Νέα

Το πληρωμένο σεξ είναι "ναρκωτικό"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα benali
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Συνάδελφε μπουρδελιάρη η απόφαση είναι οριστική. Έχω σκεφτεί να κάνω τσάρκες που και που, αλλά να μην παίρνω μαζί μου λεφτά. Θα εξασκήσω το χόμπι μου  το ninjutsu και μολις πάρω 10 dan, θα ανοίξω σχολές σε όλη την Ελλάδα και το εξωτερικό. Θα γίνω ο grand master του ninjutsu, το αποφάσισα. Μόλις αποκτήσω γνωριμίες, θα πάω για βουλευτής και μετά για πρωθυπουργός. Αυτά είναι τα σχέδια μου
Πορνομυστη μου, τα λογια σου ειναι σαν μαχαιρια στην καρδια. Εχεις σκεφτει οτι ισως πρεπει να κοψεις και το σαιτ? αυτο πως θα το αντεξεις, αλλιως θα ειναι ενας διαρκης πειρασμος. Ειναι δυσκολη αποφαση. Κανε καλου κακου προληπτικες επαναληπτικες εξετασεις για αντισωματα, κατι τετοια διαβαζω και ψαχνω για ολοσωμες καποτες.
Τοσα σκοτωμενα νικ, τοσες απωλειες μπουρδελιαριδων στα χαρακωματα του μουγα. Αφιερωμενο στα αδερφια που χαθηκανε νωρις...Ατιμε Ντουνια!
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Πορνομυστη μου, τα λογια σου ειναι σαν μαχαιρια στην καρδια. Εχεις σκεφτει οτι ισως πρεπει να κοψεις και το σαιτ? αυτο πως θα το αντεξεις, αλλιως θα ειναι ενας διαρκης πειρασμος. Ειναι δυσκολη αποφαση. Κανε καλου κακου προληπτικες επαναληπτικες εξετασεις για αντισωματα, κατι τετοια διαβαζω και ψαχνω για ολοσωμες καποτες.
Τοσα σκοτωμενα νικ, τοσες απωλειες μπουρδελιαριδων στα χαρακωματα του μουγα. Αφιερωμενο στα αδερφια που χαθηκανε νωρις...Ατιμε Ντουνια!
Αξιότιμε τριπλοκαποτάκια αν ψάχνεις για ολοσωμες καπότες καλό είναι να απέχεις και εσύ από τα πορνεία, γιατί πάντα θα υπάρχει εκεί έξω κάποιος ακάποτος καταδρομέας που θα κρεμπιεδιάζει με κόλπα και τεχνάσματα τις ρομαντικές υπάρξεις. Οι ακάποτοι καταδρομείς είναι σαν τους τζιχαντιστες που εμπνέονται από το ριζοσπαστικό ισλάμ και ανατινάζονται για να πάρουν μαζί τους όσους περισσότερους μπορούν. Η δική μου αποστολή εξετελέσθη και φεύγω με τιμητική άδεια για να ξεκουραστώ από τις ακάποτες μάχες που έδωσα με επιτυχία. Η φάντα και ο καφές του ερωτιάρη ήταν η ασπίδα μου και αποσύρομαι χωρίς καμιά επιπλοκή στην υγεία μου. Καλά γαμήσια τριπλοκαποτάκια!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Αξιότιμε τριπλοκαποτάκια αν ψάχνεις για ολοσωμες καπότες καλό είναι να απέχεις και εσύ από τα πορνεία...Η δική μου αποστολή εξετελέσθη και φεύγω με τιμητική άδεια για να ξεκουραστώ από τις ακάποτες μάχες που έδωσα με επιτυχία.
Δεν περιμενα ποτε να με πουνε και τριπλοκαποτακια!

Εδω εχουμε ανταρτικο πολης με καταληψεις οικων, δεν μπορει να γινει αποχη, απλως υπαρχουν και καταδρομεις που φορανε κρανη για να μειωσουν τις πιθανες απωλειες στις μαχες σωμα με σωμα.
Οι πορνικοι εξτρεμιστες θα αφησετε ραδιενεργη γη πισω και θα θελουμε μετρητες γκει-δερ, σαν τον μεταναστη στο μεταξουργειο.
Κατι ειχα ακουσει για φαντα, για καφε ομως ,εσπρεσακι η με γανοδερμα?
υγ.
ελπιζω να σ αρεσει,

 

scorpiomba

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
79
Like
4
Πόντοι
0
αμα θελει κανενας διακριτικα κι εχεμυθα να του πασσαρω ενα πιπινι τηλεφωνακι και πληροφοριες να μου σφυριξει κλεφτικα.....Καλο ειναι,μικρουλη κι ομορφουλικο μελαχρινακι...Εγω ειμαι ο νταβας τηε,για περισσοτερα μηνυματακι παρακαλω....ΜΕ το αζημιωτο φυσικα η εξυπηρετηση,δεν μπορω να δωσω τσαμπα τετοια πασσα και μαλιστα ασιστ για γκολ χεχεχε

προσοχη πειναλασ λαμογακος φτωχοπροδρομος απατεωνισκος
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
προσοχη πειναλασ λαμογακος φτωχοπροδρομος απατεωνισκος
Θα βρει κανέναν πούστη να τον σπιτώσει τύπε και μετά θα μάθει να τον τρώει κιόλας.
Έτσι τους εκπαιδεύει ο Λέγκολας  :S
 
OP
OP
benali

benali

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
67
Κριτικές
5
Like
45
Πόντοι
0
1,5 χρόνος χωρις πουτάνες και εχω αποταμιεύσει περιπου 15 χιλιαδες ευρό.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Like
1.448
Πόντοι
216
1,5 χρόνος χωρις πουτάνες και εχω αποταμιεύσει περιπου 15 χιλιαδες ευρό.

Συγχαρητήρια! Το επόμενο στάδιο είναι να μπεις οικειοθελώς στο βρακί καμιάς μπαλότσας και να έρχεσαι να μας την ποστάρεις φωτογραφίες γκαστρωμένη στον 9ο, υπερήφανος για τα κατορθώματά σου!
:jerking: :jerking: :sopase:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
η πουτάνα είναι καλή και άγια μόνο για τον παντρεμένος παιδιά

αντε και για τον άμαθο πιτσιρικά
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
1,5 χρόνος χωρις πουτάνες και εχω αποταμιεύσει περιπου 15 χιλιαδες ευρό.

Άσχετα που οι περισσότεροι κάνουν ειρωνικά σχόλια!
Ισχύει πως εάν στον τρόπο ζωής κάποιου ΔΕΝ υπάρχουν εκδιδόμενες κτλ. μονάχα οικονομικό όφελος μπορεί να δει στην τσέπη του!
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.743
Κριτικές
32
Like
10.341
Πόντοι
11.746
L.O.L.
θυμήθηκα το ανέκδοτο με το κάπνισμα
Καπνίζεις ;
– Ναι !
– Πόσα πακέτα τη μέρα ;
– 3..
– Οπότε, καπνίζεις 3 πακέτα τη μέρα που κάνουν από 5 ευρώ για 15 χρόνια αυτά μας κάνουν 82.125 ευρώ!
– Εεεε, και;
-Το ξέρεις ότι με αυτά τα λεφτά θα μπορούσες να πάρεις μια ferrari;
– Να σου κάνω κι εγώ μια ερώτηση ;
-Εσύ που δεν καπνίζεις που την έχεις παρκάρει?
-----------------------------------------------------------
Τα μόνα λεφτά που δεν κλαίω είναι αυτά που έφαγα στις εργαζόμενες :sunglasses:

 

nitro28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
139
Κριτικές
4
Like
769
Πόντοι
361
Κάπου το έχω ακουσει ξανα
 

Συνημμένα

  • received_407172673143499.png
    received_407172673143499.png
    538,8 KB · Εμφανίσεις: 19

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Φυσικά και είναι ναρκωτικό.Εθίζεσαι.Απλά μην πέσεις σε παλτό , ξεπέτα ή έπιπλο οπότε έιναι σαν άσχημη αποτοξίνωση! :uglystupid:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
η πουτάνα είναι καλή και άγια μόνο για τον παντρεμένος παιδιά
αντε και για τον άμαθο πιτσιρικά

Μπορείς να υποστηρίξεις αυτή την άποψη, ή περιμένεις να τη δεχτούμε σαν Θεϊκή αποκάλυψη;
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
όπως ο τζόγος, η ντρόγκα κι η εκκλησία (η ντρόγκα της 3ης ηλικίας)...έτσι κι ο αγοραίος έρωτας είναι άκρως εθιστικός.

τώρα γράφουν εδώ φιλόσοφοι, ξεφιλόσοφοι... το μυαλό τους το ξέρει καλύτερα πόσο μπορούν να μείνουν μακριά. Η κρίση έφερε και μεγαλύτερη πείνα λόγω τσέπης.
Σπίτι ας πούμε η κυρά δεν έχει όρεξη, της κακοφαίνεται, με ένα 50άρικο όμως στο ίδρυμα η δεξαμενή αδειάζει κι αυτό γίνεται σε κόλπο, όχι χειρωνακτικά. Έχει σημασία.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.328
Πόντοι
3.936
Eίναι το πιο σόφτ ναρκωτικό, γιατί αν δεν έχεις χρήμα απλά δεν θα πας..  :sunglasses:
Ενώ στους άλλους εθισμούς γνωρίζουμε τι γίνεται..  ;)
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
283
Κριτικές
61
Like
932
Πόντοι
6.810
Οι κίνδυνοι με με το χόμπυ του αγοραίου έρωτα είναι τα αφροδίσια νοσήματα και οτι μπορεί να σε υποψιαστεί η γυναίκα σου.
Αν δεν πάρω τη δοση μου απο σεξ την ώρα που το θέλω όπως ζητάει το πρεζάκι την ηρωίνη του,ο μπαφιάρης τη μαστούρα του,ο τζογαδόρος το κέρδος,ο λάτρης των extreme sports την αδρεναλίνη,ο οπαδός τη νίκη της ομάδας του δεν έχω σκοπό στη ζωή.
Ο μηχανόβιος που έχει τακίσει τα κοκαλα του και θέλει να καβαλάει 200 άλογα κάθε μέρα.Ο καπνιστης που έχει σαπίσει τα πνευμόνια του και θέλει να φουμάρει .Ο μουνόδουλος συζυγος που τον εξουσιαζει η γυναίκα του και συνεχίζει να την πληρώνει έτσι κι εγώ 20 χρόνια στα μπουρδέλα ρισκάρω με τα αφροδίσια τα οποία έχω τσιμπήσει από πουτάνες κατα καιρούς και θα συνεχίσω για τα υπόλοιπα 20 χρόνια.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Με 20-50-100 ευρω μπορείς να γαμισεις οπως και οποτε θες μπουμπούκια με λιγοτερο από τα μισα σου χρονια. Τι πιο εθιστικο απο αυτο? Ασε τους μαλακες να τρεχουν στα βουνα για ενα λαγο, στις ξερες για ενα χταπόδι και στις λεσχες να παιζουν ολη νυχτα ζαρια και ποκα παρεα με μεθυσμενους λιγδιαρηδες. Εμας χομπι μας ειναι το μουνι
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Οι κίνδυνοι με με το χόμπυ του αγοραίου έρωτα είναι τα αφροδίσια νοσήματα και οτι μπορεί να σε υποψιαστεί η γυναίκα σου.
Αν δεν πάρω τη δοση μου απο σεξ την ώρα που το θέλω όπως ζητάει το πρεζάκι την ηρωίνη του,ο μπαφιάρης τη μαστούρα του,ο τζογαδόρος το κέρδος,ο λάτρης των extreme sports την αδρεναλίνη,ο οπαδός τη νίκη της ομάδας του δεν έχω σκοπό στη ζωή.
Ο μηχανόβιος που έχει τακίσει τα κοκαλα του και θέλει να καβαλάει 200 άλογα κάθε μέρα.Ο καπνιστης που έχει σαπίσει τα πνευμόνια του και θέλει να φουμάρει .Ο μουνόδουλος συζυγος που τον εξουσιαζει η γυναίκα του και συνεχίζει να την πληρώνει έτσι κι εγώ 20 χρόνια στα μπουρδέλα ρισκάρω με τα αφροδίσια τα οποία έχω τσιμπήσει από πουτάνες κατα καιρούς και θα συνεχίσω για τα υπόλοιπα 20 χρόνια.
ακριβώς αυτό.. το σεξ και ειδικά το πληρωμένο είναι εξάρτηση..εγώ ήμουν και χρόνια μηχανόβιος έχω κινδυνέψει πολλές φορές και με την παρέα μου λέγαμε όποιος φοβάται πάει και κοιμάται.. όμως οποιοσδήποτε εθισμός δεν είναι καλό πράγμα και απαιτεί κάποια μεταχείριση
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.005
Κριτικές
47
Like
6.266
Πόντοι
11.445
Eίναι το πιο σόφτ ναρκωτικό, γιατί αν δεν έχεις χρήμα απλά δεν θα πας..  :sunglasses:
Ενώ στους άλλους εθισμούς γνωρίζουμε τι γίνεται..  ;)

βρεθηκαμε να θεωρουμε ναρκωτικο την ανθρωπινη αναγκη επειδη οι ελλεηνιδες θεωρουνε το sex ανταλλαξιμο προιον και μας εχουνε επιτηδες στην πεινα. Γιαυτο και στις αντολικες χωρες και Αμερικη δεν ειναι σπανιες οι ελευθερες σχεσεις . Θεωρουν το ιδιο με το να φας και να χεσεις ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom