Νέα

Venus στο Ρέθυμνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Petrosp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 36K
  • Ετικέτες
    ρέθυμνο
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
Κανενα νεο απο το μαγαζι εχει κανενας...???????? Βρεθηκαμε στο νομο αμα ειναι να περασουμε καμια ....βολτιτσα... ;) ;) ;)
 

nikos.82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
811
Κριτικές
5
Like
1.680
Πόντοι
206
Συναγωνιστες το μαγαζι ειναι ακομα ανοιχτο και προσφερει τις ιδιες υπηρεσιες?
 

present

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστες μια και σε λιγες ωρες θα μαι ρεθυμνο το καταστημα λειτουργει ακομα?
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Επισκέφτηκα το venus πριν απο λίγες  μέρες μαζί με ένα φίλο από την περιοχή.
Φαίνεται όπως μου ειπε οτι είναι  το μόνο μαγαζι που δουλέυει στο ρεθυμνο.
Οταν μπήκα ήταν 5-6 κοπελλες και λίγοι θαμώνες.
Πήρα την Νίκη απο Τζαμάικα. Ωραίο σώμα, μελαμψη, συνενοηση στα αγγλικά.
Έμεινα ικανοποιημένος.
Το κόστος: 80 η κοπέλλα συν τα ποτα που ειπιαμε και κεράσαμε.
Δηλαδη περίπου 140  ο καθένας για μία έξοδο, αρκετά στις μέρες μας.

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
...εκτροχιαστήκαμε !
φτάσαμε σε μια απομερη γειτονιά στο Αρτσιπόπουλο Ρεθύμνου με τον ιχνηλάτη μου...
...στο μαγαζί η κατάσταση ήταν κάπως κωμική καθώς ήμασταν 2 άτομα και 5-6 κοπέλες απεναντί μας , σε μια φάση αμήχανη , αφού σκέφτηκα να χορέψω εγώ στην πίστα για να σπάσω τον πάγο...
...άρχισαν δυο-τρεις χοροί στην πίστα , κανά δυό καυλαντίσματα με τα κορίτσια για προθέρμανση  και το οικονομικό κάζο της καύλας ξεκίνησε...
1ος χορός : με την πληθωρική εύθυμη βουλγάρα νοσοκόμα μου , μαστολειχίες, οπτικός ηδονισμός με το αιδοίο της και κανα δυο απτικές παρατρίψεις της κλειτορίδας της , καθώς της κατέβαζα μονίμως το στριγκ και κείνη για να με καυλώσει μονίμως το ανέβαζε και μου έλεγε με νάζι "δεν επιτρέπεται"!
2ος χορός: με καύλωσε στην πίστα μια πολωνέζα μιλφάρα και έτσι το ειδύλλιο εξελίχθηκε σε prive...
...ιδρωμένη και μουσκεμένη απο καύλα η Πάολα , αφεθηκε φευγαλαία στις αιδοιολειχικές μου τάσεις , στις δακτυλικές μου κλειτοριδοσκοπήσεις , ενώ ανταλάσσαμε ρομαντικά @ υγρά γλωσσοφιλα
3ος χορός : με μια μινιόν βουλγαρίτσα που έμοιαζε με την Σασα Μπάστα , επιδωθήκαμε σε "παρανομίες" καθώς έβγαλε το στριγκάκι της ανέβηκε απο πάνω μου και δέχτηκε μια υπέροχη αιδοιολειχία ύστερα έτριβε την κλειτορίδα της στο μηρό μου και πότε πότε της την έτριβα εγώ...μου γύρισε την πλάτη της θώπευα τους μικρούς μαστούς της και χοροπήδαγε πάνω στο πέος μου (πάνω απο το παντελόνι) μέχρι την σπερματέκκριση...
κόστος: 20*3 χοροί + 8*1ποτο=68ευρώ
οικονομικό παραστράτημα μέν αλλά καυλώσαμε με πολλαπλά οπτικά  απτικά και λειχικά ερεθίσματα αποδρώντας της οικειότητας όντως ελεύθεροι για νεο ηδονισμό εν αθήναις !

 

Συνημμένα

  • DSC_0001_5.JPG
    DSC_0001_5.JPG
    23,4 KB · Εμφανίσεις: 136

leon2212007

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Λειτουργεί πλέον αυτό το στριπτιτζάδικο ?
 

lemongrass

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
ξέρουμε τι παίζει αυτήν την εποχή εδώ στο venus?
 

lemongrass

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
ενταξει για να μην την παθει αλλος.
να ξερετε οτι εχω δει νεκροταφεια πιο ζωντανα.
 

LoneLiam

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς τον τελευταίο μήνα να αναφέρει τι γίνεται με το μαγαζί αν αξίζει επίσκεψη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom