Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.596
Like
16.340
Πόντοι
3.656
Κοίτα να δεις ρε,όλοι οι θαυμαστές μου από παλιά ακόμα εδώ

Ρε τί έμμονη ιδέα σας έχω γίνει
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Έμμονη ιδέα λέει ο σαλεμένος τρελάρας...
Είσαι ένας πρόχειρος σβέρκος για να προσγειώνουμε τις παλάμες μας και τίποτα παραπάνω.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.596
Like
16.340
Πόντοι
3.656
Άσε που alex71 έχει καταγραφεί πλέον σαν συνώνυμο του κομματόσκυλου
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.596
Like
16.340
Πόντοι
3.656
Έμμονη ιδέα λέει ο σαλεμένος τρελάρας...
Είσαι ένας πρόχειρος σβέρκος για να προσγειώνουμε τις παλάμες μας και τίποτα παραπάνω.

Εσύ πάντως έχεις φάει πολύ φάπα στο σβέρκο μικρός και φαίνεται

Πάνε γράψου σε κανα σύνδεσμο να την πέφτετε 100 φλώροι σε έναν για να νιώθετε άντρες
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Εσύ πάντως έχεις φάει πολύ φάπα στο σβέρκο μικρός και φαίνεται

Πάνε γράψου σε κανα σύνδεσμο να την πέφτετε 100 φλώροι σε έναν για να νιώθετε άντρες
ΔΕν γίνεται να περάσει απαρατήρητο ένα ναυάγιο του δικού σου διαμετρήματος. Λογικό είναι όσοι διαβάζουν αυτά που γράφεις να θέλουν να σου ρίξουν κι από ένα κατούρημα...
Είχαν που λες επιχειρήσει θυμάμαι στο γυμνάσιο 2 θρασύδειλοι ψευτόμαγκες να με κουμπώσουν σε διαφορετικές χρονικές στιγμές, διότι τους είχα κάνει να βελάξουν απ το μπούλινγκ. Με τον ένα δεν ήταν τόσο ευχάριστη εμπειρία ομολογουμένως. Ο δεύτερος ωστόσο έβαλε ξύλο και στις τσέπες...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Αν αναφερεσαι σε μενα, να σε πληροφορησω οτι δεν εχω πατησει το κουμπι ποτέ στα 12 χρονια που ειμαι εδω μεσα, ακομη και για μερικους που μου εβριζαν την μανα. Ποιος νομιζεις οτι εισαι, που θα κανω για εσενα εξαιρεση για πρωτη φορα?
γιατι ομως σου βγηκε αυτη η φημη?..το εχω ξανα δει απο καποιον εδω μεσα για αυτο το λεω...(αν και στη περίπτωση του τζιμάκου μαλλον καλο εκανες....αν το εκανες)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
λοιπον μαγκες....ηρεμα..πειτε για καμια γκομενα και αφηστε τις μαλακιες και τις μανες,τις θειες,γιαγιαδες....(ξαδερφες βριστε ανετα εγω ειμαι ανοιχτος σε προτασεις)
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.256
Like
1.608
Πόντοι
216
Νομίζω πρέπει να αλλάξω νικ. :confused:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.596
Like
16.340
Πόντοι
3.656
ΔΕν γίνεται να περάσει απαρατήρητο ένα ναυάγιο του δικού σου διαμετρήματος. Λογικό είναι όσοι διαβάζουν αυτά που γράφεις να θέλουν να σου ρίξουν κι από ένα κατούρημα...
Είχαν που λες επιχειρήσει θυμάμαι στο γυμνάσιο 2 θρασύδειλοι ψευτόμαγκες να με κουμπώσουν σε διαφορετικές χρονικές στιγμές, διότι τους είχα κάνει να βελάξουν απ το μπούλινγκ. Με τον ένα δεν ήταν τόσο ευχάριστη εμπειρία ομολογουμένως. Ο δεύτερος ωστόσο έβαλε ξύλο και στις τσέπες...

Μήπως στα βάζαν αλλού τα ξύλα στο γυμνάσιο και σου μεινε;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Μήπως στα βάζαν αλλού τα ξύλα στο γυμνάσιο και σου μεινε;
Έχω άδικο λοιπόν που σε λέω κρυφό πισωλουριά όταν εγώ μιλάω για μπουνίδια και συ εξακολουθείς να μπουτσολογείς;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
ΔΕν γίνεται να περάσει απαρατήρητο ένα ναυάγιο του δικού σου διαμετρήματος. Λογικό είναι όσοι διαβάζουν αυτά που γράφεις να θέλουν να σου ρίξουν κι από ένα κατούρημα...
Είχαν που λες επιχειρήσει θυμάμαι στο γυμνάσιο 2 θρασύδειλοι ψευτόμαγκες να με κουμπώσουν σε διαφορετικές χρονικές στιγμές, διότι τους είχα κάνει να βελάξουν απ το μπούλινγκ. Με τον ένα δεν ήταν τόσο ευχάριστη εμπειρία ομολογουμένως. Ο δεύτερος ωστόσο έβαλε ξύλο και στις τσέπες...
αν σε προκαλουσε ομως ο τζιμάκος θα ηταν σκετη απολαυση...ετοιμος ηταν :tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν σε προκαλουσε θα ερχομουν και εγω...αμετοχος φυσικα
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
αν σε προκαλουσε ομως ο τζιμάκος θα ηταν σκετη απολαυση...ετοιμος ηταν :tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν σε προκαλουσε θα ερχομουν και εγω...αμετοχος φυσικα
Ε όχι ρε μλκ δεν θα ενέδιδα. Άσε που θα έβρισκα κανέναν μεγαλύτερο μπελά μετά. Μην ξεχνάς ότι και οι χαζοί στις μέρες μας είναι προστατευόμενο είδος, σαν τις γκόμενες ένα πράμα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.615
Πόντοι
8.006
γιατι ομως σου βγηκε αυτη η φημη?..το εχω ξανα δει απο καποιον εδω μεσα για αυτο το λεω...(αν και στη περίπτωση του τζιμάκου μαλλον καλο εκανες....αν το εκανες)
Για μενα εχουν ειπωθει τα παντα τύπε, οτι ειμαι αριστερος, δεξιος, ακροδεξιος, πασοκος, κομμουνιστης, κλητηρας, συμβολαιογραφος, αγαμητος, παρθενος, χοντρολαγνος, πιστευεις θα υπηρχε ιδιαιτερο προβλημα να με πουν και ρουφιανο?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Για μενα εχουν ειπωθει τα παντα τύπε, οτι ειμαι αριστερος, δεξιος, ακροδεξιος, πασοκος, κομμουνιστης, κλητηρας, συμβολαιογραφος, αγαμητος, παρθενος, χοντρολαγνος, πιστευεις θα υπηρχε ιδιαιτερο προβλημα να με πουν και ρουφιανο?
εγω λεω αυτα που εχω εντοπισει....τωρα εκει που συχνάζεις με τις παρεες σου στα αλλα νήματα,μεχρι και κοπρόλαγνο θα σε πουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για το δεξιος δεν ισχυει δηλ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.615
Πόντοι
8.006
εγω λεω αυτα που εχω εντοπισει....τωρα εκει που συχνάζεις με τις παρεες σου στα αλλα νήματα,μεχρι και κοπρόλαγνο θα σε πουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για το δεξιος δεν ισχυει δηλ?
Ξερω γω? Οι "γνησιοι δεξιοι" του σάιτ με θεωρουν πολυ λάιτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom