Νέα

Το καλύτερο strip αυτή τη περίοδο...

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποίο είναι το καλύτερο strip;;;;;

  • Alcatraz

    Ψήφοι: 6 9,8%
  • Kinky Opera

    Ψήφοι: 7 11,5%
  • FBI

    Ψήφοι: 6 9,8%
  • STAR LIVE

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Mousses

    Ψήφοι: 1 1,6%
  • Anatoli

    Ψήφοι: 2 3,3%
  • Lido

    Ψήφοι: 1 1,6%
  • Golden

    Ψήφοι: 19 31,1%
  • Athens Quen

    Ψήφοι: 3 4,9%
  • Anonymo

    Ψήφοι: 1 1,6%
  • Caissa

    Ψήφοι: 4 6,6%
  • Casa babylon

    Ψήφοι: 7 11,5%
  • Dream girls bar

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Toys

    Ψήφοι: 3 4,9%
  • String

    Ψήφοι: 1 1,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    61

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Μήπως ο νηματοθετης να έκανε μια επανεκκίνηση στην ψηφοφορία για να είχαμε μια πιο επίκαιρη σφυγμομετρηση των μελών του bou  :think:
 

vagos12

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, το καλύτερο για σόλο καταστάσεις;
 

pipinolatrhs45

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0


  GOLDEN  ΚΑΙ  ATHENS

  Πολύ μακράν από τα υπόλοιπα
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Συμφωνώ golden έχει ανέβει πολύ
 

VaggelisAth

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
110
Πόντοι
0
Το καλύτερο με βάση τις κοπέλες... είναι πολλές και είναι και οι περισσότερες μουναρες... Από show αν δεν είχε ωραιες stripers γτ να πάω...
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
787
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Για πείτε καμιά γνωμη: σήμερα έρχεται ένας φίλος από επαρχία και θέλει να βγούμε σε στριπτιτζαδικο. Αυτό τον καιρό ποιο είναι το καλύτερο ώστε να έχει εμφάνιση+"μπριζόλα";
Για Babylon έχω διαβάσει αλλά θεωρώ πως πρέπει να έχεις αρκετό μαρούλι για να σπρώξεις.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Το babylon είναι ακριβό για μπριζόλα φίλε στείλε μου pm να σου πω άμα θέλεις.
 

mark_22

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
ΒΑΒΥ Ο στη συγγρου,  το χα προλάβει... πριν 10 - 12 χρονια....  τα πρωτα βηματα μου στο χωρο... χαχαχα!! 
Ωραίες εποχές!!!

Ενταξει, και τώρα καλά είναι μωρέ, και τωρα έχουν περάσει φευγάτες βραδυές, απογειωτικές...  απλά πιο σπάνια γιατί ειμαστε και μεγαλλύτεροι τωρα, και πιο χορτασμένοι,  και λιγοτερα τα φράγκα.... 

Τότε απλά είχε και περισσότερο κόσμο και περισσότερο κέφι...
Ρισπεκτ τυπε τι μου θυμισες τωρα...πρωτο μου στριπ και εμενα 17 χρονων ειχα παει με εναν ξαδερφο μυημενο τετοια εποχη περιπου πασχα.
 

liakos7

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Εχουμε το bachelor του φιλου μας το Σάββατο και σκεφτόμαστε που να πάμε. Πέρυσι σε bachelor αλλού από την παρέα είχαμε πάει casa babylon και η αλήθεια είναι ότι είχε πολύ καλό ροστερ. Επειδή θέλουμε να κινηθούμε Συγγρού έχουμε αποκλείσει golden και athens παρ ότι απ ότι κατάλαβα είναι τα καλύτερα αυτή τη στιγμή. Οπότε σκεφτόμαστε ανάμεσα σε Babylon, Kinky και Lido (το καινούριο). Τι προτείνετε? Ευχαριστώ!
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
lido σε καμία περίπτωση τύπε.Η αποσύνθεση η ίδια.Αλκα θα περασετε καλά έχει καλά shows αλλά μην περιμένετε τπτ έξτρα γτ δεν παίζει.Καλά μουνιά όμως.Μπάμπυλον πιο ολοκληρωμένο πακέτο με καλά μουνιά και εξτραδάκια αλλά τιμές τσιμπιμένες.Κινκυ λιγότερο καλό ρόστερ από τα 2 προηγούμενα με καλό show (+sex show)και εξτραδάκια.διαλέγεις και παίρνεις
 

liakos7

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
lido σε καμία περίπτωση τύπε.Η αποσύνθεση η ίδια.Αλκα θα περασετε καλά έχει καλά shows αλλά μην περιμένετε τπτ έξτρα γτ δεν παίζει.Καλά μουνιά όμως.Μπάμπυλον πιο ολοκληρωμένο πακέτο με καλά μουνιά και εξτραδάκια αλλά τιμές τσιμπιμένες.Κινκυ λιγότερο καλό ρόστερ από τα 2 προηγούμενα με καλό show (+sex show)και εξτραδάκια.διαλέγεις και παίρνεις

Αναμεσα στο babylon και στο kinky ειμαστε, σκεφτομασταν kinky για τα show   γιατι το babylon δεν εχει καλα show, αν και κατα τα αλλα μας αφησε πολυ καλη εντυπωση + οτι ακομα και ο απλος χωρος γινεται πανω. Δεν ξερω πως ειναι στο kinky, δεν εχω παει. Για FBI τι λετε? Μου εστειλε ενας συναγωνιστης
pm οτι μετραει για bachelor αλλα ειδα εδω στο αντιστοιχο thread οτι εχει πεασει πολυ...
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Άποψη μου και τα δύο χαλιά κινκυ ότι χειρότερο έχω δει ποιότητα γυναικών χαλιά κάτι παλιές συνταξιούχος.babylon είχα πάει Σάββατο ζήτημα να είχε 15 γυναίκες παίζει κάποιες να φύγανε Ρόδο όπου έχει αντοιστηχο μαγαζί δεν ήρθε καμία βαριοτανε όλες κίνηση υποτονική κάτι τελειωμένοι τουρίστες που και αυτοί φεύγαμε απ' τα χειρότερα που ζω δει.Για μένα αυτή την στιγμή εκεί που περνάω καλά είναι Καισα που έχει πολλές και καινούργιες και toys γκαζι.
 

ellidorikjr

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
35
Πόντοι
0
Αlca χθες, (Πεμπτη), βράδυ. Πεσμένα πράγματα. Ενα δύο ωραία κορίτσια. Μέχρι και κατι τουρίστες που ακουσα μουρμουραγαν.
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
724
Πόντοι
371
Το αλκα τι κοσμο να εχει καθημερινες καλυτερα να πας απεναντι που ειναι να φας hot dog σπεσιαλ και μια κοκα κολα να ευχαριστηθεις την ζωη σου.απορω πως του δινουν ψηφους εδω.
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
724
Πόντοι
371
To golden strip εχει την πρωτια αφου εχει φερει ωραιες γυναικες εχει καλη μουσικη και λογικες τιμες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στην δευτερη θεση θα εβαζα το κινκυ οπερα
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
To golden strip εχει την πρωτια αφου εχει φερει ωραιες γυναικες εχει καλη μουσικη και λογικες τιμες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στην δευτερη θεση θα εβαζα το κινκυ οπερα
Θα το κοιτάξουμε να κάνουμε επανεκκίνηση της ψηφοφορίας.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Το χειροτερο παντως ηταν και θα ειναι το Αλκα
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
239
Like
151
Πόντοι
1
Το αλκα τι κοσμο να εχει καθημερινες καλυτερα να πας απεναντι που ειναι να φας hot dog σπεσιαλ και μια κοκα κολα να ευχαριστηθεις την ζωη σου.απορω πως του δινουν ψηφους εδω.
Τυπε διαφωνω λιγο.Στο golden που ειχα παει πολυ αρπα κολα μου φανηκε.Γρηγορος χορος απο πολλες κοπελες και ο ενας πανω στον αλλον.Βεβαια ειχε ωραιες παρουσιες αλλα οχι πολυ τζερτζελε και παρε δωσε με τις τυπισσες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom