Νέα

Το πληρωμένο σεξ είναι "ναρκωτικό"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα benali
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tane

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2017
Μηνύματα
152
Like
71
Πόντοι
1
εγινες πουστης τυπε ή  εχεις ρεψει στη μαλακια?... :jerking2: οπως κ να χει εισαι σε λαθος σαη...
Υγ. Δηλωνω πρεζακι.

Τραβαω μαλακια με το μετρο ομως. Με ρεγουλα.
την μαλακια πολλοι αγαπησαν ,τον μαλακα κανεις
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Προσοχή στα νέα παιδιά.Είναι ναρκωτικό.Εγώ προσωπικά μετά από μία δεκαετία χοντρικά ίσως και λίγο λιγότερο έχω αρχίσει αποτοξίνωση τους τελευταίους 10 μήνες.

Ποια στοιχεία σε κάνουν να πιστεύεις ότι η πιο πάνω δήλωσή σου έχει την ελάχιστη αλήθεια; Από που κι ως που νομίζεις ότι θα σώσεις τον κόσμο; θεωρείς ότι έχεις κάποια αποστολή να μας κάνεις κήρυγμα; ότι είσαι διαλεγμένος από κάποια ανώτερη αρχή; Δεν μ αρέσουν οι σωτήρες. Δεν γουστάρω να σωθώ. Κοίτα να σώσεις τον εαυτό σου και άσε τους άλλους 
 
OP
OP
benali

benali

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
67
Κριτικές
5
Like
45
Πόντοι
0
Ποια στοιχεία σε κάνουν να πιστεύεις ότι η πιο πάνω δήλωσή σου έχει την ελάχιστη αλήθεια; Από που κι ως που νομίζεις ότι θα σώσεις τον κόσμο; θεωρείς ότι έχεις κάποια αποστολή να μας κάνεις κήρυγμα; ότι είσαι διαλεγμένος από κάποια ανώτερη αρχή; Δεν μ αρέσουν οι σωτήρες. Δεν γουστάρω να σωθώ. Κοίτα να σώσεις τον εαυτό σου και άσε τους άλλους 
Και εγώ τις ίδιες ερωτήσεις θα έκανα σε κάποιον όταν ήμουν εθισμένος. Καλό θα ήταν να μειώσεις τον εγωισμό σου και να δεις την αλήθεια κατάματα.
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Και εγώ τις ίδιες ερωτήσεις θα έκανα σε κάποιον όταν ήμουν εθισμένος. Καλό θα ήταν να μειώσεις τον εγωισμό σου και να δεις την αλήθεια κατάματα.
τραβηξες την βραδυνη σου τυπε?.... :S :S
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
Και εγώ τις ίδιες ερωτήσεις θα έκανα σε κάποιον όταν ήμουν εθισμένος. Καλό θα ήταν να μειώσεις τον εγωισμό σου και να δεις την αλήθεια κατάματα.


θελεις να μας πεις ποσες φορες (προφανως την ημερα) πηγαινες σε μπουρδελο στουντιο ή τελος παντων με κυρια που προσεφερε τέτοιες υπηρεσίες?

γιατι εθισμος σημαινει καθημερινη συνηθεια μερικες φορες επαναλαμβανομενη συχνα και μεσα στην ιδια ημερα 
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.044
Like
25.647
Πόντοι
5.506
Και εγώ τις ίδιες ερωτήσεις θα έκανα σε κάποιον όταν ήμουν εθισμένος. Καλό θα ήταν να μειώσεις τον εγωισμό σου και να δεις την αλήθεια κατάματα.
τυπε περισσευει κατι για τυροπιτα?
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Γρηγορα για αποτοξινωση....
 

Συνημμένα

  • 7b92738554ffa2f42cdba7fd83caa56e.jpg
    7b92738554ffa2f42cdba7fd83caa56e.jpg
    368,7 KB · Εμφανίσεις: 52
OP
OP
benali

benali

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
67
Κριτικές
5
Like
45
Πόντοι
0
θελεις να μας πεις ποσες φορες (προφανως την ημερα) πηγαινες σε μπουρδελο στουντιο ή τελος παντων με κυρια που προσεφερε τέτοιες υπηρεσίες?

γιατι εθισμος σημαινει καθημερινη συνηθεια μερικες φορες επαναλαμβανομενη συχνα και μεσα στην ιδια ημερα 
Πέντε μέρες την εβδομάδα και συνήθως 2-3 φορές την μέρα.
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
422
Κριτικές
13
Like
583
Πόντοι
3.230

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom