Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Για μενα εχουν ειπωθει τα παντα τύπε, οτι ειμαι αριστερος, δεξιος, ακροδεξιος, πασοκος, κομμουνιστης, κλητηρας, συμβολαιογραφος, αγαμητος, παρθενος, χοντρολαγνος, πιστευεις θα υπηρχε ιδιαιτερο προβλημα να με πουν και ρουφιανο?
Τελικά τι απ’ όλα αυτά είσαι ρε Άλεξ;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.613
Πόντοι
8.006
δεξιος και χοντρες ειναι ψεμα?
Η αποκατασταση της πραγματικοτητας ειναι η εξης
Εγω ιδεολογικα προφανως εντοπιζομαι στον κεντρωο χωρο.
Οσο για τις χοντρες, εχω πει απλως οτι μια κοπελα αν ειναι ομορφη, δεν μετατρεπεται σε ασχημη αν εχει καποια περιττα κιλα. Ε αυτο το πηραν καποιοι και το εκαναν οτι γουσταρω τις χοντρες. Ενω απλως δεν εχω προβλημα με καποια περιττα κιλα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τελικά τι απ’ όλα αυτά είσαι ρε Άλεξ;
Βρε εγω να το πω τι ειμαι, εσεις θα το πιστεψετε? (και ποσοι θα το πιστεψετε)
Οπότε αστο να παει, ας πιστευει ο καθενας ό,τι θελει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.595
Like
16.337
Πόντοι
3.656
Έχω άδικο λοιπόν που σε λέω κρυφό πισωλουριά όταν εγώ μιλάω για μπουνίδια και συ εξακολουθείς να μπουτσολογείς;

Το ότι επιζητάς την προσοχή μου στη 1.30 τη νύχτα,λέει πολλά

Και εσύ και άλλοι/άλλες εδώ μέσα

Τεσπα,σας βάζω όλους στο αγνόησε και πάντε αλλού να βρείτε προσοχή
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Η αποκατασταση της πραγματικοτητας ειναι η εξης
Εγω ιδεολογικα προφανως εντοπιζομαι στον κεντρωο χωρο.
Οσο για τις χοντρες, εχω πει απλως οτι μια κοπελα αν ειναι ομορφη, δεν μετατρεπεται σε ασχημη αν εχει καποια περιττα κιλα. Ε αυτο το πηραν καποιοι και το εκαναν οτι γουσταρω τις χοντρες. Ενω απλως δεν εχω προβλημα με καποια περιττα κιλα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Βρε εγω να το πω τι ειμαι, εσεις θα το πιστεψετε? (και ποσοι θα το πιστεψετε)
Οπότε αστο να παει, ας πιστευει ο καθενας ό,τι θελει
85 κιλα δεν τη λες και με περιττα κιλα...μαλλον για τον μομπυ ντικ
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Το ότι επιζητάς την προσοχή μου στη 1.30 τη νύχτα,λέει πολλά

Και εσύ και άλλοι/άλλες εδώ μέσα

Τεσπα,σας βάζω όλους στο αγνόησε και πάντε αλλού να βρείτε προσοχή
Μπέρδεψες τη προσοχή με το σφαλιαρίδι, αλλά, ας είναι, θα είσαι θολωμένος από την αγαμία ως συνήθως...
Αν mutάρεις όλους όσους σε κράζουν εδώ μέσα και γελάνε με τα χάλια σου, θα μπαίνεις στο νήμα και θα βλέπεις έναν άδειο τοίχο ρε μλκ... :2funny: :2funny: Κρίμα είναι.
Ποιες είναι οι άλλες ρε μλκ; λάλησες τελείως; :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.613
Πόντοι
8.006
Το ότι επιζητάς την προσοχή μου στη 1.30 τη νύχτα,λέει πολλά

Και εσύ και άλλοι/άλλες εδώ μέσα

Τεσπα,σας βάζω όλους στο αγνόησε και πάντε αλλού να βρείτε προσοχή
Ολους????
Και τι θα κανεις, θα στεκεσαι μπροστα σε μια κενη οθονη?
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.256
Like
1.608
Πόντοι
216
Οι περισσότεροι γουστάρουν αδύνατες εδώ μέσα. ΟΚ γούστα είν' αυτά βέβαια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Σκάσε βρε ασχημε... που ξημεροβραδιάζεσαι εδώ και ποστάρεις κάτι άκυρες συνομιλίες για να πείσεις ότι κάνεις παιχνίδι. Τι έχουν τα 85 κιλα; Βρε αεργε... το «τσιμπουκι της χοντρής» το έχεις ακουστά; Έχει κοπέλες με περισσότερα κιλά που είναι και γλυκές, και εξαιρετικές στο κρεβάτι και εσένα σ’ έχουν γι’ αμπαζουρ.

Όταν η μέλλουσα γυναίκα σου μείνει έγκυος, θα πάρει κιλά. Πολλά κιλά. Θα χωρίσεις;

Άμπαλε.
δε γαμιεσαι λεω γω ρε ψυχανωμαλο ζωον...αιντε βραδυατικα..τραβα κανε τιραμολα τη μπαμια σου,και τραβα να κλάψεις για καμια γκομενα...αιντε..αδερφαρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μια τριχα απο τα αρχιδια μ εισαι
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.978
Κριτικές
5
Like
11.976
Πόντοι
3.786
ΔΕν γίνεται να περάσει απαρατήρητο ένα ναυάγιο του δικού σου διαμετρήματος. Λογικό είναι όσοι διαβάζουν αυτά που γράφεις να θέλουν να σου ρίξουν κι από ένα κατούρημα...
Είχαν που λες επιχειρήσει θυμάμαι στο γυμνάσιο 2 θρασύδειλοι ψευτόμαγκες να με κουμπώσουν σε διαφορετικές χρονικές στιγμές, διότι τους είχα κάνει να βελάξουν απ το μπούλινγκ. Με τον ένα δεν ήταν τόσο ευχάριστη εμπειρία ομολογουμένως. Ο δεύτερος ωστόσο έβαλε ξύλο και στις τσέπες...
Το ότι έκανες πάντως bullying στο σχολείο δεν σε τιμά.Ελπίζω να το μετάνιωσες
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
που θα μου πεις και σκασε νιαναρο του κωλου
δε γαμιεσαι λεω γω ρε ψυχανωμαλο ζωον...αιντε βραδυατικα..τραβα κανε τιραμολα τη μπαμια σου,και τραβα να κλάψεις για καμια γκομενα...αιντε..αδερφαρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μια τριχα απο τα αρχιδια μ εισαι
Χαλάρωσε ρε μλκ μια στάλα...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936

Πρεπει να ξεπαραδιαστηκε ο father της νυφης. (Αφου δεν δειχνει χαρουμενος. )Γιατι ο ' επενδυτης ' γαμπρος για σκετακι φαινεται. Οι κ@βλες της ελλεινιδας daughter εδω πληρωνονται; Ή ακολουθει και συνεχεια..
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
Ούτε διεκδικείς ούτε κερδίζεις. Εξαρχής χαμένος είσαι σε ένα παιχνίδι στημένο στα μέτρα τους. Εκτός αν ο άλλος είναι τόσο ζώο που δεν καταλαβαίνει ότι στα μάτια της οποιαδήποτε γκόμενας εκεί μέσα είναι απλά ένα κομμάτι κρέας και ένα νούμερο στη λίστα της.
δεν ξερω αν ειμαι τοσο ζωο αλλα σιγουρα δε συμφωνω με αυτο
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
81
Like
7.288
Πόντοι
6.265
Πέρα απο τις αντιμαχίες σας εδώ,να καταθέσω σκηνικό που παίχτηκε την Κυριακή.Ήμουν καλεσμένος σε ένα φιλικο σπίτι,όπου πέρα απο εμένα,θα ήμασταν κάποιοι ακόμα φίλοι,οι συμπέθεροι του φίλου μου και οι γιός του ζευγαριού με την μέλλουσα γυναίκα του (παντρεύονταν τον Ιούλιο).Τέλος πάντων,πάω και εγώ λίγο πιο νωρίς,καθως θα ήμουν οι ψήστης και ετοιμάζοντας την φωτιά ξεκινάμε και τους δεσποτισμούς-διαταγές με ύφος απο την μέλλουσα και την πεθερά ότι θα πρέπει να κρατήσω μια σχάρα μικρή στην άκρη για λαχανικά καθαρή κτλ ,καθώς η νεαρή και η μάνα της δεν τρώνε κρέας-ψητό μάλλον.Χαλάστηκα,καθώς ούτε με ήξεραν,ούτε με είχαν ξαναδεί και δεν ήταν το σπίτι τους κιόλας.
Απάντησα δεόντως και απαξιωτικά ότι δεν τις ξέρω και αν και εκείνες γνωρίζουν εμένα και ως τι δίνουν διαταγές σε ξένο σπίτι κτλ κτλ...Είδε την κατάσταση η σύζυγος του φίλου-οικοδέσποινα και χώθηκε στη μέση,καθώς είδε ότι πάει να γίνει σύρραξη.Απο την μεριά μου ηρέμησα,αλλά οι άλλες μπααααα...

Στα παπάρια μου κιόλας,καθώς είχα φέρει και 2 βαρελάκια Paulaner και είχα ήδη βάλει κάτι λουκανικάκια για μεζέ.

Ήρθε και ο φίλος μου που είχε πάει κυριακάτικο να βρει μανιτάρια για την νυφουλα και την συμπεθέρα,καθώς πήραν απόφαση να πάνε στον veganισμό την Παρασκευή που μας πέρασε και του είπα τι παίχτηκε....Κούνησε το κεφάλι του και μου είπε ότι τα ίδια περνάει και ο γιός του και κάτι τέτοια.Τρελάθηκα,ως παθών στο μακρινό παρελθόν και τον ρώτησα να είναι μαλάκας και αυτός και ο γιός του και κάτι ψέλλισε και απο πίσω η γυναίκα του να λέει "πες τα πες τα...πνίγεται το παιδί και αυτός σαν πατέρας δεν λέει τίποτε και γίνομαι εγώ η κακιά".Να πώ ότι όση ώρα ψήναμε δεν ήρθε ούτε ο πεθερός,ο οποίος πρέπει να έχει σε κάποια γυάλα με φορμόλη τα παπάρια του όταν του τα έκοψε η γυναίκα του,ούτε η δεσποτική πεθερά ή και η νύφη.Σε κάποια φάση έρχεται ο μέλλοντας γαμπρός,μαζί με την γιό μου που έφτασε και εκείνος (και τα παιδιά μας είναι φίλοι) και τον έπιασα και του μιλησα.Βασικά τον ρώτησα τι παίζει...Και μου λέει άστα....

"Τι να αφήσω ρε βλήμα?" του λέω..."Εγω αυτές τις μαλακίες τις έζησα πριιν γεννηθείτε και παραλίγο να με καταστρέψουν!Πήγαν να με βγάλουν και ναρκομανή-πούστη-ζιγκολό στην υπηρεσία μου,τότε,για να μην έχω επαφή με τον γιό μου και μετά ένας Θεός ξέρει τι του έλεγαν για εμένα.Νομίζεις ότι αν είναι έτσι τώρα,θα αλλάξει προς το καλύτερο στο γάμο;" και άλλα τέτοια....Ο νέος εμφανίστηκε τρομερά πιεσμένος,αλλά δεν είπε τίποτε και πήγε επάνω με τους άλλους.Η μάνα του μου χτύπησε την πλάτη και ανέβηκε και αυτή.Τέλος πάντως το ψήσιμο τέλος και πάμε να φάμε.

Εκεί λοιπόν μονοπωλούσαν τη συζήτηση τα πεθερικά,κοματόσκυλα γαλάζια που ξεκίνησαν απο ΚΚΕδες και όταν μεγάλωσαν έγιναν κυριλέ!Γενικά μισητά και τα κουμουνια και οι νεοφιλελέδες πουθενάδες.Έλεγαν έλεγαν έλεγαν...
Και εκεί που έφτασε η συζήτηση για μισθούς,λέει ο γιός μου που ζεί στο Στρασβούργο εδω και κάποια χρόνια,ότι οι μισθοί στην Ελλάδα δεν επαρκούν πλέον ουτε για να επιβιώσεις,πλέον,καθώς σε σχέση με παλιότερα έχει ανέβει το κόστος διαβίωσης,ενώ π.χ. στην Γαλλία αν και το κόστος ήταν πάντα υψηλό,ένας εξειδικευμένος εργαζόμενος όχι μονοο δεν θα πεινάσει,αλλά θα ζήσει άνετα με αξιοπρέπεια.Επίσης έφερε και το παράδειγμα της Βουλγαρίας και άλλων βαλκανικών χωρών,που περνάνε πλέον καλύτερα απο εμάς,άσχετα αν έχουμε εμείς την ψευδαίσθηση ότι είμαστε οι πρώτοι κτλ...Πετάγεται ο κομματικός υπάλληλος πεθερός (όντως ήταν κομματικός υπάλληλος.) λέει τα δικά του και σε κάποια φάση -μετά απο πολύ κρασί- λέει και την ατάκα "αν θέλεις να βγάλεις λεφτά,βγάζεις.όχι σαν τον γαμπρό μου που παίρνει τρείς και εξήντα και στραβώθηκε η κόρη μου και τον παίρνει,ενω παράλληλα είχε τόσους στην ζωή της και θα ζούσε στα πούπουλα".

Πετάγεται ο νέος και του ζητάει εξηγήσεις για αυτό που είπε σε ήρεμο τόνο....Του λέει και αυτός "τι νόμιζες ρε;η κορη μου που είναι γυναικάρα μονο εσένα θα είχε;είχε και άλλους και απλά έκατσε σε εσένα μπας και παντρευτεί."
Μάταια τον τράβαγε η μαλακοπεθερά...Η άλλη να έχει βάλει τα κλάματα,δήθεν...Πήρε ο νέος την κανάτα με το κρασί και την έλουσε,την έφτυσε και τους πέταξε κλωτσηδόν έξω.Όταν λέμε κλωτσηδόν το εννοώ.Δεν μίλησε κανένας απο τους υπολοιπους,ευτυχώς,να πεί τίποτε άλλο.Επιτέλους του φύτρωσαν παπάρια,απο το πουθενά και τα έκανε όλα πουτάνα και καλά έκανε κιόλας.Ταύρος μαινόμενος!Επιτέλους ξύπνησε,αν και στο παρα ένα.Το ίδιοι βράδυ με τον δικό μου πήγαν έξω με κάτι γκόμενες και τα ανέβασαν στα διάφορα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.Η άλλη να παίρνει τηλέφωνα,να στέλνει μηνυματα και η αδιαφορία πήγε σύννεφο.Εννοείται χώρισε και δεν νομίζω να ξαναγυρίσει.Απαλλάχτηκε.

Ηθικό δίδαγμα,μην εμπιστεύεστε ποτέ καμία και όταν έχουν μαλακισμένες συμπεριφορές να είστε πάντα ψιλιασμένοι ότι δεν πάνε καλά τα πράγματα και να φεύγετε πριν να είναι πολύ αργά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
εχω φαει ακυρο στο τιντερ για ενα και μονο ορθογραφικο λαθος. (μου το ειπε η ιδια)
υ.γ. ηταν χοντρο λαθος απο βιασυνη, στην πρωτη χαιρετουρα.
σοβαρεψου. κανεις φυσιολογικος ανθρωπος δεν θα απεριπτε καποιον αλλον για ενα μεγαλο ορθογραφικο λαθος.
η τυπισσα εχει θεμα. τωρα τι, δεν ξερω ουτε εσενα πρεπει να ενδιαφερει. ισως ενα ψυχιατρο η ψυχολογο να ενδιαφερει περισσοτερο.
χαχα!!
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
σοβαρεψου. κανεις φυσιολογικος ανθρωπος δεν θα απεριπτε καποιον αλλον για ενα μεγαλο ορθογραφικο λαθος.
η τυπισσα εχει θεμα. τωρα τι, δεν ξερω ουτε εσενα πρεπει να ενδιαφερει. ισως ενα ψυχιατρο η ψυχολογο να ενδιαφερει περισσοτερο.
χαχα!!
προφανως δε με ενδιαφερει. το εγραψα επειδη ηταν αστειο και ταιριαζε στο κλιμα.
ειναι ωραια γκομενα και σαν τετοια, ειδικα εκει μεσα, εχει πολλες επιλογες και απορριπτει για το τιποτα.
αν εχει και ψυχολογικα δεν το ξερω, ουτε το αποκλειω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom