Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
καλα εσυ αφου δεν ειδες ανταποκριση υστερα απο αλλεπαλληλες προσπαθειες γιατι το εκανες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


και αν ειναι και ο αντρας εξυπνος?
γιατι ημουν μικρος, αμυαλος, λιγουρης και αγαμητος
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
50.300
Like
47.606
Πόντοι
6.756
σωστο αυτο και δεν ειναι κακο. πολλες φορες βολευει και τους δυο και μπορει να δουλεψει η συνταγη γενικα.
ισχυει αρκει να μην ειναι ξεκωλιαρα η αλλη και κρατα ομορφα τα μποσικα
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
δεν ειπες οτι εκανες ενα ορθογραφικο λαθος σε μια λεξη? δηλαδη τι εκανες για να καταλαβω?
νομιζω αναφερεσαι σε αλλο στορυ με μια που μου εριξε ακυρο στο τιντερ γιατι πηγα να γραψω καλημερα ταιρι και εγραψα καλημαιρα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
δεν τον ξερω τον κυριο αλλα μεγαλωνοντας προσπαθω να μειωσω το τραμπουκισμα στους ανθρωπους.
και πιστεψε με το εχω κανει πολυ και σε πολλους. αρκετοι απ αυτους φερουν ακομα τραυματα και μετανιωνω γι αυτο.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
27
Like
4.272
Πόντοι
1.446
Δεν ειναι μικρος αυτος σαρανταρης ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν τον ξερω τον κυριο αλλα μεγαλωνοντας προσπαθω να μειωσω το τραμπουκισμα στους ανθρωπους.
και πιστεψε με το εχω κανει πολυ και σε πολλους. αρκετοι απ αυτους φερουν ακομα τραυματα και μετανιωνω γι αυτο.
Και φαινεσαι πολυ χαμηλων τονων και ευγενικος ρε
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
ρε δεν γαμιουνται οι γαμιολες....που κρινουν απο τις λεπτομερειες...εχω τυχει σε τετοια σαπακια...
αν ειχαμε κι εμεις τοσες επιλογες τα ιδια θα καναμε. η το ιδιο καναμε για την ακριβεια σε αντιστοιχες περιπτωσεις
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
50.300
Like
47.606
Πόντοι
6.756
αν ειχαμε κι εμεις τοσες επιλογες τα ιδια θα καναμε. η το ιδιο καναμε για την ακριβεια σε αντιστοιχες περιπτωσεις
θεωρω οτι ο αντρας εκτος λιγων τελειωμενων δεν κοιτα τετοιες λεπτομερειες μαλακισμενες
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Δεν ειναι μικρος αυτος σαρανταρης ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και φαινεσαι πολυ χαμηλων τονων και ευγενικος ρε
θα πω μια αληθεια...μπορει να εχω πει και εγω μαλακιες για τον σατν μαν και οντως με καποιους εχω ξεφυγει (με μερικους ομως οχι).παρολες τις μαλακιες και τα ψυχολογικα που γράφει,οντως δειχνει καλοσυνατος τυπος και ευγενικος.Εγω καποιες φορες εχω πει πραγματα ισως με τροπο "τραμπουκισμου" αλλα πολλα τα λεω για το καλο του.αν θελει να με ακουσει καλως...αν οχι παλι καλως.Αλλα σιγουρα δεν ειναι ενα ατομο εδω μεσα που μου βγάζει νευρο η απαιχθεια.Εχω δει εδω μεσα τυπους να γραφουν, που ειναι για δαφνι κατευθειαν....ενας ειναι και ο reinblue :tooth:
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
Δεν ειναι μικρος αυτος σαρανταρης ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και φαινεσαι πολυ χαμηλων τονων και ευγενικος ρε
ευχαριστω αλλα παλευω χρονια με την επαρση και τον εγωισμο μου.
θεωρω οτι εχω κανει βηματα προοδου αλλα ο δρομος ειναι δυσκολος και μακρυς οταν αντιμετωπιζεις τα παθη σου
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
27
Like
4.272
Πόντοι
1.446
θα πω μια αληθεια...μπορει να εχω πει και εγω μαλακιες για τον σατν μαν και οντως με καποιους εχω ξεφυγει (με μερικους ομως οχι).παρολες τις μαλακιες και τα ψυχολογικα που γράφει,οντως δειχνει καλοσυνατος τυπος και ευγενικος.Εγω καποιες φορες εχω πει πραγματα ισως με τροπο "τραμπουκισμου" αλλα πολλα τα λεω για το καλο του.αν θελει να με ακουσει καλως...αν οχι παλι καλως.Αλλα σιγουρα δεν ειναι ενα ατομο εδω μεσα που μου βγάζει νευρο η απαιχθεια.Εχω δει εδω μεσα τυπους να γραφουν, που ειναι για δαφνι κατευθειαν....ενας ειναι και ο reinblue :tooth:
Ναι ειναι καποιοι που ειναι για Δαφνι γραφουν κατι πραγματα που λες δεν γινεται ρε φιλε. Ο Σαντ μαν δεν εχει κακια μεσα του ειχε γραψει και ενα ωραιο μηνυμα για την παραμονη πρωτοχρονιας θυμαμαι και μου ειχε κανει εντυπωση,μακαρι να ακουγε κανεναν απ οεδω μεσα θα ειχε γινει η ζωη του πιο ευκολη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ευχαριστω αλλα παλευω χρονια με την επαρση και τον εγωισμο μου.
θεωρω οτι εχω κανει βηματα προοδου αλλα ο δρομος ειναι δυσκολος και μακρυς οταν αντιμετωπιζεις τα παθη σου
Εχεις κανει μεγαλο βημα και μονο που το αναγνωριζεις το οτι κανεις και βηματα προοδου ειναι πολυ θετικο και μην ανησυχεις θα πετυχεις
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
50.300
Like
47.606
Πόντοι
6.756
καλα εσυ αφου δεν ειδες ανταποκριση υστερα απο αλλεπαλληλες προσπαθειες γιατι το εκανες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


και αν ειναι και ο αντρας εξυπνος?
ας ειναι....θα τα περασει με τον τροπο της αυτα που θελει...το γραφω περισσοτερο για γαμο η συγκατοικηση...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
ευχαριστω αλλα παλευω χρονια με την επαρση και τον εγωισμο μου.
θεωρω οτι εχω κανει βηματα προοδου αλλα ο δρομος ειναι δυσκολος και μακρυς οταν αντιμετωπιζεις τα παθη σου
δεν μου φαινεσαι τυπος που εχει πολυ εγωισμο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχω καταλάβει οτι σαρεσει να με κοντραρεις,αλλα δεν μοιαζεις για πολυ εγωιστης :tooth:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
27
Like
4.272
Πόντοι
1.446

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom