Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Σε ποιον θα δωσει το πρωταθλημα φετος ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ?

  • Κανενας

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Να δωθουν τα κυπελα σε παιδακια που πεινανε

    Ψήφοι: 22 17,2%
  • Μονο ο θρυλος αξιζει

    Ψήφοι: 21 16,4%
  • τα βυζια της μπακοδημου

    Ψήφοι: 56 43,8%
  • αεκ/παο μια επιλογη

    Ψήφοι: 12 9,4%
  • με μειον 10 βαθμους απο τους τωρα πρωτοπορους θα το παρει δικαια ο ΘΡΥΛΟΣ

    Ψήφοι: 12 9,4%
  • Nα πάνε να γαμηθουν και οι δύο

    Ψήφοι: 17 13,3%
  • :alivedick:

    Ψήφοι: 5 3,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    128

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.019
Πόντοι
10.411
Μπράβο σου

anatropi-ston-olybiako-me-ton-tzolaki-giati-eme.jpg


:hi:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.655
Κριτικές
42
Like
25.291
Πόντοι
25.846
ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΤΟΥΡΚΑΛΕΣ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΧΩΡΕΨΕ Ο ΚΩΣΤΑΣ!

 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.565
Like
1.446
Πόντοι
216
και οσο σκεφτομαι οτι μεχρι το 87 η λιλ κρατουσε ανετα το 2-0.....:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
Γαμιόλης Εμερι.
Όπου πάει και δεν έχει πιέσει κάνει κάτι τρελά.


Με Λιλ σίγουρα θα είχαμε περισσότερες πιθανότητες
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.663
Like
20.413
Πόντοι
5.006
Γαμιόλης Εμερι.
Όπου πάει και δεν έχει πιέσει κάνει κάτι τρελά.


Με Λιλ σίγουρα θα είχαμε περισσότερες πιθανότητες

καλη η αστον βιλα, αλλα το προβλημα ειναι αλλο :
ΡΕΤΣΟΣ!!!!

εχω παει σε χαρτοριχτες, σε μαγισσες, σε μαγους, εχω αναψει κερι μεχρι και στην παναγια την καψοκαλυβιτισσα στα τζουμερκα, εχω επικαλεστει τον βουδα, τον αλλαχ, τον δρακο απο τα ντραγκον μπολ.....εχω θυσιασει σκυλο, γατα, εχω πιει το αιμα καναρινιού πανω σε πανσεληνο, εχω ραντισει με ροδονερο την πορτα.....εχω κανει τα παντα για να ψωφησει ο ρετσος...
αλλα βοηθηστε και εσεις ρε μαγκες..οσοι μπορειτε....αν ολοι μαζι ριξουμε κατι εκατομμυρια καταρες πανω στο αρχιδι, ε του πουστη δεν μπορει, κατι θα πιασει!!!!τι σκατα, τον απεθαντο εχει?????!!!!
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.655
Κριτικές
42
Like
25.291
Πόντοι
25.846
καλη η αστον βιλα, αλλα το προβλημα ειναι αλλο :
ΡΕΤΣΟΣ!!!!

εχω παει σε χαρτοριχτες, σε μαγισσες, σε μαγους, εχω αναψει κερι μεχρι και στην παναγια την καψοκαλυβιτισσα στα τζουμερκα, εχω επικαλεστει τον βουδα, τον αλλαχ, τον δρακο απο τα ντραγκον μπολ.....εχω θυσιασει σκυλο, γατα, εχω πιει το αιμα καναρινιού πανω σε πανσεληνο, εχω ραντισει με ροδονερο την πορτα.....εχω κανει τα παντα για να ψωφησει ο ρετσος...
αλλα βοηθηστε και εσεις ρε μαγκες..οσοι μπορειτε....αν ολοι μαζι ριξουμε κατι εκατομμυρια καταρες πανω στο αρχιδι, ε του πουστη δεν μπορει, κατι θα πιασει!!!!τι σκατα, τον απεθαντο εχει?????!!!!
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
Σκασε επιτελους να το χαρουμε και βλεπουμε με την Βιλα.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.450
Κριτικές
31
Like
12.129
Πόντοι
5.097
αυριο τα ζελια θα θυμηθουν δωνη χουντα γουεμπλει ροτσα που θα γυριζε κολυμπωντας κυρα δεσποινα τριανταφυλλα.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.565
Like
1.446
Πόντοι
216
καλη η αστον βιλα
Λιλ όμως θα προτιμούσες για αντίπαλο
, αλλα το προβλημα ειναι αλλο :
ΡΕΤΣΟΣ!!!!

εχω παει σε χαρτοριχτες, σε μαγισσες, σε μαγους, εχω αναψει κερι μεχρι και στην παναγια την καψοκαλυβιτισσα στα τζουμερκα, εχω επικαλεστει τον βουδα, τον αλλαχ, τον δρακο απο τα ντραγκον μπολ.....εχω θυσιασει σκυλο, γατα, εχω πιει το αιμα καναρινιού πανω σε πανσεληνο, εχω ραντισει με ροδονερο την πορτα.....εχω κανει τα παντα για να ψωφησει ο ρετσος...
αλλα βοηθηστε και εσεις ρε μαγκες..οσοι μπορειτε....αν ολοι μαζι ριξουμε κατι εκατομμυρια καταρες πανω στο αρχιδι, ε του πουστη δεν μπορει, κατι θα πιασει!!!!τι σκατα, τον απεθαντο εχει?????!!!!
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
Στην Μόρντορ τον πήγες;
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
403
Like
1.376
Πόντοι
201
Συνάδελφοι μπουρδελιαρηδες η Άστον Βίλα έμεινε και μετά το σηκώνουμε μέσα στο προποτζιδικο.ΕΛΑ ΡΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.655
Κριτικές
42
Like
25.291
Πόντοι
25.846
Κοιτατε εναν μαλακα. Χειροτερη ομαδα απο την Σεν Ζιλουαζ και μαλιστα το ηθελε και ευκολα.

 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.450
Κριτικές
31
Like
12.129
Πόντοι
5.097
καλη η αστον βιλα, αλλα το προβλημα ειναι αλλο :
ΡΕΤΣΟΣ!!!!

εχω παει σε χαρτοριχτες, σε μαγισσες, σε μαγους, εχω αναψει κερι μεχρι και στην παναγια την καψοκαλυβιτισσα στα τζουμερκα, εχω επικαλεστει τον βουδα, τον αλλαχ, τον δρακο απο τα ντραγκον μπολ.....εχω θυσιασει σκυλο, γατα, εχω πιει το αιμα καναρινιού πανω σε πανσεληνο, εχω ραντισει με ροδονερο την πορτα.....εχω κανει τα παντα για να ψωφησει ο ρετσος...
αλλα βοηθηστε και εσεις ρε μαγκες..οσοι μπορειτε....αν ολοι μαζι ριξουμε κατι εκατομμυρια καταρες πανω στο αρχιδι, ε του πουστη δεν μπορει, κατι θα πιασει!!!!τι σκατα, τον απεθαντο εχει?????!!!!
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
τακη τραβα πασαλιμανι να διοργανωσεις διαμαρτυρια κατα του ρετσου.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.019
Πόντοι
10.411
Κοιτατε εναν μαλακα. Χειροτερη ομαδα απο την Σεν Ζιλουαζ και μαλιστα το ηθελε και ευκολα.

Και ο προπονητής τους είχε την σιγουριά
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.221
Like
4.813
Πόντοι
456
σδνα αυριο πρωτοσελιδο
γιγαντας ο παναθηναικος στο βολευ. :2funny:

Μου θυμισες τα παλιά τα χρόνια που τους ξεκωλιάζαμε παντού και πάντα και ο Λαλακης ο Παπαθεοδώρου είχε πρωτοσέλιδο στην Πράσινη τη μακαρίτισσα τη Ρουξι Ντουμιτρεσκου και το γυναικείο βολλει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom