Νέα

Τσιμπούκια άντρας σε άντρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 182
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γιατι αρεσει σε gay/by αντρες να κανουν πιπες χωρις περαιτερω

  • Ετσι για την καυλα

    Ψήφοι: 58 39,5%
  • Για να νιωσουν κοριτσακια

    Ψήφοι: 32 21,8%
  • Τους αρεσει το χυσιμο στο στομα

    Ψήφοι: 38 25,9%
  • Απλα για να βαλουν κατι στο στομα τους

    Ψήφοι: 19 12,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    147

Crace

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2023
Μηνύματα
12
Like
14
Πόντοι
0
Εγω το θέλω γιατί είμαι πολύ μαζοχας και το θεωρώ μεγάλη ξεφτιλα να κανω πιπα εντελώς στην ψυχρα
Το ειπες τελεια.
Εμενα η φαση να ρουφαω στο αμαξι μου αρεσει πολυ.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
οποιος και δίνει και παίρνει θα το κάνει τέλεια. θα ξερει και πως να το ζητησει , και πως ο ίδιος να ικανοποιήσει και να ικανοποιηθει.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
εγω τον δινω. μονο αν μου τα πιουν ολα ομως. αν δεν χυσεις αυτον που σε πιπώνει δεν λεει. και να φιλαει να γλυφει την ψωλή μου ακριβως οταν χυνω τρέλα ειναι. και μετά χαλαρωνοντας να τη γλυφει να την καθαριζει. και ποτέ να μην με κοιτάει. να κοιτάει χαμηλα τα μάτια στην ψωλη μου. ετσι το θελω και ετσι το ζητάω.και ετσι ακριβως θα το έκανα κι εγω. αλλα εγω για να το κάνω ο αλλος πρεπει να είναι τερμα ωραίος. βλεπω καμιά φορά στις διαφημίσεις ανδρικων εσωρούχων κάτι κορμιά τελεια, κάτι κώλοι που σουρχεται να χυσεις, και αμα δεις το προσωπο σουρχεται αηδια.και μένα αν δεν μαρεσει το προσωπο μάτια δεν..
 

viron

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2023
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
ειμαι ενεργητικος και θα ερθω για λιγες μερες αθηνα ...Θελει καποιος να με περιππιηθει?
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
Πατρα δινω κανα τσιμπουκάκι σε ανδρα πεντακάθαρο κι εχεμυθο πανω απ ολα....
Κι αμα θελει μου τα καταπίνει κιολας...Νο problem.
 

kostaspeir

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
φιλος εδωσε πιπα σε τρανς και ο τυπος γαμαει αβερτα μουνια
μην λετε επειδη καποιος εδωσε μια φορα στην ζωη του πιπα σε τρανς ειναι ομοφυλοφιλος η πουστης
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.697
Κριτικές
15
Like
11.308
Πόντοι
3.846
φιλος εδωσε πιπα σε τρανς και ο τυπος γαμαει αβερτα μουνια
μην λετε επειδη καποιος εδωσε μια φορα στην ζωη του πιπα σε τρανς ειναι ομοφυλοφιλος η πουστης
Όχι ρε σκληρό αρσενικό είναι που κατά λάθος βρέθηκε στο στόμα του το ζωντανό παστέλι.
Άσε μας με τις κρυφοπουστρες που το παίζουν και αρσενικά μωρε.
 

kostaspeir

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
Όχι ρε σκληρό αρσενικό είναι που κατά λάθος βρέθηκε στο στόμα του το ζωντανό παστέλι.
Άσε μας με τις κρυφοπουστρες που το παίζουν και αρσενικά μωρε.
Ξέρεις να διαβάζεις; έδωσε πιπα σε τρανς δεν πηρε
Του έκανε πιπα η τρανς δεν έκα αυτοςε, αν για εσένα να σου παίρνει πιπα τρανς τον λες κρυφοπουστα κοίταξε το
 

PoustisGilf

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
40
Like
61
Πόντοι
0
Ναμαι και εγω
 

Συνημμένα

  • a.jpg
    a.jpg
    38,5 KB · Εμφανίσεις: 40

kostaspeir

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
Καλα μαθε πρώτα να ξεχωριζεις τους στρειτ απο τους γκει και μετα μιλάμε
τι να ξεχωριζω ρε φιλε τι λες?
20 χρονια τον ξερω τον τυπο
ελα πες του στην μουρη οτι ειναι γκει να παρεις οτι ειναι να παρεις
βουλωνει τρυπες και στοματα δεν του τα βουλωνουν
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
743
Like
680
Πόντοι
86
1. [...] μην λετε επειδη καποιος εδωσε μια φορα στην ζωη του πιπα σε τρανς ειναι ομοφυλοφιλος η πουστης
2. [...] 20 χρόνια τον ξέρω τον τύπο [...] βουλώνει τρύπες και στόματα δεν του τα βουλώνουν

[από 2 σχόλια του @driver80]

1. Εντάξει το να ικανοποιήσουν ένας άντρας ή μια γυναίκα την σεξουαλική τους περιέργεια με έναν ομόφυλό τους, δεν τους καθιστά αυτομάτως και εξ αυτού μόνον ομοφυλόφιλους. Το θέμα είναι στις... πόσες "καίγονται", δηλαδή, άντε να την ικανοποιήσουν μία, δύο, τρεις. Αλλά, στις πόσες φορές μπορεί να την ικανοποιήσουν ΧΩΡΙΣ να μπορεί να χαρακτηριστούν ομοφυλόφιλοι; Ένα ερώτημα για τον κύριο Alfred Kinsey και διαδόχους του, φαντάζομαι.
2.
α) Αν επί 20 χρόνια ασχολείται ο εν λόγω με το... "άθλημα", τότε το πράγμα αποκτά άλλη διάσταση, προφανέστατα! Εκτός αν "το 20 χρόνια" αναφέρεται μόνο στον χρόνο της γνωριμίας σας και όχι στο τί κάνει στο σεξ. Αν, όμως, στον χρόνο που τον γνωρίζεις πηγαίνει με γυναίκες αλλά ΚΑΙ με άντρες, τότε εγώ θα τον κατέτασσα στους ΑΜΦΙφυλόφιλους (bisexuals, όπως λέμε εδώ στην Άνω Ραχούλα).
β) Υπάρχει στην φράση "δεν του το βουλώνουν" (την οποία τόνισα εγώ παραπάνω) η γνωστή ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ διάκριση (και αυτή η διακριτική "ευαισθησία" φαίνεται να αφορά ΜΟΝΟ τους άντρες ομοφυλόφιλους - και θα ήταν ενδιαφέρον να αναρωτηθεί κάποιος γιατί...), υπάρχει, ξαναλέω, η λανθασμένη διάκριση, ότι ο άντρας που είναι ενεργητικός στην φάση ΔΕΝ είναι ομοφυλόφιλος. Προφανώς, λοιπόν, πρέπει να ξαναδιαβάσεις τις κατηγοριοποιήσεις εν προκειμένω και να αναθεωρήσεις. Ομοφυλόφιλος θεωρείται εξίσου και ο παθητικός ΚΑΙ ο ενεργητικός. Άλλωστε, στην πραγματική ζωή, στους περισσότερους πραγματικούς γκέι (και όχι στην καρικατούρα που έχει γι αυτούς ο κάθε μη γκέι στο κεφάλι του) οι ρόλοι αυτοί ΕΝΑΛΛΑΣΣΟΝΤΑΙ, οπότε, όπως αντιλαμβάνεσαι, ΑΝ ΙΣΧΥΕ η δική σου κατηγοριοποίηση, θα είχαμε ένα είδος χαμαιλέοντος που όταν είναι... από πάνω είναι στρέιτ κι όταν το... γυρίζει (ή: τον γυρίζει) γίνεται γκέι και τούμπαλιν...
 

kostaspeir

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
1. [...] μην λετε επειδη καποιος εδωσε μια φορα στην ζωη του πιπα σε τρανς ειναι ομοφυλοφιλος η πουστης
2. [...] 20 χρόνια τον ξέρω τον τύπο [...] βουλώνει τρύπες και στόματα δεν του τα βουλώνουν

[από 2 σχόλια του @driver80]

1. Εντάξει το να ικανοποιήσουν ένας άντρας ή μια γυναίκα την σεξουαλική τους περιέργεια με έναν ομόφυλό τους, δεν τους καθιστά αυτομάτως και εξ αυτού μόνον ομοφυλόφιλους. Το θέμα είναι στις... πόσες "καίγονται", δηλαδή, άντε να την ικανοποιήσουν μία, δύο, τρεις. Αλλά, στις πόσες φορές μπορεί να την ικανοποιήσουν ΧΩΡΙΣ να μπορεί να χαρακτηριστούν ομοφυλόφιλοι; Ένα ερώτημα για τον κύριο Alfred Kinsey και διαδόχους του, φαντάζομαι.
2.
α) Αν επί 20 χρόνια ασχολείται ο εν λόγω με το... "άθλημα", τότε το πράγμα αποκτά άλλη διάσταση, προφανέστατα! Εκτός αν "το 20 χρόνια" αναφέρεται μόνο στον χρόνο της γνωριμίας σας και όχι στο τί κάνει στο σεξ. Αν, όμως, στον χρόνο που τον γνωρίζεις πηγαίνει με γυναίκες αλλά ΚΑΙ με άντρες, τότε εγώ θα τον κατέτασσα στους ΑΜΦΙφυλόφιλους (bisexuals, όπως λέμε εδώ στην Άνω Ραχούλα).
β) Υπάρχει στην φράση "δεν του το βουλώνουν" (την οποία τόνισα εγώ παραπάνω) η γνωστή ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ διάκριση (και αυτή η διακριτική "ευαισθησία" φαίνεται να αφορά ΜΟΝΟ τους άντρες ομοφυλόφιλους - και θα ήταν ενδιαφέρον να αναρωτηθεί κάποιος γιατί...), υπάρχει, ξαναλέω, η λανθασμένη διάκριση, ότι ο άντρας που είναι ενεργητικός στην φάση ΔΕΝ είναι ομοφυλόφιλος. Προφανώς, λοιπόν, πρέπει να ξαναδιαβάσεις τις κατηγοριοποιήσεις εν προκειμένω και να αναθεωρήσεις. Ομοφυλόφιλος θεωρείται εξίσου και ο παθητικός ΚΑΙ ο ενεργητικός. Άλλωστε, στην πραγματική ζωή, στους περισσότερους πραγματικούς γκέι (και όχι στην καρικατούρα που έχει γι αυτούς ο κάθε μη γκέι στο κεφάλι του) οι ρόλοι αυτοί ΕΝΑΛΛΑΣΣΟΝΤΑΙ, οπότε, όπως αντιλαμβάνεσαι, ΑΝ ΙΣΧΥΕ η δική σου κατηγοριοποίηση, θα είχαμε ένα είδος χαμαιλέοντος που όταν είναι... από πάνω είναι στρέιτ κι όταν το... γυρίζει (ή: τον γυρίζει) γίνεται γκέι και τούμπαλιν...
αυτο ελειπε επειδη του εκανε τρανς 1 φορα στην ζωη του πιπα να τον πουμε πουστη
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
743
Like
680
Πόντοι
86
αυτο ελειπε επειδη του εκανε τρανς 1 φορα στην ζωη του πιπα να τον πουμε πουστη
Αυτό ΔΕΝ είναι απάντηση προφανώς, αφού ΗΔΗ σε καλύπτω με την δική μου. Για τα υπόλοιπα ΔΕΝ λες κάτι.
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
187
Like
1.344
Πόντοι
201
Κυριακάτικο τσιμπούκι προσφέρεται από άπειρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom