Νέα

Τσιμπούκια άντρας σε άντρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 182
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατι αρεσει σε gay/by αντρες να κανουν πιπες χωρις περαιτερω

  • Ετσι για την καυλα

    Ψήφοι: 58 39,5%
  • Για να νιωσουν κοριτσακια

    Ψήφοι: 32 21,8%
  • Τους αρεσει το χυσιμο στο στομα

    Ψήφοι: 38 25,9%
  • Απλα για να βαλουν κατι στο στομα τους

    Ψήφοι: 19 12,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    147

Sextoys

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
33
Like
70
Πόντοι
0
θέλω πολύ να δοκιμάσω να πάρω πίπα, το σκέφτομαι καιρό τώρα και καυλώνω πολύ, ενα τσοντοσινεμά με glory hole θα ήταν καλό για πρωτάρη?
Εάν θέλεις ώριμους σάουνα ΗΡΑ.
 

manthes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
101
Like
183
Πόντοι
1
Εγω το θέλω γιατί είμαι πολύ μαζοχας και το θεωρώ μεγάλη ξεφτιλα να κανω πιπα εντελώς στην ψυχρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crace

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
η πίπα είτε να την δίνεις είτε να την παιρνεις είναι πολύ ωραίο. εγω προτιμω να δίνω. και χυσιμο φυσικά στο στόμα. η πίπα δειχνει αφοσίωση και λατρεία τουλάχιστον σ εμενα. είτε είναι απο γυναίκα είτε από αντρα. προτιμώ 1000 φορές μια ωραία πίπα παρά πρωκτικο.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
Εγω το θέλω γιατί είμαι πολύ μαζοχας και το θεωρώ μεγάλη ξεφτιλα να κανω πιπα εντελώς στην ψυχρα
δεν θα το κάνεις εντελώς στην ψύχρα. θα φιλησεις θα χαιδέψεις θα γλύψεις όλη την γύρω περιοχή..
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
144
Πόντοι
0
Παιδιά γούστα είναι αυτά και σεβαστά όλα. Προσωπικά ούτε να δωσω πίπα σε αντρα θέλω ούτε να πάρω. Η αλήθεια είναι ότι η ιδέα και μόνο με χαλάει. Δεν θα μπω στην διαδικασία του διαχωρισμού και της ταμπέλας γιατί δεν με αφορά ούτε προσθέτει κάτι.
Από την άλλη βέβαια βρίσκω άτυχη την τοποθέτηση ότι ενώ κάποιος απολαμβάνει να του τον γλύφει άντρας θεωρεί ότι είναι στρειτ. Καλύτερα είναι να μην σκέφτεται την ταμπέλα και απλά να κάνει αυτό που του αρέσει.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
oi ταμπέλες στο σεξουαλικό κομάττι ειναι μιά ηλιθιότητα. αμα είναι να περάσω καλά χέστηκα. αυτοί που λένε είναι στρειτ τό λένε για να το "πουν" . αυτά είναι κατάλοιπα του παρελθόντος. μάλλιασε το πληκτρολόγιο μου σε ένα αλλο φόρουμ να τα λέω.
 

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
δεν θα το κάνεις εντελώς στην ψύχρα. θα φιλησεις θα χαιδέψεις θα γλύψεις όλη την γύρω περιοχή..
Ωραίος είσαι συ. Εμ δεν παίρνεις, αλλά μάστορας στις συμβουλές.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το πιο πολύ που έφτασα είναι να φιληθώ με κάτι πιο νεαρά μου πουστρακια σε ένα πάρτι με κάμποσα άτομα. Δεν μου βγήκε να προχωρήσω δεν καβλωσα, θέλω να πιστεύω πως δεν καταπίεσα τον εαυτό μου. Αλλά όχι και να τον δώσω χατιρικα ή για 50 ευρώ σε κάναν ξεδοντιάρη πορνόγερο.Πολύ ξεφτιλίκι
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
φυσικά. ξέρω τι μου αρεσει και το ζητάω. όταν μου παίρνουν πίπα θα γίνει όπως μου αρέσει. για να πάρω εγω πίπα πρέπει να μου αρέσει τέρμα ο άλλος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: DoBeL

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206

BIdonistis

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Αν έχει ωραίο καυλι μεγάλο και χοντρό και φυσικά ξυρισμένο, γουστάρω φουλ να γλείψιμο. Χωρίς χάδια, φιλιά και λοιπά. Και φυσικά να μην είναι χοντρός, γερός κλπ. Εμφανίσιμος και καθαρός. Δεν ψάχνομαι, αλλά σε φάσεις που έχει κάτσει όπως τρίο με ζευγάρι που ήμουν ο τρίτος μου άρεσε να το κάνω. Τρελή καυλα να καρφώνεις τη γυναικα του και παράλληλα να σου γαμαει το στόμα για εκδίκηση.
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
535
Κριτικές
3
Like
766
Πόντοι
86
Αν έχει ωραίο καυλι μεγάλο και χοντρό και φυσικά ξυρισμένο, γουστάρω φουλ να γλείψιμο. Χωρίς χάδια, φιλιά και λοιπά. Και φυσικά να μην είναι χοντρός, γερός κλπ. Εμφανίσιμος και καθαρός. Δεν ψάχνομαι, αλλά σε φάσεις που έχει κάτσει όπως τρίο με ζευγάρι που ήμουν ο τρίτος μου άρεσε να το κάνω. Τρελή καυλα να καρφώνεις τη γυναικα του και παράλληλα να σου γαμαει το στόμα για εκδίκηση.
Ακόμα καλύτερο να γαμας τη γυναίκα του και αυτός εσένα
 

mikros30

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
24
Like
66
Πόντοι
0
Έχω πάρει πολλές πίπες μέχρι στιγμής στη ζωή μου.
Τώρα αυτό που θέλω είναι κάποιον να γαμήσει την γυναίκα μου και να τον τσιμπουκώσω πριν και μετά.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.555
Πόντοι
2.256
Έχω πάρει πολλές πίπες μέχρι στιγμής στη ζωή μου.
Τώρα αυτό που θέλω είναι κάποιον να γαμήσει την γυναίκα μου και να τον τσιμπουκώσω πριν και μετά.
Στείλε info τύπε μου!!! Τι προδιαγραφές βάζεις;;; Η κυρά είναι ενήμερη ή είναι δική σου φαντασίωση;;;
 

mikros30

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
24
Like
66
Πόντοι
0
Στείλε info τύπε μου!!! Τι προδιαγραφές βάζεις;;; Η κυρά είναι ενήμερη ή είναι δική σου φαντασίωση;;;
δεν είναι μόνο δική μου φαντασίωση.
Αλλά δεν ειναι και ανακοίνωση οτι ψάχνουμε κάποιον!
Ευχαριστώ
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.555
Πόντοι
2.256
εχτές πήρα μία πίπα αλλά σε αυτή την ηλικία δεν είμαι γκέι αλλά μερακλής...έτσι νομίζω τι λετε
Μην πειράζεις τον κόσμο ρε!!!
Εγώ παλιά που κάπνιζα είχα συλλογή από τσιμπούκια, καμιά δεκαριά!!! Και εργαλεία καθαρισμού και ειδικούς αναπτήρες και φιλτράκια κλπ και έπαιρνα και 2-3 διαφορετικούς καπνούς !!!
Θελει μεράκι το τσιμπούκι!!!!
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
56
Like
17.974
Πόντοι
13.636
Έχω πάρει πολλές πίπες μέχρι στιγμής στη ζωή μου.
Τώρα αυτό που θέλω είναι κάποιον να γαμήσει την γυναίκα μου και να τον τσιμπουκώσω πριν και μετά.
Σε

3

2

1

275 πμ τύπε μου από μερακλήδες :tooth::tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom