Νέα

Venus στο Ρέθυμνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Petrosp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 36K
  • Ετικέτες
    ρέθυμνο
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sailor_Man

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες, το συγκεκριμένο μαγαζί, το έχω επισπευτεί 3 φορές και δεν έχω παράπονο.

Βέβαια ήμασταν παρέα 7 άτομα (όλοι ναυτικοί) και κάναμε ξήγα στο μαγαζάτορα ότι όλοι θα πάμε στα πίσω δωμάτια.
Πρέπει να έχει σχέση αυτό, γιατί από €70 ο καθένας καθημερινή, δεν τα έβλεπε ούτε σε όνειρο.
Οπότε, μας προσέξανε καλά.

Εμφάνιση Κοριτσιών 8/10 η περισσότερες  :grin:
Εμφάνιση Δωματίων ... είπες τίποτα; Άστο καλύτερα.  :jerking:
 

psofozachos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
20
Κριτικές
9
Like
219
Πόντοι
280
Ημουν και γω χθες στο Venus. Ομορφα κοριτσια, ωραιο μαγαζι, οχι μοναδικο. Ωραια ατμοσφαιρα, χαλαρη. Καλο σοου και ορισμενες προσπαθησαν να ξεπερασουν το μετριο. Στο δωματιο οι κοπελες αναλογως τα κεφια ειναι απο δυναμιτες εως εκνευριστικες. Παιζει ρολο και εσεις πως θα το χειριστειτε. Το ρολοι βεβαια το εχουν θεο μιας και το μαγαζι ειναι μαγαζι και οχι φιλανθρωπικο ιδρυμα. Γενικα ικανοποιητικη εμπειρια. Αν τα εχεις, δωστα, αξιζει. Δεν θα πω για κοπελα γιατι ειναι ολες καλες σε κατι. Παρτε τις και βγαλτε γουστα εσεις.
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
10
Like
33
Πόντοι
11
λιγες πληροφοριες για το venus μιας κ ανηκει σε κουμπαρο μου,το μαγαζι ειναι μοναδικο στο ειδος του εδω και 18 χρονια!!εχω γυρισει ολη την ελλαδα κ δεν υπαρχει αυτην την στιγμη strip show με δωματια που να γαμας!!τα κοριτσια ανανεωνονται καθε 3 μηνες και ειναι σχεδον παντα απο ρουμανια.η τιμη εδω κ χρονια ηταν 70 αλλα αλλαξε στα 80 μαλλον λογο πετρελαιου...
το playboy ειναι ενα κολομπαρο στα χανια που περνεις βιζιτα στα 100-120.ο ιδιοκτητης,ο οποιος και κατεστρεψε την πορνεια στα χανια,πε8ανε και τωρα τα πραγματα ισως και να φτιαξουν.πολλες μαυρες και γενικα ασχημες γκομενες,το μονο καλο οτι το μαγαζι εχει κεφι..συν οτι και παωε αρκετοι χωριατε οποτε προσοχη
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχει καποια ενημερωση για το συγκεκριμενο μαγαζι?
Μπορω να παρω κοριτσι απο εκει στο ξενοδοχειο μου?
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
10
Like
33
Πόντοι
11
παιδια το βενουσ λειτουργει κανονικα,υπηρχαν καποια προβληματα πριν καποιο χρονικο διαστημα με τουσ χωροφυλακες αλλα ολα καλα.το υλικο που εχει εινα ανωτερο απο κα8ε αλλο μαγαζι η μπουρδελο.οι τιμες στα 70 η 80.περνεις κοπελα εξω αλλα σιγουρα την πληρωνεισ απο 100 και πανω μιας και στο μαγαζι μεσα κανει καλυτερο τζιρο..τα δωματια ειναι μετρια.αλλα γενικα ειναι ενας χωρος που δεν υπαρχει που8ενα στην ελλαδα.αξιζει 100%τα λεφτα του.πριν λιγο καιρο ο μανατζερ του μαγαζιου ηταν ο κουμπαρος μου και για αυτο ξερω λιγο τι παιεται μιας και απο το 1997 πηγαινω στο σσυγκεκριμενο μαγαζι.
 

demonis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
παιδια το βενουσ λειτουργει κανονικα,υπηρχαν καποια προβληματα πριν καποιο χρονικο διαστημα με τουσ χωροφυλακες αλλα ολα καλα.το υλικο που εχει εινα ανωτερο απο κα8ε αλλο μαγαζι η μπουρδελο.οι τιμες στα 70 η 80.περνεις κοπελα εξω αλλα σιγουρα την πληρωνεισ απο 100 και πανω μιας και στο μαγαζι μεσα κανει καλυτερο τζιρο..τα δωματια ειναι μετρια.αλλα γενικα ειναι ενας χωρος που δεν υπαρχει που8ενα στην ελλαδα.αξιζει 100%τα λεφτα του.πριν λιγο καιρο ο μανατζερ του μαγαζιου ηταν ο κουμπαρος μου και για αυτο ξερω λιγο τι παιεται μιας και απο το 1997 πηγαινω στο σσυγκεκριμενο μαγαζι.
σωπα ρε φιλε  φιλος σου ειναι ο ιδιοκτητης?εχω παει πολλες φορες στο μαγαζι αυτο μιας και ημουν φοιτητης κοινωνιολογιας στο εν λογω αει εκει.και το επισκεφτομουν συχνα.
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
10
Like
33
Πόντοι
11
οχι αυτος που το εχει,αλλα αυτος που φαινοταν..εκανε το μαντζαμεντ του μαγαζιου...ναι το μαγαζι ειναι πολυ καλο και εχει περασει κοσμος και κοσμακης απο εκει...στα8ερη αξια για την κρητη και το ρε8υμνο.γενικα και τα αλλα μαγαζια τετοιου ειδους,οχι βεβαια τοσο καλα οσο και αυτο,ειναι αρκετα καλα,αρκει να πετυχεις καλη παρτιδα.το βενους νομιζω οτι αλλαζει το εμπορευμα κα8ε 3 μηνες.ατυην την φορα ηταν πολυ καλα που πηγα πριν 1,5 μηνα
 

Επισκέπτης
Μέσα με τέλη Ιούνη έρχονται τα καλύτερα. ;)

Σίγουρα απ'τα καλύτερα μαγαζιά του είδους για την Κρήτη! :rockon:
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
10
Like
33
Πόντοι
11
σημερα το βραδυ venus...και αυριο ενημερωση απο ρε8υμνο γενικοτερα
 

zodys

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
316
Πόντοι
20
Μακράν ότι καλύτερο έχει παίξει η καρολίνα.Τα πάντα όλα λέμε.
Τελευταία επίσκεψη κ κατάθεση ήταν τα χριστούγεννα.Είχα πέσει σε μαλακισμένη αλλα το ν λόγω μαγαζί έχει καλή ποιότητα.
Υπαρχεί ποιοτητα που έλεγε κ ο ελιάς ο σημίτης.
Αξίζει,μακράν το καλύτερο στο ρέθυμνο.Τώρα όμως σκάνε τα τουριστριάκια ρωσσιδάκια κιόλας οπότε...
Το μαγαζί δεν το έχει μόνο ένας.Είναι 3 τα αφεντικά!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τότε  δεν είναι μαγαζί κιμπουτς είναι
 

blackpele

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Στο Venus μαγκες παω απο το 2001 και πρεπει να εχω γαμησει εκει πανω απο 30 φορες, οπως εχει προαναφερθει εξαρταται σε τη φουρνια θα πεσεις, παντως σχεδον παντα εχει καποια καλη και μερικες φορες βρισκεις μωρα που θα τα πληρωνες πανω απο 300 ευρω καπου αλλου. Ειναι εγγυηση τελος.
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Χτεσινή κατάηθεση στο κοινοφελές ίδρυμα.

80@Εμυ, Τόπος προέλευσης: Ρουμανία (απορώ τι @#$%!@$ έχει αυτή η χώρα και βγάζει και γαμώ τις γυναίκες....)

σταθερη αξια το μαγαζί !  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
628
Κριτικές
9
Like
219
Πόντοι
26
κατεβαινω Αυγουστο Ρεθυμνο εκτοs απο το βενουσ και το playboy αξιζει κανενα αλλο μαγαζι ...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλά  μάλλον όλοι θα  κατεβούμε  Ρέθυμνο φέτος , έστω  και  Σ/Κ
τί να  ΄κλάσει  η  Μύκονος ?
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
10
Like
33
Πόντοι
11
και ο στα8μος εχει καινοουργιο υλικο...παντως αυτ η φουρνια του βενους δεν ελει κι πολλα.αν εξερεσεισ 2-3 κοπελες οι υπολοιπες ειναι μετριες για τα δεδομενα του μαγαζιου.βεβαια αυτες τις αλλαζουν ανα3 μηνο.οποτε προς αναμονη τις επομενης παρτιδας
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
119
Πόντοι
16
Τριήμερο στο Ρέθυμνο και φίλος Ρεθυμνιώτης με πήγε στο μαγαζί, απολάυσαμε το χόρο και μπορώ να πω ότι τα ποτά φάνηκαν καθαρά. Επειδή είμασταν μεγάλη παρέα ο φίλος είπε ότι οι κοπέλες δεν έρχονται ποτέ στο τραπέζι. Ξαφνικά λοιπόν οκτώ γκόμενες ΟΛΕΣ ΘΕΕΣ κάνουν κίνηση και έρχονται σε εμάς. Πρωτάκουστο σύμφωνα με το ίδιο. Η εξήγηση μου ήταν ότι είμουν εγώ εκεί (παναγιά βοήθα)

Βρήκα ένα θεϊκό ρουμανάκι ονόματι Joaxia

Οφείλω να ομολογήσω ότι για το 160 ευρά που έσκασα για να καταθέσω δύο φορές, πραγματικά άξιζε ο κόπος. Η γκόμενα έκανε τα πάντα.

Σκέφτομαι να ξαναπάω πολύ σύντομα για μεγαλύτερη κατάθεση.

Από ότι έμαθα σε όλο το Ρέθυμνο μπορείς να γαμίσεις σε στριπτιτζάδικο

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Επληροφορήθην ότι υπάρχει στριπ κλαμπ με Ινδές ρε λες;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom