Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
50.307
Like
47.619
Πόντοι
6.756
Ναι μπολικες φωτογραφιες,αλλα επεφτε τρελο βρισιδι με το πουλι. Εξαφανιστηκε το μαλακισμενο και ειχε πλακα
που και που εμπαινε τον τελευταιο καιρο αλλα γκεσταριλικια μονο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.514
Πόντοι
8.530
μου το εχουν κανει και μενα ξερω τι εννοει..ναι ειναι τοσο ζωα κιομως ειδικα αν πεσεις σε καμια τυπου δασκαλα-καθηγητρια,μπορει να σου ρίξει ακυρο ακομα και αν της πεις οτι εβγαλες το λυκειο με 12
Δεν είναι τελείως παράλογο αυτό....στο πέσιμο έξω δεν μετράει η ορθογραφία γιατί δεν θα γράψεις τίποτα.
Στο διαδίκτυο τα γραπτά( ευτυχώς η δυστυχώς) μένουν και αξιολογούνται.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Δεν είναι τελείως παράλογο αυτό....στο πέσιμο έξω δεν μετράει η ορθογραφία γιατί δεν θα γράψεις τίποτα.
Στο διαδίκτυο τα γραπτά( ευτυχώς η δυστυχώς) μένουν και αξιολογούνται.
ναι αλλα σε μας τους αντρες αν γραψει κατι λάθος η γυναικα το περναμε στο ντουκου
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.514
Πόντοι
8.530
ναι αλλα σε μας τους αντρες αν γραψει κατι λάθος η γυναικα το περναμε στο ντουκου
Η αλήθεια είναι ότι μόνο γυναίκες έχω ακούσει να τρελαίνονται για ορθογραφία....είμαστε πιο λαρτζ εμείς.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Η αλήθεια είναι ότι μόνο γυναίκες έχω ακούσει να τρελαίνονται για ορθογραφία....είμαστε πιο λαρτζ εμείς.
εμεις να γαμησουμε μας νοιαζει οχι να τη βάλουμε για διαγώνισμα
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.017
Κριτικές
30
Like
20.568
Πόντοι
8.846

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
:2funny: :2funny:
Όλα αυτά που αναφέρθηκαν + αδιάντροπο στράκι. Έκραζε η νούλα ο Σαντ μαν τον Άλεξ ότι δήθεν θα «ξαναπατούσε» το ρουφιανόκουμπο γι αυτόν, ενώ ο ίδιος μας μιούταρε. :2funny: :2funny:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
ρε δεν γαμιουνται οι γαμιολες....που κρινουν απο τις λεπτομερειες...εχω τυχει σε τετοια σαπακια...
Καλά είναι προφανές ότι στη πλειοψηφία των περιπτώσεων που τρως άκυρο για μαλακίες, χρησιμοποιούν τις μαλακίες ως διακιολογία για να σε ξεφορτωθούν. Αν πέσεις στο 1-2% των γυναικών που θα πάρει μαλακίες στα σοβαρά και σε απορρίψει πραγματικά γι αυτές, τότε πρέπει να είσαι ευτυχής που σε απέρριψαν...
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
θεωρω οτι ο αντρας εκτος λιγων τελειωμενων δεν κοιτα τετοιες λεπτομερειες μαλακισμενες
συμφωνω σε αυτο, ισως δεν το διευκρινησα σωστα. εννοω οτι ειμαστε πολυ πιο επιλεκτικοι, οχι με τετοια τραγικα κριτηρια βεβαια.
μικρος ας πουμε εριξα ακυρο σε μοντελο προσωπου γιατι ειχε ελαχιστη κοιλιτσα. :headbang:αλλα πραγματικα ελαχιστη, σε σημειο που ολοι με εβριζαν.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
5
Like
11.977
Πόντοι
3.786
συμφωνω σε αυτο, ισως δεν το διευκρινησα σωστα. εννοω οτι ειμαστε πολυ πιο επιλεκτικοι, οχι με τετοια τραγικα κριτηρια βεβαια.
μικρος ας πουμε εριξα ακυρο σε μοντελο προσωπου γιατι ειχε ελαχιστη κοιλιτσα. :headbang:αλλα πραγματικα ελαχιστη, σε σημειο που ολοι με εβριζαν.
Δεν σε πιστεύω!Σου έχω όμως και χειρότερο.Πιτσιρικάς είχα απορρίψει κάποια από παρεξήγηση.Νόμιζα ότι ήταν άλλη που δεν ήταν ωραία,αλλά ήταν ένα άλλο φίνο γκομενάκι τελικά.Όταν αργότερα λύθηκε η παρεξήγηση,με έπιασε ο εγωισμός μου και δεν το κυνήγησα.Είναι να χτυπάω το κεφάλι μου με τις παπαριές που έχω κάνει
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
Ναι ειναι καποιοι που ειναι για Δαφνι γραφουν κατι πραγματα που λες δεν γινεται ρε φιλε. Ο Σαντ μαν δεν εχει κακια μεσα του ειχε γραψει και ενα ωραιο μηνυμα για την παραμονη πρωτοχρονιας θυμαμαι και μου ειχε κανει εντυπωση,μακαρι να ακουγε κανεναν απ οεδω μεσα θα ειχε γινει η ζωη του πιο ευκολη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εχεις κανει μεγαλο βημα και μονο που το αναγνωριζεις το οτι κανεις και βηματα προοδου ειναι πολυ θετικο και μην ανησυχεις θα πετυχεις
το κακο ειναι οτι καποια τραυματα, σε καποιους ανθρωπους μενουν, ακομα κι αν ζητησεις συγνωμη, ακομα κι αν σε συγχωρησουν.
υπαρχει σχετικη διδακτικη ιστορια γι αυτο. την οποια δεν θυμαμαι ακριβως. αν ξερει καποιος ας την πει.
με κατι αγκαθια νομιζω...
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
Σαντ μαν οντως ειναι πολυ ηπιος...ενταξει εχει τις αποψεις του που ειναι γαμησε τα αλλα οκ δεν πειραζει κανενα
δεν ξερω ακριβως τις αποψεις του αλλα μεγαλο ρολο στην διαμορφωση τους παιζουν τα βιωματα του καθε ανθρωπου.
πολλες φορες κραζουμε χωρις να εχουμε ιδεα τι εχει περασει καποιος η τι λουκι τραβαει ακομα και στο παρον.
γενικα μιλαω...οσα ξερει ο νοικοκυρης....
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
50.307
Like
47.619
Πόντοι
6.756
δεν ξερω ακριβως τις αποψεις του αλλα μεγαλο ρολο στην διαμορφωση τους παιζουν τα βιωματα του καθε ανθρωπου.
πολλες φορες κραζουμε χωρις να εχουμε ιδεα τι εχει περασει καποιος η τι λουκι τραβαει ακομα και στο παρον.
γενικα μιλαω...οσα ξερει ο νοικοκυρης....
Έχεις δίκιο..
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
δεν μου φαινεσαι τυπος που εχει πολυ εγωισμο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχω καταλάβει οτι σαρεσει να με κοντραρεις,αλλα δεν μοιαζεις για πολυ εγωιστης :tooth:
δε μ αρεσει να σε κοντραρω απλα διαφερουμε σε πολλα σημεια.
ενα μεγαλο δειγμα του εγωισμου μου ειναι το παθος του τζογου που με κρατησε πολυ πισω στη ζωη μου
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
δε μ αρεσει να σε κοντραρω απλα διαφερουμε σε πολλα σημεια.
ενα μεγαλο δειγμα του εγωισμου μου ειναι το παθος του τζογου που με κρατησε πολυ πισω στη ζωη μου
αυτο δεν ειναι εγωισμος τυπε μου,,...
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
Δεν είναι τελείως παράλογο αυτό....στο πέσιμο έξω δεν μετράει η ορθογραφία γιατί δεν θα γράψεις τίποτα.
Στο διαδίκτυο τα γραπτά( ευτυχώς η δυστυχώς) μένουν και αξιολογούνται.
ναι αλλα στην συγκεκριμενη τλχ περιπτωση πολυ πολυ ακραιο
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.597
Like
16.344
Πόντοι
3.656
Σαντ μαν οντως ειναι πολυ ηπιος...ενταξει εχει τις αποψεις του που ειναι γαμησε τα αλλα οκ δεν πειραζει κανενα

Λάθος κάνεις,καθόλου ήπιος δεν είμαι όταν με βρίζουν

Αλλά εδώ μέσα κάποιοι έχουν ασυλία και προστασία.Βρίζουν πρώτοι και άμα τους βρίσεις βγαίνουν οι Αρτέμηδες-προστάτες τους και απειλούνε εσένα
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
Μετά από 7.500 σελίδες τελικά μας αρέσουν οι Ελληνίδες τις γαμαμε τις παντρευόμαστε....?????
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
:2funny: :2funny:
Όλα αυτά που αναφέρθηκαν + αδιάντροπο στράκι. Έκραζε η νούλα ο Σαντ μαν τον Άλεξ ότι δήθεν θα «ξαναπατούσε» το ρουφιανόκουμπο γι αυτόν, ενώ ο ίδιος μας μιούταρε. :2funny: :2funny:
δεν ειναι δικαιωμα του το mute αν τον ενοχλει καποιος? ποιον πειραζει και γιατι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom