Νέα

Το Σαντάνσκι τη νύχτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

moulgio

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0

φιλε μου ανοιξε.αλα μη πας δεν υπαρχει τιποτε εκει.καλυτερα σοφια
[/quote]

Ευχαριστώ φίλε για την άμεση ενημέρωση !!!!
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Μονοήμερη εκδρομή στη Βουλγαρία (Δευτέρα, 2 Μαίου) με Αυτοκίνητο από Θεσσαλονίκη - Μοιραζόμαστε τα Έξοδα.
Περιμένω μήνυμα.
 

hoyas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, τον άλλο μήνα προέκυψε ταξίδι στο Σαντάνσκι για μπάτςελορ με φίλους που είχαν πολλά χρόνια να πάνε στο μέρος κι απ οτι διαβάζω έχει αλλάξει προς το χειρότερο. Αφου τώρα έχουν κλειστεί ολα και δεν αλλάζει, κάνας φίλος να κατατοπίσει που πήγε πρόσφατα; Κανένα γραφείο απο γύρω που να στέλνει τουλάχιστον σαντανσκι; Κι αν ολα καλά, μπορούμε εύκολα να τις μπάσουμε ξενοδοχείο;
Ευχαριστω
 

hoyas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, τον άλλο μήνα προέκυψε ταξίδι στο Σαντάνσκι για μπάτςελορ με φίλους που είχαν πολλά χρόνια να πάνε στο μέρος κι απ οτι διαβάζω έχει αλλάξει προς το χειρότερο. Αφου τώρα έχουν κλειστεί ολα και δεν αλλάζει, κάνας φίλος να κατατοπίσει που πήγε πρόσφατα; Κανένα γραφείο απο γύρω που να στέλνει τουλάχιστον σαντανσκι; Κι αν ολα καλά, μπορούμε εύκολα να τις μπάσουμε ξενοδοχείο;
Ευχαριστω

Αδερφέ που έστειλες το πμ σε ευχαριστώ αλλά δε μπορώ να σου απαντήσω λόγω των προβλημάτων του site, μόλις επιδιορθωθεί θα επικοινωνήσουμε.
Κανένας άλλος ρε παιδιά? Τι θα τα κάνω τόσα βιάγκρα?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

peroukas27

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2016
Μηνύματα
56
Like
10
Πόντοι
0
παιδια μπορει να κανει καποιος ενημερωση αν υπαρχει τπτ σαντανσκι γιατι λεμε να παμε με φιλους την αλλη εβδομαδα!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Μολις γυρισα απο Σαντανσκι..για τον ΠΟΥΤΣΟ!!Πολυ βροχη Γαμηθηκε το Συμπαν αραξα εφαγα σε ενα Καλο ξενοδοχειο και μετα αρχισα την Πορνοεκδρομη μου,πηγα σε 1-2 που πηγαινα παλια αλλα δεν ειχανε γυναικες να δουλευουν εκει και τελικα κατεληξα στο Eyropas ξενοδοχειο που πηγαινα παλιοτερα.Ηρθε μια σκατοφατσα γυφτοφατσα ως Μεσαζοντας και πηρε τηλ και ειπε θα ερθουν 3 μουνια η μια ειδικα λεει Μουναρα ολοι αυτη ζητανε ονοματι Βαλεντινα!!Παιρνουμε καφεδες γιατι πηγα με ενα φιλαρακι και σκανε τα Μουνια :vomit: Η Τανια με ωραιο σωμαξανθια 23χρ ειπε :idiot: και πεταχτο κωλο μικρο βυζακι και κατι δοντια σαν του Ροναλντινιο με φατσα λες και Τρακαρε με λεωφορειο,η Σοφια μελαχρινη κοντουλα 22χρ με ωραιπ σωματακι και σφιχτο κωλαρακι αλλα ανυπαρκτο βυζι και η Βαλεντινα που μας ελεγε ο Τυπος μια Γυφτισα κοντη με λιγο βυζακι και κατι σκουλαρικια στη μυτη και Πιρσινγκ.Τελικα πηρα τη Σοφια οπου η κοπελα δεν το εχει..2 μηνες στη δουλεια οπως μου ειπε και ουτε καποτα ηξερε να βαλει και μαλιστα την τρυπησε την πρωτη φορα και ανελαβα δραση μετα εγω..πιπα αδιαφορη σε ημιΛιποθυμο πουτσο,Βυζι οπως προειπα Πλακα τελειως εγω μεγαλυτερο σιγουρα εχω,απλως ειχε ωραια στησιματα και ετσι πως εβλεπα τον Κωλο της Καβλωνα και την Γαμησα 1 φορα σε μια ωρα 50 ευρω +10 το ξενοδοχειο +τους καφεδες που ηπιαμε εμεις και οι γκομενες που περιμεναμε +5 ευρω μας ζητησε ο Μεσαζοντας σαν Πουρμπουαρ οτι και καλα δεν επαιρνε αυτος τα Λεφτα αλλα το Μεγαλο Αφεντικο :jerking: :jerking: Αν με ξαναδουν να με Χεσουν!! :vomit: :vomit:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Μολις γυρισα απο Σαντανσκι..για τον ΠΟΥΤΣΟ!!Πολυ βροχη Γαμηθηκε το Συμπαν αραξα εφαγα σε ενα Καλο ξενοδοχειο και μετα αρχισα την Πορνοεκδρομη μου,πηγα σε 1-2 που πηγαινα παλια αλλα δεν ειχανε γυναικες να δουλευουν εκει και τελικα κατεληξα στο Eyropas ξενοδοχειο που πηγαινα παλιοτερα.Ηρθε μια σκατοφατσα γυφτοφατσα ως Μεσαζοντας και πηρε τηλ και ειπε θα ερθουν 3 μουνια η μια ειδικα λεει Μουναρα ολοι αυτη ζητανε ονοματι Βαλεντινα!!Παιρνουμε καφεδες γιατι πηγα με ενα φιλαρακι και σκανε τα Μουνια :vomit: Η Τανια με ωραιο σωμαξανθια 23χρ ειπε :idiot: και πεταχτο κωλο μικρο βυζακι και κατι δοντια σαν του Ροναλντινιο με φατσα λες και Τρακαρε με λεωφορειο,η Σοφια μελαχρινη κοντουλα 22χρ με ωραιπ σωματακι και σφιχτο κωλαρακι αλλα ανυπαρκτο βυζι και η Βαλεντινα που μας ελεγε ο Τυπος μια Γυφτισα κοντη με λιγο βυζακι και κατι σκουλαρικια στη μυτη και Πιρσινγκ.Τελικα πηρα τη Σοφια οπου η κοπελα δεν το εχει..2 μηνες στη δουλεια οπως μου ειπε και ουτε καποτα ηξερε να βαλει και μαλιστα την τρυπησε την πρωτη φορα και ανελαβα δραση μετα εγω..πιπα αδιαφορη σε ημιΛιποθυμο πουτσο,Βυζι οπως προειπα Πλακα τελειως εγω μεγαλυτερο σιγουρα εχω,απλως ειχε ωραια στησιματα και ετσι πως εβλεπα τον Κωλο της Καβλωνα και την Γαμησα 1 φορα σε μια ωρα 50 ευρω +10 το ξενοδοχειο +τους καφεδες που ηπιαμε εμεις και οι γκομενες που περιμεναμε +5 ευρω μας ζητησε ο Μεσαζοντας σαν Πουρμπουαρ οτι και καλα δεν επαιρνε αυτος τα Λεφτα αλλα το Μεγαλο Αφεντικο :jerking: :jerking: Αν με ξαναδουν να με Χεσουν!! :vomit: :vomit:

Φίλε το μέρος είναι καμμένο από καιρό. Απορώ γιατί καν ασχολήθηκες...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Φίλε το μέρος είναι καμμένο από καιρό. Απορώ γιατί καν ασχολήθηκες...
Ειχα να παω χρονια κοντα στα 6-7,και λεω ας παω να κανω τη βολτα μου και οτι κατσει!!Ξεχασα να πω πως με 20 ευρω μετα πηγα σε ενα ξενοδοχειο και με Ετριβε μια Μουνιτσα για 40 λεπτα με λαδια και αρωματικες μαλακιες..το Μονο που Αξιζε τελικα και με πολυ λιγοτερα λεφτα!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ειχα να παω χρονια κοντα στα 6-7,και λεω ας παω να κανω τη βολτα μου και οτι κατσει!!Ξεχασα να πω πως με 20 ευρω μετα πηγα σε ενα ξενοδοχειο και με Ετριβε μια Μουνιτσα για 40 λεπτα με λαδια και αρωματικες μαλακιες..το Μονο που Αξιζε τελικα και με πολυ λιγοτερα λεφτα!!

Πάλι καλά που είχες κι ένα θετικό.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης

Για την τελευταία, αν θυμάμαι καλά, είχα μάθει ότι είναι τσιγγανάκι αλλά καλοβαλμένο, καθαρό και φιλότιμο. Ήταν νομίζω πριν και στο
Πλόβντιβ και αλλού.

Για τις άλλες, δεν ξέρω κάτι.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Πάλι καλά που είχες κι ένα θετικό.
το σαντανσκι ειναι μαπα απο το 90..ακομα κ πετριτσι,για γαμησι καλυτερα ηταν απο τοτε,,,γενικως η χωρα ειναι ενα χ απο εδω ως την Βαρνα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
το σαντανσκι ειναι μαπα απο το 90..ακομα κ πετριτσι,για γαμησι καλυτερα ηταν απο τοτε,,,γενικως η χωρα ειναι ενα χ απο εδω ως την Βαρνα

Tα έχουμε πεί και σε άλλη ευκαιρία, επίσης δεν συμφωνώ με τις γενικεύσεις σου.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
εγω ενα βραδυ που εμεινα εκανα μια τσαρκα -εκανε και κρυο κιολας- και πηγα σε εναν δρομο που εχει ενα καζινο ,κοντα στον κεντρικο δρομο αν οχι στον ιδιο, εκει ζητησα απο τον φουσκωτο πορτιερη κοπελα για το βραδυ και μου στελνει εναν νταβα δεκαετιας τους 80 να κανω κουμαντο

με πηγε σε ενα ξενοδοχειο και μου εφερε δυο κοπελες αφου πηρε τηλεφωνο .εγω πηρα μια ξανθουλα βαλεντινα την λεγαν με μαμα κυπρια απ οτι ειπε και μιλαγε  λιγουλακι ελληνικα η εστω καπως καταλαβαινε
ενα πενηνταρακι εδωσα και ενα δεκαρικο για το δωματιο και ο νταβας ηθελε δεκαρικο αλλα του εδωσα 5

οταν πας σε μερη που δεν ξερεις θελει προσοχη
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Tα έχουμε πεί και σε άλλη ευκαιρία, επίσης δεν συμφωνώ με τις γενικεύσεις σου.
Την καλησπερα μου φιλε popov  :hi:

ενταξει η γενικευση για ολη την χωρα ειναι υπερβολικη αλλα το ξερεις και εσυ καλυτερα οτι οι χρυσες εποχες της βουλγαριας περασαν ανεπιστρεπτι...ασφαλως και υπαρχουν καποια πολυ δυνατα κομματια ακομα,οχι ομως προσεγγισιμα οπως ηταν στο παρελθον.
το 95 η 96 νομιζω ειχα γνωρισει στη Σταρα με ενα φιλο δυο αξιολογοτατα απο Σοφια,ακομα τα θυμαμαι :grin: εμφανιση,χαρακτηρα και επιδοσεις αψογες,περασαμε κοντα στη μια βδομαδα πραγματικα καλα ε ημασταν και νεαροτεροι τοτε  :grin: :grin: :grin:

οφ τοπικ απλα το αναφερω...στα στουντιο στη Βιλκα το περασμενο σαββατο πετυχα ενα ωραιο βουλγαρακι απο Βαρνα με φανταστικο φυσικο βυζι :tits2: καιρο ειχα να δω απο την γειτονα χωρα καποια που να μου αρεσει τοσο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Την καλησπερα μου φιλε popov  :hi:

ενταξει η γενικευση για ολη την χωρα ειναι υπερβολικη αλλα το ξερεις και εσυ καλυτερα οτι οι χρυσες εποχες της βουλγαριας περασαν ανεπιστρεπτι...ασφαλως και υπαρχουν καποια πολυ δυνατα κομματια ακομα,οχι ομως προσεγγισιμα οπως ηταν στο παρελθον.
το 95 η 96 νομιζω ειχα γνωρισει στη Σταρα με ενα φιλο δυο αξιολογοτατα απο Σοφια,ακομα τα θυμαμαι :grin: εμφανιση,χαρακτηρα και επιδοσεις αψογες,περασαμε κοντα στη μια βδομαδα πραγματικα καλα ε ημασταν και νεαροτεροι τοτε  :grin: :grin: :grin:

οφ τοπικ απλα το αναφερω...στα στουντιο στη Βιλκα το περασμενο σαββατο πετυχα ενα ωραιο βουλγαρακι απο Βαρνα με φανταστικο φυσικο βυζι :tits2: καιρο ειχα να δω απο την γειτονα χωρα καποια που να μου αρεσει τοσο.

Γειά σου φίλε μου Τάσο!  :hi:

Έχεις πολύ δίκιο για το παρελθόν. Τα έχουμε ξαναπεί άλλωστε. Δυστυχώς από το 2007 και μετά έγινε μεγάλη αφαίμαξη δυναμικού. Πολλές στην Γερμανία και αλλού σε όλη την Ευρώπη. Πάντα υπάρχουν όμως καλές περιπτώσεις. Απόλυτα σωστό αυτό που γράφεις για την δυσκολία προσέγγισης στα κορυφαία τεμάχια. Μην ξεχνάμε ότι και το βιωτικό επίπεδο έχει ανέβει και τα πολύ εκλεκτά τεμάχια δεν έχουν ανάγκη να βγαίνουν
στη μαζική κατανάλωση και να περιμένουνε τους σεξοτουρίστες μέσα από αγγελίες. Επίσης, βγαίνουν και νέα φρούτα, πιπινάκια στο κουρμπέτι
και μετά χάνονται. Απ' όλα έχει ο μπαξές και όποιος πρόλαβε, έφαγε. Ας είναι καλά και η ενδοενημέρωση των συναγωνιστών που βοηθάει.

Κακά τα ψέμματα, μέρη σαν το Σαντάνσκι έχουν σβήσει προ πολλού. Μιας και ανέφερες την Βάρνα, από το μέρος αυτό, παρεμπιπτόντως,
έχω γνωρίσει τα πιο τίμια, όμορφα και ταλαντούχα κορίτσια. Σε χαιρετώ φίλε μου, να περνάς όμορφα!  :hi:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.753
Κριτικές
178
Like
39.284
Πόντοι
21.896
Την καλησπερα μου φιλε popov  :hi:

ενταξει η γενικευση για ολη την χωρα ειναι υπερβολικη αλλα το ξερεις και εσυ καλυτερα οτι οι χρυσες εποχες της βουλγαριας περασαν ανεπιστρεπτι...ασφαλως και υπαρχουν καποια πολυ δυνατα κομματια ακομα,οχι ομως προσεγγισιμα οπως ηταν στο παρελθον.
το 95 η 96 νομιζω ειχα γνωρισει στη Σταρα με ενα φιλο δυο αξιολογοτατα απο Σοφια,ακομα τα θυμαμαι :grin: εμφανιση,χαρακτηρα και επιδοσεις αψογες,περασαμε κοντα στη μια βδομαδα πραγματικα καλα ε ημασταν και νεαροτεροι τοτε  :grin: :grin: :grin:

οφ τοπικ απλα το αναφερω...στα στουντιο στη Βιλκα το περασμενο σαββατο πετυχα ενα ωραιο βουλγαρακι απο Βαρνα με φανταστικο φυσικο βυζι :tits2: καιρο ειχα να δω απο την γειτονα χωρα καποια που να μου αρεσει τοσο.
η λιλλη που παρουσιζεται ως τσχιδα ειναι  βουλγαρια και δουλεευει τ λας βεγκαςς επισης η κλασσικη  βουλγαρογαλλιδα νικολ με καριερ και στιπτιτζαδικα καθως κ  η γαληνη με βυζαρες ,, η σαμπρινα ,,ειναι ολες αυτες οι τωρινες βουλγαρες στη βιλκα
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
η λιλλη που παρουσιζεται ως τσχιδα ειναι  βουλγαρια και δουλεευει τ λας βεγκαςεπισης η κλασσικη  βουλγαρογαλλιδα νικολ με καριερ και στιπτιτζαδικα καθως κ  η γαληνη με βυζαρες ,, η σαμπρινα ,,ειναι ολες αυτες οι τωρινες βουλγαρες στη βιλκα
Εισαι ο guru της Βουλγαριας κ οχι μονο!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
η λιλλη που παρουσιζεται ως τσχιδα ειναι  βουλγαρια και δουλεευει τ λας βεγκαςς επισης η κλασσικη  βουλγαρογαλλιδα νικολ με καριερ και στιπτιτζαδικα καθως κ  η γαληνη με βυζαρες ,, η σαμπρινα ,,ειναι ολες αυτες οι τωρινες βουλγαρες στη βιλκα

Σωστός ο παίκτης, διότι τις παίζεις και μπάλα με τη γλώσσα και δεν γίνεται να σου το παίξουν π.χ. Ρωσίδες ή Μολδαβές... ;)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.753
Κριτικές
178
Like
39.284
Πόντοι
21.896

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom