Νέα

Το Σαντάνσκι τη νύχτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
11
Like
66
Πόντοι
11
eυχαριστω για τα περαστικα,παιδια δεν προλαβα να κανω την δουλεια.πολυ κακη εμπειρια,αφηστε που στο μετροπολιταν μου πειραν 10.000 ευρο για την εγχειρηση!!!τοσα λεφτα και δεν μαμησαμε!!!ευτηχως ειμαι καλητερα.φανταστητε να ειχε πα8ει η πουτανα κατι!!!8α μας ειχε σκοτωσει η μαφια!!παντως μας εχει κατσει και γκομενα χωρις λεφτα αλλη φορα που ειχαμε παει.φετος λςω να παω σκοπια για μερικες μερες.στο μαγαζι μου δουλευρουν 5 σκοπιανοι και μου εχεουν πει καλα λογια για διασκεδαση εκει..8α δουμε.παντως αν προσεξεις στο σανταακι 8α βρεις κατι καλο..
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Παιδία για Σαντάνσκι καλύτερα να ρωτάτε εμάς τους συναγωνιστές από την Θεσσαλονίκη. Ποτέ μην ακολουθήστε τους γύφτους που σας προσκαλούν στον πεζόδρομο για να σας δώσουν κοπέλα. Έχει γραφτεί και στις διεθνείς σελίδες.
Καλύτερα  να πάτε σε ένα καλό ξενοδοχείο εκεί γύρο στον πεζόδρομο και να ζητήσετε από το ξενοδοχείο να σας φέρει κοπέλα. Εγώ προσωπικά δεν το έχω κάνει ποτέ. Ξέρω απ’ ευθείας την πηγή αλλά πώς να σας την πω. Βλέπετε ήμουν τυχερός, από τότε που το Σαντάνσκι ήταν επίγειος παράδεισος. Τώρα δεν είναι. Δεν έχει καλύτερες υπηρεσίες από εμάς.  Το μόνο πλεονέκτημα που έχει είναι ότι οι κοπέλες μπορεί να είναι πολύ νέες. (Εκεί το milf δεν υπάρχει) Αλλά έχει περάσει ο καιρός που πήγαινες άγνωστος μεταξύ αγνώστων και ήταν σίγουρο ότι θα γ…..  Η οικονομία τους είναι σε καθαρά ανοδική πορεία ενώ η δικιά μας είναι σε καθαρά καθοδική πορεία. Συνήθης τιμή 50 η κοπέλα + 5 το ξενοδοχείο + ότι υπόλοιπο προκύψει. 
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Παιδία για Σαντάνσκι καλύτερα να ρωτάτε εμάς τους συναγωνιστές από την Θεσσαλονίκη. Ποτέ μην ακολουθήστε τους γύφτους που σας προσκαλούν στον πεζόδρομο για να σας δώσουν κοπέλα. Έχει γραφτεί και στις διεθνείς σελίδες.
Καλύτερα  να πάτε σε ένα καλό ξενοδοχείο εκεί γύρο στον πεζόδρομο και να ζητήσετε από το ξενοδοχείο να σας φέρει κοπέλα. Εγώ προσωπικά δεν το έχω κάνει ποτέ. Ξέρω απ’ ευθείας την πηγή αλλά πώς να σας την πω. Βλέπετε ήμουν τυχερός, από τότε που το Σαντάνσκι ήταν επίγειος παράδεισος. Τώρα δεν είναι. Δεν έχει καλύτερες υπηρεσίες από εμάς.  Το μόνο πλεονέκτημα που έχει είναι ότι οι κοπέλες μπορεί να είναι πολύ νέες. (Εκεί το milf δεν υπάρχει) Αλλά έχει περάσει ο καιρός που πήγαινες άγνωστος μεταξύ αγνώστων και ήταν σίγουρο ότι θα γ…..  Η οικονομία τους είναι σε καθαρά ανοδική πορεία ενώ η δικιά μας είναι σε καθαρά καθοδική πορεία. Συνήθης τιμή 50 η κοπέλα + 5 το ξενοδοχείο + ότι υπόλοιπο προκύψει. 


Συναγωνιστή δεν είναι έτσι απλά τα πράγματα.
Τις κριτικές από την ιστοσελίδα που παραθέτεις τις έχω διαβάσει.

Πήγα λοιπόν στο ξενοδοχείο Aneli που προτείνουν εκεί μέσα.
Η αλήθεια είναι ότι ούτε κοπέλες είχε το ξενοδοχείο, ούτε με βοήθησαν να βρω όταν ρώτησα. Αντιθέτως έκαναν ότι δεν ήξεραν τίποτα.
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Εκείνο που ήθελα να τονίσω είναι ότι δεν πρέπει να ακολουθήσει κανένας τους γύφτους που σε προσκαλούν. Πραγματικά ίσος αυτά που περιέγραψε ο συναγωνιστής να είναι το λιγότερο δυνατό που θα μπορούσε να πάθει. Θα μπορούσε να τον ληστέψουν απ΄ ευθείας. Όταν πρωτοπήγα στο Σαντάνσκι εδώ στη Θεσσαλονίκη δεν υπήρχε τίποτα. Τα είχαν κλείσει όλα. Τώρα υπάρχει. Με το πού πέρασα να σύνορα έπεσα επάνω στον κατάλληλο άνθρωπο. Και από τότε κράτησα τις γνωριμίες. Αλλά και στο ξενοδοχείο που πήγα. Άγιος Νικόλαος στην αρχή του πεζόδρομού ο νέος που μου κουβάλησε την βαλίτσα μου πρότεινε να μου φέρει κοπέλα. Στο καφέ που πήγα με πλησίασαν δυο κοπέλες του μαγαζιού και μου πρότειναν να της π… Δεν άντεξα τον πειρασμό και πήρα για δεύτερη φορά τη μία από αυτές. Αλλά αυτά έχουν περάσει  Το γράφω ακριβώς έτσι «Αλλά έχει περάσει ο καιρός που πήγαινες άγνωστος μεταξύ αγνώστων και ήταν σίγουρο ότι θα γ…..». Τώρα βέβαια δεν πάω στην τύχη. Πρίν ξεκινήσω από Θεσσαλονίκη έχω ήδη κλίσει το δωμάτιο (όχι στο ξενοδοχείο που αναφέρω παραπάνω) και την κοπέλα πού θα πάρω.


Με το που αναφέρθηκε το ξενοδοχείο στην διεθνή σελίδα μπούκαρε η Βουλγαρική αστυνομία και έπαψε να υπάρχει σαν ο κατάλληλος χώρος. Γι’ αυτό δεν μπορώ να σας πω που να πάτε.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Επειδή είναι ανούσιο να μιλάμε για το πώς ήταν και πως κατάντησε, καλό θα ήταν να δίνονται πληροφορίες για το τι πρέπει να κάνει κάποιος τώρα αν πάει εκεί. Ποια ξενοδοχεία, που βρίσκεις κορίτσια, που να απευθυνθεί κάποιος που δεν έχει άκρες, και όλα αυτά.
Αν θέλεις στείλε σε πμ κάποια ξενοδοχεία που έχεις να προτίνεις.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Με το που αναφέρθηκε το ξενοδοχείο στην διεθνή σελίδα μπούκαρε η Βουλγαρική αστυνομία και έπαψε να υπάρχει σαν ο κατάλληλος χώρος. Γι’ αυτό δεν μπορώ να σας πω που να πάτε.
τι διαφορα με τη Ρωσσια!στη Ρωσσια υπαρχει τρομερη οργανωση!οι πιο πολλοι ιδιοκτητες των Σαλον ειναι πρω'ι'ν μπατσοι!ουτε γυφτοι ουτε γκαρσονια!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
Κανενα νεωτερο παιδες απο σαντανσκι γιατι σκεφτομαι να παω το Σ/Κ γιατι ερχετε και καυσωνας...
 

polpasa

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
5 χρονια εργαζομαι βουλγαρια, ποτε δεν εχω πηδηξει καλα στο σαντανσκι και σε αλλες γνωστες πολεις οπως Σοφια-φιλιπουπολη, μονο σε κατι μικρες πολεις ειχε ενδιαφερον, οπου δεν υπηρχαν επαγγελματιες αλλα περιστασιακες πουτανες. Και αυτες μου τις εφερναν καποιοι ντοπιοι και δεν ειχα προσβαση οταν ξαναπηγαινα.
Ειδικα μετα το ανοιγμα των συνορων οι καλες ξερουν οτι σε αλλες χωρες θα βγαλουν πιο πολλα και την εκαναν, εμειναν μονο οι γυφτισες και τα πρεζονια...μακρια, να μην παρουν φραγκο μηπως και σημορφωθουν. τελικα ολο αυτον τον καιρο πηδουσα μια παντρεμενη απο την δουλεια και την εβγαζα καθαρη, αυτες ειναι πολυ ευκολες αλλα δεν ειναι για περιστασιακους επισκεπτες.
χαθηκε ο κοσμος να συνορευαμε με καμια ταιλανδη γμτ.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
εγω παντως παιδια εχω παει 3-4 φορες περισσοτερο για να ικανοποιησω την περιεργια φιλων που δεν ηταν απο Β. Ελλάδα και περασαμε πολυ καλα. Ουτε τσιγγανες και γυφτισες, ουτε βρωμα και τα λοιπα που περιγραφετε. Τωρα αυτοι που μιλανε με τους τσιγγανους για να γαμησουν πιο φτηνα και τους πηγαινουν σε τπτ μπαζογκομενες τι να πω. Οσες φορες πηγα στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο ηταν μια χαρα. Μπορει να μην ηταν ολες οι γκομενες θεομουνα αλλα υπηρχαν και κομματια. Ασ μην τα ισοπεδωνουμε ολα. Και αμα κρινω απο τα μπαζα του Βαρδαρη και το 40ε μια χαρα περνας.
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα και απο εμενα παιδια.Την πεμπτη επεστρεψα απο Βουλγαρια, παω συχνα εκει λογο δουλειας και εχω μονιμη γαμω-γκομενα εκει..Φυσικα πηδαω και αλλου .Λοιπον το Σαντανσκυ πλεον ειναι πολυ ακριβο.εχουν μαθει ολοι οτι παμε εκει για πηδημα και εχουν ξεσκισει τις τιμες.καλυτερα ειναι οπωσ ειπε ο φιλος να βρειτε καποια πωλητρια απο τα μαγαζια στον πεζοδρομο και να την φατε το βραδι.Εαν θελετε πουτανα να μεινετε το hotel sadansky και να ζητησετε απο την ρεσεψιον τον καταλογο με το << μενου>> .εκει θα βρειτε πολυ καλεσ γκομενες με τιμες γυρο στα 150 ευρα την βραδια..Σοφια θα βρειτε και καλα μουνια με τιμες απο 100-150 ευρα την ωρα αλλα και με 40-50-60 ευρω νορμαλ γκομενακια. Συμβουλη μου ειναι να πατε στο club Planet στην Σοφια να περασετε καλα με ποτα κλπ και να ψαρεψετε απο εκει...Μην κανει κανεισ καμια μαλακια και ψωνισει απο τουσ δρομους ή τον περιφεριακο την εβαψε!! Οσοι δεν θελεται να φτασετε Σοφια καλυτερα να μην μεινετε Σαντανσκυ ανεβειτε λιγο ποιο πανω στο Μπλαγκοεβγκραντ ειναι ποιο φτηνα και ποιο νορμαλ απο το κολοΣαντανσκυ.
Εαν σας ζαλιζει στο δρομο ο γνωστος γυφτος ο Γιαννακης δωστε του 1-2 ευρω να φυγει..ειναι ποιο καλα απο το να σας ζαλιζει αυτα για την ωρα οποιος θελει λεπτομερειες ας στειλει πμ
 

nest35

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα στους γνωστες απο βουλγαρια.
εγω γνωρισει μια κοπελλα απο VIDIN
εχει παει κανεις σας εκει.
 

dole

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόοοοοοοον......ήμουν την περασμένη βδομάδα στο Σαντάνσκι και εκτός από κάτι ψιλοψώνια που έκανα είπα να κάνω και μια δοκιμή στις κοπέλες μετά από πολύ καιρό που είχα να πάω εκεί. Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν οτι έχουν εξαφανιστεί οι γύφτοι που σε πρήζουν για πουτάνες στον πεζόδρομο. Μου φάνηκε πολύ περίεργο. Έμεινα σε ένα καλούτσικο και φθηνό ξενοδοχείο που δεν είχα ξαναπάει.Αποφάσισα να ρωτήσω εναν ταρίφα για το τι παίζει. Είπε οτι μπορεί να μου στείλει στο δωμάτιο μερικές. Όντως έτσι έγινε και διάλεξα μια που μου ψιλοάρεσε. Ως εδώ όλα καλά ήταν. Μου είπε τη γνωστή τιμή των 50 euro για μια ώρα. Όμως εγώ συνηθισμένος από άλλες φορές δεν μπήκα σε λεπτομέρειες. Τελικά η γκόμενα μετά από 20 λεπτά περίπου και αφού είχα τελειώσει μια φορά άρχισε πρός μεγάλη μου έκπληξη να ντύνεται!!! Την ρώτησα και μου είπε οτι ηταν για μια φορά και όχι για 2 όπως γινόταν σε κάθε προηγούμενή μου επίσκεψη. Δεν ήθελα να κάνς φασαρία γιατί ξενέρωσα. Μπορεί να μου πεί κάποιος αν έχει αλλάξει το καθεστώς και έγινε 1 φορά τα 50 euro ή απλά είχε πολλή δουλειά και ήθελε να ξεμπερδεύει για να πάει σε άλλον? Πάντως έιναι αλήθεια οτι ήταν πολύ καλή μαζί μου....και επίσης δεν  "ψώνισα" από εκεί που πήγαινα συνήθως.
Θα ήθελα τη γνώμη σας και τις πρόσφατες εμπειρίες σας στο Σαντάνσκι για να συγκρίνω...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ελα ρε φιλε.πηγες μια φορα κ περιμενες να βγαλεις λαβρακι?μη τα γαμαμε ολα παιδια,μπορει να ειναι χειροτερα απ οτι ηταν 5 χρονια πριν αλλα ακομα ειναι μια καλη λυση κ για να κανεις τη βολτα σου αλλα κ για να φας κανενα μουνι.στην τελικη αν βρεις τηλ απο κοπελες καλες εδω στειλε κ σε μας ρε φιλε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
ελα ρε φιλε.πηγες μια φορα κ περιμενες να βγαλεις λαβρακι?μη τα γαμαμε ολα παιδια,μπορει να ειναι χειροτερα απ οτι ηταν 5 χρονια πριν αλλα ακομα ειναι μια καλη λυση κ για να κανεις τη βολτα σου αλλα κ για να φας κανενα μουνι.στην τελικη αν βρεις τηλ απο κοπελες καλες εδω στειλε κ σε μας ρε φιλε
πιστευω οτι το παιδι εχει δικιο που λεει οτι ολες εκει ειναι μπαζα!οσοι ερχονται στη Ρωσσια ξετρελενονται!αν πανε στα σαλον λενε για της γκομενες οτι ειναι ολες μουναρες.δεν ειπε κανεις οτι ειναι μπαζα.αλλα για τη Βουλγαρια και απο το σα'ι'τ και φιλοι μου που πηγανε οι περισσοτεροι λενε οτι στη Βουλγαρια οι περισσοτερες γκομενες ειναι μπαζα.αν καποιος παει για πορνοτουρισμο καπου οποσδηποτε θα θελησει να γαμισει κατι καλητερο απο αυτα που γαμαει στην Αθηνα.αν ειναι να χαλασει τοσα λεφτα(διαδρομη,ξενοδοχειο,φαγητο)για να γαμισει μπαζα καλητερα να κατσει στην Αθηνα.ολο και κατι καλο μπορει να βρει.καλα κανει το παιδι και γραφει αυτο που ειναι στ'αληθεια!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εγω αδερφε ειμαι μιαμιση ωρα απο συνορα γιατι απο θεσ νικη κ χεστηκα για τους αθηναιους που κανουν το γυρω του κοσμου για να πανε κ γαμαω μουνια,οχι αστεια.πηγαινω χρονια.οποιος δεν εχει ορεξη κ υπομονη να ψαξει δεν γαμαει καλα.ρωσσια δεν εχω παει αλλα ειναι ασχετο αυτο που λες.εδω μιλαμε για βουλγαρια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
εγω αδερφε ειμαι μιαμιση ωρα απο συνορα γιατι απο θεσ νικη κ χεστηκα για τους αθηναιους που κανουν το γυρω του κοσμου για να πανε κ γαμαω μουνια,οχι αστεια.πηγαινω χρονια.οποιος δεν εχει ορεξη κ υπομονη να ψαξει δεν γαμαει καλα.ρωσσια δεν εχω παει αλλα ειναι ασχετο αυτο που λες.εδω μιλαμε για βουλγαρια
απο θεσσαλονικη εισαι διπλα!και παλι θα σε συμβουλευα να πας πιο βορια.η βορια Βουλγαρια ειναι πολυ καλητερη Πλεβεν,Ρουσε και δεν εχει και ξενους!Βουλγαρια εμεινα ενα μηνα και κατι απο 20 Σεπτεβριου περιπου μεχρι τελη Οκτωβριου.στο Μπουργκας αλλα την εχω γυρισει ολη.μου ειχε αφησει τοτε πολυ καλες εντυπωσεις.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
dimiτrakis φιλε λιγο αργα στελνω αλλα δεν υπαρχει φοβος για το οτιδηποτε, ας πουμε ληστειες, πιο πανω?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
george συνονοματε εδω εισαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom