Νέα

Το Σαντάνσκι τη νύχτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 175K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
o popov ξερει περισσοτερα......
αλλα ειμαι τριτης γεννιας ελληνας στη βουλγαρια----απο τον παππου 1956 οταν πηγαινε :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ο παππούς, φαντάζομαι, θα είχε ωραίες ιστορίες να σου διηγηθεί, όχι μόνο γκομενικές
αλλά και γενικότερα για το κοινωνικοπολιτικό σκηνικό... ;)



 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.102
Πόντοι
21.896
Ο παππούς, φαντάζομαι, θα είχε ωραίες ιστορίες να σου διηγηθεί, όχι μόνο γκομενικές
αλλά και γενικότερα για το κοινωνικοπολιτικό σκηνικό... ;)
αυτος με ανεβασε για σπουδες καποτε :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
αυτος με ανεβασε για σπουδες καποτε :grin: :grin: :grin: :grin:

Ωραίος ο παππούς!  :rockon:

Αφού τον πρόλαβες και σε μεγαλύτερη ηλικία, δεν σου είπε και κανα καλό σκηνικό από τα παλιά;
Όχι απαραίτητα για γυναικοδουλειά, αλλά γενικότερα για την παλιά φάση, με όλο τον σουρεαλισμό του ανύπαρκτου σοσιαλισμού... :grin:

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.102
Πόντοι
21.896
Ωραίος ο παππούς!  :rockon:

Αφού τον πρόλαβες και σε μεγαλύτερη ηλικία, δεν σου είπε και κανα καλό σκηνικό από τα παλιά;
Όχι απαραίτητα για γυναικοδουλειά, αλλά γενικότερα για την παλιά φάση, με όλο τον σουρεαλισμό του ανύπαρκτου σοσιαλισμού... :grin:
tote  δεν ειχε να ενημερωνεται με bourdela.com alo.bg edamieva αλλα εβαγινε στο σεργιανι μονος του :grin: :grin:οποτε δεν κληρονομησα τηλεφωνα απο αυτον  :grin: :grin: :grin:ουτε κινητα υπηρχαν ουτε ντισκοτεκ :grin: :grin: :grin:
απλα παραδοσιακα εβγιανες σε παρκα ή μεσω γνωστου σε κανονιζε την γνωστη του ,,ανηψια του και απλα στα κρυφα κ μονο στο σπιτι της απολαυμανες μπανιτσα πιροζκι καφε σε μπρικι μετα το βραδυνι γαμησι :grin: :grin: :grin: δωρα κανενα ευρωπαικο βρακυ
μετα το 1975- υπηρχαν κ πουτανες αλλα για τους κομματαρχες οπου τους εδιναν στους φιλους τους με 5 δολλαρια τοτε ή για κανενα υοισκι αμερικανικο ή και ουζο
το 1982 ειχε ανοιξει ενα ειδος μοτελ μπαρ ξενωνας ντισκο γαμηστρωνας εξω απο το χασκοβο πηγαινωντας  για πλοβντιβ και γινοταν χαμος απο ξευς επιχειρηματιες και απο κομματαρχες μαλιστα μια γνωστη μου  δουλευε εκει και τωρα αυτη εχει και μπουρδελο στην κατοχη της ελλαδα--αναβαθμιστηκε :grin: :grin:βεβαια 55 χρονων πλεον
θυμαμαι το 1985 εικονες μονο καθω ημουν μικρος οτι ειχαν ερθει στο σπιτι του παππου οι κομματαρχες της εταιριας τοτ ροδοπα(γαλακτοκομικα,γεωρκικη κρατικη εταιρια)και ετρωαγαν  με μανια μοσχαρισιο κρεας μιας και εκει δεν ειχα και οδηγουσαν μερσεντες και ειχαν φερει κ ενα μανουλη 25 ετων τοτε αλλα δεν ξερω τι παιζοταν καθως αυτοι ηλικιακα ηταν 50-60 χρονων ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
παλιε καλες περιεργες εποχες :grin: :grin: :grin: :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.102
Πόντοι
21.896
:orchestra:Κατι ηξερε!Σου διευρυνε τους σεξουαλικους οριζοντες!  :fuck2:


esy κοιμισου νωρις διοτι αυρι απο τα αγρια χαραματα στον αγωνα και δεν να παμε καμια κενυα και ασε τις εισοδους στο μπου νυχτιατικα :grin: :grin: :grin: :grin:

και δωσε κ κανενα καλο στοιζημα μιας που εισαι ντιανα σε αυτο :P :P :P
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
tote  δεν ειχε να ενημερωνεται με bourdela.com alo.bg edamieva αλλα εβαγινε στο σεργιανι μονος του :grin: :grin:οποτε δεν κληρονομησα τηλεφωνα απο αυτον  :grin: :grin: :grin:ουτε κινητα υπηρχαν ουτε ντισκοτεκ :grin: :grin: :grin:
απλα παραδοσιακα εβγιανες σε παρκα ή μεσω γνωστου σε κανονιζε την γνωστη του ,,ανηψια του και απλα στα κρυφα κ μονο στο σπιτι της απολαυμανες μπανιτσα πιροζκι καφε σε μπρικι μετα το βραδυνι γαμησι :grin: :grin: :grin: δωρα κανενα ευρωπαικο βρακυ
μετα το 1975- υπηρχαν κ πουτανες αλλα για τους κομματαρχες οπου τους εδιναν στους φιλους τους με 5 δολλαρια τοτε ή για κανενα υοισκι αμερικανικο ή και ουζο
το 1982 ειχε ανοιξει ενα ειδος μοτελ μπαρ ξενωνας ντισκο γαμηστρωνας εξω απο το χασκοβο πηγαινωντας  για πλοβντιβ και γινοταν χαμος απο ξευς επιχειρηματιες και απο κομματαρχες μαλιστα μια γνωστη μου  δουλευε εκει και τωρα αυτη εχει και μπουρδελο στην κατοχη της ελλαδα--αναβαθμιστηκε :grin: :grin:βεβαια 55 χρονων πλεον
θυμαμαι το 1985 εικονες μονο καθω ημουν μικρος οτι ειχαν ερθει στο σπιτι του παππου οι κομματαρχες της εταιριας τοτ ροδοπα(γαλακτοκομικα,γεωρκικη κρατικη εταιρια)και ετρωαγαν  με μανια μοσχαρισιο κρεας μιας και εκει δεν ειχα και οδηγουσαν μερσεντες και ειχαν φερει κ ενα μανουλη 25 ετων τοτε αλλα δεν ξερω τι παιζοταν καθως αυτοι ηλικιακα ηταν 50-60 χρονων ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
παλιε καλες περιεργες εποχες :grin: :grin: :grin: :grin:

Ενδιαφέροντα σκηνικά μιας άλλης εποχής. Είχα ακούσει κι από παλιούς ναυτικούς, πριν από χρόνια για παρόμοια σκηνικά
στην Κούβα, όπου σε έβαζαν στο σπίτι σε τραπέζωναν κλπ, και σε πήγαιναν μετά στο δωματιάκι για τα περαιτέρω,
ενώ οι γονείς ήταν αραχτοί στο διπλανό, και μια χαρά κι ωραία. Δουλειά μερικών δoλλαρίων, άντε και κανα δωράκι.
Μου έχουν πεί και για ανάλογα σκηνικά στο ανατολικό μπλοκ με τα κλασικά καλσόν και τζινάκια.
Πάντως ρομαντικά cult σκηνικά υπάρχουν και σήμερα στη Βουλγαρία, όπως π.χ. στο κρυφό σπιτάκι της γιαγιάς Πένκας
στη Σόφια όπου είναι ένα σούπερ μίζερο διαμέρισμα, σε όροφο τυπικής κομμουνιστικής πανελένιας
πολυκατοικίας με επιπλάκια σοβιετικής αισθητικής, εποχής Ζίφκοφ, όπου κατεβαίνει η γιαγιούλα Πένκα
στην είσοδο αυτοπροσώπως και υποδέχεται τον πελάτη για να τον ανεβάσει σπίτι της, και του ανοίγει στο μεταξύ
τις πιο άσχετες cult συζητήσεις. Σε έναν συνάδελφο λ.χ. τον συμβούλευε να τρέξει στο Lidl διότι αγόρασε
ωραία λουκάνκα, σε τάδε καλή τιμή, και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. Παρεμπιπτόντως, η γιαγιούλα φέρνει στο σπιτάκι της
και πολύ καλές περιπτώσεις, όπως π.χ. τη Βίλι (πολύ καλή και φιλότιμη).
Δίνω και την αγγελία της περισσότερο για να φανεί το ντεκόρ και η καλτίλα του χώρου.
Σπιτικό γαμήσι, με τη μηχανή του χρόνου γυρισμένη, αισθητικά, πίσω σε άλλες αγνές εποχές...  :grin: :grin: :grin:    :wanker:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sorry για το :offtopic: 
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.102
Πόντοι
21.896
Ενδιαφέροντα σκηνικά μιας άλλης εποχής. Είχα ακούσει κι από παλιούς ναυτικούς, πριν από χρόνια για παρόμοια σκηνικά
στην Κούβα, όπου σε έβαζαν στο σπίτι σε τραπέζωναν κλπ, και σε πήγαιναν μετά στο δωματιάκι για τα περαιτέρω,
ενώ οι γονείς ήταν αραχτοί στο διπλανό, και μια χαρά κι ωραία. Δουλειά μερικών δoλλαρίων, άντε και κανα δωράκι.
Μου έχουν πεί και για ανάλογα σκηνικά στο ανατολικό μπλοκ με τα κλασικά καλσόν και τζινάκια.
Πάντως ρομαντικά cult σκηνικά υπάρχουν και σήμερα στη Βουλγαρία, όπως π.χ. στο κρυφό σπιτάκι της γιαγιάς Πένκας
στη Σόφια όπου είναι ένα σούπερ μίζερο διαμέρισμα, σε όροφο τυπικής κομμουνιστικής πανελένιας
πολυκατοικίας με επιπλάκια σοβιετικής αισθητικής, εποχής Ζίφκοφ, όπου κατεβαίνει η γιαγιούλα Πένκα
στην είσοδο αυτοπροσώπως και υποδέχεται τον πελάτη για να τον ανεβάσει σπίτι της, και του ανοίγει στο μεταξύ
τις πιο άσχετες cult συζητήσεις. Σε έναν συνάδελφο λ.χ. τον συμβούλευε να τρέξει στο Lidl διότι αγόρασε
ωραία λουκάνκα, σε τάδε καλή τιμή, και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. Παρεμπιπτόντως, η γιαγιούλα φέρνει στο σπιτάκι της
και πολύ καλές περιπτώσεις, όπως π.χ. τη Βίλι (πολύ καλή και φιλότιμη).
Δίνω και την αγγελία της περισσότερο για να φανεί το ντεκόρ και η καλτίλα του χώρου.
Σπιτικό γαμήσι, με τη μηχανή του χρόνου γυρισμένη, αισθητικά, πίσω σε άλλες αγνές εποχές...  :grin: :grin: :grin:    :wanker:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sorry για το :offtopic: 
αυτο με την κουβα το εζησα πριν 10 μηνες που πηγα με αλους τρις φιλους για διακοπες και μεναμε στο ψηλοτερο κτηριο της αβανα στο focsa και μεναμε σε καζα παρτικουλαρ οπου διαμενεις μαζι με τον ιδιοκτητη του πιτιου
ο οποιος ηταν βαθια κομουνιστης αλλα ηξερε να τσαπωνει τα 130 δολλαρια για τους 4 τη βραδια και ενω ο γιος του ζουσε αμερικη κ ετελνε δολαρι αυτος μας εκανε μαθηαμτα κομουνισμου ενω εμεις φυσικα σχεδον τιποτα δεν καταλαβαιναμε απο τα ισπανικα του κια,,,,, μια νυχτα λοιπν μας βαζει αμερικανικη τσοντα δεκαετιας 80 για να καυλωσουμε κ στον ενα φιλο πλασαρε την ανηψια του που εμενε 5 οροφους παραπανω πιτσιρικα 18 χρονων και την γαμουσε ολο το βραδυ για 50 δολλαρια και απο οτι φανταζομαι ο θειος επαιρνε κ τη μιζα του :grin: :grin: :grin:
καλες σημερινες cult sτιγμες φιλε ποποβ :grin: :grin:


παντως για το σαντανσκι να γραψω και εγω κατι οτι καλυτερα καποιος ν ακενει 140 χιλιομετρα παραπανω εκ των οποιων τα 80 ειναι motorway και να παει σοφια και να δει κατι διαφορετικο απο οτι να μεινει σαντανσκι
 

FOTBORDEL

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας . Θα πάω μετα το Πάσχα Βουλγαρία κοντά στο Σαντασκυ για δουλειές . Μετα την δουλειά κανα καλό παίζει στην Βίζιτα ?
 

V.K.

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας. εαν γνωριζει καποιος τι κυκλοφορει και τι υπαρχει αυτην την περιοδο στο σαντανσκι, ας κανει μια ενημερωση. ευχαριστω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.455
Πόντοι
3.656
Γεια σας . Θα πάω μετα το Πάσχα Βουλγαρία κοντά στο Σαντασκυ για δουλειές . Μετα την δουλειά κανα καλό παίζει στην Βίζιτα ?

Βρες μια Ελληνική Ταβέρνα, έχει και ρεμπέτικη μουσική. Μίλα με τον ταβερνιάρη, θα σου κάνει κονέ
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
Επειδη θα παω εναν ταξιδακι προς τα εκει για δουλεια ξερει κανεις αν εχει μεινει τιποτα εκει σε μπουρδελο βιζιτα η μασαζ?
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
τελευαταια φορα ειχα παει σε ενα καζινο φαση και εκανα κονε με τον πορτιερη πυ μου φωναξε εναν και αυτος με πηγε σε ενα ξενοδοχειο και μου εφερε μια κοπελα εκει

κοστος 50 για περιπου 45-60 και το χοτελ κανα δεκαρακι , δεν δοκιμασα να την παρω στο δικο μου χοτελ διοτι ημουν σκαστος
Μιλαμε για το καζινο που ειναι στα συνορα ?
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
οπου να ρωτησεις θα βρεις παντως σε τιποτα τετοια κωλομαγαζα
Eχουν περασει πανω απο 10 χρονια απο την τελευταια φορα τοτε μου εκανε του κουμαντα ενας ταξιτζης.Θελω να ψαξω μηπως και βρω τιποτα σε μασατζιδικο.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.274
Like
10.759
Πόντοι
3.556
Επειδη θα παω εναν ταξιδακι προς τα εκει για δουλεια ξερει κανεις αν εχει μεινει τιποτα εκει σε μπουρδελο βιζιτα η μασαζ?
Φιλε με αμαξι δικο σου θα πας; Γενικα αξιζει να παρει κανεις το δικο του αμαξι Βουλγαρια η υπαρχουν κινδυνοι;
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
Φιλε με αμαξι δικο σου θα πας; Γενικα αξιζει να παρει κανεις το δικο του αμαξι Βουλγαρια η υπαρχουν κινδυνοι;
παντα πηγαινα με το δικο μου δν ειχα ποτε θεμα με το παρκιν του ξενοδοχειου.Στις αλλες μετακινησεις πολλες φορες επερνα ταξι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom