαλη!εκεί είναι οι ευθύνες του!δεν είπε κανείς(ελπίζω)πως....τους έδωσε τα όπλα,αλλά δεν έχει κάνει και τίποτα για να τους κάνει να σταματήσουν.εγώ αυτό λέω.και λέμε συνέχεια για τον Κόκκαλη,όχι επειδή είμαστε Παναθηναικοί η Παοκτζήδες-Αεκτζήδες-Αρειανοί,αλλά επειδή είναι ο μόνος που έχει τους φανατικούς οπαδούς του "από κοντά"!τόσο κοντά,μέχρι που έχει(η μήπως μετά από την εκδίκαση της υπόθεσης "είχε")και άτομο από τους οργανομένους στο Δ.Σ. της ΠΑΕ!!!και αυτά είναι όχι "υποθέσεις" αλλά γεγονότα μόνο στον Ολυμπιακό!αυτές,όπως και να το κάνουμε,είναι διαφορές,συγκριτικά με τις υπόλοιπες ΠΑΕ
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Τέλος πάντων,αυτές είναι συζητήσεις που "δεν βγάζουν" κάπου.μακάρι-αν και δεν το "κόβω" να αλλάξει η κατάσταση.μάγκες,έχουμε την "καύλα" μας.εγώ με τον Παναθηναικό,ο νικ(για παράδειγμα)με την Αεκ,ο mega(επίσης για παράδειγμα)με τον Ολυμπιακό!να μπορούμε ρε πούστη να πάμε να δούμε την ομάδα μας,να δούμε την μπαλίτσα μας,να γουστάρουμε και να μην κοιτάμε συνέχεια πίσω,μήπως έρχονται "αντίπαλοι" και μας την "πέσουν".αυτή είναι η ουσία!
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ρε συ κ εγω αυτο θελω αλλα δεν γινεται
να παρω την δικια μου κ να της πω παμε σημερα λεωφορο,η παμε ενα διημερο σαλονικα να δουμε κ τον θρυλο στην τουμπα
πολυ θα θελα αλλα δεν γινεται
κ δεν θα γινει ποτε,η βια εξυπηρετει συμφεροντα αρκετων κ οχι μονο αθλητικων παραγοντων
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Έτσι είναι όπως τα λέει ο makemyday...αλλά όσο η ποιότητα του ελλ. ποδοσφαίρου είναι χάλια,όσο υπάρχουν σοβαρά προβλήματα στην κοινωνία όπως τα ναρκωτικά και όσο μερικοί πλουτίζουν από αυτή την ιστορία δε νομίζω ν'αλλάξει η κατάσταση...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
megantoine ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ!Ολοι οσοι εχουμε γράψει ΗΤΑΝ στα επεισόδια..Δεν μπορει να λένε ψέμματα ΤΟΣΟΙ άνθρωποι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom