Νέα

Βαρκελώνη πληροφορίες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
καλησπερα
οποιο βοηθεια δεκτη, ειμαι Βαρκελωνη
 

Επισκέπτης
Αν γουστάρεις τραβεστί τρέχα να βρεις τον Μεσι.Κάνει εκπτώσεις τώρα!!!

:2funny:
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα μάγκες!!!  :)

Όπως καταλάβατε κι εγώ για τον συνδυασμό Βολτάδα-Καμπ νου-Γαμησάκια-Παέγιας κλπ είμαι... Αρχές Μαρτίου θα είμαι εκεί.
Έχω διαβάσει τις προηγούμενες σελίδες και έχω σημειώσει ότι ήταν απαραίτητο  :sunglasses:

Απλά θέλω να ρωτήσω 2-3 έξτρα πραγματάκια:
1. Πέραν των Topdammas, masage, μαύρες στον δρόμο, καμπ νου κλπ,  σε θέμα βίζιτας  :fuck2: τι παίζει? Σε τι τιμές περίπου πάει η ώρα? Υπάρχει πρόβλημα με τα χοστελ?
2. Κανένα φρέσκο νέο γενικά?
3. Σαν εποχή αρχές Μαρτίου πως σας φαίνεται?
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε μου, αλλά αυτά απ' ότι είδα είναι σπίτια κλπ, οπού κάνεις εκεί την δουλειά σου  :knockinb:

Εγώ θα ήθελα αν είναι δυνατόν κάποια πληροφορία για cg στο hostel που θα μένουμε... Και αν αφήνουν κορίτσια να μπαίνουν μέσα..
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε μου, αλλά αυτά απ' ότι είδα είναι σπίτια κλπ, οπού κάνεις εκεί την δουλειά σου  :knockinb:

Εγώ θα ήθελα αν είναι δυνατόν κάποια πληροφορία για cg στο hostel που θα μένουμε... Και αν αφήνουν κορίτσια να μπαίνουν μέσα..

Κανένας ρε παιδιά?
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έκανα την εξής έρευνα:

 = Φαρμακείο

 = Μιλφάκι που ξεκινάει από 200


 = Φαρμακείο

 = Μόνο στον χώρο τους...

Θα μπορώ να τα κανονισω στα Αγγλικά ή θα με πάρουν στο ψιλό και θα μου στείλουν κανέναν νταλικέρη?
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Από φίλο Ισπανό που ήρθε ψιλο-μόνιμα ελλάδα πριν 2 χρόνια περίπου (ο δύστυχος), έμαθα ότι από τα στριπτιζάδικα εκεί (ψιλογενικά Ισπανία, όχι μόνο Μπάρτσα) όλες φορτώνονται. 

Ο τύπος μόλις ήρθε Ελλάδα ζήτησε, μετά από ποτάκι σε κλαμπ παραλίας, να πάμε σε men's club όπως το έλεγε, τον πήγα lido και αφού κέρασε 2 ποτά άρχισε να ζητάει από τα κορίτσια να πάρει μία στο ξενοδοχείο και έπαθε πλάκα όταν του είπαμε ότι φόρτωμα εδώ δεν παίζει έτσι στο άνετο, έλεγε ότι εκεί είναι standard αν θες, με τιμή (τότε) γύρω στα 150 και ανάλογα πάντα μέρα-ώρα (καθημερινή αργά πέφτουν είπε πολύ) και φάση (π.χ. μαγιόρκα καλοκαίρι φουλ τουριστικά ήταν πάνω οι τιμές έλεγε) ή πως θα σε κόψουν (φραγκάτο, κλπ.), δηλαδή ότι γίνεται παντού στον κόσμο, χαχαχα.  Πάντως έλεγε standard φορτώνονται από στριπτίζ, έχουν και επιτόπου χώρο κάποια.
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Α, btw, αγγλικά μιλάνε λίγοι Ισπανοί, όσο πιο τουριστικό το μέρος, τόσο περισσότερες οι πιθανότητες.  Στα στριπτίζ μου έλεγε είναι τίγκα σε ρωσσάκια και ρουμανάκια που, για κάποιον λόγο μιλάνε όλες εύκολα-γρήγορα Ισπανικά, πρέπει να ψιλομοιάζουν οι γλώσσες.  Αν πας καλά να περάσεις και αν βρεις την άκρη, ρίξε κανένα report.
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε μου.. Απλά επειδή ο κολλητός που θα πάμε μαζί δεν είναι πολύ του αθλήματος και ήδη έχει αρχίσει να μου γκρινιάζει, δεν νομίζω να μπορέσουμε να κάνουμε καμιά μπουρδελο-στριπο τσαρκα..
Γι αυτό και επιμένω να ρωτάω για βιζιτούλα... Ελπίζω μέχρι να φύγω να γράψει κανένας τίποτα..

Σε κάθε περίπτωση, κάτι θα προσπαθήσω, γιατί το θεωρώ γκαντεμιά να πηγαίνω σε ξένη χώρα και να μην "δοκιμάζω"  :fuck2:...

Και εννοείται θα σας ενημερώσω..
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Οκ, πες ότι αυτό λύνεται..

Από που να καλέσω μην φάω τρελή μούφα? Και πως θα συννενοηθώ στο τηλέφωνο?
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ωραίος, μάλλον αυτό θα κάνω. Ελπίζω μόνο να δουλεύουν έτσι τα πιο πολλά χοστελάκια... Μην φάω κανένα άκυρο!

ΥΓ: Αν είναι γυναίκα στην ρεσεψιόν?  :lheel:
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Θενξ φίλε να σαι καλά!

Θέλω να  :fuck2: Λατίνα καιρό, και πιστεύω ότι είναι η κατάλληλη ευκαιρία!!

ΥΓ: Γύρω από την ραμπλας έχω ακούσει για μάυρες...
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Χαχαχα, σωστός ο φίλος, οι ταρίφες παντού είναι "εγγύηση" για κόλπο, απλώς ως γνωστό ταρίφες και ρεσεψιονίστ = πληρώνεις πολύ ακριβά κάτι που μάλλον βρίσκεις φθηνότερα (έως πολύ) αλλού, και όχι δύσκολα. 
Σύντροφε ταξιδιώτη, αν είσαι λίγο μάχιμος και δεν κωλώνεις να βγεις λίγο μόνος σου, κάνε την έξω και ψάξου, να δεις τι παίρνεις, κλπ., απλώς όσο πιο περίεργα μέρη πηγαίνεις, μην κουβαλάς πολλά λεφτά μαζί και πρόσεχε πολύ μπάφους και κόκες, οι ισπανοί πινουν πολύ και κερνάνε αλλά εσένα θα γαμήσουν ως τουρίστα αν σε πιάσουν ή αν σε δουν τίποτα στρουμφ.
Γενικά όσοι ισπανοί γνώρισα δεν ήταν και ιδιαίτερα μάγκες πάντως εδώ, δεν ξέρω στη χώρα τους πόσο πιο τσαμπουκάδες θα είναι.
Γνώμη μου, από ταξίδια σε άλλες δυτικές χώρες (όχι πολλές), αν παίξεις με ρεσεψιονίστ best case scenario είναι να μην φας φόλα από εμφάνιση, απο service μάλλον πας για ψιλο-ξεπέτα.
Ράμπλα πολύ μαυρίλα, ρώτησα και έμαθα, αλλά έχει και άσπρα.  Γενικά λέει δύσκολο να βρεις ισπανίδα για πήδημα, ρουμάνες (κυρίως, που μιλάνε και ισπανικά) και ρωσίδες πιο εύκολο, και το πιο εύκολο είναι από κούβα, κλπ.
Αν πας, please confirm τις πληροφορίες αυτές για να ξέρω να κοπανήσω αν είναι και μου λέει μαλακίες τον ισπανό εδώ.
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαχαχχα! Οκ. Θα ενημερώσω στανταρ.

Αλλά τσάρκα δεν ξέρω αν θα μπορέσω να κανω! Κανένα γραφειάκι που να μπορείς να μιλήσεις αγγλικά δεν παίζει?
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σύντροφε, γραφεία με βίζιτες γενικά (όχι μόνο αγγλόφωνες) δεν ξέρει να μου συστήσει ο ισπανός εδώ, πάντως επιμένει πολύ απλά τα πράγματα λέει, και σε club μπορείς να πετύχεις κομμάτια (από εμπειρία τις διακρίνεις, ως γνωστό) όχι βέβαια στα πρωτοκλασσάτα clubs (και εκεί έχει λέει, αλλά τις πολύ ακριβές, στα VIP, κλπ., που παίζουν με χλιάδες ευρώ και συστάσεις, βασικά από ό,τι κατάλαβα πρέπει να είναι όπως εδώ σε villa mercedes,κλπ., μου έλεγε ο τύπος ότι ήξερε μία που την τράβαγε μαζί του ο jason button, χαχαχα, αλήθεια - ψέματα δεν ξέρω), το εύκολο είναι ή σε δρόμο (δεν το προτιμάει αυτός πάντως) ή σε men's club (στριπτίζ) όπου δεν θα έχεις πρόβλημα λέει, απλώς προσοχή στο δάγκωμα (ως τουρίστας), βέβαια θα μου πεις και από γραφείο-internet να ψωνίσεις, πάλι πιθανότατα θα σε δαγκώσουν τέσπα, καλή τύχη/επιτυχία.
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ αδελφέ, μάλλον ή για κλαμπάκι ή για στριπ το κόβω... Και θα προσπαθήσω να κάνω δουλειά στο έτσι.
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες γύρισα από Βαρκελώνη και έπαθα μουνοπλακίτιδα!! Απίστευτη πόλη..

Στο θέμα μας τώρα δεν έκανα κάτι αλλά να πω τι είδα. Ραμπλάς μετά από κάποια ώρα γεμίζει με αραπίνες οι οποίες σου ζαλίζουν τον πούτσο και θέλουν προσοχή οι τσέπες κλπ.. Μια που ρώτησα είναι 20 πιπα - 20 γαμήσι στο ξενοδοχείο τους.

Επίσης παίζει πιάτσα με πουτάνες σε μια παράλληλο της Ραμπλάς από την μεριά της περιοχής Ραβάλ. Λέγεται δρόμος San Ramon. Εκεί παίζουν και λευκές...

2 στριποκωλόμπαρα είδα, το Bagdad που το έχουν πάκια, και έναν τουριστικό peepshow στην Ramplas πάλι...

Στην ρεσεψιόν του χοστελακίου έπαιζε στρίγγλα καταλανή οπότε δεν το σκέφτηκα για βιζιτούλα...

Αυτά Αμιγκος!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom