Νέα

Βαρκελώνη πληροφορίες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

eddie8

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Αν μπορείς, δημοσίευσέ τη! Αλλιώς, στείλε μου αν θες pm.

Thanx
 

tsak_gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Όντως πήγα Βαρκελώνη, όμως δεν μπόρεσα να αλωνίσω όσο θα ήθελα... Πήγα όμως σε ένα μέρος! Στο Top Dammas. Πήγα πολύ αργά, μετά τις 3.30 το πρωί και είχε 5 κοπέλες που μιλούσαν Αγγλικά και άλλες 3 που δεν μιλούσαν (!)...
Πήρα μια Βραζιλιάνα, που δεν θυμάμαι το όνομά της, όμως η κοπέλα ήταν ΑΨΟΓΗ... Συμμετοχή 100%, γλυκιά, δεν είπε όχι σε τίποτα... Βέβαια είναι λίγο ακριβά (110e / 45') αλλά δεν το μετάνιωσα... Πέρασα υπέροχα... Το site του μαγαζιού είναι
Καθαριότητα 100% και πολυτέλεια το σπίτι!

A! μην περιμένεις καμιά πινακίδα ή οτιδήποτε... είναι σε μια πολυκατοικία και μόνο το κουδούνι αναφέρει Top Dammas!!!

Αυτά τα ολίγα. Καλό ταξίδι και καλά να περάσεις!
 

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
473
Πόντοι
291
Να συνεισφέρω με την εμπειρία μου και εγώ καθώς επισκέφτηκα το Felina κατά τις ολογοήμερες διακοπές μου στην Βαρκελώνη. Απόσταση σχετικά κοντά με ταξί από το κέντρο της πόλης. Στο site πήζεις στα μουνιά, αλλά εκεί το περιβάλλον είναι σκοτεινό και στενό (διαδρομάκος με συνεχόμενες πόρτες) και τέτοιο ημίφως που και την Sindy Crawford να σου φέρουν δεν θα την εκτιμήσεις. Πολλές κοπέλλες οι οποίες σου συστήνονται και σε φιλούν στο μάγουλο, είδα τόσες που σημείωνα στο τηλέφωνο ποιές μου άρεσαν και πάλι δεν θυμόμουν στο τέλος την εμφάνιση... πήρα την πιο κωλαρού βιζαρού που είδα, μπήκα στο δωμάτιο, 45 λεπτά=100 ευρώ + 50 για να την χύσεις στο στόμα... σύνολο 150. Πολύ απολύμανση, μπάνιο μαζί, αντισηπτικό στόματος, αλλά πολύ ημίφως στο δωμάτιο αδερφάκι μου... Service καλό, σεβασμός στον χρόνο, στα 45 λεπτά ακριβώς την είχε κάνει, όχι τίποτα τρομερό σαν συνολική εμπειρία κυρίως λόγω του χώρου. Σας συστήνω λοιπόν να καλέσετε αυτήν που σαν ενδιαφέρει στο ξενοδοχείο σας για να απολάυσετε τα service με την ησυχία σας και με όσο φωτισμό θέλετε... Τα ωράρια που λέει στο site δεν πολυανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, απαντούν στις ερωτήσεις σας και αν τους στείλετε e-mail.
μια και θα βρεθω προς το τελος του μηνα για επαγγελματικες δουλειες.....εστειλα e-mail στο συγκεκριμενο πρακτορειο...αμεση απαντηση  :grin: και η ερωτηση για συναντηση στο ξενοδοχειο που θα διαμεινω..ηταν 160 Ε + ταξι για μια ωρα...καλο μου ακουγεται...thanks for your informations  :grin:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Τεταρτη συνεχωμενη μερα στη Βαρκελωνη και θεωρω σκοπιμο να μεταφερω τις εμπειριες απο εδω ..
Σαββατο .. παρα το ταξιδι το πρωινό ξυπνημα και τις επαγγελματικές υποχρεωσεις .. ο μικρός ειχε ορέξεις ... οποτε ταξακι και βουρ για το felina ... το site το εχουν ηδη δωσει οι συντροφοι συναγωνιστες ..
Τα πραγματα δεν ειναι οπως τα γραφει ο φιλος πιο κατω .. ο συγκεκριμένος χωρος ειναι στο βοριο ακρο της πολης ..πολυ διακριτικό και απο τα σιγουράκια ..
εφτασα εκει κατα τις 1 το πρωι ( ηδη κοματια απο κουραση ) η κυρια επι της υποδοχης ευγενεστατη με πολυ καλα αγγλικα με οδηγησε σε ενα δωματιο ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΟ και με τον ιδανικο φωτισμο .. μετα την παρελαση και την διαδικασια που δεν χρειαζεται να επαναλάβω ..ημουνα αναμεσα σε δυο κορασιδες την daria , ενα ρωσικο μουναρομουναρο και την Ana ενα βραζιλιανικο μωρακι .. η φωτογραφια που εχει το site θα ελεγα δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτηατ καθως το μωρο ειναι πολυ πιο ομορφο ..
τις ανατριχιαστικές λεπτομεριες τις φανταζεστε .. κοστος 150 ευρωπουλα για μια ωρα , δυο καταθεσεις ψυχης .. μια μπυρα κερασμένη και ενα αναψυκτικο για το κοριτσακι ...


Μεατα το τέλος αρνηθηκα ευγενικά να μου καλέσουν ταξι και αποφασισα να περπατησω λιγακι ..
η λάθος στοφή με οδηγησε κοντα στο cab nue (ναι εκει που η Παναθα εφαγε την πενταρα --) η ιδιεταιρα αυξημενη κινηση σε καποια σημεια με εκανε να παω προσ τα εκει ..
ηγια να ανακλυψω την περιοχη με ολα τα travesti της Βαρκελώνης .. Νομίζω οτι δεν χρειαζεται να περιγραψω ΤΙΣ ΘΕΕΣ που κυκλοφορουσαν , το μονο κακο ηταν οτι κάποιοες απο αυτες  ειχαν πεταξει εγω κατι εργαλία που μάλλον εκαναν επικινδυνη την προσεγκιση .. λένε πολλά παντως ..δετυχαιο .. δεν νομιζω  Βραζιλία ειναι αυτη ..

Τεσπα ..λιγο ο καιροε ( βρεχει καλαπόδια γαμωτω ) λίγο η δουλεια ,λλιγο οταο οτι δεν μπορουσα να ξεφυγω ... κατορθωσα μολις σλημερα να συνεχίσω τηνε εξερευνηση ..
Ασ σημειωθει οτι σήμερα ειναι επισημη αργια για τους ισπανους ..
Ταξακι και βουρ για το Munatner 14 ενα μασατζιδικο με ασιατισες ..
Καλα το ενα μπάζο χειροτερο απο το άλλο ...το δε μαγαζι χειρωτερο απο μεταξουργιο ..μακρυα ..
οποτε που να ψαχνω και καθως ειχα στο ιδιο χαρτι την διευθυνση του felina ειπα να ξαναδοκιμάσω την τυχη μου με την πρωινη βαρδια ..
Η τσατσουλα μιλαγε αγγλικα σαν τα δικ'α μου τα ισπανικα ..δηλαδη αστα να πανε .. πηγα μπας και πετυχω την Estrella , η την samantha η την Paula  ..( deite sto site )
Κατα την διάρκεια της παρέλασης σκάει μυτη μονο η estreella .καλά πειραζει που εχασα το φως μου ?  δυτυχώς για κακή μου τυχη δεν μπορουσα να την εχω , λογω άλλου ραντεβού , οποτε ακουσα την συμβουλή - προτροπή της τσατσουλα και πήρα την Brenda . ενα κολομβιανικο μωρο αστα να πανε .. 1 ωρα με χυσιμο στο στομα 180 .. Σκοπιμα θα αποφυγω τις ανατριχιαστικές περιγραφές να μην εχουμεδε δραματα ..για καλή μου τυχη το οριο της καρτας δεν επέτρεπε ΄άλλες αναλήψειεις διαφορετικά θα γυριζα αφραγκός στην Πατριδα .. Η αλήθεια ειναι οτι ΄δεν μπορουσα να πάρω τα ποδια μου για αρκετη ωρα μετα .. το μικ΄ρο με σκορπισε ..

Φιλικές συμβουλές

Κάντε μια βόλτα στο porto  Olympico
Το πρωτο  μαγαζι ( μπαρακι ) στο κατω διάζωμα , διπλα στα ταξι λει πολλά ..και απο θεαμα και απο ψωνισσμα ..συναδελφος ψωνισε Κουβανέζικο μωρο με 300 για ολο το βραδυ ..

και το πιο σηματικό  μακρυα ΑΠΟ ΤΗΝ RAMPLASS ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ  και γεμάτη πορτοφολάδες ..

αυτα

και να σταματήσομε επιτέλους να λέμε μπουρδες εδω μέσα ..






 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Sorry για τα λάθη , τα λατινικά και τα κεφαλαία , αλλά το netbook δεν πολυβοηθάει για τετοιες αναφορές..
 

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
473
Πόντοι
291
ωραιος  ;)...και εγω εκει εχω καταληξει....και μαλλον οχι για να παρω στο χοτελι (οπως αρχικα σκεφτομου)ν..αλλα να παω και εγω απο εκει..για να τις δω απο κοντα (ερωτηση ? στην ωρα παιζει μονο μια καταθεση ? ή αν προλαβαινεις σε αφηνουν και για 2η ?) :rockon:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
ωραιος  ;)...και εγω εκει εχω καταληξει....και μαλλον οχι για να παρω στο χοτελι (οπως αρχικα σκεφτομου)ν..αλλα να παω και εγω απο εκει..για να τις δω απο κοντα (ερωτηση ? στην ωρα παιζει μονο μια καταθεση ? ή αν προλαβαινεις σε αφηνουν και για 2η ?) :rockon:

Στην ωρα ειναι δυο καταθέσεις , φυσικά εχει και προγραματα της μισης και των 45 λεπτων
εγω προτιμησα την ωρα παντως ..
Σε οτι αφορα αποστολή στο Χοτελι , μπορει να υπάρξει προβλημα γιατι καποια δεν αφήνουν , επισης στο μαγαζι υπάρχουν τεμαχια που δεν εχουν μπει στο ιντερνετ η κρυβουν για ευνοητους λογους το προσωπο τους ..
Φυσικά το ειχα σκεφτει και εγω να πάρω στο ξενοδοχειο , αλλα ειχε πολυκοσμια απο συναδελφους και δεν γουσταρα να δωσω δικαιωματα 


 

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
473
Πόντοι
291
Στην ωρα ειναι δυο καταθέσεις , φυσικά εχει και προγραματα της μισης και των 45 λεπτων
εγω προτιμησα την ωρα παντως ..
Σε οτι αφορα αποστολή στο Χοτελι , μπορει να υπάρξει προβλημα γιατι καποια δεν αφήνουν , επισης στο μαγαζι υπάρχουν τεμαχια που δεν εχουν μπει στο ιντερνετ η κρυβουν για ευνοητους λογους το προσωπο τους ..
Φυσικά το ειχα σκεφτει και εγω να πάρω στο ξενοδοχειο , αλλα ειχε πολυκοσμια απο συναδελφους και δεν γουσταρα να δωσω δικαιωματα 
σωστος  ;)...και εγω θα βρισκομαι στην ιδια κατασταση με εσενα (συναδελφους κ.τ.λ.π) :rockon:..οποτε μονοδρομος...βεβαιa μου το ειπε και η ιδια σε e-mail που της εστειλα...οτι αρκετα κοριτσια δεν τα εχει στο site
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Μαγκες παω την αλλη εβδομαδα βαρκελωνη με την κοπελα μου,για πειτε κανα καλο μαγαζι για νυχτα ;) ;) ;)
 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
Λοιπόν μάγκες, τα νέα της Βαρκελώνης έχουν ως εξής: το La Riviera έκλεισε. Το Τopdammas είναι γαμηστερό. Πρώτη φορά με μιλφ που άρεσε (Πάολα 30άρα), όμως μου ζήτησε 30 για το 2ο βόλι. Άψογα δωμάτια-σουίτες (όλες με jakouzi). Το φελίνα λειτουργεί αλλά δε δοκίμασα.
 

seid28

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
VAMOS A JODER ? CLARO QUE SI MI AMOR ;) Στην Barcelona Δεν Χρειαζεται να Πληρωσει κανεις ! Οι Καταλανες ειναι Παρα πολυ Γλυκιες, Φιλικιες και οι περισσοτερες κανουν ΕΚΕΙΝΕΣ το Πρωτο βημα! Ερχονται και σου μιλανε σαν να σε ηξεραν απο καιρο ! Ειναι απιστευτο το ποσο ευκολες αλλα και ομορφες ειναι οι ΓΥΝΑΙΚΕΣ της Barcelona ! Θα ηθελα να παω να ζησω εκει Para Siempre !

Καλα ρε φίλε μας δουλεύεις??
Μιλάμε για τα μεγαλύτερα μπάζα της Ισπανίας...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Επειδη σας εχω βαρεθει  ;) ;)

Απο τον ιδιοκτητη του θρυλικου Bailen 22 για πολυ High καταστασεις  :boobies: :boobies:και γεματα πορτοφολια




και τέλος


δεν την λενε τυχαια το Amsterdam της μεσογείου

και αν μιλαει κανεις και ισπανικά ..καλα αστα να πανε
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μαγκες ευχαριστω εκ των προτερων οσους εγραψαν εδω και βοηθουν πολυ συμπεριλαμβανομενου και εμου...τα εχω διαβασει ολα με προσοχη.αναχωρω για βαρκελωνη τελη ιουλιου για 10 μερες...τιποτα καινουργιο? 
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.524
Πόντοι
10.335
Ποσα χρονια πισω ειμαστε!!!
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
γεια σας ταξιδιώτες

εν συντομία. Μπροστά από το "γκραν καζινο" περιφέρεται ο Οττο με κάμποσα φυλλάδια στο χερι που περιέχουν πληροφορίες για τα γαμω-κλαμπ. Έχει διαθεσίμους οδηγούς και ακριβείς πληροφορίες για το καθένα. Σε πάει και σε φέρνει με μίζα από τα μαγαζιά. Είναι αρκετά βολικό για όσους δεν ξέρoυν την πόλη και τα θέλουν έτοιμα. Οι "εργατικοί" μπορούν να πάνε στα club της περιοχής (όχι της παραλίας του porto olympico) shoko και opium και να φορτώνουν κάθε βράδυ.

καλή διαμονή. Εγώ είχα :grin:
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους!
ετοιμαζομαι και εγω για Βαρκελωνη!
κανενα καλο τιπ?
 

Juan Carlos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πέρα από τα Schoko, CDLC (Carpe Diem Lounge Club), Opium Mar και Sotavento, τα οποία βρίσκονται πριν το Porto Olimpico και τα οποία κυρίως μαζεύουν τουρίστριες/τουρίστες από όλη την υφήλιο (και ηλικίες μέχρι 35), υπάρχει και το Luz de Gas (διεύθυνση: Muntaner 246 & Diagonal), το οποίο έχει ζωντανή μουσική με ωραίο προγραμματάκι τις Παρασκευές και Σάββατα και μετά τις 2.00 το γυρίζει σε Dj. Το συγκεκριμένο μαζεύει κυρίως Καταλανές και milfs....και γενικά έχει αρκετό παιχνίδι...
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
υπάρχει και το Luz de Gas (διεύθυνση: Muntaner 246 & Diagonal), το οποίο έχει ζωντανή μουσική με ωραίο προγραμματάκι τις Παρασκευές και Σάββατα και μετά τις 2.00 το γυρίζει σε Dj. Το συγκεκριμένο μαζεύει κυρίως Καταλανές και milfs....και γενικά έχει αρκετό παιχνίδι...

παίζει και καθημερινές;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom