Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.897

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
να το θεσω και αλλιως. δεν ξερω αν εχει ξαναγραφτει.
δλδ εμεις οταν ειμαστε στις καλες μας φασεις, με πολλες επιλογες, δεν ριχνουμε ακυρο για πλακα?
παρολο που το βλεπουμε και πιο χαλαρα το σεξ απ αυτες.
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
Πετάγεται ο κομματικός υπάλληλος πεθερός (όντως ήταν κομματικός υπάλληλος.) λέει τα δικά του και σε κάποια φάση -μετά απο πολύ κρασί- λέει και την ατάκα "αν θέλεις να βγάλεις λεφτά,βγάζεις.όχι σαν τον γαμπρό μου που παίρνει τρείς και εξήντα και στραβώθηκε η κόρη μου και τον παίρνει,ενω παράλληλα είχε τόσους στην ζωή της και θα ζούσε στα πούπουλα".

Πετάγεται ο νέος και του ζητάει εξηγήσεις για αυτό που είπε σε ήρεμο τόνο....Του λέει και αυτός "τι νόμιζες ρε;η κορη μου που είναι γυναικάρα μονο εσένα θα είχε;είχε και άλλους και απλά έκατσε σε εσένα μπας και παντρευτεί."
παρόμοια κατάσταση έχω ζήσει σε οικογενειακή συγκέντρωση με τα πεθερικά του αδερφού μου. ο πεθερός του που δεν τον χώνευε με τίποτα τον αδερφό μου σε μια συζήτηση σχετικά με τα του γάμου τους γυρίζει και λέει στην κόρη του "άλλα όνειρα είχα εγώ για σένα". μερικά χρόνια μετά και μετά από δύο παιδιά η γυναίκα του τον κεράτωσε και τον χώρισε.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.900
Like
5.679
Πόντοι
1.056
Στα παπάρια μου κιόλας,καθώς είχα φέρει και 2 βαρελάκια Paulaner και είχα ήδη βάλει κάτι λουκανικάκια για μεζέ.

Μπραβο μυστη μου, ετσι σε θελω..

Επρεπε να τις κερασεις και μεζε, γιατι μαλλον δεν ξερουν τι παει να πει λουκανικο ψητο.. :2funny:
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.256
Like
1.606
Πόντοι
216
Ένα λεπτό λίγο ρε παίδες, ποιός πατέρας δεν θα ήθελε το καλύτερο για την κόρη του?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
σοβαρεψου. κανεις φυσιολογικος ανθρωπος δεν θα απεριπτε καποιον αλλον για ενα μεγαλο ορθογραφικο λαθος.
η τυπισσα εχει θεμα. τωρα τι, δεν ξερω ουτε εσενα πρεπει να ενδιαφερει. ισως ενα ψυχιατρο η ψυχολογο να ενδιαφερει περισσοτερο.
χαχα!!
μου το εχουν κανει και μενα ξερω τι εννοει..ναι ειναι τοσο ζωα κιομως ειδικα αν πεσεις σε καμια τυπου δασκαλα-καθηγητρια,μπορει να σου ρίξει ακυρο ακομα και αν της πεις οτι εβγαλες το λυκειο με 12
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
επειδη εχω κεφια σημερα...στορυ με ελλεεινιδα απ τη σχολη.
κλεινουμε μπουζουκια με φιλικο ζευγαρι και μια που γουσταρα.
καποιος επρεπε να παει νωρις να κρατησει το τραπεζι, την πειθω και παμε μαζι.
καθεται σχεδον ολο το βραδυ στα ποδια μου αλλα οποτε παω να τη φιλησω τρωω ακυρο, γυρναει μαγουλο.
απεφυγε αλεπαλληλα κεφαλοκλειδωματα αλλα στη θεση της δεν πηγαινε.
παμε στην πιστα και αποφασιζω να κανω τη μεγαλη κινηση.
πιανω τον αηδο και του ζηταω ονομαστικη αφιερωση απο μενα σε εκεινη.
ως δια μαγειας λεει το "κι ενα σου φιλι στο στομα..." και γυρναει η τυπισσα μπροστα σε χιλιαδες κοσμο και μου ριχνει ακυρο με κλασικη χειρονομια.
το συναισθημα την ωρα εκεινη δεν περιγραφεται.
το αποκορυφωμα? επιστρεφουμε στο τραπεζι και συνεχιζει να καθεται στα ποδια μου.
οταν τη ρωταει ο φιλος, γιατι το κανει αυτο, απαντα..."γιατι μ αρεσει εδω και βολευομαι"

υ.γ. απο μεσα της πρεπει να ειπε και "επειδη εχω βρει μεγαλο μαλακα, πυρφορο" που λετε κι εσεις εδω στο σαη.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
27
Like
4.255
Πόντοι
1.446
επειδη εχω κεφια σημερα...στορυ με ελλεεινιδα απ τη σχολη.
κλεινουμε μπουζουκια με φιλικο ζευγαρι και μια που γουσταρα.
καποιος επρεπε να παει νωρις να κρατησει το τραπεζι, την πειθω και παμε μαζι.
καθεται σχεδον ολο το βραδυ στα ποδια μου αλλα οποτε παω να τη φιλησω τρωω ακυρο, γυρναει μαγουλο.
απεφυγε αλεπαλληλα κεφαλοκλειδωματα αλλα στη θεση της δεν πηγαινε.
παμε στην πιστα και αποφασιζω να κανω τη μεγαλη κινηση.
πιανω τον αηδο και του ζηταω ονομαστικη αφιερωση απο μενα σε εκεινη.
ως δια μαγειας λεει το "κι ενα σου φιλι στο στομα..." και γυρναει η τυπισσα μπροστα σε χιλιαδες κοσμο και μου ριχνει ακυρο με κλασικη χειρονομια.
το συναισθημα την ωρα εκεινη δεν περιγραφεται.
το αποκορυφωμα? επιστρεφουμε στο τραπεζι και συνεχιζει να καθεται στα ποδια μου.
οταν τη ρωταει ο φιλος, γιατι το κανει αυτο, απαντα..."γιατι μ αρεσει εδω και βολευομαι"

υ.γ. απο μεσα της πρεπει να ειπε και "επειδη εχω βρει μεγαλο μαλακα, πυρφορο" που λετε κι εσεις εδω στο σαη.
Ριξε μαυρο και πηγαινε να αδειασεις σε κανα στουντιακι απαξιωτικα
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
Ριξε μαυρο και πηγαινε να αδειασεις σε κανα στουντιακι απαξιωτικα
ειναι πριν πολλα πολλα χρονια το στορυ μυστη και πολλα εχουν αλλαξει απο τοτε στο μυαλο μου και γενικα.
το μαυρο μου το εριξε αυτη ετσι κι αλλιως, και καλα μου εκανε δλδ με τοση αξια που της εδωσα, τοσο προωρα, ηταν λογικο να ξενερωσει.
το θεμα ειναι να μαθαινουμε κατι απο τετοια. οχι οτι δεν εκανα πολλες ακομα μαλακιες στην πορεια βεβαια.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
27
Like
4.255
Πόντοι
1.446
ειναι πριν πολλα πολλα χρονια το στορυ μυστη και πολλα εχουν αλλαξει απο τοτε στο μυαλο μου και γενικα.
το μαυρο μου το εριξε αυτη ετσι κι αλλιως, και καλα μου εκανε δλδ με τοση αξια που της εδωσα, τοσο προωρα, ηταν λογικο να ξενερωσει.
το θεμα ειναι να μαθαινουμε κατι απο τετοια. οχι οτι δεν εκανα πολλες ακομα μαλακιες στην πορεια βεβαια.
Καλα εκανες και εμαθες το μεγαλο λαθος ειναι η υπερβολικη προσοχη οπως λες μολις καταλαβουν οτι εισαι δεδομενος μετα παξιωνουν και σε εχουν για να παιζουν
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
Καλα εκανες και εμαθες το μεγαλο λαθος ειναι η υπερβολικη προσοχη οπως λες μολις καταλαβουν οτι εισαι δεδομενος μετα παξιωνουν και σε εχουν για να παιζουν
ναι χρειαζεται μια ισορροπια, ποσο δε μαλλον στην περιπτωση μου, οπου δεν ειχε γινει το παραμικρο με την εν λογω κοπελα.
κι εμεις ξενερωνουμε με μια γκομενα που "κρεμιεται" απο πανω μας
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
27
Like
4.255
Πόντοι
1.446
ναι χρειαζεται μια ισορροπια, ποσο δε μαλλον στην περιπτωση μου, οπου δεν ειχε γινει το παραμικρο με την εν λογω κοπελα.
κι εμεις ξενερωνουμε με μια γκομενα που "κρεμιεται" απο πανω μας
Ηταν και τακτικη στο καμακι αν θυμαμαι καλα Push/Pull το ελεγαν
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
ναι χρειαζεται μια ισορροπια, ποσο δε μαλλον στην περιπτωση μου, οπου δεν ειχε γινει το παραμικρο με την εν λογω κοπελα.
κι εμεις ξενερωνουμε με μια γκομενα που "κρεμιεται" απο πανω μας
ποια λεξη της ειπες λαθος?
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.242
Like
45.667
Πόντοι
6.256
εγω παντως θα γραψω κατι που το εχω ξαναγραψει και το πιστευω ακραδαντα..η εξυπνη γυναικα σε αφηνει να πιστευεις οτι κανεις κουμαντο και εισαι αλανης κλπ αλλα με τον τροπο της κανει αυτα που θελει..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
επειδη εχω κεφια σημερα...στορυ με ελλεεινιδα απ τη σχολη.
κλεινουμε μπουζουκια με φιλικο ζευγαρι και μια που γουσταρα.
καποιος επρεπε να παει νωρις να κρατησει το τραπεζι, την πειθω και παμε μαζι.
καθεται σχεδον ολο το βραδυ στα ποδια μου αλλα οποτε παω να τη φιλησω τρωω ακυρο, γυρναει μαγουλο.
απεφυγε αλεπαλληλα κεφαλοκλειδωματα αλλα στη θεση της δεν πηγαινε.
παμε στην πιστα και αποφασιζω να κανω τη μεγαλη κινηση.
πιανω τον αηδο και του ζηταω ονομαστικη αφιερωση απο μενα σε εκεινη.
ως δια μαγειας λεει το "κι ενα σου φιλι στο στομα..." και γυρναει η τυπισσα μπροστα σε χιλιαδες κοσμο και μου ριχνει ακυρο με κλασικη χειρονομια.
το συναισθημα την ωρα εκεινη δεν περιγραφεται.
το αποκορυφωμα? επιστρεφουμε στο τραπεζι και συνεχιζει να καθεται στα ποδια μου.
οταν τη ρωταει ο φιλος, γιατι το κανει αυτο, απαντα..."γιατι μ αρεσει εδω και βολευομαι"

υ.γ. απο μεσα της πρεπει να ειπε και "επειδη εχω βρει μεγαλο μαλακα, πυρφορο" που λετε κι εσεις εδω στο σαη.
καλα εσυ αφου δεν ειδες ανταποκριση υστερα απο αλλεπαλληλες προσπαθειες γιατι το εκανες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εγω παντως θα γραψω κατι που το εχω ξαναγραψει και το πιστευω ακραδαντα..η εξυπνη γυναικα σε αφηνει να πιστευεις οτι κανεις κουμαντο και εισαι αλανης κλπ αλλα με τον τροπο της κανει αυτα που θελει..
και αν ειναι και ο αντρας εξυπνος?
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
εγω παντως θα γραψω κατι που το εχω ξαναγραψει και το πιστευω ακραδαντα..η εξυπνη γυναικα σε αφηνει να πιστευεις οτι κανεις κουμαντο και εισαι αλανης κλπ αλλα με τον τροπο της κανει αυτα που θελει..
σωστο αυτο και δεν ειναι κακο. πολλες φορες βολευει και τους δυο και μπορει να δουλεψει η συνταγη γενικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom