Νέα

Τσιμπούκια άντρας σε άντρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 182
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατι αρεσει σε gay/by αντρες να κανουν πιπες χωρις περαιτερω

  • Ετσι για την καυλα

    Ψήφοι: 58 39,5%
  • Για να νιωσουν κοριτσακια

    Ψήφοι: 32 21,8%
  • Τους αρεσει το χυσιμο στο στομα

    Ψήφοι: 38 25,9%
  • Απλα για να βαλουν κατι στο στομα τους

    Ψήφοι: 19 12,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    147

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Παντα ειχα αυτη την απορια αν και εχω ετεροφυλοφυλικα γουστα.Ξεκινησε απο διαφορες κραγμενες και μη που με προσεγγιζαν σε τσοντοσινεμα και οχι μονο με σκοπο απλα να μου κανουν πιπα.Στην απαντηση μου δεν μου αρεσουν οι αντρες,μερικοι επιμονοι απλα με ενημερωναν οτι θελουν απλα να με ρουφηξουν και τιποτα αλλο,ουτε να τους γαμησω,ουτε να με γαμησουν,ουτε να τους πιπωσω κι εγω.Και βλεπω και αλλοδαπους που βιοποριζονται μονο και μονο με το ποσα στοματα θα "μπουκωσουν" καθε μερα.Δεν βλεπω το λογο,εγω θα γλυψω γυναικα ωστε να την καυλωσω,η να την κανω να χυσει αν δεν προλαβα κατα το γαμησι κτλ.Δεν θα πήγαινα καπου ωστε να γλυψω απλα ενα μουνι και να φυγω.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.370
Πόντοι
216
Παντα ειχα αυτη την απορια αν και εχω ετεροφυλοφυλικα γουστα.Ξεκινησε απο διαφορες κραγμενες και μη που με προσεγγιζαν σε τσοντοσινεμα και οχι μονο με σκοπο απλα να μου κανουν πιπα.Στην απαντηση μου δεν μου αρεσουν οι αντρες,μερικοι επιμονοι απλα με ενημερωναν οτι θελουν απλα να με ρουφηξουν και τιποτα αλλο,ουτε να τους γαμησω,ουτε να με γαμησουν,ουτε να τους πιπωσω κι εγω.Και βλεπω και αλλοδαπους που βιοποριζονται μονο και μονο με το ποσα στοματα θα "μπουκωσουν" καθε μερα.Δεν βλεπω το λογο,εγω θα γλυψω γυναικα ωστε να την καυλωσω,η να την κανω να χυσει αν δεν προλαβα κατα το γαμησι κτλ.Δεν θα πήγαινα καπου ωστε να γλυψω απλα ενα μουνι και να φυγω.

Τυπε αν δεν πηγαινες στα τσοντοσινεμα δεν θα ειχες τετοιες αποριες χαχα
 
OP
OP
J

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Μα και εκτος σινεμα,γκει αντρες που μου την εχουν πεσει κατα καιρους σε κλαμπ,σε διακοπες η γενικα στη ζωη, μου χουν προτεινει να με πιπωσουν αν μη τι αλλο.Δεν δεχτηκα ποτε διοτι τα γουστα μου περιοριζονται σε γυναικες,αλλα εφευγαν φανερα απογοητευμενοι.
 

THE VISITOR

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
0
ε ρε προβλήματα που έχει ο κόσμος...
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.704
Πόντοι
7.216
Έτσι ξεκινάμε όλα τυπε και το επομενο στάδιο είναι η κολωνισκοπιση!  :gay:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Μα και εκτος σινεμα,γκει αντρες που μου την εχουν πεσει κατα καιρους σε κλαμπ,σε διακοπες η γενικα στη ζωη, μου χουν προτεινει να με πιπωσουν αν μη τι αλλο.Δεν δεχτηκα ποτε διοτι τα γουστα μου περιοριζονται σε γυναικες,αλλα εφευγαν φανερα απογοητευμενοι.
πολλες προτασεις εχεις φιλε . Κατι μας κρυβεις και εμεις αντρες ειμαστε αλλα δεν εχουμε τοσο περαση
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Καποιος τριβεται στην πουτσα του τσοπανη....
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Το στρειτ δεν καθοριζεται απο το αν κανεις κατι παραπανω ή οχι. Απο τη στιγμη που θα πεις α να μια τρυπα να το βαλω γινεσαι bi. Πολλοι αντρες ειναι ετσι, δεν ειναι κακο, απλα για χ λογους κοινωνιας δεν το παραδεχονται
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Παντα ειχα αυτη την απορια αν και εχω ετεροφυλοφυλικα γουστα.Ξεκινησε απο διαφορες κραγμενες και μη που με προσεγγιζαν σε τσοντοσινεμα και οχι μονο με σκοπο απλα να μου κανουν πιπα.
Και εσύ τύπε τι έψαχνες στο τσοντοσινεμά, είναι γνωστό σε όλους ότι
εκεί παίζουν τρενάκια, και μακριά γαιδούρα. Λάου λάου μας το πας..  :cool2:
 
OP
OP
J

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Λοιπον θα απαντησω σε ολα,αν και ουδεις περα απο το να αναρρωτιεται αν στα κρυφα τηγανιζω τον κεφτε, απαντησε.

-Εχω εργαστει χρονια σε εταιρια του χωρου της μοδας οποτε το πουσταριο ηταν αφθονο ειδικα σε events.Με καποιους συνεργαζομουν, με αλλους γνωριζομουν λογω ευρυτερου κυκλου.Οταν δε μερικοι συναδελφοι καναν παρτακι γενεθλιων σπιτι τους,το 50% ηταν αδερφες.

-Τσοντοσινεμα παω μονο AT και αυτο λογω καλτιλας συν  οτι κατα καιρους παιζει κανα τυχερο με γυναικες.Τα 2/3 των θαμωνων ειναι αδερφες καλως η κακως.Ο αλλος τις προαλλες φωναζε "Θελει κανεις να του κανω πιπα?Θα μαι στο υπογειο". Παμπολοι απλα πιανουν καμπινες με μιασνοιχτη πορτα μοστραροντας το παπαρι τους σε οποιον περναει,μαλλον για να μπουκωσουν κανα στομα.

- Δεν ξερω τι κανουν οι bi, εγω δεν θελω ουτε να με αγγιζουν ουτε να αγγιζω αντρες.Ποσο μαλλον να με γαμανε η να τους γαμαω.Οποτε τρυπες γενους θυληκου μονο.Δεν βλεπω τον λογο ειδικα σε ενα φορουμ οπως αυτο να κρυφτει καποιος, οποτε αν ημουν "στο ψαξιμο" με την σεξουαλικοτητα μου θα το δηλωνα ευθεως.

Και επιτελους θα απαντησει κανας πιπαδορος?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Παντα ειχα αυτη την απορια αν και εχω ετεροφυλοφυλικα γουστα.Ξεκινησε απο διαφορες κραγμενες και μη που με προσεγγιζαν σε τσοντοσινεμα και οχι μονο με σκοπο απλα να μου κανουν πιπα.Στην απαντηση μου δεν μου αρεσουν οι αντρες,μερικοι επιμονοι απλα με ενημερωναν οτι θελουν απλα να με ρουφηξουν και τιποτα αλλο,ουτε να τους γαμησω,ουτε να με γαμησουν,ουτε να τους πιπωσω κι εγω.Και βλεπω και αλλοδαπους που βιοποριζονται μονο και μονο με το ποσα στοματα θα "μπουκωσουν" καθε μερα.Δεν βλεπω το λογο,εγω θα γλυψω γυναικα ωστε να την καυλωσω,η να την κανω να χυσει αν δεν προλαβα κατα το γαμησι κτλ.Δεν θα πήγαινα καπου ωστε να γλυψω απλα ενα μουνι και να φυγω.

tenor.gif
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.091
Like
1.338
Πόντοι
216
Ως παλιός πιπαδόρος έχω να πω ότι είναι μεγάλη η απόλαυση να έχεις μια ψωλή στο στόμα σου και να βλέπεις τον άνδρα να το ευχαριστιέται. Το χύσιμο και το να καταπιείς τα χύσια είναι το κερασάκι στην τούρτα, καθώς έχουν υπέροχη γεύση. Από την άλλη η πίπα σε φέρνει πιο κοντά με τους άνδρες. Αρκετοί άνδρές θα σου τον δώσουν πίπα, αλλά όσο και να τους παρακαλάς δεν θα σε γαμήσουν γιατί το θεωρούν κάτι το gay. Θυμάμαι ότι για 4 μήνες έπαιρνα μόνο πίπα σε έναν άνδρα σε τσοντοσινεμά, μέχρι που ο ίδιος αποφάσισε να μου ζητήσει να με γαμήσει. Η πίπα είναι το πρώτο στάδιο. Τον γλυκάνεις, του γλύφεις τα αρχίδια, του κάνεις βαθύ λαρύγγι, καταπίνεις, προσπαθείς να κάνεις οτιδήποτε δεν κάνει η γκόμενά του. Μόνο έτσι θα σε προτιμήσει και στο μέλλον και ίσως σε γαμήσει. Ο καλός πούστης μαθαίνει πρώτα να γίνεται αστέρι στα τσιμπούκια, καθώς πολλοί είναι οι άνδρες που πάνω από όλα απολαμβάνουν την πιπα, περισσότερο και από το γαμήσι... Επίσης, να δώσω μια συμβουλή στα νέα πουστράκια. Όταν κάνετε τσιμπούκι στον άνδρα, σε τσοντοσινεμα, τουαλέτες κλπ μην βγάζετε το πουλάκι σας και αρχίζεται να το παίζετε. Πολλοί άνδρες χαλιούνται με αυτό, προτιμούν να έχετε κουμπομένα τα μαγαζιά σας και να επικεντρώνεστε στο πως θα το γλύψετε καλύτερα. Έτσι θα τον κερδίσετε και θα σας τον ξαναδώσει τσιμπούκι την επόμενη φορά και ίσως σας γαμήσει :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
ναι στην Ελλάδα κανένας straight δεν δίνει πίπα σε gay ή cross..κανένας όμως :S :S :S
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
ναι στην Ελλάδα κανένας straight δεν δίνει πίπα σε gay ή cross..κανένας όμως :S :S :S
κανενας straight δεν κανει το οτιδηποτε με καποιον πουστη μονο πουστρακια το κανουν μεταξυ τους,ακομη και αυτος που ειναι υποτακτικος και τον στραποναρει μια γκομενα παλι πουστρακι ειναι
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
κανενας straight δεν κανει το οτιδηποτε με καποιον πουστη μονο πουστρακια το κανουν μεταξυ τους,ακομη και αυτος που ειναι υποτακτικος και τον στραποναρει μια γκομενα παλι πουστρακι ειναι
οι μισοι Ελληνες εχουν πιπωσει στο στρατο gay...
 
  • Like
Αντιδράσεις: fil69

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
προσωπικά έχω εμπειρίες με άντρες που βρίζανε τους gay και μετά σε πλεύριζαν να τους πάρεις πιπα...δεν λέω οτι το κάνουν όλοι,δεν γενικεύω αλλά όχι οχι οτι  δεν εχουν δοκιμασει straight αντρες να δωσουν πιπα σε gay..όταν το επιτρέπουν βέβαια οι συνθήκες...
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
οι μισοι Ελληνες εχουν πιπωσει στο στρατο gay...
δεν ξερω αν ειναι αληθεια τα στατιστικα που δινεις (μην πιστευεις πουστη λογια και πουτανας μοιρολογια)αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι, πουστρακια πιπωσαν πουστρακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom