Νέα

Βία και ΠΑΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nik30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΤΗΝ ΒΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡ

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 8 100,0%
  • ΜΕΡΙΚΕΣ ΟΧΙ ΟΛΕΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΑΥΤΟ....

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    8

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Kλασσική απάντηση γαύρου που εθελοτυφλεί ή που θέλει να ζει στον πλανήτη Κλινγκονγαυρους.Όποτε δεν έχει να απαντήσει κάτι μας χαρακτηρίζει γραφικούς μαζί κ με τον άλλον τον υποβολέα του.

δεν εχω αναγκη κανενα υποβολεα ουτε καποιο account.. ξερεις εσυ.
αντιθετως γελαω πολυ με την παρτυ σου καθε μερα κ με ολο αυτον τον κομπλεξισμο που διαθετεις.
να ναι καλα το σαιτ που εδωσε αλλο νοημα στην καθημερινοτητα μου!
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
επειδη η παπαρολογια συνεχιζετε απαντησε μου megantonie σε κατι ..θες να μπουνε φυλακη οι φονιαδες του φιλοπουλου?θεωρεις οτι αυτοι(οι φονιαδες) ειναι οπαδοι του οσφπ? δυο καθαρες ερωτησεις με δυο καθαρες απαντησεις!! 
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μπραβο φιλε Νταρκ τα βρηκες ολα παλι ... οι κακοι Ολυμπιακοι οι δολοφονοι οι αλητες οι μπηξε οι δειξε μπραβο φιλε τα καταφερες παλι .... ειναι αλλο να πειραζουμε ο ενας τον αλλο για τα αγωνιστικα των ομαδων μας και αλλο αυτο που κανεις εσυ ειναι ντροπη σου εισαι μεγας καφρος
Τολματε να μιλατε ΕΣΕΙΣ για προεδρους ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ??????? ΚΟΥΓΙΑΣ-ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΕΛΛΙΣΑΝΙΔΗΣ-ΚΑΡΡΑΣ-ΨΩΜΙΑΔΗΣ-ΝΤΕΜΗΣ(ΣΕ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ ΕΠΟΧΗ)
ΕΣΕΙΣ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΒΙΑ ΠΟΥ ΟΠΑΔΟΙ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ και μαλιστα 2 φορες????
ναι ειναι δολοφονοι οι Ολυμπιακοι εχουν ΔΟΛΟΦΟΝΙΣΕΙ τα ονειρα σας για κουπα!!!! και θα το κανουν παντα
αυτο σας ποναει και σας τρελαινει!!!!
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
αντε παλι τα ιδια...

φυσικα και θελω να μπουν φυλακη οι φονιαδες και να βγουν αυτοι που ειναι τωρα μεσα κ κατηγορουνται αδικα.
οσο για τον αν ηταν οπαδοι του οσφπ,λογικα πρεπει να ηταν.
δεν ειμαι ομως σιγουρος για κατι το οποιο δεν εχω δει ο ιδιος ,αλλα ουτε κ κανω υποθεσεις κ βγαζω σεναρια.

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Σιγά μην θέλει.Με τα γραφόμενά του καθώς κ με τα μυαλά που κουβαλάει βάζελος καλός μόνο νεκρός.Κάτσε να ήταν γαύρος ο νεκρός θα σου έλεγα τι θα γινόταν.Μέχρι συλλαλητήρια στο Σύνταγμα θα γινόντουσαν.Οι φταίχτες θα είχαν ήδη πιαστεί κ θα είχαν ανοίξει για πάρτη τους κ τα ξερονήσια για να πέρναγαν το υπόλοιπο της ζωής τους.
Σου λέω ότι θα μας έπρηζαν συνέχεια.Τώρα ο άτυχος Μιχάλης καλά να πάθει.Εδώ σου είπε ότι θα πήγαινε στα συλλαλητήρια για τους φονιάδες που θα γινόντουσαν για να τους υπερασπιστούν.Από γαύρους τι περιμένεις.Αυτοί κ οι νοσταλγοί της 17Ν  κάνουν τέτοια πράγματα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Μπραβο φιλε Νταρκ τα βρηκες ολα παλι ... οι κακοι Ολυμπιακοι οι δολοφονοι οι αλητες οι μπηξε οι δειξε μπραβο φιλε τα καταφερες παλι .... ειναι αλλο να πειραζουμε ο ενας τον αλλο για τα αγωνιστικα των ομαδων μας και αλλο αυτο που κανεις εσυ ειναι ντροπη σου εισαι μεγας καφρος
Τολματε να μιλατε ΕΣΕΙΣ για προεδρους ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ??????? ΚΟΥΓΙΑΣ-ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΕΛΛΙΣΑΝΙΔΗΣ-ΚΑΡΡΑΣ-ΨΩΜΙΑΔΗΣ-ΝΤΕΜΗΣ(ΣΕ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ ΕΠΟΧΗ)
ΕΣΕΙΣ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΒΙΑ ΠΟΥ ΟΠΑΔΟΙ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ και μαλιστα 2 φορες????
ναι ειναι δολοφονοι οι Ολυμπιακοι εχουν ΔΟΛΟΦΟΝΙΣΕΙ τα ονειρα σας για κουπα!!!! και θα το κανουν παντα
αυτο σας ποναει και σας τρελαινει!!!!



Καλά που κατάλαβες επιτέλους,ποσο αλήτες είστε οι πιο πολλοί από εσάς.
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Σιγά μην θέλει.Με τα γραφόμενά του καθώς κ με τα μυαλά που κουβαλάει βάζελος καλός μόνο νεκρός.Κάτσε να ήταν γαύρος ο νεκρός θα σου έλεγα τι θα γινόταν.Μέχρι συλλαλητήρια στο Σύνταγμα θα γινόντουσαν.Οι φταίχτες θα είχαν ήδη πιαστεί κ θα είχαν ανοίξει για πάρτη τους κ τα ξερονήσια για να πέρναγαν το υπόλοιπο της ζωής τους.
Σου λέω ότι θα μας έπρηζαν συνέχεια.Τώρα ο άτυχος Μιχάλης καλά να πάθει.Εδώ σου είπε ότι θα πήγαινε στα συλλαλητήρια για τους φονιάδες που θα γινόντουσαν για να τους υπερασπιστούν.Από γαύρους τι περιμένεις.Αυτοί κ οι νοσταλγοί της 17Ν  κάνουν τέτοια πράγματα.
βρε πιστευε οτι θες εσυ ξερεις τωρα στεναχωρεθηκα.
ελα ρε νταρκ μην εισαι κακος μαζι μου...

πες ρε φιλε κ αλλα σε παρακαλω ειναι δυσκολη μερα σημερα στη δουλεια,πες κ αλλα να γελασω μαζι σου λιγακι...

σημερα θα σκασω κορυδαλλο να βαλω λεφτα στα παλικαρια,μου τα εδωσε ο ''θειος'',θα ερθεις για παρεα γιατι βαριεμαι?
 

MUZAUI

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
118
Like
3
Πόντοι
1
Το πιο ωραίο απ'ολα είναι οτι κατηγορούνται και κινδυνεύουν να πάνε μέσα βάση νόμου 10 άφραγκοι που πήγαν να μπουν με ντου τζάμπα στον τελικό!!! Toυς πιάσανε τους πήγαν στον εισαγγελέα τους απείγγειλε κατηγορίες και τους όρισε τακτική δικάσιμο σε λίγες μέρες!!! Το ίδιο ισχύει και για οπαδούς άλλων ομάδων και Ολυμπιακών πλήν της φατρίας- της μοναδικής αναγνωρισμένης απ'το Ελληνικό κράτος τρομοκρατικής οργάνωσης. 
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλά που κατάλαβες επιτέλους,ποσο αλήτες είστε οι πιο πολλοί από εσάς.

Έτσι μπράβο είμαστε πολύ άλητες και δολοφόνοι στο είπα πρώτος
ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΕΙ ΚΑΘΕ ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΤΛΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑ ΣΥΡΡΟΗ  ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ  ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΡΕ ΘΥΜΑΤΑ
(όλοι φιέστα)
πρωταθλημα μπορεις???????? οχι οχι το κυπελο μπορεις???? οχι οχι και εσυ λαε της αεκ μπορεις να νικηθεις και εσυ λαε  της αεκ μπορεις να νικηθεις
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
Έτσι μπράβο είμαστε πολύ άλητες και δολοφόνοι στο είπα πρώτος
ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΕΙ ΚΑΘΕ ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΤΛΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑ ΣΥΡΡΟΗ  ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ  ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΡΕ ΘΥΜΑΤΑ
(όλοι φιέστα)
πρωταθλημα μπορεις???????? οχι οχι το κυπελο μπορεις???? οχι οχι και εσυ λαε της αεκ μπορεις να νικηθεις και εσυ λαε  της αεκ μπορεις να νικηθεις
καλα θα κανεις να μην αναφερεσε στον κοσμο της ΑΕΚ!!!!
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
.....ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΛΟΦΟΝΕΙ.......
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
καταρχιν αν θελεις να μην αναφερομαι στον κοσμο της αεκ τοτε μαλλον πρεπει να σταματησετε να αναφερεστε στον κοσμο του Ολυμπιακου ο οποιος αριθμει περι τα 5,000,000 κοσμο αναμεσα στα οποια καταλαβαινεται υπαρχουν οικογενειες εργαζομενοι κ.τ.λ
τωρα το οποιος εχει σκοτωσει και το ποιος οχι το ξερουν ΟΛΟΙ
ΠΡΟΦΗΣ-ΚΑΡΝΕΖΗΣ
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
καταρχιν αν θελεις να μην αναφερομαι στον κοσμο της αεκ τοτε μαλλον πρεπει να σταματησετε να αναφερεστε στον κοσμο του Ολυμπιακου ο οποιος αριθμει περι τα 5,000,000 κοσμο αναμεσα στα οποια καταλαβαινεται υπαρχουν οικογενειες εργαζομενοι κ.τ.λ
τωρα το οποιος εχει σκοτωσει και το ποιος οχι το ξερουν ΟΛΟΙ
ΠΡΟΦΗΣ-ΚΑΡΝΕΖΗΣ
εγω παντα εξαιρω τους αληταραδες απο τους αγνους οπαδους!!!οσο αφορα προφη και καρνεζη βαση megantonie εισουν εκει?ξερεις κατι ? να πας στον εισαγγελεα....αλλα ξερω ξερω "ετσι γαμανε τα μανιατακια..." η αλλιως.. ετσι σκοτωνουν ......
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Σιγά να μην είναι κ όλοι οι Κινέζοι γαύροι.
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
εγω παντα εξαιρω τους αληταραδες απο τους αγνους οπαδους!!!οσο αφορα προφη και καρνεζη βαση megantonie εισουν εκει?ξερεις κατι ? να πας στον εισαγγελεα....αλλα ξερω ξερω "ετσι γαμανε τα μανιατακια..." η αλλιως.. ετσι σκοτωνουν ......
μηπως τα μπερδεψες λιγακι??αναφερθηκα εγω για περιστατικα?καρνεζη κλπ??για δες καλυτερα

καλο θα ηταν να μην ειρωνευεσαι τους μανιατες.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
μηπως τα μπερδεψες λιγακι??αναφερθηκα εγω για περιστατικα?καρνεζη κλπ??για δες καλυτερα

καλο θα ηταν να μην ειρωνευεσαι τους μανιατες.



Γιατιιιιί;κ γω Μανιάτης είμαι,αλλά απο κομπλεξισμό όταν πρόκειται για ξύλο άλλο τίποτα.Το παίζουμε άντρες,όταν έχουμε άλλους 1000 μαζί.
 
OP
OP
N

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
μηπως τα μπερδεψες λιγακι??αναφερθηκα εγω για περιστατικα?καρνεζη κλπ??για δες καλυτερα

καλο θα ηταν να μην ειρωνευεσαι τους μανιατες.
πρωτον δεν τα μπερδεψα καθολου..απλως οπως εσυ λες οτι αφου δεν ειμασταν στην λαυριου πως μπορουμε να ξερουμε..ετσι λεω στον αλεξ οτι αφου δεν ητανε στην "δολοφονια " προφη και καρνεζη(εγω γιαυτους δεν εχω καμια αποψη!!δεν εχω ιδεα..οποιος θελει ας μου στειλει πμ να μου πει την ιστορια!!)πως μιλαει!!!!
και δευτερον δεν ειρωνευτικα κανεναν!!οι συγκεκριμενοι φωναζανε αυτα που γραφω.....
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
δεν δέρνω φιλαράκι μου κόσμο.Προτιμάω τα λόγια.Ποτέ δεν έχω δείρει κανέναν χωρίς λόγο.Μάλιστα έχω γλιτώσει 2 γαύρους από πέσιμο Αεκτζήδων στην Φιλαδέλφεια.Αν εσύ προτιμάς το ξύλο μπράβο σου κ μαγκιά σου.ΕΙΣΑΙ ΓΝΗΣΙΟ ΜΑΝΙΑΤΑΚΙ.Μπορείς να κοιμηθείς περήφανος.
ναι ναι ρε προτιμω το ξυλο ειδικα απο εδω μεσα απο τον υπολογιστη..ξερεις εσυ μαλλον καλυτερα τρομοκρατη του ιντερνετ

οσο για το αλλο ναι ,ειμαι γνησιος ρε κ ειμαι και περηφανος για τη καταγωγη μου.
η μαγκια δεν φαινεται στο ξυλο ουτε σε ψευτοτσαμπουκαδες ειδικα πισω απο τον υπολογιστη..
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Καλά ρε Γαύροι, έχω να διαβάσω «αθλητικά» πάνω από 2-3 μήνες, μπαίνω για πλάκα σήμερα και βλέπω ότι ακόμα κάθεστε και μιλάτε με πωρωμένους, που έχουν σφίξει τόσο πολύ την παρωπίδα που δεν μπορούν πια να δουν όχι στο πλάι τους αλλά ούτε μπροστά τους.
Έλεος ρε παιδιά, χαρά στο κουράγιο σας!

Πείτε ναι σε όλα να ξεμπερδεύουμε.

Ο Ολυμπιακός και ο Κόκκαλης φταινε για όλα: Δολοφονούν πολίτες, χρηματίζουν, αγοράζουν πρωταθλήματα και υπολήψεις,  καταστρέφουν το όζον, στήνουν παράγκες στο ποδόσφαιρο, στα καλλιστεία, στον διαγωνισμό της Eurovision, ρυπαίνουν τις θάλασσες, αυξάνουν τον πληθωρισμό, στήνουν τους αγώνες για να κερδίζουν στο στοίχημα?

Παραδέχτείτε τα όλα λοιπόν και θα ηρεμίσουμε όλοι μας. Αλλιώς και μετά από 1 χρόνο, και 2 και 5 χρόνια ακόμα θα προσπαθείτε να συνεννοηθείτε και να δώσετε να καταλάβει ο Νίκος Ξανθόπουλος και ο Βασιλάκης Καΐλας ότι για την «Οδύσσεια ενός Ξεριζωμένου» δεν φταιει το σύστημα και ο δράκος του παραμυθιού αλλά το πολύ κουτόχορτο που έχει κάνει το μυαλό τους άχυρο.

Τέτοια πώρωση δεν έχουν ούτε πια και οι Κομμουνιστές. Ακόμα και οι τελευταίοι σταματήσανε να λένε ότι για όλα τα κακά που συμβαίνουν στον κόσμο φταινε οι ιμπεριαλιστές Αμερικάνοι.

Τα τριτοδεύτερα αεκάκια συνεχίζουν και λένε οτι για όλα φταίει ο Κόκκαλης και ο Ολυμπιακός
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom