Νέα

Τζέλ για καλύτερη στύση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mastokavlidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Fotis k.

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Να σου χει πετρώσει και να σαι με τη γκόμενα τύπε θα ναι τέλεια ... άσε την να γυρίζει επάνω όλη νύχτα :rockon:

Ναι αν σου πετρώσει μόνος σου τότε γάμα τα :confused:

Άμα μου πετρώσει και είμαι μόνος άστο τι νόημα έχει...
 

farmerjim

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Like
436
Πόντοι
21
Νομίζω ότι τα βιάγκρα, ειδικά γι' αυτούς που έχουν πίεση δε θα τους βοηθήσουν σε καμία περίπτωση. Μπορεί και να τους "στείλει" άμεσα. Είναι επικίνδυνα χάπια...Τώρα, αν ο άλλος δεν έχει θέμα είναι ΟΚ...Δεν είναι για "χόρταση", όμως...Προσοχή!
Ολο το point του βιαγκρα μηχανικως ηταν να σου κανει ανακατευθυνση αιματος μεσω διαστολης αγγειων και το στελνει σε αλλο οργανο, δηλ το πεος. Πως ακριβως σκοπευεις να "στειλεις" καποιον με πιεση με το να του ριχνεις την πιεση σε κατωτερα επιπεδα? Οκ, μπορεις να κανεις υποταση αμα το παραχεσεις, σε μερικους κανει αλληλεπιδρασεις με νιτρογλυκερινη (δε θυμαμαι πως ειν το μαρκετ ονομα στην Ελλαδα). Σε γενικες γραμμες το μπλε χαπι στεκει ακομα μια χαρα. Αλλιως πρακτικα θα τους ειχαν γδαρει ηδη τον κωλο σε αγωγες τοσα χρονια που κυκλοφορει και θα το'χαν αποσυρει.
 

Sad10

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2021
Μηνύματα
21
Like
17
Πόντοι
0
Επειδή έχω κάνει για αρκετά χρόνια έρευνα αγοράς στο συγκεκριμένο θέμα και έχω δοκιμάσει παράλληλα τέτοιου είδους σκευάσματα (gel για στύση και επιμήκυνση)...Αφού είσαι αρχάριος στο θέμα αυτό, θα σου πρότεινα το titan gel (το απλό). Θα έχεις άμεσα αποτελέσματα, με χρήση της αλοιφής δύο φορές τη μέρα, πρωί και βράδυ επάλειψη με απαλό μασάζ από τη βάση του πέους έως τη κορυφή μέχρι να απορροφηθεί. Χρησιμοποιείται και ως λιπαντικό πριν το sex. Για καλύτερα αποτελέσματα σε στύση αλλά και σε μέγεθος, μπορείς να χρησιμοποιήσεις το titan gel gold. Προσωπικά, το χρησιμοποιώ χρόνια και έχω δει απίστευτα αποτελέσματα στο πέος μου (μήκος, πάχος και διάρκεια στύσης). Εσύ αποφασίζεις...Είναι εγγύηση το προϊόν αυτό! Θα μείνεις ευχαριστημένος...Αγόρασε 1 τεμάχιο στην αρχή και αν σου αρέσει, η ολοκληρωμένη αγωγή (θεραπεία) είναι μάξιμουμ 4 τεμάχια!...Έχω και άλλες προτάσεις, αλλά για αρχή νομίζω ότι αυτή είναι πολύ καλή...Ελπίζω να βοήθησα!
Καλησπερα ηθελα να σε ρωτησω απο πιο site το αγορασες γιατι απο οτι εψαξα λιγο υπαρχουν πολλες απομιμησεις. Ευχαριστω
 

Paranagua7

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
230
Πόντοι
20
Καλησπερα παιδες και απο μενα...
Θα ηθελα να ρωτησω για καποιο πολυ καλο τζελ και να αποφυγουμε τα χαπια..προβλημα στυσης δεν εχω αλλα καποιες φορες παρατηρω οτι λογω κουρασης μαλακωνει και θελω να φτιαξω...αν μπορει και γνωριζει καποιος να απαντησει θα το εκτιμουσα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sad10

Dimitrisser

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
13
Like
376
Πόντοι
20
Εγώ είχα χρησιμοποιήσει πριν κάνα χρόνο αλλά δεν είδα κάποια διαφορά ίσα ίσα που έ
νιωθα ενα κάψιμο
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.031
Πόντοι
96
Εγώ είχα χρησιμοποιήσει πριν κάνα χρόνο αλλά δεν είδα κάποια διαφορά ίσα ίσα που έ
νιωθα ενα κάψιμο
σοβαρα,τιποτα?μηπως δεν το χρησιμοπιησες σωστα?λενε οτι σε λιγα χρονια αντι για βιαγκρα,θα γαζουν τζελ
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom