Νέα

Venus στο Ρέθυμνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Petrosp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 36K
  • Ετικέτες
    ρέθυμνο
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
119
Πόντοι
16
Εμαθα ότι έγινε ντου από την αστυνομία στο Venus και το έκλεισαν.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Εμαθα ότι έγινε ντου από την αστυνομία στο Venus και το έκλεισαν.

Πότε έγινε αυτό ρε φίλε :idiot: :think:.Έκαναν πάλι το κλασσικό κόλπο οι μπάτσοι,που το παίζουν και καλά πελάτες και ζητάνε τα πάντα όλα από την γκόμενα για να δουν αν τα δίνει :pipa1: :fuck2: :zfuck: :think:.Μάλλον θ'άλλαξε ο διοικητής στο Ρέθυμνο(λόγω κρίσεων στην ΕΛ.ΑΣ) και θα θέλει μεγαλύτερη μίζα :jerking: :headbang:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Το μαγαζι απο παλια επεζε βιζιτουλες... τωρα το πηραν χαμπαρι?
Απο οσο ξερω και παλιοτερα ειχαν μαζεψει απο εκει γυναικες αλλα οχι για πορνεια (μαλλον για παρανομη διαμονη στη χωρα).
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Παπάρια μέντολες :jerking: :jerking:.Θα πληρώσουνε βέβαια κάμποσα ευρά για τις καπουλάρουν αλλά σε 1-2 μέρες θα ξαναρχίσει και πάλι να δουλεύει το μαγαζί :2funny:..Η ζημιά όπως καταλαβαίνετε θα μεταφερθεί αυτομάτως σε μας τους πελάτες :tickedoff: :headbang:.Γαμώ τα στρουμφάκια μου γαμώ :jerking:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Μετά από ιδέα Χανιώτη φίλου είπαμε να περάσουμε μια βόλτα από Venus μιας και είχαμε αρκετό καιρό να πάμε :sunglasses:.Φτάνουμε κατά τις 01:00 και στο μαγαζί ήταν μόνο 3 άτομα στο μπαρ :huh:.Καθόμαστε σε τραπεζάκι και περιμένουμε.Μετά από κανα 5λεπτο σκάει μύτη το πρώτο ντουέτο από τις συνολικά 6 κοπέλες που έχει το μαγαζί την καλοκαιρινή περίοδο :rockon: :rockon:.Οι 4 από αυτές ήταν αρκετά καλές,αλλά ρε γαμώτο με 6 κοπέλες για τόσο μεγάλο μαγαζί δεν γίνεται δουλειά :tickedoff:.Ξενερώνω άμεσα αφού στα επόμενα 10 λεπτά που ήρθαν άλλα 5 άτομα οι κοπέλες πλέον δεν έφταναν για όλους :headbang:.Ήπιαμε το ποτάκι μας και αποχωρήσαμε μιας και δεν υπήρχε λόγος να παραμείνουμε περισσότερο :headbang:.Οι 3 χωροί που είδα στην (πολύ μεγάλη) πίστα ήταν άνω του μετρίου όπως και τα ποτά μας.
 

lekin

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά ,έχει κανείς καμιά ιδέα αν υπάρχουν ακόμα οι extra υπηρεσίες που υπήρχαν παλιά ? αν μπορεί κάποιος να απαντήσει ή να στείλει pm
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
ρε παιδιά ,έχει κανείς καμιά ιδέα αν υπάρχουν ακόμα οι extra υπηρεσίες που υπήρχαν παλιά ? αν μπορεί κάποιος να απαντήσει ή να στείλει pm

Φίλε αυτό που υπεννοείς υπάρχει ακόμα :pipa1: :knockinb: :fuck2: :2funny: :2funny:,αλλά οι επιλογές σου την καλοκαιρινή σεζόν είναι πολύ μετρημένες :tickedoff: :headbang: :headbang:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
119
Πόντοι
16
Ρε μάγγες επειδή θα κατέβω σύντομα στην Κρήτη και θα μείνω για κανένα πενταήμερο Ρέθυμνο, το Venus είναι ανοιχτό αυτή την περίοδο. Χρειάζομαι πληροφορίες για μία συγκεκριμένη γκόμενα Ρουμάνα με το όνομα Joaxia. Μεγάλο εργαλείο και όποιος έχει νεώτερα ας κάνει ένα pm. 
 

NIKOSCHANIA

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα προχθές στις 12,30, αλλά πλήρης θλίψη.
Υπήρχαν 4 πελάτες στο μπαρ. Κανένας στα τραπέζια.
Επίσης είδα 3 κοπέλες και μια που υποτίθεται ότι χόρευε.
Διάλεξα μια Ρουμάνα σχετικά με τις άλλες ψηλή και πήγα πίσω.
Αλλά και εκεί απογοήτευση.
Δεν άφηνε ούτε να αγγίξω και πριν στραγγίσω είχε σηκωθεί για μπάνιο, έμεινα στη μέση.
Χειρότερη εμπειρία δεν μου έχει ξανατρέχει.
Βεβαία τις είπα ότι είναι απαράδεκτη αλλά σιγά και μην την νοιάζει
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
connection συμφορουμίτη από προηγούμενο Σ/Κ..

Λοιπόν,

4 ξανθά, μέτρια, αδύνατα εκτός από 1 που είχε τον πιο χοντρό κώλο που έχει δει σε στριπ, μικρό στήθος όλα..2 εξ αυτών άξιζαν τα οποία λόγω της ώρας, έκλεινε το μαγαζί, έφυγαν...από "μακριά" έπαιρναν κάπου στο 7/10...

2 μελαχρινά, 1 από πειραιά μεγαλούτσικη >30 ωραίο σώμα μικρό στήθος, 1 από ανατολικές χώρες αγενής, ζήτησε ποτό κατευθείαν...

* το μαγαζί είχε μία παρέα μόνο..

 

tmg

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
wolfakia πες μου ότι ήσουν το σάββατο εκεί:PPP αν ναι ήμουν η παρεα στο κλείσιμο (χαχαχαχαχα) και εχω να συμπληρωσω

2 από τα ξανθά όπως είπεςσ 7 ισως και πάνω...το 1 22 το άλλο 26...το 26χρονο θα έλεγα μέτριο και όχι μικρό στηθος
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
wolfakia πες μου ότι ήσουν το σάββατο εκεί:PPP αν ναι ήμουν η παρεα στο κλείσιμο (χαχαχαχαχα) και εχω να συμπληρωσω

2 από τα ξανθά όπως είπεςσ 7 ισως και πάνω...το 1 22 το άλλο 26...το 26χρονο θα έλεγα μέτριο και όχι μικρό στηθος

δεν ήμουν εγώ κι όπως φαίνεται δεν έχασα κάτι το αξιόλογο...

μέτριο προς μικρό καλύτερα ;)
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
Επισκεψη χθες στο venus για πρωτη φορα. Το μαγαζι καλο και οι γυναικες αρκετες(10).Το καταστημα ειναι μπριζολαδικο. Απο τις 10 οι 8 γαμιοντουσαν κανονικα και σου το ελεγαν και κατευθειαν. Το κοστος 80 ευρω. Στο χορο δεν το εχει καμια εκτος απο μια τσεχα(ωραιο μουνακι) αλλα τι να το κανεις αφου αυτη δεν γαμιοταν(γαμω την πουτανα μου).Περασαν απο το τραπεζι μου ολες εκτος απο τις μαυρες(ειναι βρωμιαρες δεν τις θελω με τιποτα). Τα καλα σταματανε εδω...οταν πηγα για την μπριζολα μου μαζι με μια ρουμανα με ονομα ΡΕΒΕΚΑ αρχισε η ξενερα. Στο τραπεζι αλλος ανθρωπος..ευχαριστη-χαμογελαστη-φιλικη..αλλα στο δωματιο Κ Ο Μ Ο Δ Ι Ν Ο...καταρχην μου εσβεισε ολα τα φωτα(δεν εβλεπα την μυτη μου). Πιπα του αερα και ολη την ωρα μαλακια που και αυτη την εκανε χαλια. Μου ελεγε συνεχεια ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ αλλα μιλαμε για συνεχεια . μου το ειπε πανω απο 30 φορες σε 5 λεπτα. Και περναμε στο γαμησι... εδω να δειτε ΚΛΑΜΑ...με το που μπαινω μεσα της αρχισε δευτερη κασετα. ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ..ΕΣΥ..? ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΕΣΥ..?.Αυτο μου το ειπε αλλες 50 φορες μου ερχοταν να την πλακωσω στο ξυλο. Δεν με αφησε να την αγγιξω καθολου και φυσικα δεν μιλαμε για εξτρα υπηρεσιες (ακα-κωλο....)αυτο να το βγαλετε απο το μυαλο σας τουλαχιστον με αυτην. Αφου ηρθε το τελος...σηκωθηκε ετοιμαστικε μου εβγαλε την καποτα και μου ειπε σε ευχαριστω θα τα πουμε αλλη φορα. Η κοπελα δεν κανει για τιποτα. Παρολα αυτα δεν μπορω να κρινω τις αλλες κοπελες γιατι οπως ειπα ηταν η πρωτη μου φορα. Η τιμη του ποτου στα 8 ευρω ο πριβε χορος στα 25 και το ποτο της κοπελας στα 15.....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Φίλε ''μιντι'' οι ρουμούνες κωλομπαρούδες είναι τελικά και οι μεγαλύτερες παγίδες :headbang: :birdman:.Η περίπτωσή σου ήρθε να επιβεβαιώσει αυτόν τον κανόνα ;) ;). Εγώ στην θέση σου αν ήθελα να  :knockinb: :zfuck: θα επέλεγα ένα μαυράκι  :grin: :grin:,σίγουρα μικρότερες πιθανότητες φόλας :sunglasses: :sunglasses:(όσο για την βρώμα μάλλον είναι υποκειμενικό :uglystupid:).Από κόσμο τι έλεγε το κατάστημα???Έπαιζε και κανα μιλφάκι??
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
Εγω ¨"kostakis27" πηγα σχετικα νωρις...1 η ωρα. Δεν ειχε κανεναν αλλον. Δυστηχως η πρωτη μου φορα ηταν τραυματικη (αλλα σε κανενα διμηνο που θα κατεβω ξανα γιατι δεν ειμαι απο κρητη) ισως τα πραγματα ειναι καλυτερα. Οσο για τα μιλφακια που με ρωτισες απο αυτα δεν ειχε το καταστημα. Τα μαυρακια δεν τα θελω καθολουυυυυυυυυυυυυυυ......για εμενα ειναι πολυ βρωμιαρες οποτε και δεν τα προτιμω.....
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
καλησπέρα συναγωνιστές

μπορεί να δώσει κανένας διεύθυνση του καταστήματος γιατί στο google δεν βρίσκω τίποτα
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
καλησπέρα συναγωνιστές

μπορεί να δώσει κανένας διεύθυνση του καταστήματος γιατί στο google δεν βρίσκω τίποτα

γαμω το γκουγλ

ακολουθησε το Β->Α

Α. οπως κοιτας το λιντλ αριστερα στο αδιεξοδο

1. Head southeast toward Ethniki Odos Rethymnou/Εθνική Οδός Ρεθύμνου/Route 90/E75


22 m
2. Turn left onto Ethniki Odos Rethymnou/Εθνική Οδός Ρεθύμνου/Route 90/E75


44 m
3. Take the 1st right to stay on Ethniki Odos Rethymnou/Εθνική Οδός Ρεθύμνου/Route 90/E75
Continue to follow Route 90/E75



2.8 km
4. Turn left onto Iliakaki/Ηλιακάκη


48 m
5. Turn right onto I. Dimakopoulou/Ι. Δημακοπούλου


250 m
6. Take the 3rd right onto Tessaron Martyron/Τεσσάρων Μαρτύρων


28 m
7. Take the 1st right onto P. Kountouriotou/Π. Κουντουριώτου/Route 90/E75


23 m

Β. Rethymno
Greece
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom