Νέα

Το πληρωμένο σεξ είναι "ναρκωτικό"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα benali
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.340
Κριτικές
6
Like
10.409
Πόντοι
3.936
βρεθηκαμε να θεωρουμε ναρκωτικο την ανθρωπινη αναγκη επειδη οι ελλεηνιδες θεωρουνε το sex ανταλλαξιμο προιον. Γι αυτο και στις αντολικες χωρες και Αμερικη δεν ειναι σπανιες οι ελευθερες σχεσεις . Θεωρουν το ιδιο με το να φας και να χεσεις ...
Έτσι τύπε, το διαπίστωσα φέτος στο Σπλίτ και πριν δύο χρόνια στο Λ.Α και στο Λ.Β.
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
ακριβώς αυτό.. το σεξ και ειδικά το πληρωμένο είναι εξάρτηση..εγώ ήμουν και χρόνια μηχανόβιος έχω κινδυνέψει πολλές φορές και με την παρέα μου λέγαμε όποιος φοβάται πάει και κοιμάται.. όμως οποιοσδήποτε εθισμός δεν είναι καλό πράγμα και απαιτεί κάποια μεταχείριση
Αν ο εθισμός στον πληρωμένο έρωτα είναι ελεγχόμενος δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα , το μόνο κακό  που κάνει είναι στην τσέπη.
Θεωρώ ότι υπάρχουν άλλοι πιο σοβαροί εθισμοί όπως κάπνισμα , τζόγος ,ποτό.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Με 20-50-100 ευρω μπορείς να γαμισεις οπως και οποτε θες μπουμπούκια με λιγοτερο από τα μισα σου χρονια. Τι πιο εθιστικο απο αυτο? Ασε τους μαλακες να τρεχουν στα βουνα για ενα λαγο, στις ξερες για ενα χταπόδι και στις λεσχες να παιζουν ολη νυχτα ζαρια και ποκα παρεα με μεθυσμενους λιγδιαρηδες. Εμας χομπι μας ειναι το μουνι
ακριβως ετσι σκεφτομαι και γω,απο το μακρινο 1979,μεχρι και σημερα 29 οκτωβριου 2018 που θα γαμισω την εβελινα στα τριδυμα με 30 ευρω.
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Το σεξ είναι ναρκωτικό. Όχι αυτές που το παρέχουν.
 

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
Διαβάζοντας τις απαντήσεις στο νήμα, είναι τουλάχιστον εντυπωσιακή η άρνηση και η άγνοια της εξάρτησης των πουτανιάρηδων.

Οποιος ενδιαφέρεται, ας απαντήσει στις παρακάτω ερωτήσεις στον εαυτό του και ίσως βοηθηθεί.

1,2,3 πουτάνες την εβδομάδα...πόσο χρόνο και χρήμα κοστίζουν ώστε να θεωρείται εξάρτηση, σωστά; Σκεφτείτε όμως τι ποσοστό του χρόνου σας αναλώνεστε στις σκέψεις για το ποια θα είναι η επόμενη πουτάνα που θα πάρετε, πως ήταν η προηγούμενη, ποια είναι το ιδανικό vfm και όλα τα συναφή της αυταπάτης για κατάκτηση της απόλυτης ηδονής και ικανοποίησης. Ποιο είναι το πρώτο πράγμα που σκέφτεστε όταν ξυπνάτε και το τελευταίο πριν κοιμηθείτε; Ποιο είναι το κεντρικό σημείο αναφοράς γύρω από το οποίο χτίζεται όλη η υπόλοιπη καθημερινότητα;

Στην ιεραρχία των πραγμάτων που σαν δίνουν ευχαρίστηση, σε ποια θέση είναι το σεξ; Αν είναι στην πρώτη, πόσο το πλησιάζουν αυτά που είναι στην δεύτερη και τρίτη θέση; Μήπως είναι τεράστια η απόσταση που τα χωρίζει; Μήπως όλη η υπόλοιπη ζωή έχει γίνει ένα  ανούσιο χάσιμο χρόνου και το μόνο πράγμα που έχει νόημα είναι το δεκάλεπτο- μισάωρο που θα γαμάτε ένα καινούργιο μουνί;

Πόσο έχει αλλάξει η ζωή σας από τότε που αρχίσατε να αναλώνεστε όλο και περισσότερο στην αναζήτηση σεξ; Πόσο μοιάζετε με τον προηγούμενο εαυτό σας; Θυμάστε να ήσασταν τόσο δυστυχισμένοι όταν κάνατε λιγότερο σεξ, από όσο πιστεύετε ότι θα είστε αν τώρα επιστρέψετε σε αυτή την συχνότητα και ποιότητα;

 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Λόγω εμφάνισης κάτω του μετρίου(ή έστω μέτριας) και επίσης μέτριου εισοδήματος,είναι ο μοναδικός τρόπος για να κάνω σεξ μια άντε δυο φορές το μήνα.Αν είναι ναρκωτικό δεν μπορώ να πω με σιγουριά.Πάντως άλλον τρόπο για να παω με γυναίκα δεν μπορώ να βρω.
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα φίλε steve.ωραια και σεβαστά όσα λες αλλά κάθε ένας κουβαλάει τον σταυρό του.εγω για μένα θα σου πω ότι εκτός από κερατάς ήμουν και χορηγός στα πιπινια αλλά δεν με εκτίμησαν,όλο στο κλασιμο με είχαν και πήγα στο πληρωμένο.οκ δεν ξέρω να φερθω καλά εξω,ντρεπομαι,τραυλιζω κι είμαι άσχημος οποτε που να έβρισκα λύση;με τις κοπελιές στο πληρωμένο κοιτάζω να περναω καλά και δεν σου κρύβω ότι προσπαθώ να τους μείνω ανεπανάληπτος με ότι μπορώ αν και δεν βλέπω να τα καταφερνω ευκολα.οταν τις γλυφω και τους αρρσει χαιρομαι κι όταν τις πηδαω θέλω να χινουνε για να νιωθω άνδρας.ισως να τα ακούς και να γελάς.μάθε ομως ότι για μένα το κάνω για να νιώθω ότι έχω πέραση μετά από τόσες αποριψεις.γραφτηκα και γυμναστήριο μήπως φτιαξω γιατί βλέπω φίλους που έχουν πέραση αλλά προκοπή μηδέν.πλεον είναι μονόδρομος ή φάση.μου έχουν φύγει πολλά λεφτά αναλογικα αλλά δεν έχω άλλη επιλογή.αν από μικρός δεν είσαι στο κύκλωμα με τα γκομενακια γίνεσαι ετσι κι εύχομαι να μην το ζήσει άλλο παιδί εδώ αν κσι ξέρω ότι πολλοί είμαστε ετσι.ολο σε θείες και θείους πηγαινα έξοδο μην τυχόν κι αλητεψω.να τα αποτελέσματα.και να σου πω κι αυτό;χεστηκα.
 

JamesDaniel

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Κριτικές
10
Like
2.005
Πόντοι
2.471
Συμφωνώ μαζί σου. Η άποψή σου είναι απόλυτα λογική. Αρκεί να δούμε το θέμα στην πραγματική του διάσταση και να μην εθελοτυφλούμε.
 

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλε steve.ωραια και σεβαστά όσα λες αλλά κάθε ένας κουβαλάει τον σταυρό του.εγω για μένα θα σου πω ότι εκτός από κερατάς ήμουν και χορηγός στα πιπινια αλλά δεν με εκτίμησαν,όλο στο κλασιμο με είχαν και πήγα στο πληρωμένο.οκ δεν ξέρω να φερθω καλά εξω,ντρεπομαι,τραυλιζω κι είμαι άσχημος οποτε που να έβρισκα λύση;με τις κοπελιές στο πληρωμένο κοιτάζω να περναω καλά και δεν σου κρύβω ότι προσπαθώ να τους μείνω ανεπανάληπτος με ότι μπορώ αν και δεν βλέπω να τα καταφερνω ευκολα.οταν τις γλυφω και τους αρρσει χαιρομαι κι όταν τις πηδαω θέλω να χινουνε για να νιωθω άνδρας.ισως να τα ακούς και να γελάς.μάθε ομως ότι για μένα το κάνω για να νιώθω ότι έχω πέραση μετά από τόσες αποριψεις.γραφτηκα και γυμναστήριο μήπως φτιαξω γιατί βλέπω φίλους που έχουν πέραση αλλά προκοπή μηδέν.πλεον είναι μονόδρομος ή φάση.μου έχουν φύγει πολλά λεφτά αναλογικα αλλά δεν έχω άλλη επιλογή.αν από μικρός δεν είσαι στο κύκλωμα με τα γκομενακια γίνεσαι ετσι κι εύχομαι να μην το ζήσει άλλο παιδί εδώ αν κσι ξέρω ότι πολλοί είμαστε ετσι.ολο σε θείες και θείους πηγαινα έξοδο μην τυχόν κι αλητεψω.να τα αποτελέσματα.και να σου πω κι αυτό;χεστηκα.
Καλησπέρα.

Πιστεύεις ο πρεζάκιας της Ομόνοιας είχε όμορφα παιδικά χρόνια σε μια ευτυχισμένη οικογένεια ή ότι τώρα έχει μετανιώσει που είναι πρεζάκιας;
 

Επισκέπτης
Πρεζακιας δεν υπιρξα για να σου απαντήσω.νομιζω όμως ότι δεν του αρέσει ή ζωή που κάνει.τωρα για το πληρωμένο ότι ήταν να πω το είπα για μένα.αν κάποιος φίλος έχει καταλήξει ότι γουσταρει 100 τις εκατό αυτό που κάνει τότε να βγει κι αυτός να μας πει τι και πώς.βλεπω αρκετούς καταδταλαγμενους από ότι διάβασα.δεν ξέρω αν το.κανουν από αντίδραση όλοι ή από απλη ευχαριστιση αλλά σίγουρα από κάπου θα ξεκίνησε ή επιθυμία τους.
 

Επισκέπτης
Είδα κι αυτοκίνητο που πήρα,και εξοδους και δώρα κι αρχιδια.θελουν και πλούσιο κι όμορφο και με κονε και με τα παντα.γι αυτό λοιπόν πληρωμένο και τέλος.ας πάρουν νιγηριανός να τις καρπαζωνει.μιληστε παιδια.απο τον άσχημο κοντό και τραυλό περιμένετε την λύτρωση;εσείς πως ασχοληθηκατε;σας καθοντουσαν οι γαμιολες ή σας έβγαλαν σκαρτους επειδή δεν είχατε στυλ στις εξόδους;δεν το ξέραμε να γίνουμε και κλαρινογαμπροι.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Προσοχή στα νέα παιδιά.Είναι ναρκωτικό.Εγώ προσωπικά μετά από μία δεκαετία χοντρικά ίσως και λίγο λιγότερο έχω αρχίσει αποτοξίνωση τους τελευταίους 10 μήνες.

Αν μπορείς χωρίς να πηγαίνεις σε πουτάνες, να γαμάς τον ίδιο αριθμό γυναικών , είσαι μάγκας και λογικό να κόψεις τις πουτάνες.

Αν τις κόψεις όμως και δεν γαμάς τουλάχιστον τις μισές , ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ.
Τόσο απλό .
Εγώ με τις πουτάνες, μετανιώνω που δεν γάμησα περισσότερες. Κάτι φαγοπότια, ταξίδια, ακριβά ρούχα, αυτοκίνητα κτλ πεταμένα λεφτά ήταν . ΚΙ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΞΟΔΕΨΕΙ.
(32+ χρόνια στο άθλημα , πρώτη φορά ιούλιος 1986 φυλής) .
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα φίλε fylobie.εχεις κι εσύ πόνο μέσα σου οπψς εγώ;νιώθεις την απελευθέρωση με τις πουτανες έτσι δεν είναι;μετά από την ομολογια μου ότι είμαι κοντος τραυλός ασχημος και τραυλιζω,μετα από τόσα κερατωματα και έξοδα για να κυκλοφορω κάτι κυλοτες κάνοντας τον σωφέρ για να τις πηδάνε αλλοι,μετα από τόσα έξοδα και δώρα που πήγαν απατα,μετα τόσα κερατωματα και ειρωνείες για την φάτσα και τα κονε που δεν ειχα,βρήκα την λύση στην πορνεια.εδω και πέντε χρόνια έχω την ησυχία μου και ξέρω πόσα ξοδευω.εχω πάρει και δύο χάμστερ για παρέα για να μου θυμίζουν το xhamster και χεστηκα.
 

Επισκέπτης
Ήμουν σε μία γιορτή την προηγούμενη εβδομάδα και όλοι ήταν αγκαλιά με κάτι μουναρες αλλά ήταν ψεύτικο φίλοι μου.αφου ρε κάθε διο λεπτά επίδειξη έκαναν σε ρούχα και μαλακιες.ολο πήγαμε εδώ και πήγαμε εκεί.μολις τα αγοράκια αυτά θα φάνε το αραουτ για τον επόμενο να δούμε τι θα κάνουν και τότε φίλοι μου μόνο τότε θα σκεφτούν τι λάθη έκαναν.
 

Επισκέπτης
Για το αυτοκίνητο μονο έχω μία διαφωνία.σου μένει τουλάχιστον.εγω παραλίγο να παρω κι αμάξι σε μία και θα το πλήρωνα σαν μαλακας μετά αλλά πάλι καλά που την επιασα με άλλον και ξεθολωσα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.150
Like
10.031
Πόντοι
2.606
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλησπέρα φίλε fylobie.εχεις κι εσύ πόνο μέσα σου οπψς εγώ;νιώθεις την απελευθέρωση με τις πουτανες έτσι δεν είναι;μετά από την ομολογια μου ότι είμαι κοντος τραυλός ασχημος και τραυλιζω,μετα από τόσα κερατωματα και έξοδα για να κυκλοφορω κάτι κυλοτες κάνοντας τον σωφέρ για να τις πηδάνε αλλοι,μετα από τόσα έξοδα και δώρα που πήγαν απατα,μετα τόσα κερατωματα και ειρωνείες για την φάτσα και τα κονε που δεν ειχα,βρήκα την λύση στην πορνεια.εδω και πέντε χρόνια έχω την ησυχία μου και ξέρω πόσα ξοδευω.εχω πάρει και δύο χάμστερ για παρέα για να μου θυμίζουν το xhamster και χεστηκα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΚΛΑΙΩ!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Καλησπέρα φίλε fylobie.εχεις κι εσύ πόνο μέσα σου οπψς εγώ;νιώθεις την απελευθέρωση με τις πουτανες έτσι δεν είναι;

Κανένα πόνο , καμία απελευθέρωση . Απλά με τις πουτάνες, έχω γαμήσει χιλιάδες, που δεν θα γαμούσα αλλιώς.
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
μετανιώνω που δεν γάμησα περισσότερες. Κάτι φαγοπότια, ταξίδια, ακριβά ρούχα, αυτοκίνητα κτλ πεταμένα λεφτά ήταν . ΚΙ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΞΟΔΕΨΕΙ.
Μεγάλες αλήθειες  :respect:
 

Επισκέπτης
Κανένα πόνο , καμία απελευθέρωση . Απλά με τις πουτάνες, έχω γαμήσει χιλιάδες, που δεν θα γαμούσα αλλιώς.

Χιλιάδες;οκ μάστορα μου ρίχνεις στ αυτιά τότε.δεν τολμώ να πω τίποτα.ινδαλμα είσαι αλλά με τόσα χρόνια σε δικαιολογω.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Χιλιάδες;οκ μάστορα μου ρίχνεις στ αυτιά τότε.δεν τολμώ να πω τίποτα.ινδαλμα είσαι αλλά με τόσα χρόνια σε δικαιολογω.

Τον ιούλιο έκλεισα 32 χρόνια. Είχα προλάβει ακάποτο στη φυλής. Σπουδαία χρόνια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom