Νέα

Το Σαντάνσκι τη νύχτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 175K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
πριν πολλα χρονια οι ελληνες που πηγαιναν βουλγαρια προσπαθουσαν να εξαπατησουν βουλγαρους... πολλοι την εχουν πατησει απο ελληνες... και ετσι υπαρχουν ή αυτοι που εκτιμανε τους ελληνες ή αυτοι που δεν θελουν να βλεπουν καποιο απο εμας μπροστα τους... χωρις ομως αυτοι να σημαινει οτι ειναι οτι καλυτερο...

και θα σας δωσω ενα χειροπιαστο παραδειγμα...
εχετε δει ποτε βουλγαρο να ερθει για μεροκαματο σε οικοδομη ή οποιαδηποτε αλλη χειρωνακτικη εργασια? εν σχεση με τους αλλους μεταναστες που κανουν ολες τις δουλειες...
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ...
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
Αδερφε λες ενα παρακμιακο που ειναι σε μια ανηφορα σε ενα στενο οπου μπαινεις μεσα και ειναι ολες μαζεμενες σε δυο τραπεζια και περιμενουν???αν λες αυτο νομιζω οτι λεγεται ΓΙΟΥΚ η καπως ετσι.

Οχι,το χοτελ που μαζευονται που πηγα εγω τελευταια φορα δεν ειναι παρακμιακο σε καμια περιπτωση. Παρακμιακο ηταν το Γιουνγκ που εκλεισε
πριν 3-4 χρονια νομιζω. Αυτο το παρακμιακο ομως που εκλεισε ειχε
τα καλυτερα μωρα,πολυ καλυτερα απο Αμελιε. ΜΑλιστα μου φανηκε
και κυριλατο σχετικα,ειναι σε "ανοικτο" μερος θα το καταλαβεις...
ρωτα τα ταξι και θα σε πανε τρεχοντας,αυτοι παντα ξερουν τι τελευταιο
συμβαινει.
Οσο για τις τσιγγανες ειναι αληθεια...εχει παρα πολλες,και μαλιστα
οσο περναει ο καιρος εχει σχεδον μονο τσιγγανες δυστυχως...
μονοι μας βγαλαμε τα ματια μας...μονοι τους βγαλανε τα ματια τους!
 

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
Οχι,το χοτελ που μαζευονται που πηγα εγω τελευταια φορα δεν ειναι παρακμιακο σε καμια περιπτωση. Παρακμιακο ηταν το Γιουνγκ που εκλεισε
πριν 3-4 χρονια νομιζω. Αυτο το παρακμιακο ομως που εκλεισε ειχε
τα καλυτερα μωρα,πολυ καλυτερα απο Αμελιε. ΜΑλιστα μου φανηκε
και κυριλατο σχετικα,ειναι σε "ανοικτο" μερος θα το καταλαβεις...
ρωτα τα ταξι και θα σε πανε τρεχοντας,αυτοι παντα ξερουν τι τελευταιο
συμβαινει.
Οσο για τις τσιγγανες ειναι αληθεια...εχει παρα πολλες,και μαλιστα
οσο περναει ο καιρος εχει σχεδον μονο τσιγγανες δυστυχως...
μονοι μας βγαλαμε τα ματια μας...μονοι τους βγαλανε τα ματια τους!

πουνγκ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
πριν πολλα χρονια οι ελληνες που πηγαιναν βουλγαρια προσπαθουσαν να εξαπατησουν βουλγαρους... πολλοι την εχουν πατησει απο ελληνες... και ετσι υπαρχουν ή αυτοι που εκτιμανε τους ελληνες ή αυτοι που δεν θελουν να βλεπουν καποιο απο εμας μπροστα τους... χωρις ομως αυτοι να σημαινει οτι ειναι οτι καλυτερο...

και θα σας δωσω ενα χειροπιαστο παραδειγμα...
εχετε δει ποτε βουλγαρο να ερθει για μεροκαματο σε οικοδομη ή οποιαδηποτε αλλη χειρωνακτικη εργασια? εν σχεση με τους αλλους μεταναστες που κανουν ολες τις δουλειες...
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ...
Μιμικο πολυ καλα τα λες.εγω ειχα αρκετες Βουλγαρες αλλα σαν Ρωσσοφωνο με αντιμετωπιζουν εντελως διαφορετικα.παντος δεν ειναι και πολυ ωραιες σα γυναικες.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
παντος δεν ειναι και πολυ ωραιες σα γυναικες.

Η ομορφιά κατοικεί στο Βορρά.
Σίγουρα είναι λιγότερο όμορφες από Ρουμάνες, Ουκρανές και Ρωσίδες. Περαμένουν όμως καλύτερες από τις Ελληνίδες.

Τελικά τί έγινε στη ντίσκο σήμερα;;; Βγήκε κανά καλό μωρό;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Η ομορφιά κατοικεί στο Βορρά.
Σίγουρα είναι λιγότερο όμορφες από Ρουμάνες, Ουκρανές και Ρωσίδες. Περαμένουν όμως καλύτερες από τις Ελληνίδες.

Τελικά τί έγινε στη ντίσκο σήμερα;;; Βγήκε κανά καλό μωρό;
η πιο καλη που καμακωσα ητανε στο Λουντοβικ ενα ωραιο 18 χρονο.που οι γονεις της μενουνε στη Γερμανια.της εστηλα τωρα της φωτο μου με τα καουμπο'ι'κα.αυριο θα την παρω τηλεφωνο να βγουμε.το κακο ειναι οτι αυριο εχω και αλλο ραντεβου!!!!(ωραια) προβληματα εχω!!!!ενω αν ημουνα Ελλαδα θα ειχε προβλημα στο να διαλεξω σε ποιο μπουρδελακι να μπω στη Φυλης!!!!καμακωσα και αλλες 2 και πηρα το τηλεφωνο απο τη μια.αλλα δεν ελεγε και πολλα.βεβαια για τα Ρωσσικα δεδομενα.ενας Κυπριος που ητνε ντισκο ειπε οτι γι αυτηνα στην Κυπρο μπωρει να τσακωνοντουσαν καμια 10αρια αντρες.καλα με της Ελληνιδες δεν συγκρινονται.δε νομιζω να υπαρχει πιο ασχημη γυναικα απο την Ελληνιδα!!!!!!!!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Οχι,το χοτελ που μαζευονται που πηγα εγω τελευταια φορα δεν ειναι παρακμιακο σε καμια περιπτωση. Παρακμιακο ηταν το Γιουνγκ που εκλεισε
πριν 3-4 χρονια νομιζω. Αυτο το παρακμιακο ομως που εκλεισε ειχε
τα καλυτερα μωρα,πολυ καλυτερα απο Αμελιε. ΜΑλιστα μου φανηκε
και κυριλατο σχετικα,ειναι σε "ανοικτο" μερος θα το καταλαβεις...
ρωτα τα ταξι και θα σε πανε τρεχοντας,αυτοι παντα ξερουν τι τελευταιο
συμβαινει.
Οσο για τις τσιγγανες ειναι αληθεια...εχει παρα πολλες,και μαλιστα
οσο περναει ο καιρος εχει σχεδον μονο τσιγγανες δυστυχως...
μονοι μας βγαλαμε τα ματια μας...μονοι τους βγαλανε τα ματια τους!
Το ΓΙΟΥΓΚ επαιζε μεχρι πριν δυο χρονια σιγουρα,ειχε οντως κατι καλες πιτσιρικες αλλα πολυ ξεφτιλα μερος....
Πρεπει να ησουν εντελως καμμενος για να κανεις παιχνιδι εκει!!!!!
Προσωπικα δεν εχω σκοπο να ξαναπαω Σαντανσκι....
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Ταπεινη μου αποψη ειναι οτι εφοσον μπηκε η Βουλγαρια στην ΕΕ εντος ολιγου καιρου δε θα αποτελει
πλεον προορισμο για φτηνο σεξοτουρισμο. Νομιζω οτι αυτο ηδη ισχυει.
Πλεον εγω μονο Ταυλανδη βλεπω ως γνησιο προορισμο για σεξ, αλλα οι ασιατισες δε με καυλωνουν καθολου,
ασε που οι μισες ειναι ασιατες τρανσφορμερς.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
(ωραια) προβληματα εχω!!!!ενω αν ημουνα Ελλαδα θα ειχε προβλημα στο να διαλεξω σε ποιο μπουρδελακι να μπω στη Φυλης!!!!
Σωστος..........
Ειμαστε ολοι για να την κανουμε απο ΄δω σιγα σιγα..........

 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
Το ΓΙΟΥΓΚ επαιζε μεχρι πριν δυο χρονια σιγουρα,ειχε οντως κατι καλες πιτσιρικες αλλα πολυ ξεφτιλα μερος....
Πρεπει να ησουν εντελως καμμενος για να κανεις παιχνιδι εκει!!!!!
Προσωπικα δεν εχω σκοπο να ξαναπαω Σαντανσκι....

τι καμενος ρε μεγαλε,αφου εκει μαζευονταν απο εκει ψαρευαμε και εμεις!
Επειδη δε μου αρεσε το μερος την επερνα στο δικο μου χοτελ βεβαια δεν
εμενα εκει. (και για λογους ασφαλειας...)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ταπεινη μου αποψη ειναι οτι εφοσον μπηκε η Βουλγαρια στην ΕΕ εντος ολιγου καιρου δε θα αποτελει
πλεον προορισμο για φτηνο σεξοτουρισμο. Νομιζω οτι αυτο ηδη ισχυει.
Πλεον εγω μονο Ταυλανδη βλεπω ως γνησιο προορισμο για σεξ, αλλα οι ασιατισες δε με καυλωνουν καθολου,
ασε που οι μισες ειναι ασιατες τρανσφορμερς.
εχεις δικιο.οποτε μενει το Περου η Βοληβια και γενικα η Λατηνικη Αμερικη!!!!!πιστευω εκει ειναι το μελλον καποιου που θελει να κανει Πορνοτουρισμο!!!!
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλα με της Ελληνιδες δεν συγκρινονται.δε νομιζω να υπαρχει πιο ασχημη γυναικα απο την Ελληνιδα!!!!!!!!
δημητρακη εγω θα συμμεριζομουν πιο πολυ με την αποψη του rokos, στο περιπου δηλαδη.οι ελληνιδες ΔΕΝ με αφηνουν αδιαφορο ως γυναικες αλλα ΜΕ αφηνουν αδιαφορο ως νοοτροπια πολυ. 
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
νεαρχε γεια σου

ειμαι νεος χρηστης και ειδα μονο εσενα on-line. αθηνα-σοφια πηγαινε-ελα 205 ευρω απο ολυμπικ και βρηκα 5 σταρ δωματιο με 40 ευρω. ξερεις τι παιζει σοφια?

απο πουτανες εννοω....το ερωτημα μπορουνε να το απαντησουν και ο χριστοσ1000 και ο διμιτρακις29

Ok. Ευχαριστώ.  :thumbsup:

Αν θυμηθείς το όνομα του ξενοδοχείου με τα κορίτσια στείλε το σε πμ σε παρακαλώ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
νεαρχε γεια σου

ειμαι νεος χρηστης και ειδα μονο εσενα on-line. αθηνα-σοφια πηγαινε-ελα 205 ευρω απο ολυμπικ και βρηκα 5 σταρ δωματιο με 40 ευρω. ξερεις τι παιζει σοφια?

απο πουτανες εννοω....το ερωτημα μπορουνε να το απαντησουν και ο χριστοσ1000 και ο διμιτρακις29
εγω φιλε μου δυστηχως Βουλγαρια εχω να παω πολλα χρονια.μενω στη Ρωσσια μονιμα 15,5 χρονια.για το Χριστο1000 δεν μπορω να ξερω.διαβασε καλητερα το Thread Βουλγαρια ενας επηγιος παραδισος απο την αρχη.στην πρωτη σελιδα γραφει πολλες πληροφωριες ειδηκα καποιος ELF24 στιλτου π.μ. μου ειχε γραψει οτι εχει παει πολλες φορες Βουλγαρια.εγω παντος θα ηθελα να παω.αλλα ολοι μου οι φιλοι βαριουνται!!!!λενε καλα ειμαστε εδω στην Ελλαδα!!!!!!
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
10
Like
33
Πόντοι
11
  θα πω κι εγω την ασχημη περιπετεια που ειχα εκει..πιστευω οτιδεν θα εχει ξανατυχει σε κανενα!!ουτε καν σε νταβατζη...
  Λοιπον,εχω παει στην βουλγαρια 30 φορες μιας και η γυναικα του κολλητου ειναι απο εκει.την πρωτομαγια αποφασισα να παω με ενα αλλο φιλο για να δει και αυτος τον μπουρδελοκοσμο αυτον...δεν ειχαμε πολλεσ μερες και για αυτο ξεκινησαμε για σαντασκι με το αμαξι απο α8ηνα.ταξιδεψαμε ολο το βραδυ και το πρωι ειμασταν εκει.φαγαμε ειπιαμε και αρχισαμε το ψαξιμο για πουτανες,συνταμε ενα γυφτο ο οποιος μας ακολυθουσε για 1 ωρα και μας ειχε ζαλισει να παρουμε απο αυτον κοκα,πλαστα ευρο και πουτανες,ηταν γλιοδεις!!ετρωγε σπορακια και τα εφτυνε πανω του και αλλα πολλα..
Το θεμα μας οπως ειναι αλλο!!αυτος ο κοντος γυφτος αρχισε να μας λεει οτι και καλα δεν περνουμε απο αυτον σαν να ηθελε να παθουμε κατι κακο...και τελικα το πα8αμε!!!μετα απο λιγο βρισκουμε εναν αλλο με ενα χερι..καθομαστε και πινουμε μπυρες καιερχονται δυο πουτανες..πολυ καλες!20 χρονων κυριλατες και πολυ καλα μωρα..70 ευρω δωσαμε για 5 ωρες.με το που παμε στο ξενοδοχειο,πολυ καλο,με 60 ευρω το δυκλινο σουιτα,εγω με την γκομενα παμε σγια μπανιο και οφιλος μου μεσα στο κρεβατι με την αλλη,αφου κανουμε μπανιο με την γκομενα ξεκιναει η φαση στο μπανιο μεσα,και ετσι οπως το καναμε ακουμπαω με τν μεση στο νυπτηρα κκαι σπαει ο νηπτηρας και πεφτομε και οι δυο κατω!!!
Το αποτελεσμα?μου κοπηκε το χερι στα δυο!!μου κοπηκε το ωλενιο νευρο!!δεν μπορειτε να φαννταστητε το μετα....
Οι πουτανες εφυγαν αμεσως τρεχαμενες,η δικια μου ειχε κοπει στο ποδι και εγω εχω μεινει με κομενο χερι στα δυο στο δωματιο..το δωματιο σανς σκηνη απο εγκλημα!!για καλη μου τυχη το νοσοκομειο ηταν ακριβως διπλα στο σαντασκι hotel που μεναμε.παμε εκει και απλα μου εραψαν το χερι.φυγαμε αμεσως απο εκει για α8ηνα οπου και εκανα εγχειρηση στο χερι,μου κολλησαν το νευρο αλλα δυστηχως τα δυο δαχτυλα στο αριστερο μου χερι δεν τα νιοθω...
Απο οτι μου ειπε ο γιατρος 8α τα ξανανιοσω σε κανα χρονο...κακη εμπειρια
Παντωσ εγω στο σαντασκι εχω περασει πολυ καλα..
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
   θα πω κι εγω την ασχημη περιπετεια που ειχα εκει..πιστευω οτιδεν θα εχει ξανατυχει σε κανενα!!ουτε καν σε νταβατζη...
  Λοιπον,εχω παει στην βουλγαρια 30 φορες μιας και η γυναικα του κολλητου ειναι απο εκει.την πρωτομαγια αποφασισα να παω με ενα αλλο φιλο για να δει και αυτος τον μπουρδελοκοσμο αυτον...δεν ειχαμε πολλεσ μερες και για αυτο ξεκινησαμε για σαντασκι με το αμαξι απο α8ηνα.ταξιδεψαμε ολο το βραδυ και το πρωι ειμασταν εκει.φαγαμε ειπιαμε και αρχισαμε το ψαξιμο για πουτανες,συνταμε ενα γυφτο ο οποιος μας ακολυθουσε για 1 ωρα και μας ειχε ζαλισει να παρουμε απο αυτον κοκα,πλαστα ευρο και πουτανες,ηταν γλιοδεις!!ετρωγε σπορακια και τα εφτυνε πανω του και αλλα πολλα..
Το θεμα μας οπως ειναι αλλο!!αυτος ο κοντος γυφτος αρχισε να μας λεει οτι και καλα δεν περνουμε απο αυτον σαν να ηθελε να παθουμε κατι κακο...και τελικα το πα8αμε!!!μετα απο λιγο βρισκουμε εναν αλλο με ενα χερι..καθομαστε και πινουμε μπυρες καιερχονται δυο πουτανες..πολυ καλες!20 χρονων κυριλατες και πολυ καλα μωρα..70 ευρω δωσαμε για 5 ωρες.με το που παμε στο ξενοδοχειο,πολυ καλο,με 60 ευρω το δυκλινο σουιτα,εγω με την γκομενα παμε σγια μπανιο και οφιλος μου μεσα στο κρεβατι με την αλλη,αφου κανουμε μπανιο με την γκομενα ξεκιναει η φαση στο μπανιο μεσα,και ετσι οπως το καναμε ακουμπαω με τν μεση στο νυπτηρα κκαι σπαει ο νηπτηρας και πεφτομε και οι δυο κατω!!!
Το αποτελεσμα?μου κοπηκε το χερι στα δυο!!μου κοπηκε το ωλενιο νευρο!!δεν μπορειτε να φαννταστητε το μετα....
Οι πουτανες εφυγαν αμεσως τρεχαμενες,η δικια μου ειχε κοπει στο ποδι και εγω εχω μεινει με κομενο χερι στα δυο στο δωματιο..το δωματιο σανς σκηνη απο εγκλημα!!για καλη μου τυχη το νοσοκομειο ηταν ακριβως διπλα στο σαντασκι hotel που μεναμε.παμε εκει και απλα μου εραψαν το χερι.φυγαμε αμεσως απο εκει για α8ηνα οπου και εκανα εγχειρηση στο χερι,μου κολλησαν το νευρο αλλα δυστηχως τα δυο δαχτυλα στο αριστερο μου χερι δεν τα νιοθω...
Απο οτι μου ειπε ο γιατρος 8α τα ξανανιοσω σε κανα χρονο...κακη εμπειρια
Παντωσ εγω στο σαντασκι εχω περασει πολυ καλα..


περαστικα σου φιλε.....

τουλαχιστον αξιζε το μουνι που σου "εκατσε" το σκηνικο ???
 

Zaharias

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2006
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
δε προλαβε ο ανθρωπος.ποπο ατυχια.σε γλωσσοφαγε ο αλλος
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Λαχείο πρόλαβες αγόρασες? :) Περαστικά....
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Λοιπόν, εγώ πάλι όταν πήγα πέτυχα ένα μωρό στην πισίνα (δούλευε εκεί)και έδινε τις πετσέτες, 1.70 καλό σωματάκι και γαλανά μάτια...να μην μακρολογώ με τα πολλά την ψήσαμε και με 100.00 ήρθε το βράδυ στο δωμάτιο και την πέρασα μια χαρά έχω φίλο ο οποίος κατάφερε και έκανε το ίδιο με πωλήτρια από τα μαγαζιά πολύ καλό και αυτό...τα βασικά είσαι πολύ όμορφη θα περάσουμε καλά μένεις στάνταρ πολύ κοντά στα σύνορα και θα πηγαίνεις συχνά και να κανονίσουμε να βρεθούμε ελλάδα και τέλος το δωράκι και πιστεύω ότι θα έχετε πολύ καλές πιθανότητες για να δείτε όλες τις ομορφιές του τόπου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom