Νέα

Τζέλ για καλύτερη στύση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mastokavlidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

karxarias79

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
157
Κριτικές
4
Like
133
Πόντοι
1
Αναλ μας το παιζεις γερός?
 
OP
OP
Mastokavlidis

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
αμα θες τετοιες παπαριες για να εχεις στυση γαμησε το καλυτερα παραιτησου απο αντρας μαν.

Δεν ειπα ποτε οτι εχω προβλημα στυσης απλα αμα κανεις παρτουζιτσες (δεν ξερω αν εχεις ακουστα) χρειαζεσαι κατι παραπανω απο τις κανονικες αντοχες, ειναι σαν το ντοπαρισμα στον στηβο, οποτε ασε τις μαλακιες τυπου παραιτησου σαν αντρας κ πιπες.
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Δεν ειπα ποτε οτι εχω προβλημα στυσης απλα αμα κανεις παρτουζιτσες (δεν ξερω αν εχεις ακουστα) χρειαζεσαι κατι παραπανω απο τις κανονικες αντοχες, ειναι σαν το ντοπαρισμα στον στηβο, οποτε ασε τις μαλακιες τυπου παραιτησου σαν αντρας κ πιπες.
ποσο χρονων εισαι τυπε?
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Τι σημασια εχει αν θελεις κατι να μου πεις πεστο κανενα προβλημα!!
οτι με καλη δοατροφη κ αθληση δε το χρειαζεσαι οσες παρτουζες και να κανεις ειδικα αν εισαι κατω των 35,δε το χεις καμια αναγκη
αυτο ηθελα να πω
:rockon:
 
OP
OP
Mastokavlidis

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
οτι με καλη δοατροφη κ αθληση δε το χρειαζεσαι οσες παρτουζες και να κανεις ειδικα αν εισαι κατω των 35,δε το χεις καμια αναγκη
αυτο ηθελα να πω
:rockon:

Εχεις δικιο ολο αυτο ειναι στα πλαισια μιας δοκιμης δεν ειχα σκοπο να περνω τετοια πραγματα δεν τα χρειαζομαι, απλα μια ερωτηση μου εφερε τον πανικο εδω περα.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.705
Κριτικές
35
Like
4.930
Πόντοι
5.595
Καλησπερα παιδες, ηθελα να ρωτησω αξιζει κατι τετοιο ?? και αν ναι ειναι ασφαλες ?? εχετε δοκιμασει κατι για δυνατη στυση εκτος απο χαπια ??

Παραδειγμα κατι τετιο :
εαν καποιος γνωριζει ας με βοηθησει ευχαριστω
Επειδή έχω κάνει για αρκετά χρόνια έρευνα αγοράς στο συγκεκριμένο θέμα και έχω δοκιμάσει παράλληλα τέτοιου είδους σκευάσματα (gel για στύση και επιμήκυνση)...Αφού είσαι αρχάριος στο θέμα αυτό, θα σου πρότεινα το titan gel (το απλό). Θα έχεις άμεσα αποτελέσματα, με χρήση της αλοιφής δύο φορές τη μέρα, πρωί και βράδυ επάλειψη με απαλό μασάζ από τη βάση του πέους έως τη κορυφή μέχρι να απορροφηθεί. Χρησιμοποιείται και ως λιπαντικό πριν το sex. Για καλύτερα αποτελέσματα σε στύση αλλά και σε μέγεθος, μπορείς να χρησιμοποιήσεις το titan gel gold. Προσωπικά, το χρησιμοποιώ χρόνια και έχω δει απίστευτα αποτελέσματα στο πέος μου (μήκος, πάχος και διάρκεια στύσης). Εσύ αποφασίζεις...Είναι εγγύηση το προϊόν αυτό! Θα μείνεις ευχαριστημένος...Αγόρασε 1 τεμάχιο στην αρχή και αν σου αρέσει, η ολοκληρωμένη αγωγή (θεραπεία) είναι μάξιμουμ 4 τεμάχια!...Έχω και άλλες προτάσεις, αλλά για αρχή νομίζω ότι αυτή είναι πολύ καλή...Ελπίζω να βοήθησα!
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
762
Κριτικές
15
Like
3.386
Πόντοι
1.436
Επειδή έχω κάνει για αρκετά χρόνια έρευνα αγοράς στο συγκεκριμένο θέμα και έχω δοκιμάσει παράλληλα τέτοιου είδους σκευάσματα (gel για στύση και επιμήκυνση)...Αφού είσαι αρχάριος στο θέμα αυτό, θα σου πρότεινα το titan gel (το απλό). Θα έχεις άμεσα αποτελέσματα, με χρήση της αλοιφής δύο φορές τη μέρα, πρωί και βράδυ επάλειψη με απαλό μασάζ από τη βάση του πέους έως τη κορυφή μέχρι να απορροφηθεί. Χρησιμοποιείται και ως λιπαντικό πριν το sex. Για καλύτερα αποτελέσματα σε στύση αλλά και σε μέγεθος, μπορείς να χρησιμοποιήσεις το titan gel gold. Προσωπικά, το χρησιμοποιώ χρόνια και έχω δει απίστευτα αποτελέσματα στο πέος μου (μήκος, πάχος και διάρκεια στύσης). Εσύ αποφασίζεις...Είναι εγγύηση το προϊόν αυτό! Θα μείνεις ευχαριστημένος...Αγόρασε 1 τεμάχιο στην αρχή και αν σου αρέσει, η ολοκληρωμένη αγωγή (θεραπεία) είναι μάξιμουμ 4 τεμάχια!...Έχω και άλλες προτάσεις, αλλά για αρχή νομίζω ότι αυτή είναι πολύ καλή...Ελπίζω να βοήθησα!
Τί αποτελέσματα έχεις δει σε μήκος και πάχος; Δηλαδή λες ότι με το τζελ σου μεγάλωσε;!
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Τί αποτελέσματα έχεις δει σε μήκος και πάχος; Δηλαδή λες ότι με το τζελ σου μεγάλωσε;!
οχι βεβαια!!
τετοια προιοντα προκαλουν υπεραιμια στο πεος και απλα φτανει στα ορια του μεγεθους του.
ο μονος καλος τροπος για να μεγαλωσει ενα πεος ειναι τα εργαλειακια που το τραβανε μερικες ωρες την ημερα και αυτο σιγα σιγα μακραινει
 
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
77
Like
80
Πόντοι
0
Καλημερα , μιλωντας ιατρικα , ειμαι 56 , με χαμηλη τεστοστερονη , και καποια φαρμακα πιεσης , κλπ, η ξεχναω το σπορ , η αν καποιος γνωριζει σοβαρα ας πει αποψη.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
56
Like
6.079
Πόντοι
11.836
Καλημερα , μιλωντας ιατρικα , ειμαι 56 , με χαμηλη τεστοστερονη , και καποια φαρμακα πιεσης , κλπ, η ξεχναω το σπορ , η αν καποιος γνωριζει σοβαρα ας πει αποψη.

Πηγαίνεις σε γιατρό και σου λέει τι να κάνεις. Απλά πράγματα
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.783
Like
4.288
Πόντοι
456
Καλημερα , μιλωντας ιατρικα , ειμαι 56 , με χαμηλη τεστοστερονη , και καποια φαρμακα πιεσης , κλπ, η ξεχναω το σπορ , η αν καποιος γνωριζει σοβαρα ας πει αποψη.
Το πιο σιγουρο ειναι να πας σε καποιον ανδρολογο να σου πει τι εχεις και τι πρεπει να κανεις , και ασε ολα αυτα τα σκευασματα κατα μερος γιατι ολα ειναι μαπες και επικινδυνα , πας για μαλλι και βγαινεις κορεμενος .
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.705
Κριτικές
35
Like
4.930
Πόντοι
5.595
Τί αποτελέσματα έχεις δει σε μήκος και πάχος; Δηλαδή λες ότι με το τζελ σου μεγάλωσε;!
Τα αποτελέσματα ήταν ορατά από το τέλος της 1ης εβδομάδας! Διέκρινα μία αυξημένη ροή αίματος στο πέος, πράγμα που βοηθούσε στη στύση αλλά και στη περιφέρεια (διάμετρο) του εργαλείου. Επειδή είχα χρησιμοποιήσει και το απλό titan gel, μπορώ να σου πω ότι το titan gel gold έχει ακόμη πιο δραστικά συστατικά σε σχέση με το απλό titan gel. Τελικά αποτελέσματα σε μήκος 4cm και πάχος 2cm. Όποτε θέλω, το χρησιμοποιώ σαν εξάσκηση ή συντήρηση των υπαρχόντων πόντων. Συμπέρασμα: βοηθά στη στύση του εργαλείου αλλά και δίνει πόντους σε μήκος-πάχος...
Τί αποτελέσματα έχεις δει σε μήκος και πάχος; Δηλαδή λες ότι με το τζελ σου μεγάλωσε;!
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: linear

pnewman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.693
Like
10.004
Πόντοι
2.356
Τα αποτελέσματα ήταν ορατά από το τέλος της 1ης εβδομάδας! Διέκρινα μία αυξημένη ροή αίματος στο πέος, πράγμα που βοηθούσε στη στύση αλλά και στη περιφέρεια (διάμετρο) του εργαλείου. Επειδή είχα χρησιμοποιήσει και το απλό titan gel, μπορώ να σου πω ότι το titan gel gold έχει ακόμη πιο δραστικά συστατικά σε σχέση με το απλό titan gel. Τελικά αποτελέσματα σε μήκος 4cm και πάχος 2cm. Όποτε θέλω, το χρησιμοποιώ σαν εξάσκηση ή συντήρηση των υπαρχόντων πόντων. Συμπέρασμα: βοηθά στη στύση του εργαλείου αλλά και δίνει πόντους σε μήκος-πάχος...
Τύπε μου να ρωτήσω για τον Τιτάνα ... 40αρι σακί το βγάζει κλασικά ή και μεγαλύτερο ?

Καλά το σκέτο Titan θα ναι CEM II .... To Gold έχει και πρόσμικτα μέσα ή να βάζεις μεταγενέστερα στο μείγμα ?

Το κυριότερο ... μετά τη χρήση που πετρώνει, βγαίνει με καλέμι και σφυρί ή θέλει κομπρεσέρ ?
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.705
Κριτικές
35
Like
4.930
Πόντοι
5.595
Καλημερα , μιλωντας ιατρικα , ειμαι 56 , με χαμηλη τεστοστερονη , και καποια φαρμακα πιεσης , κλπ, η ξεχναω το σπορ , η αν καποιος γνωριζει σοβαρα ας πει αποψη.
Γνωρίζεις, φαντάζομαι, ότι με το πέρασμα των χρόνων, η τεστοστερόνη μειώνεται ήδη από την ηλικία των 30! Μειώνεται σιγά-σιγά...Υπάρχουν κάποια σκευάσματα (χάπια τεστοστερόνης) που παίρνοντας αυτά, μπορείς να αναπληρώσεις έστω με τεχνικό τρόπο τη "χαμένη" τεστοστερόνη (η ανδρική μας ορμόνη, έτσι;) Όμως, επειδή διαβάζω ότι έχεις και ιστορικό με φάρμακα (παίρνεις φάρμακα για πίεση κλπ) δε ξέρω αν θα σε βοηθήσουν τα συγκεκριμένα χάπια για τη τεστοστερόνη. Πρέπει, καλύτερα, να συμβουλευτείς το γιατρό σου να πεις όλο το ιστορικό σου για να κρίνει και να αποφασίσει αν θα σε βοηθήσουν. Λογικά, αν δε υπήρχε κανένα πρόβλημα με τη υγεία σου (ήσουν durachell, ταύρος δηλαδή) θα τα έπαιρνες άφοβα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

farmerjim

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Like
436
Πόντοι
21
Κοιτα, επειδη ειπες πιεση, θα σου'λεγα να μην το πας γυρω γυρω με μαλακιες κρεμες και ζελε κτλ που απλα προκαλουν τοπικη υπεραιμια και μουδιασμα κτλ. Τραβα βρες καναν ιατρουδακο του δημοσιου, βαλ'του λιγο λαδακι και πες του γραψε μου βιαγκρα. Δεν ειμαι σιγουρος ποσο ειναι οι συμμετοχες σ'αυτα τωρα, θα σου πει ο ιδιος. Κανονικα το βιαγκρα ειναι φαρμακο για υπερταση πνευμονικης αρτηριας, το οτι σου σηκωνει το πλι ειναι παρενεργεια. Δηλαδη χτυπας μ'εναν σμπαρο 2 τριγωνια.
 

Fotis k.

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Τύπε μου να ρωτήσω για τον Τιτάνα ... 40αρι σακί το βγάζει κλασικά ή και μεγαλύτερο ?

Καλά το σκέτο Titan θα ναι CEM II .... To Gold έχει και πρόσμικτα μέσα ή να βάζεις μεταγενέστερα στο μείγμα ?

Το κυριότερο ... μετά τη χρήση που πετρώνει, βγαίνει με καλέμι και σφυρί ή θέλει κομπρεσέρ ?
Το φαντάζεσαι να σου χει πετρώσει και να τρέχεις στα εφημερεύοντα..;Γλέντι μεγάλο έτσι...
 

pnewman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.693
Like
10.004
Πόντοι
2.356
Το φαντάζεσαι να σου χει πετρώσει και να τρέχεις στα εφημερεύοντα..;Γλέντι μεγάλο έτσι...
Να σου χει πετρώσει και να σαι με τη γκόμενα τύπε θα ναι τέλεια ... άσε την να γυρίζει επάνω όλη νύχτα :rockon:

Ναι αν σου πετρώσει μόνος σου τότε γάμα τα :confused:

 

bazilio

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
70
Like
178
Πόντοι
0
Ρε μαγκες δεν κανω πειραματα απλα θελω κατι να με τονωνει για να δουλευω καλυτερα :cheesy: Που ειναι ο Αζαζελ ?? για φωναξτε τον απο εδω χαχαχαχα!!
Κούμπωσε ένα σιαλις και είσαι έτοιμος για γοικεντ μάστορα
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.705
Κριτικές
35
Like
4.930
Πόντοι
5.595
Κοιτα, επειδη ειπες πιεση, θα σου'λεγα να μην το πας γυρω γυρω με μαλακιες κρεμες και ζελε κτλ που απλα προκαλουν τοπικη υπεραιμια και μουδιασμα κτλ. Τραβα βρες καναν ιατρουδακο του δημοσιου, βαλ'του λιγο λαδακι και πες του γραψε μου βιαγκρα. Δεν ειμαι σιγουρος ποσο ειναι οι συμμετοχες σ'αυτα τωρα, θα σου πει ο ιδιος. Κανονικα το βιαγκρα ειναι φαρμακο για υπερταση πνευμονικης αρτηριας, το οτι σου σηκωνει το πλι ειναι παρενεργεια. Δηλαδη χτυπας μ'εναν σμπαρο 2 τριγωνια.
Νομίζω ότι τα βιάγκρα, ειδικά γι' αυτούς που έχουν πίεση δε θα τους βοηθήσουν σε καμία περίπτωση. Μπορεί και να τους "στείλει" άμεσα. Είναι επικίνδυνα χάπια...Τώρα, αν ο άλλος δεν έχει θέμα είναι ΟΚ...Δεν είναι για "χόρταση", όμως...Προσοχή!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom