Νέα

Το πληρωμένο σεξ είναι "ναρκωτικό"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα benali
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
τυπε σε διαβαθμηση με ποια σειρα τα τοποθετεις?
πουτανες,κωλομπαρα .στριπερ...
τυπε τοτε ειμαστε κατα σειρα....
χασικλες....κοκακηδες....πρεζακια.....
:S :S :S :S
σωσε μας απο τον βουρκο
τι τριπλα του σκασες ρε τυπε? :2funny:
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
αμεση απελαση και απαγορευση εισοδου στο μπου,για τον τυπο.ειναι σ να πας στη σαουδικη αραβια και να τους λες να μην πηγαινουν στη μεκκα.
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
αμα θελει κανενας διακριτικα κι εχεμυθα να του πασσαρω ενα πιπινι τηλεφωνακι και πληροφοριες να μου σφυριξει κλεφτικα.....Καλο ειναι,μικρουλη κι ομορφουλικο μελαχρινακι...Εγω ειμαι ο νταβας τηε,για περισσοτερα μηνυματακι παρακαλω....ΜΕ το αζημιωτο φυσικα η εξυπηρετηση,δεν μπορω να δωσω τσαμπα τετοια πασσα και μαλιστα ασιστ για γκολ χεχεχε
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
η τανε ς ειναι καλο φαρμακο για  ηρεμια  και μυστικοτητα  γαμησι χωρις  γκρινια και αλλα παρελκομενα 
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Και γω σταματάω τις πουτάνες και μετά σειρά έχει να σταματήσω το ιντερνετικό τζόγο(φρουτάκια, black jack, στοίχημα, ρουλέτα). Κάθε φορά που θα θέλω να πάω σε μπουρδέλα, θα πετάω το ποσόν που θα ξόδευα μέσα σε ένα κουτί και θα λέω μέσα μου "καλά γαμήσαμε και σήμερα, ας πάω τώρα σπίτι". Μόλις περάσει ένας χρόνος, θα μετρήσω τα λεφτά που πέταξα στο κουτί για να δω πόσα λεφτά θα έχανα αν πήγαινα. Ένας λόγος που με έβαλε να πάρω αυτή την απόφαση είναι ότι συνέχεια μένω ρέστος και ένας άλλος είναι ότι δεν μπορώ να διαχειριστώ τις καύλες μου και επιδίδωμαι σε επικίνδυνες πρακτικές όπως είναι τα ακάποτα και οι  κρεμπιέδες. Αντίο μπουρδελοζωή  :walkingpenis:
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Κάθε φορά που θα θέλω να πάω σε μπουρδέλα, θα πετάω το ποσόν που θα ξόδευα μέσα σε ένα κουτί και θα λέω μέσα μου "καλά γαμήσαμε και σήμερα, ας πάω τώρα σπίτι". Μόλις περάσει ένας χρόνος, θα μετρήσω τα λεφτά που πέταξα στο κουτί για να δω πόσα λεφτά θα έχανα αν πήγαινα. Ένας λόγος που με έβαλε να πάρω αυτή την απόφαση είναι ότι συνέχεια μένω ρέστος και ένας άλλος είναι ότι δεν μπορώ να διαχειριστώ τις καύλες μου και επιδίδωμαι σε επικίνδυνες πρακτικές όπως είναι τα ακάποτα και οι  κρεμπιέδες. Αντίο μπουρδελοζωή :walkingpenis:
Πορνοχυστη μου, σκληρο αυτο το τελευταιο, Αντιο Ζωη! Ανατριχιασα. Εχω σοκαριστει!
κοψε τον τζογο πρωτα, τουλαχιστον με τις τσαρκες θα περπατας και θα εισαι σε φορμα, αυτο με το κουτι ουτε να παντρευοσουν η να μαζευες για προικα.
για να ελαφρυνω λιγο το κλιμα, ισως μπορεις να πολεμησεις τις κακες συνηθιες, εαν πας σε κανα σεμιναριο της χειρδαρη, ισως σας μιλησουν για σεηφ σεκς.
Οχι στο τζογο, Ναι στο μουνι! πιο φτηνα θα ερθει σιγουρα.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Πορνοχυστη μου, σκληρο αυτο το τελευταιο, Αντιο Ζωη! Ανατριχιασα. Εχω σοκαριστει!
κοψε τον τζογο πρωτα, τουλαχιστον με τις τσαρκες θα περπατας και θα εισαι σε φορμα, αυτο με το κουτι ουτε να παντρευοσουν η να μαζευες για προικα.
για να ελαφρυνω λιγο το κλιμα, ισως μπορεις να πολεμησεις τις κακες συνηθιες, εαν πας σε κανα σεμιναριο της χειρδαρη, ισως σας μιλησουν για σεηφ σεκς.
Οχι στο τζογο, Ναι στο μουνι! πιο φτηνα θα ερθει σιγουρα.
Συνάδελφε μπουρδελιάρη η απόφαση είναι οριστική. Έχω σκεφτεί να κάνω τσάρκες που και που, αλλά να μην παίρνω μαζί μου λεφτά. Θα εξασκήσω το χόμπι μου  το ninjutsu και μολις πάρω 10 dan, θα ανοίξω σχολές σε όλη την Ελλάδα και το εξωτερικό. Θα γίνω ο grand master του ninjutsu, το αποφάσισα. Μόλις αποκτήσω γνωριμίες, θα πάω για βουλευτής και μετά για πρωθυπουργός. Αυτά είναι τα σχέδια μου  :erection:
 
OP
OP
benali

benali

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
67
Κριτικές
5
Like
45
Πόντοι
0
Και γω σταματάω τις πουτάνες και μετά σειρά έχει να σταματήσω το ιντερνετικό τζόγο(φρουτάκια, black jack, στοίχημα, ρουλέτα). Κάθε φορά που θα θέλω να πάω σε μπουρδέλα, θα πετάω το ποσόν που θα ξόδευα μέσα σε ένα κουτί και θα λέω μέσα μου "καλά γαμήσαμε και σήμερα, ας πάω τώρα σπίτι". Μόλις περάσει ένας χρόνος, θα μετρήσω τα λεφτά που πέταξα στο κουτί για να δω πόσα λεφτά θα έχανα αν πήγαινα. Ένας λόγος που με έβαλε να πάρω αυτή την απόφαση είναι ότι συνέχεια μένω ρέστος και ένας άλλος είναι ότι δεν μπορώ να διαχειριστώ τις καύλες μου και επιδίδωμαι σε επικίνδυνες πρακτικές όπως είναι τα ακάποτα και οι  κρεμπιέδες. Αντίο μπουρδελοζωή  :walkingpenis:
Μπράβο φίλε πήρες την σωστή απόφαση.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Και εγώ τις ίδιες ερωτήσεις θα έκανα σε κάποιον όταν ήμουν εθισμένος. Καλό θα ήταν να μειώσεις τον εγωισμό σου και να δεις την αλήθεια κατάματα.

Μήπως να απαντούσες ΕΥΘΕΩΣ στις ερωτήσεις μου; Γιατί το Ad Hominem λογικό σφάλμα δεν πιάνει σε μένα. Δείξε μου λοιπόν κατάματα την αλήθεια που ΕΣΥ είσαι ικανός να δεις, και όλοι οι συμφορουμίτες (168.000 άτομα) είναι ανίκανοι να καταλάβουν. Φώτισέ μας
 

mousias39

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει βαση στο ζητημα, αλλα αν το χειριζεσαι καλα, γλιτωνεις γκρινιες τηλεφωνα social media κλπ και υπαρχει μια ανανεωση, που κανει καλο στη καθημερινοτητα.
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
Προσοχή στα νέα παιδιά.Είναι ναρκωτικό.Εγώ προσωπικά μετά από μία δεκαετία χοντρικά ίσως και λίγο λιγότερο έχω αρχίσει αποτοξίνωση τους τελευταίους 10 μήνες.

Καλό είναι να υπάρχουν και αυτά τα θέματα . Απλά ο τύπος εδώ δεν το έθεσε σωστά. Απ' ότι κατάλαβα πήγαινες με πουτανα 5 μέρες την βδομάδα από 2-3 φορές την ημέρα. Τα μισά να είναι αλήθεια μιλάμε ότι είναι ΕΘΙΣΜΟΣ. Απλά είναι ελάχιστοι αυτοί που το κάνουν και ειδικά τα νέα παιδιά γιατί πρέπει να έχεις πολύ χρήμα.

Οι περισσότεροι θα πάνε 1 φορά την βδομάδα στο μπουρδέλο +1 call girl το μήνα. Γύρω στα 200€ δηλαδή. Πολλά για την εποχή μας !
Μην τον βρίζετε. Αφήστε τον να μας γράψει τι επαθε γιατί είχε όντως θέμα. Και μην μου πει ότι πάει κανένας κάθε μέρα μπουρδέλο και είναι φυσιολογικό. Μην τρελαθουμε.
 

diabolo13

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
Το σεξ με κοριτσια επαγγελματιες μονο καλο μπορει να προσφέρει. Καλή η καβλάντα με τα παιδια στο 5χ5 της γειτονιας αλλα αν σεβεσαι τον εαυτο σου πηγαινεις μια φορα το μηνα γηπεδο να δεις πως παίζεται τ αθλημα. Ειδικά με τις ελεινήδες που κυκλοφορουν εκει εξω θα ξεχασουμε και αυτα που ξέρουμε!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.318
Πόντοι
736
Το σεξ με κοριτσια επαγγελματιες μονο καλο μπορει να προσφέρει. Καλή η καβλάντα με τα παιδια στο 5χ5 της γειτονιας αλλα αν σεβεσαι τον εαυτο σου πηγαινεις μια φορα το μηνα γηπεδο να δεις πως παίζεται τ αθλημα. Ειδικά με τις ελεινήδες που κυκλοφορουν εκει εξω θα ξεχασουμε και αυτα που ξέρουμε!

Βλέπω τύπε έχεις μεγάλη κόντρα με τις ελλεινίδες ή σε πόνεσε καμία ή έχεις νταλαβεριστεί με ξένες εκδιδώμενες και μη και έχεις καταλάβει ότι κοιμόμαστε όρθιοι και πληρώνουμε ξενοδοχείο.....πάντως όπως είπες και εσύ είναι σπορ ...γάμα σύντροφε γάμα :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom