Νέα

Τζέλ για καλύτερη στύση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mastokavlidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Χαχαχα φοβερα τα σχολια σας, καλα δεν ειμαι κ τοσο μεγαλος παιδια ουτε εχω προβλημα απλα εαν υπηρχε κατι ασφαλες που να δινει αυτο το εξτρα κρατημα θα βοηθουσε γιατι θα χρειαστει συντομα αλλα οκ δεν πειραζει τα βολευουμαι κ ετσι...  :grin:

Τα περισσοτερα απο αυτα εχουν εκχυλισματα που αυξανουν την αιματωση στον πουτσο. Δεν ειναι επιβλαβη προιοντα, δεν εχουν καποια δραστικη ουσια οπως η ξυλοκαινη ( που δρα ως αναισθητικο οχι ως διεγερτικο, για μερικους καραγκιοζηδες ξερολες ) ωστε να ανησυχεις.

Θα σου προκαλεσει υπεραιμια στον πουτσο πρακτικα, στον καθε ενα δουλευει ξεχωριστα. Δεν θα παθεις τιποτα αν το δοκιμασεις, και κατα πασα πιθανοτητα θα εχεις περισσοτερες καβλες για λιγη ωρα.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Καλα οκ, εμπιστεψου τους ειδικους του μπου. που ολοι μερα την παιζουν  :grin: και αν τραβιεσαι μετα για τιποτα μλκ. θα στο παιζουν αθωες περιστερες και θα σε κοροιδευουν και απο πανω. :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Χωρίς να έχω δοκιμάσει κάποιο σκεύασμα υποθέτω ότι αν κάνουν κάτι θα είναι το να σε βοηθούν να πιάσεις το μέγιστο δυνατό μέγεθος σου κατά τη στύση! Σε συνδυασμό με πολύ χαμηλό ποσοστό λίπους πολύ πιθανόν να δεις σχεδόν το μέγιστο δυνατό μέγεθος σου.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Τύπε δοκίμασες οδοντόκρεμα;  Μετά το τσιμπούκι θα έχει και δροσερή αναπνοή.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Καλα οκ, εμπιστεψου τους ειδικους του μπου. που ολοι μερα την παιζουν  :grin: και αν τραβιεσαι μετα για τιποτα μλκ. θα στο παιζουν αθωες περιστερες και θα σε κοροιδευουν και απο πανω. :)

Ρε καραγκιοζη γνωριζεις καθολου απο το θεμα η πετας μαλακιες;

Πιστευεις οτι το καθε μαγαζι με διευθυνση και φυσικη παρουσια να σου φερνει ο,τι μαλακια του κατεβει στο κεφαλι; Συγκεντρωθειτε ρε συνωμοσιολογοι και γνωστες της πουτσας.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ρε καραγκιοζη γνωριζεις καθολου απο το θεμα η πετας μαλακιες;

Πιστευεις οτι το καθε μαγαζι με διευθυνση και φυσικη παρουσια να σου φερνει ο,τι μαλακια του κατεβει στο κεφαλι; Συγκεντρωθειτε ρε συνωμοσιολογοι και γνωστες της πουτσας.
Τυπε δεν σε ειπα καραγκιοζη καταρχην, αλλα απο τι φαινεται εισαι. Μιλαω γενικα για ατομα που πισω απο ενα νικ μιλανε σε καποιον αλλον που πιθανων να εχει προβλημα λες και ειναι ειδικοι, εγω πολυ απλα του λεω να μην εμπιστευετε κανεναν εδω μεσα και να παει σε ειδικο εστω και για αυτο που ψαχνει. Εσυ αν παθει κατι ο ανθρωπος αυτος με τα προιοντα που του προτινεις θα αναλαβεις την ευθυνη; και αν το κανεις θα το κανεις ως τι ενα νικ του μπου. Σοβαρευτιτε εαν θελει να βρει προιον απο καποιο μαγαζι θα το ειχε κανει, περισσοτερο για καποιον αφελη μου μοιαζη και αργα η γρηγορα θα την παθει και μετα θα τρεχει και δεν θα φτανει.
 
OP
OP
Mastokavlidis

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Παιδια ειμαι ενηλικας δε βαζω οτι μαλακια να ναι στον πουτσο μου κ ουτε χρειαστηκε να βαλω ποτε απλα απο περιεργεια ηθελα να δοκιμασω να δω αν οντως κανουν δουλεια κ σου δινουν αυτο το εξτρα κρατημα στην στυση, ξαναλεω δεν εχω προβλημα ουτε πηρα ποτε κατι κ αν θα δοκιμαζα για την φαση μονο κατι σε τζελ σπρευ η κρεμα δλδ εξωτερικης χρησης, τωρα πως καποιοι κουμπωνουν χαπια η οτιδηποτε χωρις να εχουν κανει ουτε εξετασεις αυτο ειναι οντως επικινδυνο.
 

gustom2008

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
370
Like
5
Πόντοι
1
ρε μαλακοπιτουρες εδω δεν το παιζω ξερολας.απλα ειπα οτι περιεχει ΜΑΛΛΟΝ ξυλοκαινη!δεν ειχα αναγκη ποτε τετοιες μαλακιες για να ειμαι ξερολας οπως εσεις!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Τυπε δεν σε ειπα καραγκιοζη καταρχην, αλλα απο τι φαινεται εισαι. Μιλαω γενικα για ατομα που πισω απο ενα νικ μιλανε σε καποιον αλλον που πιθανων να εχει προβλημα λες και ειναι ειδικοι, εγω πολυ απλα του λεω να μην εμπιστευετε κανεναν εδω μεσα και να παει σε ειδικο εστω και για αυτο που ψαχνει. Εσυ αν παθει κατι ο ανθρωπος αυτος με τα προιοντα που του προτινεις θα αναλαβεις την ευθυνη; και αν το κανεις θα το κανεις ως τι ενα νικ του μπου. Σοβαρευτιτε εαν θελει να βρει προιον απο καποιο μαγαζι θα το ειχε κανει, περισσοτερο για καποιον αφελη μου μοιαζη και αργα η γρηγορα θα την παθει και μετα θα τρεχει και δεν θα φτανει.

Η αμαθεια του ελληνικου αγοραστικου κοινου ειναι απειρη, σε ολους τους τομεις στους οποιους καταναλωνει το οτιδηποτε.

Γι'αυτο εισαι καραγκιοζης.

Με μερικα απλα κλικ και λιγα λεπτα απλης ερευνας στο ιντερνετ θα μπορουσες να καταλαβεις για το καθε προιον, ειδικα οταν προερχεται απο επωνυμη εταιρεια οπως για παραδειγμα το συγκεκριμενο για το οποιο ρωτησε ο τυπος που ανοιξε το thread.

Γι'αυτο εισαι καραγκιοζης και μαλακας. Την ευθυνη που λες, την αναλαμβανει ο καθενας μονος του, συζητηση σε φορουμ κανουμε δε του εβαλε κανεις το μαχαιρι στο λαιμο να χρησιμοποιησει το οτιδηποτε. Αντε με τον καθε μαλακα εδω μεσα.
 
OP
OP
Mastokavlidis

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Εεεε Ηρεμηστε ρε νιωθω και τυψεις που ρωτησα αφου μαλωνετε ετσι, σιγα πια!! ο καθενας εχει την γνωμη του καπoιοι φοβουνται το οτιδηποτε στον κοσμο καπoιοι οχι τι να κανουμε? οπως και να εχει παντα κανουμε ερευνα αγορας και δε χρησιμοποιουμε οτιδηποτε αλλα δεν ισοπεδωνουμε και τα παντα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.383
Κριτικές
215
Like
17.200
Πόντοι
35.697
Πως παραγγελνω? ειναι αποτελεσματικο? θα γαμαω σαν γοριλας μετα?? :P για ξηγησου................

Ειναι τζελακι το οποιο το παιρνεις απο το στομα,μια ωρα πριν απο την πραξη,αλλα ΟΧΙ αλκοολ μαζι(μεχρι μια μπυρα).
Απο τετοια φαση περιεργειας το πηρα 2-3 φορες,τα αποτελεσματα ειναι οτι η πουτσα σου ειναι καταρτι για τουλαχιστον 7-8 ωρες!!!
Μετα το σεξ θα πας κανονικα για υπνο και αυριο θα πας στη δουλεια σου κανονικα(ουτε γατα ουτε ζημια)
Οτι αλλο θελεις σε πμ αμα ειναι προσωπικο  ;)
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Ρε τύπε αφού στην ιστοσελίδα γράφει:

Απλώστε μια μικρή ποσότητα πάνω σε όλο το πέος και περιμένετε μερικά λεπτά μέχρι να δράσει!

Το έφαγες ρε τύπε; Τζελ λέει, όχι φρουί ζελέ  :headbang: :headbang: :headbang:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Ρε τύπε αφού στην ιστοσελίδα γράφει:

Απλώστε μια μικρή ποσότητα πάνω σε όλο το πέος και περιμένετε μερικά λεπτά μέχρι να δράσει!

Το έφαγες ρε τύπε; Τζελ λέει, όχι φρουί ζελέ  :headbang: :headbang: :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.383
Κριτικές
215
Like
17.200
Πόντοι
35.697
Ρε τύπε αφού στην ιστοσελίδα γράφει:

Απλώστε μια μικρή ποσότητα πάνω σε όλο το πέος και περιμένετε μερικά λεπτά μέχρι να δράσει!

Το έφαγες ρε τύπε; Τζελ λέει, όχι φρουί ζελέ  :headbang: :headbang: :headbang:

Ισως βλεπεις αλλο τυπο του Kamagra...
Μιλαμε για το Oral jelly!!!

 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
Ρε τύπε αφού στην ιστοσελίδα γράφει:

Απλώστε μια μικρή ποσότητα πάνω σε όλο το πέος και περιμένετε μερικά λεπτά μέχρι να δράσει!

Το έφαγες ρε τύπε; Τζελ λέει, όχι φρουί ζελέ  :headbang: :headbang: :headbang:
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Ισως βλεπεις αλλο τυπο του Kamagra...
Μιλαμε για το Oral jelly!!!


Δεν ξέρω, μια χαρά το βλέπω:

Καλησπερα παιδες, ηθελα να ρωτησω αξιζει κατι τετοιο ?? και αν ναι ειναι ασφαλες ?? εχετε δοκιμασει κατι για δυνατη στυση εκτος απο χαπια ??

Παραδειγμα κατι τετιο :
εαν καποιος γνωριζει ας με βοηθησει ευχαριστω.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Τύπε τι γεύση έχει το gel;

Μασιέται και ως τσίχλα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom